Hľadať

Ubytovanie

Apartments Neda Apartmány

Varoš III br. 5, 21410 Splitska, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neda. Located in Splitska in the Brac Island region, with Beach Zastup and Beach Prvija nearby, Apartments Neda provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Neda sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Neda

Each unit comes with a balcony, a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a TV, a washing machine, and a private bathroom with shower. There is also an oven, stovetop and a coffee machine. 6 km from the apartment. Cycling can be enjoyed nearby. Beach Vela lučica is 1. Located in Splitska in the Brac Island region, with Beach Zastup and Beach Prvija nearby, Apartments Neda provides accommodation with free WiFi and free private parking.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Neda

 • Vonkajší krb
 • Vybavenie na grilovanie
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Klimatizácia
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Splitska

Villa Stella

10

Villa Stella

Ubytovanie (Apartmány) Villa Stella. Located in Splitska, less than 1 km from Beach Prvija and a 13-minute walk from Beach Zastup, Villa Stella provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Stella sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dino

10

Apartments Dino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dino. Located 600 metres from Beach Zastup, Apartments Dino offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Dino sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Čanaki

9,9

Apartmani Čanaki

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Čanaki. Ubytovacie zariadenie Split Apartmani Čanaki s terasou s výhľadom na more nachádza v letovisku Splitska, 20 km od Splitu a 35 km od Makarskej. Ubytovanie Apartmani Čanaki sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Flower

9,9

Apartments Flower

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Flower. Apartments Flower features sea views, free WiFi and free private parking, located in Splitska, 750 metres from Beach Zastup. Ubytovanie Apartments Flower sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Green Garden

9,9

Villa Green Garden

Ubytovanie (Apartmán) Villa Green Garden. Set in Splitska, less than 1 km from Beach Zastup and a 14-minute walk from Beach Prvija, Villa Green Garden offers a seasonal outdoor swimming pool and... Ubytovanie Villa Green Garden sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ivana

9,8

Apartman Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivana. Apartmán Ivana so záhradou a grilom sa nachádza v obci Splitska, 1 km od pláže Prvija a 1,5 km od pláže Porat. Ubytovanie Apartman Ivana sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Paula

9,8

Apartments Paula

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Paula. Apartmány Paula sa nachádzajú v obci Splitska, 350 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Paula sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Villa Beau Rivage

9,8

Apartments Villa Beau Rivage

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Beau Rivage. Apartmány Villa Beau Rivage sa nachádzajú v pokojnej rybárskej dedinke Splitska. Ubytovanie Apartments Villa Beau Rivage sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Perla

9,7

Apartman Perla

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Perla. Situated in Splitska, 1.1 km from Beach Prvija and 1.6 km from Beach Porat, Apartman Perla offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Apartman Perla sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Agata

9,7

Apartment Agata

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Agata. Apartment Agata ponúka ubytovanie v meste Splitska. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a priamo na mieste môžete využívať súkromné... Ubytovanie Apartment Agata sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman NONO

9,6

Apartman NONO

Ubytovanie (Apartmán) Apartman NONO. Situated in Splitska, 800 metres from Beach Zastup and 1.1 km from Beach Prvija, Apartman NONO offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman NONO sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Miljenko Tomić

9,6

Apartment Miljenko Tomić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Miljenko Tomić. Set 350 metres from the sea in Splitska, Apartment Miljenko Tomić offers a spacious furnished terrace fitted with a built-in barbecue. Ubytovanie Apartment Miljenko Tomić sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dora

9,6

Holiday Home Dora

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dora. Just steps away from the beach, Holiday Home Dora is located in centre of Splitska and boasts sea views. Ubytovanie Holiday Home Dora sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tanja

9,6

Apartman Tanja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tanja. Featuring a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartman Tanja can be found in Splitska, close to Beach Zastup and a 15-minute... Ubytovanie Apartman Tanja sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments Gorana

9,5

Apartments Gorana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gorana. Situated in Splitska in the Brac Island region, with Beach Zastup and Beach Prvija nearby, Apartments Gorana features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Gorana sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marijin Dvor

9,5

Apartments Marijin Dvor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marijin Dvor. Apartmány Marijin Dvor sa nachádzajú v obci Splitska, 130 m od mora. Ubytovanie Apartments Marijin Dvor sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Smokva

