Hľadať

Ubytovanie

Apartments Neda Apartmány

Prvog svibnja 6 , 20340 Ploče, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neda. Ubytovanie Apatrments Neda sa nachádza v obci Ploče, 37 km od mesta Neum. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Neda sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Neda

Ubytovanie Apatrments Neda sa nachádza v obci Ploče, 37 km od mesta Neum. Na mieste je k dispozícii záhrada s grilom a v okolí sa môžete venovať cyklistike. Apartmán má terasu. Majú balkón a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami. Ubytovanie Apartments Neda sa nachádza 41 km od Medžugoria a 48 km od mesta Korčula. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. V kuchyni sa nachádza chladnička, varná doska a hriankovač, ako aj rýchlovarná kanvica. Jednotky sú klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou. Najbližšie Letisko Dubrovník sa nachádza vo vzdialenosti 120 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • 1 bazén
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Neda

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Šípky
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Ovocie
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Bazén
 • Hračky do bazéna
 • Vonkajší bazén (sezónne otvorený)
 • Vonkajší bazén
 • Práčovňa
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Ploče

Vila Tina

10

Vila Tina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Tina. Ubytovacie zariadenie Markić G&T sa nachádza v letovisku Komin a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Vila Tina sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Roza

9,9

Apartman Roza

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Roza. Set in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Roza has a balcony and river views. Ubytovanie Apartman Roza sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palma Luxury Apartment

9,9

Palma Luxury Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Palma Luxury Apartment. Located in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Palma Luxury Apartment has a patio and sea views. Ubytovanie Palma Luxury Apartment sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Allegro

9,9

Allegro

Ubytovanie (Apartmány) Allegro. Set in Ploče, 35 km from Neum, Allegro offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Allegro sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cool&Nice apartment Jerković

9,8

Cool&Nice apartment Jerković

Ubytovanie (Apartmán) Cool&Nice apartment Jerković. Set in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Cool&Nice apartment Jerković features a balcony. Ubytovanie Cool&Nice apartment Jerković sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Franić Baćina Lakes Apartments

9,7

Franić Baćina Lakes Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Franić Baćina Lakes Apartments. Apartmány Franic Bacino Lakes sú obklopené prírodným parkom pohoria Biokovo, riekou Neretva a jazerami Bačina. Ubytovanie Franić Baćina Lakes Apartments sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cvijanović

9,7

Apartment Cvijanović

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cvijanović. Apartment Cvijanović is set in Baćinska Jezera and offers a private beach area. Offering free WiFi, the property also has barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Cvijanović sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Damić

9,7

Apartments Damić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Damić. Apartmány Damić ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Ploče. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Damić sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Roso

9,7

Roso

Ubytovanie (Apartmány) Roso. Ubytovanie Roso sa nachádza v letovisku Ploče a ponúka bezplatné Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Roso sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Karlo - Ploče, Croatia

9,7

Apartment Karlo - Ploče, Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Karlo - Ploče, Croatia. Situated in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Karlo - Ploče, Croatia features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Karlo - Ploče, Croatia sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Galić

9,7

Apartmani Galić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Galić. Ubytovanie Apartmani Galić sa nachádza v meste Ploče, 37 km od mesta Neum. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Galić sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Magnolia

9,7

Magnolia

Ubytovanie (Apartmán) Magnolia. Ubytovacie zariadenie Magnolia sa nachádza na pláži v meste Ploče a ponúka bezplatné Wi-Fi. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 35 km od mesta Neum. Ubytovanie Magnolia sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tina

9,7

Apartment Tina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tina. Situated in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Tina features a patio and sea views. Ubytovanie Apartment Tina sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sea bass Neretva

9,6

Apartment Sea bass Neretva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sea bass Neretva. Set in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Sea bass Neretva features a terrace and river views. Ubytovanie Apartment Sea bass Neretva sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník).

Lacus

9,5

Lacus

Ubytovanie (Apartmán) Lacus. Situated in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Lacus has a balcony and river views. Ubytovanie Lacus sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Grace

9,4

Apartman Grace

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Grace. Set in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Grace has a terrace. The property is 40 km from Tučepi and free private parking is offered. Ubytovanie Apartman Grace sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník).

