Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nediljka Apartmány

22202 Primošten, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nediljka. Apartmány Nediljka vám ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Primošten, 43 km od mesta Split a 28 km od mesta Trogir. Ubytovanie Apartments Nediljka sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nediljka

Najbližšie letisko Split je situované 31 km od ubytovacieho zariadenia. Nechýba ani súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zahrnuté v cene ubytovania. Apartmány Nediljka vám ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Primošten, 43 km od mesta Split a 28 km od mesta Trogir. Toto klimatizované ubytovacie zariadenie je situované 14 km od mesta Šibenik. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Apartments Nediljka

  • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
  • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Dolac

Apartment Katarina

9,7

Apartment Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katarina. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Katarina is set in Dolac. Ubytovanie Apartment Katarina sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dolac with Sea View 06

9,6

Holiday Home Dolac with Sea View 06

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dolac with Sea View 06. Dovolenkový dom Dolac with Sea View 06 ponúka ubytovanie s výhľadom na more a bezplatným Wi-Fi pripojením v Primoštene, 37 km od mesta Trogir. Ubytovanie Holiday Home Dolac with Sea View 06 sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 355 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vujić- Villa Dolac

9,5

Apartmani Vujić- Villa Dolac

Ubytovanie (Privát) Apartmani Vujić- Villa Dolac. Ubytovanie Apartmani Vujić-Villa Dolac sa nachádza 3 km od prístavu Trogir. Ubytovanie Apartmani Vujić- Villa Dolac sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azzuro

9,1

Azzuro

Ubytovanie (Apartmán) Azzuro. Apartmán Azzuro sa nachádza v letovisku Dolac a ponúka záhradu, terasu, výhľad na more a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Azzuro sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dolac

9

Apartments Dolac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dolac. Apartmány Dolac sa nachádzajú iba 250 metrov od kamienkovej a piesočnej pláže a 500 metrov od centra mesta Sv. Filip i Jakov. Ubytovanie Apartments Dolac sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anmar

8,7

Apartment Anmar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anmar. Apartmány Anmar poskytujú ubytovanie v Primošte s bezplatným WiFi, výhľadom na more a súkromnou terasou. Ubytovanie Apartment Anmar sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lorento No2

Apartmani Lorento No2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Lorento No2. Apartmani Lorento No2, a property with a garden and a terrace, is set in Dolac, 250 metres from Lokvica Beach, 1.4 km from Bila Lucica Beach, as well as 2. Ubytovanie Apartmani Lorento No2 sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment L'odore Del Mare

Apartment L'odore Del Mare

Ubytovanie (Apartmán) Apartment L'odore Del Mare. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment L'odore Del Mare is situated in Dolac. The accommodation is 44 km from Split. Ubytovanie Apartment L'odore Del Mare sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anita (PME203)

Apartment Anita (PME203)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anita (PME203). Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Anita (PME203) is set in Dolac. This beachfront property offers access to a terrace. Ubytovanie Apartment Anita (PME203) sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Marieta

House Marieta

Ubytovanie (Apartmán) House Marieta. Set in Dolac, House Marieta provides accommodation with a private pool. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie House Marieta sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mila Dolac

Apartmani Mila Dolac

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mila Dolac. Situated in Dolac, 2.7 km from Popozo, Apartmani Mila Dolac features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartmani Mila Dolac sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anita (PME201)

Apartment Anita (PME201)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anita (PME201). Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Anita (PME201) is set in Dolac. Ubytovanie Apartment Anita (PME201) sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anita (PME200)

Apartment Anita (PME200)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anita (PME200). Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Anita (PME200) is located in Dolac. Ubytovanie Apartment Anita (PME200) sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Apartment in Primosten Burnji with private terrace

Modern Apartment in Primosten Burnji with private terrace

Ubytovanie (Apartmán) Modern Apartment in Primosten Burnji with private terrace. Set in Dolac, 550 metres from Bila Lucica Beach, 2.2 km from Lokvica Beach and 2. Ubytovanie Modern Apartment in Primosten Burnji with private terrace sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lorento No4

Apartmani Lorento No4

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Lorento No4. Set 250 metres from Lokvica Beach, 1.4 km from Bila Lucica Beach and 2. Ubytovanie Apartmani Lorento No4 sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Svabo

Apartment Svabo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Svabo. Set 2.3 km from Velika Raduca Beach and 2.3 km from Lokvica Beach, Apartment Svabo offers accommodation situated in Dolac. Ubytovanie Apartment Svabo sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mira

Holiday Home Mira

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mira. Boasting sea views, Holiday Home Mira offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1.9 km from Lokvica Beach. Ubytovanie Holiday Home Mira sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Timea

