Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nena Apartmány

Molunat 120, 20219 Molunat, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nena. Apartmány Nena sa nachádzajú v Molunate, 35 km od Dubrovníka. Ponúkajú gril a naskytá sa odtiaľ výhľad na more. Budva je vzdialená 38 km. Ubytovanie Apartments Nena sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nena

Každá ubytovacia jednotka má súkromnú kúpeľňu s toaletnými potrebami zdarma a sušičom vlasov. V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám, vrátane rybárčenia, potápania a kanoistiky. Vo všetkých nájdete kuchyňu s chladničkou a varnou doskou. Jeden z bestsellerov v destinácii Molunat Apartmány Nena sa nachádzajú v Molunate, 35 km od Dubrovníka. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Budva je vzdialená 38 km. Vo všetkých ubytovacích jednotkách si oddýchnete pri sledovaní TV. Apartmány Nena ponúkajú tiež slnečnú terasu. Niektoré majú aj priestor na posedenie a/alebo jedálenský kút. Najbližšie letisko Dubrovník je situované 19 km od ubytovania. Cavtat sa nachádza 23 km a Kotor 27 km od apartmánov Nena. Ponúkajú gril a naskytá sa odtiaľ výhľad na more.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Nena

 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Súkromná pláž
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Vybavenie na vodné športy (na mieste)za príplatok
 • Potápanie
 • Kanoistika Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Televízne programy pre deti
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Molunat

Apartment Levanat

10

Apartment Levanat

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Levanat. Located in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Levanat features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Levanat sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Riva

9,8

Villa Riva

Ubytovanie (Apartmány) Villa Riva. Located in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Villa Riva provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Riva sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jelena

9,7

Apartment Jelena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jelena. Situated in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Jelena features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Jelena sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olive garden apartment

9,6

Olive garden apartment

Ubytovanie (Apartmán) Olive garden apartment. Ubytovanie Olive garden apartment sa nachádza v letovisku Molunat v dubrovnicko-neretvanskej župe. Ponúka záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Olive garden apartment sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Konak

9,6

Apartment Konak

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Konak. Set in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Konak features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Konak sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Bini

9,6

Apartment Bini

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bini. Apartmán Bini ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v obci Molunat, 33 km od Dubrovníka a 39 km od Budvy. Ubytovanie Apartment Bini sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Molunat

9,6

Villa Molunat

Ubytovanie (Apartmán) Villa Molunat. Villa Molunat is situated in Molunat and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Villa Molunat sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Terasa

9,6

Villa Terasa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Terasa. Villa Terasa je samostatne stojaci rekreačný dom s terasou s výhľadom na more v obci Molunat v župe Dubrovník-Neretva. Ubytovanie Villa Terasa sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník).

Mata Family Apartments

9,6

Mata Family Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Mata Family Apartments. Ubytovanie Mata Family Apartments sa nachádza v meste Molunat, 23 km od mesta Herceg-Novi. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mata Family Apartments sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diving Apartments

9,5

Diving Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Diving Apartments. Set in Molunat, 22 km from Herceg-Novi, Diving Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Diving Apartments sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barbara

9,5

Barbara

Ubytovanie (Apartmány) Barbara. Situated in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Barbara features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Barbara sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kapetana

9,4

Villa Kapetana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Kapetana. Villa Kapetana sa nachádza v dedinke Molunat na pobreží a ponúka ubytovanie s krásnou záhradou s letnou terasou a grilom. Ubytovanie Villa Kapetana sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Saulan

9,4

Apartments Saulan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Saulan. Situated in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Apartments Saulan features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Saulan sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vidak

9,4

Apartments Vidak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vidak. Situated in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Apartments Vidak features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartments Vidak sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Feral

9,4

Villa Feral

Ubytovanie (Penzión) Villa Feral. Villa Feral sa nachádza v obci Molunat a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s vlastným balkónom. Ubytovanie Villa Feral sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Desin Apartments

9,3

Family Desin Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Family Desin Apartments. Set in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Family Desin Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Family Desin Apartments sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mistral

9,3

Apartment Mistral

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mistral. Apartment Mistral is situated in Molunat and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Mistral sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bećir

9,1

Apartments Bećir

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bećir. Only 10 metres from its private beach area with deck chairs, Apartments Bećir is set in the picturesque town of Molunat. Ubytovanie Apartments Bećir sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antunović

