Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nev Apartmány

Portirna 64, 20271 Blato, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nev. Situated in Blato, 750 metres from Slatina Beach and less than 1 km from Gradačica Beach, Apartments Nev features accommodation with air conditioning and... Ubytovanie Apartments Nev sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nev

Each unit features a balcony, a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a TV and a private bathroom with shower and a hairdryer. A stovetop and toaster are also available, as well as a kettle. Poplat Beach is 2. 3 km from the apartment. Situated in Blato, 750 metres from Slatina Beach and less than 1 km from Gradačica Beach, Apartments Nev features accommodation with air conditioning and access to a garden. If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Nev

 • Vonkajší krb
 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Klimatizácia
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Blato

Vila petra

10

Vila petra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila petra. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Vila petra features accommodation in Prizba with free WiFi and pool views. Ubytovanie Vila petra sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KUĆA IVANA

10

KUĆA IVANA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) KUĆA IVANA. Set in Prizba, close to Gradačica Beach, KUĆA IVANA provides accommodation with bike hire, a private beach area, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie KUĆA IVANA sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Senija

9,9

Apartments Villa Senija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Senija. Apartments Villa Senija is an accommodation in Blato with access to a private beach area. Ubytovanie Apartments Villa Senija sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Zalaz sunca

9,9

Apartmani Zalaz sunca

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Zalaz sunca. Set in Blato, 33 km from Korčula, Apartmani Zalaz sunca offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Zalaz sunca sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jakov Grscica

9,9

Apartment Jakov Grscica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jakov Grscica. Apartmán Jakov Grscica sa nachádza 1,5 km od pláže Ratak a ponúka tenisový kurt, terasu a ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Jakov Grscica sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Žaknić

9,8

Apartments Žaknić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Žaknić. Ubytovacie zariadenie Apartments Žaknić sa nachádza v obci Prizba, 43 km od mesta Korčula a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Žaknić sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Zen

9,7

Villa Zen

Ubytovanie (Apartmány) Villa Zen. Set in Prizba in the Korcula Island region and Ratak Beach reachable within 1. Ubytovanie Villa Zen sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 627

9,6

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 627

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 627. Set in Blato in the Korcula Island region, Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 627 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 627 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tania Apartment

9,6

Tania Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tania Apartment. Set in Prizba, 1.5 km from Ratak Beach, Tania Apartment offers a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Tania Apartment sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA BELE - Piece of Peace on the sea

9,5

VILLA BELE - Piece of Peace on the sea

Ubytovanie (Apartmán) VILLA BELE - Piece of Peace on the sea. Boasting a garden and a terrace, VILLA BELE - Piece of Peace on the sea features accommodation in Prigradica with free WiFi and garden views. Ubytovanie VILLA BELE - Piece of Peace on the sea sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 212 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Doro

9,5

Apartmani Doro

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Doro. Apartmani Doro sa nachádzajú v meste Vela Luka na ostrove Korčula, necelý 1 km od pláže Slatina. Ubytovanie Apartmani Doro sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone House Blaca

9,5

Stone House Blaca

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stone House Blaca. Stone House Blaca is set in Blato and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Stone House Blaca sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Zanetic

9,4

Apartmani Zanetic

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Zanetic. Apartmani Zanetic is situated in Prizba and offers a restaurant, a fitness centre and a shared lounge. Ubytovanie Apartmani Zanetic sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Prizba

9,3

Holiday Home Prizba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Prizba. Holiday Home Prizba is a holiday home situated just few steps away from the sea and 8 km from Blato. Guests benefit from terrace. Ubytovanie Holiday Home Prizba sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ljilja

9,2

Apartment Ljilja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ljilja. Apartmán Ljilja sa nachádza v obci Blato na ostrove Korčula. Ponúka gril a výhľad na more. Makarska je vzdialená 48 km. Ubytovanie Apartment Ljilja sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Prizba - 03

9,1

Apartment Prizba - 03

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prizba - 03. Apartment Prizba - 03 is located in Prizba. The property has sea views. Ubytovanie Apartment Prizba - 03 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments Bacic

