Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nena Apartmány

19 Grgeti, 52452 Funtana, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nena. Ubytovacie zariadenie Apartments Nena sa nachádza vo Funtane na Istrii a ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartments Nena sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nena

Hostia môžu relaxovať v záhrade. Najbližšie letisko Pula je situované 62 km od ubytovania Apartments Nena. Ubytovacie zariadenie Apartments Nena sa nachádza vo Funtane na Istrii a ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 31 km od Rovinje a 10 km od Poreči.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Nena

 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Klimatizáciaza príplatok
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Funtana

Apartment Luiza Funtana

9,9

Apartment Luiza Funtana

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Luiza Funtana. Ubytovanie Apartment Luiza Funtana sa nachádza v obci Funtana na Istrii, neďaleko pláže Valkanela a pláže Funtana. Ubytovanie Apartment Luiza Funtana sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Karolina Funtana

9,8

Rooms Karolina Funtana

Ubytovanie (Penzión) Rooms Karolina Funtana. Situated in Funtana, within 1.1 km of Polidor Beach and 1. Ubytovanie Rooms Karolina Funtana sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chiara White Garden Apartment

9,8

Chiara White Garden Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Chiara White Garden Apartment. Ubytovacie zariadenie Chiara White Garden Apartment sa nachádza v meste Funtana, 500 metrov od pláže Funtana a necelý 1 km od pláže Polidor. Ubytovanie Chiara White Garden Apartment sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alba Sanja

9,8

Alba Sanja

Ubytovanie (Apartmán) Alba Sanja. Ubytovacie zariadenie Alba Sanja sa nachádza v meste Funtana 500 metrov od pláže Funtana a ponúka ubytovanie s klimatizáciou. Ubytovanie Alba Sanja sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria).

Apartment Dva Oriha

9,7

Apartment Dva Oriha

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Dva Oriha. Apartment Dva Oriha features garden views, free WiFi and free private parking, located in Funtana, 700 metres from Valkanela Beach. Ubytovanie Apartment Dva Oriha sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gaia

9,7

Apartment Gaia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gaia. Set in Funtana, 700 metres from Valkanela Beach, less than 1 km from Beach Funtana and an 18-minute walk from Polidor Beach, Apartment Gaia offers... Ubytovanie Apartment Gaia sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Funtana Apartments Budinjaš

9,7

Funtana Apartments Budinjaš

Ubytovanie (Apartmány) Funtana Apartments Budinjaš. Situated 750 metres from Valkanela Beach, Funtana Apartments Budinjaš features accommodation with free bikes, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytovanie Funtana Apartments Budinjaš sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Nostromo

9,7

B&B Nostromo

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Nostromo. Located in Funtana, B&B Nostromo provides free WiFi, and guests can enjoy a garden, a bar and a shared lounge. Ubytovanie B&B Nostromo sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FUNTANA-MIA ROOMS B&B

9,7

FUNTANA-MIA ROOMS B&B

Ubytovanie (Penzión) FUNTANA-MIA ROOMS B&B. Set in Funtana, within 800 metres of Beach Funtana and less than 1 km of Valkanela Beach, FUNTANA-MIA ROOMS B&B offers accommodation with a terrace and as... Ubytovanie FUNTANA-MIA ROOMS B&B sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bakovic

9,7

Bakovic

Ubytovanie (Apartmány) Bakovic. Ubytovacie zariadenie Bakovic sa nachádza v obci Funtana a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bakovic sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Complex Jelena

9,6

Apartment Complex Jelena

Ubytovanie (Penzión) Apartment Complex Jelena. Located in Funtana, 1.1 km from Valkanela Beach, Apartment Complex Jelena provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Complex Jelena sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan

9,6

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan. Boasting sea views, Apartment Ivan provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Polidor Beach. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Center Studio Funtana

9,6

Center Studio Funtana

Ubytovanie (Apartmány) Center Studio Funtana. Ubytovanie Center Studio Funtana sa nachádza v meste Funtana a ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Center Studio Funtana sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Norma

9,6

Apartments Norma

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Norma. Situated in Funtana in the Istria region, with Valkanela Beach and Beach Funtana nearby, Apartments Norma features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Norma sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunset Holliday Apartment

9,6

Sunset Holliday Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sunset Holliday Apartment. Set in Funtana, 600 metres from Beach Funtana and less than 1 km from Polidor Beach, Sunset Holliday Apartment offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Sunset Holliday Apartment sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ljubica Veilchen