9,5

Apartman Smokva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Smokva. Apartman Smokva is set in Splitska and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Smokva sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lili

9,5

Apartment Lili

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lili. Situated in Splitska and only less than 1 km from Beach Prvija, Apartment Lili features accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Lili sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lavanda

9,5

Apartments Lavanda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lavanda. Apartmány Lavanda sa nachádzajú v obci Splitska na pobreží Jadranského mora a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi pripojením... Ubytovanie Apartments Lavanda sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartman Siniša

9,4

Apartman Siniša

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Siniša. Apartmán Siniša sa nachádza v obci Splitska na ostrove Brač. Ponúka výhľad na more a je vzdialený 50 metrov od mora. Ubytovanie Apartman Siniša sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Doulos

9,3

Apartments Doulos

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Doulos. Ubytovanie Apartments Doulos sa nachádza v obci Splitska na ostrove Brač, necelý 1 km od pláže Zastup. Ubytovanie Apartments Doulos sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ana

9,3

Villa Ana

Ubytovanie (Vila) Villa Ana. Táto samostatná vila sa nachádza v dedine Splitska, 20 km od Splitu a ponúka záhradu s celoročne otvoreným vonkajším bazénom a tiež výhľad na more. Ubytovanie Villa Ana sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 414 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mandaric

9,3

Villa Mandaric

Ubytovanie (Vila) Villa Mandaric. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Mandaric is set in Splitska. Ubytovanie Villa Mandaric sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 289 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vanda

9,2

Apartment Vanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vanda. Apartment Vanda is a beachfront property located in Splitska, 1.2 km from Beach Vela lučica and 1.5 km from Beach Prvija. Ubytovanie Apartment Vanda sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation Villa Brac

9,2

Vacation Villa Brac

Ubytovanie (Vila) Vacation Villa Brac. Situated just 400 metres from Beach Zastup, Vacation Villa Brac features accommodation in Splitska with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Vacation Villa Brac sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mira

9,2

Apartments Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mira. Apartmány Mira sa nachádzajú v letovisku Splitska, 20 km od Splitu a 35 km od Makarskej. Ponúkajú klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Mira sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmenthaus Punta ****

9,1

Apartmenthaus Punta ****

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus Punta ****. Ubytovacie zariadenie Apartmenthaus Punta **** v osade Splitska ponúka hosťom fitnescentrum, bar, spoločný salónik, záhradu a súkromnú pláž. Ubytovanie Apartmenthaus Punta **** sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Zora

9

Vila Zora

Ubytovanie (Vila) Vila Zora. Featuring a patio with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Vila Zora can be found in Splitska, close to Beach Vela lučica... Ubytovanie Vila Zora sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Hana

9

Vila Hana

Ubytovanie (Vila) Vila Hana. Boasting a balcony with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Vila Hana can be found in Splitska, close to Beach Vela... Ubytovanie Vila Hana sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 470 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Splitska Dream

9

Apartments Splitska Dream

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Splitska Dream. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Splitska sídli v kamennom dome s antickými stĺpmi na terase. Môžete tu bezplatne využívať gril. Ubytovanie Apartments Splitska Dream sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ujoli

9

Villa Ujoli

Ubytovanie (Vila) Villa Ujoli. Featuring garden views, Villa Ujoli offers accommodation with a terrace and a patio, around 500 metres from Beach Zastup. Ubytovanie Villa Ujoli sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Yellow

8,8

Vila Yellow

Ubytovanie (Vila) Vila Yellow. Featuring a balcony with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Vila Yellow can be found in Splitska, close to Beach Vela... Ubytovanie Vila Yellow sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 470 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mara

8,7

Apartments Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mara. Apartmány Mara so záhradou a grilom sa nachádzajú v obci Splitska, 20 km od Splitu. Priamo na mieste je vám k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Mara sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Splitska

8,6

Apartment Splitska

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Splitska. Boasting garden views, Apartment Splitska features accommodation with a terrace and a patio, around 1.4 km from Beach Prvija. Ubytovanie Apartment Splitska sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments DeMar

8,5

Apartments DeMar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments DeMar. Apartmány DeMar sa nachádzajú v obci Splitska a ponúkajú ubytovanie s TV a kuchyňou. Vo všetkých jednotkách je priestor na posedenie a jedálenský kút. Ubytovanie Apartments DeMar sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Boro

