Hľadať

Ubytovanie

Apartments Natali Apartmány

Njiva sv. Petra 37, Kastel Stafilic, 21217 Kaštela, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Natali. Ubytovanie Apartments Natali sa nachádza v meste Kaštela v Splitsko-dalmatínskej župe, 100 metrov od pláže Resnik. Ubytovanie Apartments Natali sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Popis ubytovania Apartments Natali

K vybaveniu patrí satelitná TV. Najbližšie Letisko Split sa nachádza vo vzdialenosti 1,9 km a ubytovacie zariadenie zabezpečuje bezplatný letiskový transfer. Apartmán s výhľadom do záhrady má patio, priestor na posedenie, kompletne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou a súkromnú kúpeľňu s bidetom. K vybaveniu patrí aj rúra, varná doska a rýchlovarná kanvica. Ubytovanie Apartments Natali sa nachádza v meste Kaštela v Splitsko-dalmatínskej župe, 100 metrov od pláže Resnik. Pláž Bijačka Kaštela je vzdialená 500 metrov a pláž Hrvatica necelý 1 km. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži
 • Rodinné izby
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (zdarma)
 • Vybavenie na grilovanie

Vybavenie ubytovania Apartments Natali

 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (zdarma)
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Kastel Stafilic

MARIN 1

10

MARIN 1

Ubytovanie (Apartmán) MARIN 1. Situated in Kaštela, 100 metres from Gabine Beach and 400 metres from Bijačka Kaštela Beach, MARIN 1 offers a garden and air conditioning. Ubytovanie MARIN 1 sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Private corner

10

Private corner

Ubytovanie (Apartmán) Private corner. Private corner is a beachfront property situated in Kaštela, 100 metres from Bijačka Kaštela Beach and less than 1 km from Resnik Beach. Ubytovanie Private corner sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vacation home Zdravka

10

Vacation home Zdravka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation home Zdravka. Ubytovacie zariadenie Vacation home Zdravka sa nachádza v meste Kaštela, 8 km od vinárstva Putalj. Ponúka ubytovanie s klimatizáciou. Ubytovanie Vacation home Zdravka sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Radak

10

Apartman Radak

Ubytovanie (Penzión) Apartman Radak. Apartmán Radak sa nachádza na pláži v meste Kaštela a hosťom ponúka gril. Ubytovanie Apartman Radak sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Nehaj

10

Apartment Nehaj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nehaj. Set in Kaštela, 100 metres from Gabine Beach and 200 metres from Bijačka Kaštela Beach, Apartment Nehaj offers free WiFi, a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Nehaj sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marino

9,9

Apartman Marino

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marino. Set within the Kastel Stafilic district in Kaštela, Apartman Marino has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytovanie Apartman Marino sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mandac

9,9

Apartment Mandac

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mandac. Featuring garden views, Apartment Mandac offers accommodation with a balcony and a kettle, around 650 metres from Bijačka Kaštela Beach. Ubytovanie Apartment Mandac sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kairos - Bili 9

9,9

Apartments Kairos - Bili 9

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kairos - Bili 9. Apartmány Kairos sa nachádzajú iba 100 metrov od piesočnatej pláže a miestnych zariadení. Sú novo postavené a sú situované v pokojnom prostredí. Ubytovanie Apartments Kairos - Bili 9 sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mari Garden Apartment

9,9

Mari Garden Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mari Garden Apartment. Located in Kaštela, 200 metres from Gabine Beach and 550 metres from Bijačka Kaštela Beach, Mari Garden Apartment provides accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Mari Garden Apartment sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman GRL

9,9

Apartman GRL

Ubytovanie (Apartmán) Apartman GRL. Ubytovacie zariadenie Apartman GRL sa nachádza v meste Kaštela, 300 metrov od pláže Bijačka Kaštela. Ubytovanie Apartman GRL sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ivana

9,9

Apartman Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivana. Apartman Ivana has a patio and is located in Kaštela, within just 500 metres of Resnik Beach and 550 metres of Gabine Beach. Ubytovanie Apartman Ivana sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gluic

9,9

Apartments Gluic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gluic. Apartmány Gluic sa nachádzajú v meste Kaštel Štafilić, 10 km od Splitu a ponúkajú ubytovanie s klimatizáciou. Hvar je vzdialený 43 km. Ubytovanie Apartments Gluic sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Break Apartment

9,9

Beach Break Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Beach Break Apartment. Offering barbecue facilities and sea view, Beach Break Apartment is located in Kaštela, 300 metres from Bijačka Kaštela Beach and less than 1 km from... Ubytovanie Beach Break Apartment sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sunce

9,9

Apartment Sunce

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunce. Set in Kaštela, a few steps from Gabine Beach and 200 metres from Bijačka Kaštela Beach, Apartment Sunce offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Sunce sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern apartments with sea view 150 meters to beach