Erien

9,4

Erien

Ubytovanie (Apartmány) Erien. Ubytovacie zariadenie Erien sa nachádza v meste Ploče, 37 km od mesta Neum. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Erien sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fabry Riva Ploče

9,4

Apartment Fabry Riva Ploče

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fabry Riva Ploče. Offering free WiFi and city views, Apartment Fabry Riva Ploče is an accommodation located in Ploče. The air-conditioned accommodation is 39 km from Tučepi. Ubytovanie Apartment Fabry Riva Ploče sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Šolo

9,4

Villa Šolo

Ubytovanie (Apartmány) Villa Šolo. Vila Solo sa nachádza na pokojnom mieste v obci Peračko Blato, len 200 metrov od Bačinských jazier, a je obklopená nedotknutou stredomorskou zeleňou. Ubytovanie Villa Šolo sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ljubica Comfortable Apartment

9,3

Ljubica Comfortable Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ljubica Comfortable Apartment. Ubytovacie zariadenie Ljubica Comfortable Apartment sa nachádza v meste Ploče a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Ljubica Comfortable Apartment sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman "Lara"

9,3

Apartman "Lara"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "Lara". Ubytovacie zariadenie Apartman "Lara" sa nachádza na pláži v meste Ploče a ponúka bezplatné Wi-Fi. Klimatizované ubytovanie sa nachádza 35 km od mesta... Ubytovanie Apartman "Lara" sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sanja

9,3

Apartman Sanja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sanja. Located in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Sanja has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartman Sanja sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman&Studio S

9,3

Apartman&Studio S

Ubytovanie (Apartmány) Apartman&Studio S. Ubytovacie zariadenie Apartman&Studio S sa nachádza v meste Ploče, 31 km od mesta Neum. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman&Studio S sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luna

9,3

Apartment Luna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luna. Apartmán Luna sa nachádza v letovisku Ploče v dubrovnicko-neretvanskej župe a ponúka patio a výhľad na jazero. Ubytovanie Apartment Luna sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Barbir

9,2

Apartments Barbir

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Barbir. Ubytovanie Apartments Barbir sa nachádza v letovisku Ploče, 37 km od letoviska Neum. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Barbir sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Center

9,2

Apartments Center

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Center. Ubytovacie zariadenie Apartments Center sa nachádza v meste Ploče, 33 km od mesta Neum. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Center sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartments Marra & Kech

9,1

Studio Apartments Marra & Kech

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartments Marra & Kech. Situated in Ploče, 37 km from Neum, Studio Apartments Marra & Kech features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Studio Apartments Marra & Kech sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník).

Comfortable bedroom

9

Comfortable bedroom

Ubytovanie (Apartmán) Comfortable bedroom. Comfortable bedroom is located in Ploče and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Comfortable bedroom sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Astra

9

Apartman Astra

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Astra. Set in Ploče, Apartman Astra offers restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. The air-conditioned accommodation is 45 km from Korčula. Ubytovanie Apartman Astra sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Primus Štrbić

9

Primus Štrbić

Ubytovanie (Privát) Primus Štrbić. Located in Ploče, 33 km from Neum, Primus Štrbić provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Primus Štrbić sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marinovic Baćina Lakes

9

Apartments Marinovic Baćina Lakes

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marinovic Baćina Lakes. Apartmány Marinovic Baćina Lakes sa nachádzajú hneď vedľa Bačinských jazier, 2,5 km od centra mesta Ploče. Ubytovanie Apartments Marinovic Baćina Lakes sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Endy

8,8

Apartman Endy

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Endy. Apartman Endy is situated in Ploče and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Endy sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Monaco

8,8

Apartmani Monaco

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Monaco. Apartmánový hotel Monaco sa nachádza v meste Ploče, 24 km od Medžugoria. K dispozícii tu máte saunu, krytý bazén a reštauráciu. Ubytovanie Apartmani Monaco sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms SALVIA

8,7

Rooms SALVIA

Ubytovanie (Penzión) Rooms SALVIA. Penzión Rooms SALVIA sa nachádza v meste Ploče. Ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi a patiom, záhradu a terasu. Ubytovanie Rooms SALVIA sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník).