9,6

Apartments Ljubica Veilchen

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ljubica Veilchen. Ubytovanie Apartments Ljubica Veilchen sa nachádzajú v obci Funtana, necelý 1 km od pláže Polidor. Ubytovanie Apartments Ljubica Veilchen sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marcella

9,5

Apartment Marcella

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marcella. Apartmán Marcella sa nachádza v obci Funtana a k dispozícii máte ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a terasu. Ubytovanie Apartment Marcella sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Nostra II

9,5

Casa Nostra II

Ubytovanie (Apartmány) Casa Nostra II. Ubytovanie Casa Nostra II sa nachádza v obci Funtana. Ponúka balkón. Ubytovanie Casa Nostra II sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lena

9,5

Apartment Lena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lena. Set in Funtana, Apartment Lena offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Guests benefit from a balcony and a children's playground. Ubytovanie Apartment Lena sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vita

9,5

Apartment Vita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vita. Ubytovanie Apartment Vita sa nachádza v meste Funtana, v blízkosti pláže Funtana a 15 minút chôdze od pláže Valkanela. Ubytovanie Apartment Vita sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartments Mediterraneo

9,5

Holiday Apartments Mediterraneo

Ubytovanie (Apartmány) Holiday Apartments Mediterraneo. Set in Funtana in the Istria region and Polidor Beach reachable within 1. Ubytovanie Holiday Apartments Mediterraneo sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio App Aqua

9,4

Studio App Aqua

Ubytovanie (Apartmán) Studio App Aqua. Offering a garden and a terrace, Studio App Aqua in Funtana is close to Beach Funtana and Polidor Beach. Ubytovanie Studio App Aqua sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ivković

9,4

Apartmani Ivković

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ivković. Set in Funtana in the Istria region and Beach Funtana reachable within 750 metres, Apartmani Ivković offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytovanie Apartmani Ivković sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Complex Hana in Funtana

9,4

Apartment Complex Hana in Funtana

Ubytovanie (Penzión) Apartment Complex Hana in Funtana. Situated in Funtana, Apartment Complex Hana in Funtana features 4-star accommodation with private balconies. Ubytovanie Apartment Complex Hana in Funtana sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Funtana

9,4

Appartment Funtana

Ubytovanie (Apartmány) Appartment Funtana. Situated in Funtana, near Beach Funtana, Polidor Beach and Valkanela Beach, Appartment Funtana features free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge and... Ubytovanie Appartment Funtana sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bellissima

9,4

Apartments Bellissima

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bellissima. Set in Funtana, 750 metres from Beach Funtana and 1 km from Valkanela Beach, Apartments Bellissima offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Apartments Bellissima sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartament Onda

9,3

Apartament Onda

Ubytovanie (Apartmán) Apartament Onda. Situated in Funtana, less than 1 km from Beach Funtana and a 10-minute walk from Polidor Beach, Apartament Onda offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartament Onda sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment TaDe - Tag & Desire

9,3

Apartment TaDe - Tag & Desire

Ubytovanie (Apartmány) Apartment TaDe - Tag & Desire. Plne klimatizované apartmány TaDe - Tag & Desire sa nachádzajú 400 metrov od pláže Puntica v rybárskom mestečku Funtana. Ubytovanie Apartment TaDe - Tag & Desire sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija

9,3

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Set in Funtana, 650 metres from the nearest beach, Apartments Marija offers free WiFi access. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

QUERCUS Apartments

9,3

QUERCUS Apartments

Ubytovanie (Penzión) QUERCUS Apartments. Located in Funtana, within 1 km of Beach Funtana and 1. Ubytovanie QUERCUS Apartments sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment David

9,3

Apartment David

Ubytovanie (Apartmán) Apartment David. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment David can be found in Funtana, close to Valkanela Beach and a 13-minute walk from... Ubytovanie Apartment David sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Nostra

9,3

Casa Nostra

Ubytovanie (Apartmány) Casa Nostra. Ubytovanie Casa Nostra ponúka terasu, ako aj ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou v obci Funtana. Ubytovanie Casa Nostra sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mari

9,2

Apartment Mari

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mari. Only 300 metres from a beach, Apartment Maras is located in Funtana, 6.5 km from the town of Poreč with UNESCO-listed Euphrasian Basilica. Ubytovanie Apartment Mari sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Linet

9,2

Holiday Home Linet

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Linet. Offering a spacious garden with free-to-use barbecue equipment, Holiday Home Linet is located in Funtana and provides accommodation with free WiFi access. Ubytovanie Holiday Home Linet sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Linet