8,4

Apartments Boro

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Boro. Apartmány Boro ponúkajú ubytovanie s grilom v obci Splitska. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Boro sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Big View

8

Vila Big View

Ubytovanie (Vila) Vila Big View. Vila Splitska 9 sa nachádza v obci Splitska v regióne ostrova Brač, 20 km od Splitu. Ponúka sezónny vonkajší bazén a gril. Makarska je vzdialená 35 km. Ubytovanie Vila Big View sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 470 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Splitska with Fireplace IV

7,5

Holiday Home Splitska with Fireplace IV

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Splitska with Fireplace IV. Holiday Home Splitska with Fireplace IV is set in Splitska and offers barbecue facilities. The 3-star holiday home features sea views and is 35 km from... Ubytovanie Holiday Home Splitska with Fireplace IV sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Splitska, Brac - 2907

7,4

Apartments by the sea Splitska, Brac - 2907

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Splitska, Brac - 2907. Apartmán Splitska 2907b sa nachádza v meste Splitska. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Apartmán má spálňu, obývaciu izbu a kuchyňu s chladničkou. Ubytovanie Apartments by the sea Splitska, Brac - 2907 sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivo

Apartment Ivo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivo. Apartment Ivo is a beachfront property set in Splitska, 1.2 km from Beach Prvija and 1.5 km from Beach Porat. Ubytovanie Apartment Ivo sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fani 1

Apartment Fani 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fani 1. Boasting garden views, Apartment Fani 1 offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Beach Prvija. Ubytovanie Apartment Fani 1 sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mate

Apartman Mate

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mate. Apartman Mate is situated in Splitska and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Mate sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing apartment with private pool - 50 meters from sea

Amazing apartment with private pool - 50 meters from sea

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment with private pool - 50 meters from sea. Situated in Splitska, less than 1 km from Beach Zastup and a 14-minute walk from Beach Prvija, Amazing apartment with private pool - 50 meters from sea... Ubytovanie Amazing apartment with private pool - 50 meters from sea sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 207 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Splitska Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Splitska Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Ubytovanie (Vila) Splitska Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi. Splitska Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi, a property with an outdoor swimming pool and barbecue facilities, is situated in Splitska, 450 metres from Beach... Ubytovanie Splitska Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Rose

Vila Rose

Ubytovanie (Vila) Vila Rose. Boasting a balcony with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities, Vila Rose can be found in Splitska, close to Beach Vela... Ubytovanie Vila Rose sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 470 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartment Splitska 02

Holiday Apartment Splitska 02

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Splitska 02. Ubytovacie zariadenie Holiday Apartment Splitska 02 sa nachádza v osade Splitska. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Holiday Apartment Splitska 02 sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Splitska

Three-Bedroom Apartment in Splitska

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Splitska. Situated 1.1 km from Beach Prvija and 1.6 km from Beach Porat, Three-Bedroom Apartment in Splitska provides accommodation located in Splitska. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Splitska sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Splitska

Three-Bedroom Apartment in Splitska

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Splitska. Offering free WiFi and free private parking, Three-Bedroom Apartment in Splitska is situated in Splitska, within just less than 1 km of Beach Prvija. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Splitska sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning apartment in Splitska w/ 1 Bedrooms

Stunning apartment in Splitska w/ 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Stunning apartment in Splitska w/ 1 Bedrooms. Stunning apartment in Splitska w/ 1 Bedrooms is located in Splitska and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Stunning apartment in Splitska w/ 1 Bedrooms sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Perfecta Brac with private pool, gym and jacuzzi near the beach in Splitska on Brac island

Luxury Villa Perfecta Brac with private pool, gym and jacuzzi near the beach in Splitska on Brac island

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Perfecta Brac with private pool, gym and jacuzzi near the beach in Splitska on Brac island. Set in Splitska, Luxury Villa Perfecta Brac with private pool, gym and jacuzzi near the beach in Splitska on Brac island offers a private pool. Ubytovanie Luxury Villa Perfecta Brac with private pool, gym and jacuzzi near the beach in Splitska on Brac island sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 726 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apatments Sanja

Apatments Sanja

Ubytovanie (Apartmány) Apatments Sanja. Apartmani Sanja features a seasonal outdoor swimming pool, as well as accommodation with a kitchen in Splitska. Ubytovanie Apatments Sanja sa nachádza v meste Splitska (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)