9

Apartments Bacic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bacic. Apartmány Bacic sa nachádzajú v obci Potirna, 48 km od Makarskej. Ponúkajú gril a výhľad na more. Hvar je vzdialený 36 km. Ubytovanie Apartments Bacic sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Villa Meri

9

Villa Meri

Ubytovanie (Apartmány) Villa Meri. Villa Meri sa nachádza v meste Blato, 36 km od mesta Korčula. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Meri sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartmani KORČULA

8,9

Apartmani KORČULA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani KORČULA. Located 1.6 km from Ratak Beach, Apartmani KORČULA offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartmani KORČULA sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marta

8,8

Apartman Marta

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marta. Located just 1.9 km from Ratak Beach, Apartman Marta provides accommodation in Prizba with access to a garden, a private beach area, as well as a 24-hour... Ubytovanie Apartman Marta sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Grscica, Korcula - 169

8,8

Apartments by the sea Grscica, Korcula - 169

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Grscica, Korcula - 169. Situated within 1.6 km of Ratak Beach in Prizba, Apartments by the sea Grscica, Korcula - 169 features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartments by the sea Grscica, Korcula - 169 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartman Lara

8,7

Apartman Lara

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lara. Set in Prizba, just 1.6 km from Ratak Beach, Apartman Lara offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartman Lara sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Winery Bačić

8,7

Winery Bačić

Ubytovanie (Apartmány) Winery Bačić. Located in the bay of Črnja Luka, just steps away from a private beach, Winery Bačić offers free Wi-Fi and air-conditioned accommodation with balconies and... Ubytovanie Winery Bačić sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramic Apartments

8,7

Panoramic Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Panoramic Apartments. Situated in Korčula, 43 km from Korčula Bus Station and 43 km from ACI Marina Korčula, Panoramic Apartments features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Panoramic Apartments sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 14341

8,5

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 14341

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 14341. Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 14341 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Blato. Ubytovanie Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 14341 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 176

8,4

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 176

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 176. Located 46 km from Makarska, Apartment Prizba 176b offers accommodation in Blato. Apartment Prizba 176b features views of the sea and is 43 km from Hvar. Ubytovanie Apartments by the sea Prizba, Korcula - 176 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 9308

8,4

Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 9308

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 9308. Located 48 km from Makarska and 38 km from Hvar, Apartment Karbuni 9308a offers accommodation in Blato. Ubytovanie Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 9308 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Holiday Home Sunset

8,4

Holiday Home Sunset

Ubytovanie (Apartmány) Holiday Home Sunset. Located in Črnja Luka, Holiday Home Sunset offers a private beach area. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Sunset sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Dea

8,3

Apartman Dea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dea. Apartman Dea in Prizba features accommodation with free WiFi, 1.6 km from Ratak Beach. Ubytovanie Apartman Dea sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9141

8,3

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9141

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9141. Set in Blato in the Korcula Island region, Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9141 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9141 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Prizba III

8,1

Apartment Prizba III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prizba III. Boasting an outdoor pool and sea views, Apartment Prizba III is set in Prizba. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Prizba III sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Prizba 219a

7,9

Apartment Prizba 219a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prizba 219a. Located in Prizba and only 300 metres from Ratak Beach, Apartment Prizba 219a provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Prizba 219a sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Prigradica, Korcula - 193

7,7

Apartments with a parking space Prigradica, Korcula - 193

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Prigradica, Korcula - 193. Apartmán Prigradica 193c ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v meste Blato. Makarská je vzdialená 40 km. Ubytovanie Apartments with a parking space Prigradica, Korcula - 193 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Prizba, Korcula - 219

6,2

Apartments with a parking space Prizba, Korcula - 219

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Prizba, Korcula - 219. Located in Prizba in the Korcula Island region, with Ratak Beach nearby, Apartments with a parking space Prizba, Korcula - 219 provides accommodation with... Ubytovanie Apartments with a parking space Prizba, Korcula - 219 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Prizba 176a

5,6

Apartment Prizba 176a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prizba 176a. Situated in Prizba, within 1.9 km of Ratak Beach, Apartment Prizba 176a is an accommodation offering sea views. Ubytovanie Apartment Prizba 176a sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Prizba 9227c