9,2

Villa Linet

Ubytovanie (Penzión) Villa Linet. Vila Linet sa nachádza vo veľkej nádhernej záhrade v obci Funtana, na chorvátskom polostrove Istria, iba 400 metrov od pláže. Ubytovanie Villa Linet sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Coki

9,1

Apartments Coki

Ubytovanie (Penzión) Apartments Coki. Set in peaceful countryside surroundings only 350 metres from a beach in Funtana, Apartments Coki provides accommodation with free WiFi access. Ubytovanie Apartments Coki sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments 4 Palme

9

Apartments 4 Palme

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 4 Palme. Apartmány 4 Palme s vlastným stravovaním sa nachádzajú v obci Funtana. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 10 minút chôdze od pláže a 500 metrov od... Ubytovanie Apartments 4 Palme sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Falcon

9

Apartments Villa Falcon

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Falcon. Ubytovanie Apartments Villa Falcon sa nachádza v obci Funtana na Istrii, 1 km od pláže Valkanela. Ubytovanie Apartments Villa Falcon sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kori

9

Apartments Kori

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kori. Set less than 1 km from Beach Funtana, Apartments Kori offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Kori sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Complex Vitas Funtana

9

Apartment Complex Vitas Funtana

Ubytovanie (Penzión) Apartment Complex Vitas Funtana. Located in Funtana, less than 1 km from Polidor Beach, Apartment Complex Vitas Funtana provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Complex Vitas Funtana sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Familija Cvitkovic

9

Familija Cvitkovic

Ubytovanie (Apartmány) Familija Cvitkovic. Located in Funtana, 750 metres from Beach Funtana and less than 1 km from Polidor Beach, Familija Cvitkovic provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Familija Cvitkovic sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Violeta 1

9

Apartment Violeta 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Violeta 1. Apartmán Violeta 1 sa nachádza v obci Funtana, 1 km od pláže Valkanela, 1,1 km od pláže Funtana a 1,3 km od pláže Polidor. Ubytovanie Apartment Violeta 1 sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vesna

8,9

Apartments Vesna

Ubytovanie (Penzión) Apartments Vesna. Ubytovacie zariadenie Apartments Vesna sa nachádza v pokojnej lokalite obklopenej zeleňou 900 metrov od kamienkovej pláže v meste Funtana. Ubytovanie Apartments Vesna sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ina

8,9

Ina

Ubytovanie (Apartmán) Ina. Situated in Funtana, Ina features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Ina sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Campsite Puntica Mobile Homes Mediteran kamp

8,9

Campsite Puntica Mobile Homes Mediteran kamp

Ubytovanie (Dovolenkový park) Campsite Puntica Mobile Homes Mediteran kamp. Kemping Campsite Puntica Mobile Homes Mediteran kamp sa nachádza v meste Funtana, 800 metrov od pláže Polidor a necelý 1 km od pláže Funtana. Ubytovanie Campsite Puntica Mobile Homes Mediteran kamp sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Marko Funtana

8,8

Holiday Home Marko Funtana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Marko Funtana. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a vlastnou zariadenou vonkajšou terasou s grilom sa nachádza v meste... Ubytovanie Holiday Home Marko Funtana sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Funtana Appartements

8,8

Funtana Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Funtana Appartements. Ubytovacie zariadenie Funtana Appartements sa nachádza v obci Funtana v regióne Istria a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Funtana Appartements sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ester

8,8

Apartments Ester

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ester. Situated in Funtana in the Istria region, with Beach Funtana and Polidor Beach nearby, Apartments Ester features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Ester sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Alba

8,8

Apartment Alba

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Alba. Apartmán Alba so záhradou a vonkajším bazénom sa nachádza v meste Funtana, 38 km od slovinského mesta Portorož. Ubytovanie Apartment Alba sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mini camping FUNTANA

8,8

Mini camping FUNTANA

Ubytovanie (Kemping) Mini camping FUNTANA. Ubytovacie zariadenie Mini camping FUNTANA sa nachádza v meste Poreč v regióne Istria, necelý 1 km od pláže Bijela Uvala. Ubytovanie Mini camping FUNTANA sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palme Funtana

8,7

Palme Funtana

Ubytovanie (Penzión) Palme Funtana. Located in Funtana, within less than 1 km of Beach Funtana and a 10-minute walk of Polidor Beach, Palme Funtana provides accommodation with a garden and... Ubytovanie Palme Funtana sa nachádza v meste Funtana (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)