9,9

Modern apartments with sea view 150 meters to beach

Ubytovanie (Apartmány) Modern apartments with sea view 150 meters to beach. Ubytovacie zariadenie Modern apartments with sea view 150 metres to beach in Kaštela sa nachádza 100 metrov od pláže Resnik a 500 metrov od pláže Bijačka... Ubytovanie Modern apartments with sea view 150 meters to beach sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seafront Apartment Dani for six persons

9,9

Seafront Apartment Dani for six persons

Ubytovanie (Apartmán) Seafront Apartment Dani for six persons. Ubytovacie zariadenie Seafront Apartment Dani for six persons sa nachádza v letovisku Kaštel Štafilić na Kaštelanskej riviére a má klimatizáciu, balkón a... Ubytovanie Seafront Apartment Dani for six persons sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Simetin

9,9

Apartmani Simetin

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Simetin. Ubytovacie zariadenie Apartmani Simetin sa nachádza len pár krokov od pláže Bijačka Kaštela a ponúkajú sezónny vonkajší bazén, záhradu a klimatizované... Ubytovanie Apartmani Simetin sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beachfront Apartment with Stunning View

9,9

Beachfront Apartment with Stunning View

Ubytovanie (Apartmán) Beachfront Apartment with Stunning View. Set in Kaštela, a few steps from Gabine Beach and 200 metres from Bijačka Kaštela Beach, Beachfront Apartment with Stunning View offers free bikes and air... Ubytovanie Beachfront Apartment with Stunning View sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mardi

9,9

Apartment Mardi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mardi. Situated in the Kastel Stafilic district in Kaštela, Apartment Mardi provides an equipped accommodation with an terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mardi sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mandic

9,9

Villa Mandic

Ubytovanie (Apartmán) Villa Mandic. Set in Kaštela, this air-conditioned apartment features a terrace and a garden with a barbecue. The unit is 24 km from Split and 7 km from Trogir. Ubytovanie Villa Mandic sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MARIN 2

9,8

MARIN 2

Ubytovanie (Apartmán) MARIN 2. Situated in Kaštela, 100 metres from Gabine Beach and 400 metres from Bijačka Kaštela Beach, MARIN 2 offers a garden and air conditioning. Ubytovanie MARIN 2 sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća Za Odmor Kuzmanic

9,8

Kuća Za Odmor Kuzmanic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća Za Odmor Kuzmanic. Dovolenkový dom Kuća Za Odmor Kuzmanic sa nachádza v meste Kaštela a ponúka vírivku. K dispozícii tu máte prístup k bazénu, biliard a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kuća Za Odmor Kuzmanic sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Green Garden

9,8

Apartments Green Garden

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Green Garden. Situated in Kastel Stafilic, Apartments Green Garden features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytovanie Apartments Green Garden sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation On Apartments

9,8

Vacation On Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Vacation On Apartments. Ubytovanie Vacation On Apartments sa nachádza v meste Kaštela, 70 metrov od pláže Bijačka Kaštela a 400 metrov od pláže Gabine. Ubytovanie Vacation On Apartments sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Longo

9,8

House Longo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Longo. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, House Longo is set in Kastel Stafilic. Ubytovanie House Longo sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 313 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orange Tree Garden

9,7

Orange Tree Garden

Ubytovanie (Apartmán) Orange Tree Garden. Situated in Kastel Stafilic, 700 metres from Divulje Beach and 1. Ubytovanie Orange Tree Garden sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartmani Ivana

9,7

apartmani Ivana

Ubytovanie (Apartmány) apartmani Ivana. Located 300 metres from Bijačka Kaštela Beach, apartmani Ivana offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie apartmani Ivana sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani uz more ''Ljiljana''

9,7

Apartmani uz more ''Ljiljana''

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani uz more ''Ljiljana''. Set a few steps from Hrvatica Beach, Apartmani uz more ''Ljiljana'' offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytovanie Apartmani uz more ''Ljiljana'' sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Vukadin

9,7

Apartman Vukadin

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Vukadin. Located in Kaštela in the Split-Dalmatia County region and Resnik Beach reachable within 350 metres, Apartman Vukadin provides accommodation with free... Ubytovanie Apartman Vukadin sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mornar

9,7

Apartment Mornar

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mornar. Set in Kaštela in the Split-Dalmatia County region, with Bijačka Kaštela Beach and Gabine Beach nearby, Apartment Mornar offers accommodation with free... Ubytovanie Apartment Mornar sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny

9,7

Sunny

Ubytovanie (Apartmán) Sunny. Located in Kaštela, 100 metres from Bijačka Kaštela Beach and 350 metres from Gabine Beach, Sunny offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Sunny sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmants Vlade