Villa Timea

Ubytovanie (Apartmány) Villa Timea. Located in Dolac, 600 metres from Bila Lucica Beach and 2.2 km from Lokvica Beach, Villa Timea provides accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytovanie Villa Timea sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Asa

Apartment Asa

Ubytovanie (Penzión) Apartment Asa. Apartment Asa is situated in Sveti Filip i Jakov. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Each room is equipped with a TV with satellite... Ubytovanie Apartment Asa sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMANI BELVEDERE BILO

APARTMANI BELVEDERE BILO

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI BELVEDERE BILO. Located in Dolac, APARTMANI BELVEDERE BILO offers accommodation with a kitchen. Free WiFi is provided. Some units include a balcony and/or a terrace. Ubytovanie APARTMANI BELVEDERE BILO sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Krbelica 2

Apartmani Krbelica 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Krbelica 2. Situated in Bilo in the Sibenik-Knin County region, Apartmani Krbelica has a balcony. It features garden views and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Krbelica 2 sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lorento No3

Apartmani Lorento No3

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Lorento No3. Apartmani Lorento No3 is set in Dolac, 250 metres from Lokvica Beach, 1.4 km from Bila Lucica Beach, and 2.6 km from Sparadici Beach. Ubytovanie Apartmani Lorento No3 sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Lorento no5

Apartmani Lorento no5

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Lorento no5. Apartmani Lorento no5, a property with a garden and a terrace, is located in Dolac, 250 metres from Lokvica Beach, 1. Ubytovanie Apartmani Lorento no5 sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Anita (PME202)

Apartment Anita (PME202)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anita (PME202). Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Anita (PME202) is set in Dolac. This beachfront property offers access to a terrace. Ubytovanie Apartment Anita (PME202) sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zele

Zele

Ubytovanie (Apartmán) Zele. Boasting sea views, Zele offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.2 km from Lokvica Beach. Ubytovanie Zele sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Lana

Studio apartman Lana

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Lana. Featuring garden views, Studio apartman Lana provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.4 km from Bila Lucica Beach. Ubytovanie Studio apartman Lana sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dolac with Sea View 10

Apartment Dolac with Sea View 10

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dolac with Sea View 10. Apartment Dolac with Sea View 10 is situated in Podgreben and offers barbecue facilities. The property offers free private parking. Ubytovanie Apartment Dolac with Sea View 10 sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dolac with Sea View X

Apartment Dolac with Sea View X

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dolac with Sea View X. Apartment Dolac with Sea View X is set in Podgreben. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Dolac with Sea View X sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Larissa

Villa Larissa

Ubytovanie (Vila) Villa Larissa. Located in Dolac in the Sibenik-Knin County region, Villa Larissa features a balcony. This property offers a private pool and free private parking. Ubytovanie Villa Larissa sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

kuča na otoku za najam

kuča na otoku za najam

Ubytovanie (Vila) kuča na otoku za najam. Kuča na otoku za najam is located in Betina and offers a garden and a terrace. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytovanie kuča na otoku za najam sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Primosten-Dolac with outdoor pool

Holiday home Primosten-Dolac with outdoor pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Primosten-Dolac with outdoor pool. Located in Podgreben, Holiday home Primosten-Dolac with outdoor pool features a private pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Primosten-Dolac with outdoor pool sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 840 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Dolac

Two-Bedroom Apartment in Dolac

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Dolac. Offering free WiFi and sea views, Two-Bedroom Apartment in Dolac is an accommodation situated in Podgreben. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Dolac sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jurkic

Apartments Jurkic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jurkic. Apartments Jurkic is set in Dolac. Some units feature a balcony and/or a terrace. Ubytovanie Apartments Jurkic sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mate

Apartments Mate

Ubytovanie (Penzión) Apartments Mate. Apartments Mate offers rooms in Dolac. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Guests can enjoy sea views. Ubytovanie Apartments Mate sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Penthouse Ema

Penthouse Ema

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse Ema. Penthouse Ema is located in Bilo 6km from the center of Primosten and offers a terrace. Ubytovanie Penthouse Ema sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Primortic - 7 Bedroom villa - Great pool area - Perfect for larger groups

Villa Primortic - 7 Bedroom villa - Great pool area - Perfect for larger groups

Ubytovanie (Vila) Villa Primortic - 7 Bedroom villa - Great pool area - Perfect for larger groups. Featuring sea views, Villa Primortic - 7 Bedroom villa - Great pool area - Perfect for larger groups provides accommodation with a garden and a balcony,... Ubytovanie Villa Primortic - 7 Bedroom villa - Great pool area - Perfect for larger groups sa nachádza v meste Dolac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 648 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)