Guesthouse San Antonio

8,7

Guesthouse San Antonio

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse San Antonio. Apartmány San Antonio sa nachádzajú 200 metrov od pláže a centra mesta Ploče. Ubytovanie Guesthouse San Antonio sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Štrbić

8,5

Apartment Štrbić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Štrbić. Apartmán Štrbić sa nachádza v obci Ploče, 33 km od mesta Neum a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Štrbić sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bogunovic

8,5

Apartments Bogunovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bogunovic. Apartmány Bogunovic sa nachádzajú v meste Ploče a ponúkajú ubytovanie s klimatizáciou a prístupom do záhrady. Ubytovanie Apartments Bogunovic sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Magic House Apartments

8,1

Magic House Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Magic House Apartments. Set in Dubrovnik, Magic House Apartments offers sea views and free WiFi, 100 metres from Banje Beach and 350 metres from Porporela Beach. Ubytovanie Magic House Apartments sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Baćina

6,3

Villa Baćina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Baćina. Vila Baćina, ktorá je vhodná aj pre rodiny, sa nachádza len 10 metrov od mora. Ubytovanie Villa Baćina sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms with a swimming pool Ploce, Neretva Delta - Usce Neretve - 15074

Apartments and rooms with a swimming pool Ploce, Neretva Delta - Usce Neretve - 15074

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms with a swimming pool Ploce, Neretva Delta - Usce Neretve - 15074. Situated in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments and rooms with a swimming pool Ploce, Neretva Delta - Usce Neretve - 15074 features... Ubytovanie Apartments and rooms with a swimming pool Ploce, Neretva Delta - Usce Neretve - 15074 sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Podcempres (MKA500)

Holiday Home Podcempres (MKA500)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Podcempres (MKA500). Situated in Ploče, Holiday Home Podcempres (MKA500) features accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday Home Podcempres (MKA500) sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galov apartments

Galov apartments

Ubytovanie (Apartmán) Galov apartments. Located in Ploče in the Dubrovnik-Neretva County region, Galov apartments features a patio and garden views. Ubytovanie Galov apartments sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Birine *XL *

Apartment Birine *XL *

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Birine *XL *. Apartment Birine *XL * is located in Ploče. The air-conditioned accommodation is 35 km from Neum, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Apartment Birine *XL * sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing apartment in Ploce with WiFi and 2 Bedrooms

Amazing apartment in Ploce with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Ploce with WiFi and 2 Bedrooms. Amazing apartment in Ploce with WiFi and 2 Bedrooms is situated in Ploče and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Amazing apartment in Ploce with WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Žderić

Apartman Žderić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Žderić. Situated in Ploče, Apartman Žderić features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Žderić sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Zmijarevic

Apartman Zmijarevic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zmijarevic. Set in Ploče, Apartman Zmijarevic offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Zmijarevic sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy Villa with Shared Pool in Ploce

Cozy Villa with Shared Pool in Ploce

Ubytovanie (Vila) Cozy Villa with Shared Pool in Ploce. Cozy Villa with Shared Pool in Ploce is situated in Ploče and offers water sports facilities and a tennis court. Ubytovanie Cozy Villa with Shared Pool in Ploce sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kokanovi Dvori

Villa Kokanovi Dvori

Ubytovanie (Vila) Villa Kokanovi Dvori. Surrounded by olive trees, Holiday Home Kokanovi Dvori is located in Ploče and offers a heated, outdoor swimming pool with retractable roof, a Finnish... Ubytovanie Villa Kokanovi Dvori sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 326 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ploce Villa Sleeps 12 Pool Air Con WiFi

Ploce Villa Sleeps 12 Pool Air Con WiFi

Ubytovanie (Vila) Ploce Villa Sleeps 12 Pool Air Con WiFi. Ploce Villa Sleeps 12 Pool Air Con WiFi sa nachádza v Dubrovníku a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a výhľadom na bazén. Stojí 400 metrov od pláže... Ubytovanie Ploce Villa Sleeps 12 Pool Air Con WiFi sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 9 323 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Ploce w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Awesome home in Ploce w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Ploce w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Awesome home in Ploce w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is set in Ploče and offers barbecue facilities. This holiday home also has free WiFi. Ubytovanie Awesome home in Ploce w/ Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 285 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Ploce 36

Holiday home Ploce 36

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ploce 36. Set in Ploče, Holiday home Ploce 36 features a private pool. Guests may go for a swim in the outdoor pool. Ubytovanie Holiday home Ploce 36 sa nachádza v meste Ploče (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)