9,1

Apartments Antunović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antunović. Set in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Apartments Antunović offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Antunović sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Villa Marija

9,1

Rooms Villa Marija

Ubytovanie (Apartmány) Rooms Villa Marija. Situated in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Rooms Villa Marija features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Rooms Villa Marija sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Rooms Rose

9,1

Guest House Rooms Rose

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Guest House Rooms Rose. Ubytovacie zariadenie Rooms Rose s panoramatickým výhľadom na Jadranské more sa nachádza len 5 minút chôdze od malej pláže. Ubytovanie Guest House Rooms Rose sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Klara

9

Apartments Klara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Klara. Apartmány Klara sa nachádzajú v meste Molunat, len 10 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Klara sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rašica

9

Apartments Rašica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rašica. Ubytovacie zariadenie Apartments Rašica sa nachádza v obci Molunat, 24 km od mesta Herceg-Novi a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Rašica sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lara

8,6

Villa Lara

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lara. Located in Molunat, 23 km from Herceg-Novi, Villa Lara provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Lara sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marin

8,5

Villa Marin

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marin. Táto 3-hviezdičková vila sa nachádza uprostred olivového hája v zálive Gornji Molunat, len 150 metrov od piesočnej pláže. Ubytovanie Villa Marin sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Fisherman

8,2

Apartments Fisherman

Ubytovanie (Penzión) Apartments Fisherman. Situated in Molunat, Apartments Fisherman features accommodation with private balconies. Ubytovanie Apartments Fisherman sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Room BlueMoon

7,4

Apartments & Room BlueMoon

Ubytovanie (Apartmány) Apartments & Room BlueMoon. Ubytovanie Apartments & Room BlueMoon sa nachádza v meste Molunat, 24 km od mesta Herceg-Novi. Ponúka súkromnú pláž a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments & Room BlueMoon sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Peragic

7,3

Vila Peragic

Ubytovanie (Apartmány) Vila Peragic. Vila Peragic má skvelú polohu na sviežom zelenom kopci v obci Molunat, 40 km južne od Dubrovníka. K jej vybaveniu patrí slnečná terasa s grilom a záhradou. Ubytovanie Vila Peragic sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 2137

Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 2137

Ubytovanie (Apartmán) Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 2137. Situated in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 2137 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 2137 sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iva

Apartment Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iva. Boasting a garden, Apartment Iva offers accommodation in Molunat with free WiFi and sea views. The air-conditioned accommodation is 23 km from Herceg-Novi. Ubytovanie Apartment Iva sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mara

Apartments Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mara. Located 33 km from Dubrovnik, Apartments Mara offers accommodation in Molunat. The unit is 39 km from Budva. Ubytovanie Apartments Mara sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eight-Bedroom Holiday Home in Molunat

Eight-Bedroom Holiday Home in Molunat

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Eight-Bedroom Holiday Home in Molunat. Boasting an outdoor pool and sea views, Eight-Bedroom Holiday Home in Molunat is situated in Molunat. Ubytovanie Eight-Bedroom Holiday Home in Molunat sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 694 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 2139

Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 2139

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 2139. Situated in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 2139 features accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 2139 sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kate

Holiday Home Kate

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kate. Located in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday Home Kate has a terrace. Ubytovanie Holiday Home Kate sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luna

Apartment Luna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luna. Apartment Luna is set in Molunat and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Luna sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Desin

Apartment Desin

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Desin. Apartment Desin offers accommodation in Molunat. The property is 33 km from Dubrovnik and free private parking is available. Ubytovanie Apartment Desin sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country Escape

Country Escape

Ubytovanie (Vila) Country Escape. Located in Molunat, Country Escape provides a private pool. Ubytovanie Country Escape sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 829 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marivo Guest House

Marivo Guest House

Ubytovanie (Apartmán) Marivo Guest House. Penzión Marivo sa nachádza v meste Molunat a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a gril. Ubytovanie Marivo Guest House sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bećir

Villa Bećir

Ubytovanie (Vila) Villa Bećir. Offering free WiFi and sea views, Villa Bećir is an accommodation situated in Molunat. This villa features a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Villa Bećir sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 318 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Miovic

Apartments Miovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miovic. Tieto apartmány so súkromnou plážou sa nachádzajú na pokojnom mieste v meste Molunat, len 30 minút jazdy autom od pamiatok Dubrovníka, ktoré sú zapísané na... Ubytovanie Apartments Miovic sa nachádza v meste Molunat (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)