Apartment Prizba 9227c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prizba 9227c. Featuring sea views, Apartment Prizba 9227c is located in Prizba, 2 km from Ratak Beach. Ubytovanie Apartment Prizba 9227c sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Prizba 9227b

Apartment Prizba 9227b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prizba 9227b. Featuring sea views, Apartment Prizba 9227b is located in Prizba, 2 km from Ratak Beach. Ubytovanie Apartment Prizba 9227b sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Crnja Luka, Korcula - 15978

Apartments by the sea Crnja Luka, Korcula - 15978

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Crnja Luka, Korcula - 15978. Apartments by the sea Crnja Luka, Korcula - 15978 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Blato. Ubytovanie Apartments by the sea Crnja Luka, Korcula - 15978 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 15699

Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 15699

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 15699. Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 15699 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Prizba, 2.8 km from Gradačica Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 15699 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 13217

Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 13217

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 13217. Set in Blato, this apartment is 48 km from Makarska. The unit is 37 km from Hvar. Ubytovanie Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 13217 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9140

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9140

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9140. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Blato. Ponúka terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9140 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 14385

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 14385

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 14385. Located in Prizba in the Korcula Island region, with Ratak Beach nearby, Apartments by the sea Prizba, Korcula - 14385 provides accommodation with free... Ubytovanie Apartments by the sea Prizba, Korcula - 14385 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Grscica, Korcula - 132

Apartments by the sea Grscica, Korcula - 132

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Grscica, Korcula - 132. Apartments by the sea Grscica, Korcula - 132 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Prizba, 1.7 km from Ratak Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Grscica, Korcula - 132 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartment Sara

Apartment Sara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sara. Boasting garden views, Apartment Sara features accommodation with a garden and a balcony, around 100 metres from Ratak Beach. Ubytovanie Apartment Sara sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside apartments with a swimming pool Prigradica, Korcula - 9290

Seaside apartments with a swimming pool Prigradica, Korcula - 9290

Ubytovanie (Apartmán) Seaside apartments with a swimming pool Prigradica, Korcula - 9290. Boasting a year-round outdoor pool and sea views, Seaside apartments with a swimming pool Prigradica, Korcula - 9290 is set in Prigradica. Ubytovanie Seaside apartments with a swimming pool Prigradica, Korcula - 9290 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Seaside holiday house Grscica, Korcula - 626

Seaside holiday house Grscica, Korcula - 626

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Grscica, Korcula - 626. Boasting sea views, Seaside holiday house Grscica, Korcula - 626 offers accommodation with a balcony, around 1.6 km from Ratak Beach. Ubytovanie Seaside holiday house Grscica, Korcula - 626 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Prigradica, Korcula - 18002

Seaside holiday house Prigradica, Korcula - 18002

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Prigradica, Korcula - 18002. Situated in Blato in the Korcula Island region, Seaside holiday house Prigradica, Korcula - 18002 has a terrace and sea views. Ubytovanie Seaside holiday house Prigradica, Korcula - 18002 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Prigradica, Korcula - 9282

Seaside holiday house Prigradica, Korcula - 9282

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Prigradica, Korcula - 9282. Situated in Blato in the Korcula Island region, Seaside holiday house Prigradica, Korcula - 9282 has a balcony and sea views. Ubytovanie Seaside holiday house Prigradica, Korcula - 9282 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 9180

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 9180

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 9180. Apartments by the sea Prizba, Korcula - 9180 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Prizba, 2 km from Ratak Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Prizba, Korcula - 9180 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 4485

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 4485

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 4485. Located in Prizba in the Korcula Island region, Apartments by the sea Prizba, Korcula - 4485 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Prizba, Korcula - 4485 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Prizba, Korcula - 15468

Holiday house with a parking space Prizba, Korcula - 15468

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Prizba, Korcula - 15468. Situated in Prizba in the Korcula Island region, Holiday house with a parking space Prizba, Korcula - 15468 features a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday house with a parking space Prizba, Korcula - 15468 sa nachádza v meste Blato (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)