Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nal Biskup Apartmány

Kabli, 20248 Putniković, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nal Biskup. Apartmány Nal Biskup sa nachádzajú v meste Puntiković. Svojim hosťom ponúkajú tienistú pláž v odľahlej oblasti. Ubytovanie Apartments Nal Biskup sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nal Biskup

Apartmány Nal Biskup sa nachádzajú v meste Puntiković. Apartmány majú terasu a priestor na posedenie. Svojim hosťom ponúkajú tienistú pláž v odľahlej oblasti. Z izieb sa naskytá výhľad na more. Hostia môžu využívať úrodu zo zeleninovej záhrady zadarmo alebo sa v blízkosti venovať aktivitám ako plávanie, turistika alebo šnorchlovanie. Nechýba kompletne vybavená kuchyňa s rúrou a chladničkou. Letisko Dubrovník je vzdialené 72 km. Ubytovacie zariadenie s vlastným stravovaním a bezplatným WiFi pripojením na internet sa nachádza len 15 metrov od mora. K dispozícii je aj súkromná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom a bidetom.

Vybavenie ubytovania Apartments Nal Biskup

 • Vonkajší krb
 • Na pláži
 • Súkromná pláž
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Klimatizácia
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Putniković

Secluded house with a parking space Tomislavovac, Peljesac - 13280

9,7

Secluded house with a parking space Tomislavovac, Peljesac - 13280

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded house with a parking space Tomislavovac, Peljesac - 13280. Holiday Home Tomislavovac 13280 is a detached holiday home with a terrace, situated in Putniković. The unit is 39 km from Međugorje. Ubytovanie Secluded house with a parking space Tomislavovac, Peljesac - 13280 sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Blue Dream

9,6

Holiday Home Blue Dream

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Blue Dream. Dovolenkový dom Holiday Home Blue Dream sa nachádza v Dubrovnícko-neretvianskej župe a ponúka vám terasu a výhľad na more. Ubytovanie Holiday Home Blue Dream sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 14095

9,2

Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 14095

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 14095. Studio Zuronja 14095a is located in Putniković, 35 km from Međugorje and 32 km from Korčula. Ubytovanie Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 14095 sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Pjestata, Peljesac - 12381

9

Apartments by the sea Cove Pjestata, Peljesac - 12381

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Pjestata, Peljesac - 12381. Situated 34 km from Međugorje and 31 km from Korčula, Apartment Pjestata 12381b offers accommodation in Putniković. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Pjestata, Peljesac - 12381 sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Zuronja 14095b

8,6

Studio Zuronja 14095b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Zuronja 14095b. Studio Zuronja 14095b offers accommodation in Putniković. All rooms are equipped with a TV. Some rooms have a seating area for your convenience. Ubytovanie Studio Zuronja 14095b sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Žuronja

8,5

Apartments Žuronja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Žuronja. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v mestečku Žuronja na polostrove Pelješac, na jedinečnom mieste priamo pri mori. Ubytovanie Apartments Žuronja sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Dora

5,4

Robinson Dora

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Dora. Next to its private beach with deck chairs and table tennis, Robinson Dora is quietly set in the picturesque village of Putnikovići on Pelješac Peninsula. Ubytovanie Robinson Dora sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 14040

Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 14040

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 14040. Located 35 km from Međugorje, Apartment Luka Dubrava 14040a offers accommodation in Putniković. Guests benefit from terrace. Ubytovanie Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 14040 sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Josip

Apartmani Josip

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Josip. Ubytovanie Apartmani Josip s terasou a záhradou sa nachádza pri pláži v obci Putniković, Za príplatok môžete parkovať na súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartmani Josip sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Luka Dubrava 14040a

Studio Luka Dubrava 14040a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Luka Dubrava 14040a. Studio Luka Dubrava 14040a is located in Putniković, 35 km from Međugorje. All rooms are fitted with a private bathroom fitted with a shower. Ubytovanie Studio Luka Dubrava 14040a sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 12020

Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 12020

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 12020. Located 34 km from Međugorje, Apartment Zuronja 12020a offers accommodation in Putniković. The air-conditioned unit is 32 km from Korčula. Ubytovanie Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 12020 sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Dubravko

Apartmani Dubravko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dubravko. Situated in Putniković, Apartmani Dubravko features accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartmani Dubravko sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 13202

Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 13202

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 13202. Apartment Zuronja 13202a offers accommodation in Putniković, 34 km from Međugorje. Guests benefit from terrace. The kitchen comes with a dishwasher. Ubytovanie Apartments by the sea Zuronja, Peljesac - 13202 sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Oliver

Apartments Oliver

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Oliver. Located in Putniković in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments Oliver provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Oliver sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria Maja apartmani Luka Dubrava

Adria Maja apartmani Luka Dubrava

Ubytovanie (Apartmány) Adria Maja apartmani Luka Dubrava. Set in Putniković in the Dubrovnik-Neretva County region, Adria Maja apartmani Luka Dubrava offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Adria Maja apartmani Luka Dubrava sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 14187

Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 14187

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 14187. Located in Putniković, this apartment is 35 km from Međugorje. Apartment Luka Dubrava 14187a features views of the sea and is 28 km from Korčula. Ubytovanie Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 14187 sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 13632

Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 13632

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 13632. Apartment Luka Dubrava 13632d offers accommodation in Putniković. Apartment Luka Dubrava 13632d boasts views of the sea and is 35 km from Međugorje. Ubytovanie Apartments by the sea Luka Dubrava, Peljesac - 13632 sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Kabli, Peljesac - 16795

Family friendly house with a swimming pool Kabli, Peljesac - 16795

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Kabli, Peljesac - 16795. Set in Putniković, Family friendly house with a swimming pool Kabli, Peljesac - 16795 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Kabli, Peljesac - 16795 sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

5* Beachfront Villa Olive Mill

5* Beachfront Villa Olive Mill

Ubytovanie (Vila) 5* Beachfront Villa Olive Mill. Featuring private pool, 5* Beachfront Villa Olive Mill is set on the beachfront in Putniković. Ubytovanie 5* Beachfront Villa Olive Mill sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 286 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mario

Holiday Home Mario

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mario. Holiday Home Mario is located in Putniković and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Home Mario sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments by the sea Kabli, Peljesac - 11695

Apartments by the sea Kabli, Peljesac - 11695

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Kabli, Peljesac - 11695. Apartments by the sea Kabli, Peljesac - 11695 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Brijesta. Ubytovanie Apartments by the sea Kabli, Peljesac - 11695 sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník).

Villa Dom

Villa Dom

Ubytovanie (Vila) Villa Dom. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Dom is set in Putniković. Ubytovanie Villa Dom sa nachádza v meste Putniković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)