9,7

Apartmants Vlade

Ubytovanie (Apartmán) Apartmants Vlade. Ubytovacie zariadenie Apartmants Vlade sa nachádza v obci Kaštel Štafilić, 10 km od Splitu a 43 km od mesta Hvar. Ubytovanie Apartmants Vlade sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Victoria- haven of comfort & relaxation

9,7

Apartment Victoria- haven of comfort & relaxation

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Victoria- haven of comfort & relaxation. Located in Kaštela, within 150 metres of Bijačka Kaštela Beach and 500 metres of Gabine Beach, Apartment Victoria- haven of comfort & relaxation offers... Ubytovanie Apartment Victoria- haven of comfort & relaxation sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucy 1

9,7

Apartment Lucy 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lucy 1. Ubytovanie Apartment Lucy 1 sa nachádza v meste Kaštela v Splitsko-dalmátskej župe, 300 metrov od pláže Bijačka Kaštela. Ubytovanie Apartment Lucy 1 sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments 7 Kastela

9,7

Apartments 7 Kastela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 7 Kastela. Set in Kaštela, 150 metres from Gabine Beach and 300 metres from Bijačka Kaštela Beach, Apartments 7 Kastela offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartments 7 Kastela sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deluxe Apartment BellaCosta

9,7

Deluxe Apartment BellaCosta

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe Apartment BellaCosta. Ubytovanie Deluxe Apartment BellaCosta sa nachádza v meste Kaštela, 200 metrov od pláže Bijačka Kaštela a 300 metrov od pláže Resnik. Ubytovanie Deluxe Apartment BellaCosta sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Legcevic

9,7

Studio Apartment Legcevic

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartment Legcevic. Situated 300 metres from Gabine Beach in Kaštela, Studio Apartment Legcevic features accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytovanie Studio Apartment Legcevic sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zizic

9,7

Apartments Zizic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zizic. Apartmány Zizic sú ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Kaštel Štafilić. Sú vybavené bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Zizic sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Little Lucy

9,7

Apartment Little Lucy

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Little Lucy. Located 10 km from Split, Apartment Little Lucy offers accommodation in Kaštela. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Apartment Little Lucy sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside

9,6

Seaside

Ubytovanie (Apartmány) Seaside. Ubytovanie Seaside sa nachádza v meste Kaštela v Splitsko-dalmátskej župe, necelých 200 metrov od pláže Resnik. Ubytovanie Seaside sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anđelko Apartment

9,6

Anđelko Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Anđelko Apartment. Apartmán Anđelko sa nachádza v meste Kaštela a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Hostia tu môžu využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Anđelko Apartment sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation House Bile

9,6

Vacation House Bile

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation House Bile. Set in Kaštela, within 200 metres of Bijačka Kaštela Beach and 550 metres of Resnik Beach, Vacation House Bile offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Vacation House Bile sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kristina

9,6

Apartman Kristina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kristina. Apartmán Kristina sa nachádza v meste Kaštela, 150 metrov od pláže Bijačka Kaštela a 350 metrov od pláže Resnik. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Apartman Kristina sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Gabine

9,6

Apartments Gabine

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gabine. Zariadenie Apartmány Gabine sa nachádza hneď vedľa kamienkovej pláže a 400 metrov od centra mesta Kaštel Štafilić. Ubytovanie Apartments Gabine sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ana & Marija

9,6

Ana & Marija

Ubytovanie (Apartmány) Ana & Marija. Ubytovanie Ana & Marija sa nachádza 200 metrov od pláže Hrvatica. Ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ana & Marija sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perivoj

9,6

Perivoj

Ubytovanie (Apartmán) Perivoj. Situated just 50 metres from Gabine Beach, Perivoj features accommodation in Kaštela with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytovanie Perivoj sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dominko

9,6

Apartment Dominko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dominko. Located in Kaštela, within 200 metres of Gabine Beach and 600 metres of Bijačka Kaštela Beach, Apartment Dominko offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Dominko sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy apartment close to the beach

9,6

Cozy apartment close to the beach

Ubytovanie (Apartmán) Cozy apartment close to the beach. Apartmán Cozy close to the beach sa nachádza v obci Kaštela, 100 metrov od pláže Bijačka Kaštela, 300 metrov od pláže Gabine a ponúka bezplatné Wi-Fi a... Ubytovanie Cozy apartment close to the beach sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Emma

9,5

Apartment Emma

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Emma. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Emma can be found in Kaštela, close to Bijačka Kaštela Beach and less than 1 km from... Ubytovanie Apartment Emma sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Angela

9,5

Apartments Angela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Angela. Located within 500m of Beach Bile in Kaštel Štafilić, Apartments Angela provides accommodation with seating area. Ubytovanie Apartments Angela sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Fani i Marina

9,5

Apartments Fani i Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Fani i Marina. Tento klimatizovaný apartmán ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením a terasou v meste Kaštela. Ubytovanie Apartments Fani i Marina sa nachádza v meste Kastel Stafilic (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).