Hľadať

Ubytovanie

Apartments Neva Apartmány

Srima XIV 15, 22211 Srima, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neva. Ubytovacie zariadenie Apartments Neva sa nachádza v meste Srima v Šibenicko-kninskej župe, 100 metrov od pláže Srima. Ubytovanie Apartments Neva sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Neva

Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom. Najbližšie Letisko Split je situované 69 km od ubytovania a za príplatok je zabezpečený letiskový transfer. V apartmáne nechýba ani terasa. Pláž Mulo Dvorine je od ubytovania Apartments Neva vzdialená 300 metrov a pláž Srima Sever 600 metrov. Vo všetkých ubytovacích jednotkách máte k dispozícii klimatizáciu, súkromnú kúpeľňu, TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón. Jeden z našich favoritov v destinácii SrimaUbytovacie zariadenie Apartments Neva sa nachádza v meste Srima v Šibenicko-kninskej župe, 100 metrov od pláže Srima.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartments Neva

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Nabíjacia stanica pre elektrické vozidlá
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Klimatizácia
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Srima

Villa Okit A

10

Villa Okit A

Ubytovanie (Vila) Villa Okit A. Located just 600 metres from Srima Beach, Villa Okit A provides accommodation in Srima with access to a garden, a terrace, as well as a tour desk. Ubytovanie Villa Okit A sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 390 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anita

10

Apartments Anita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita. Apartments Anita offers accommodation in Srima, 44 km from Trogir and 7 km from Šibenik. The air-conditioned unit is 2.6 km from Vodice. Ubytovanie Apartments Anita sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Masa

10

Apartment Masa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Masa. Ubytovanie Apartment Masa sa nachádza v meste Vodice, 100 metrov od pláže Mulo Dvorine a 300 metrov od pláže Srima. Ponúka záhradu a klimatizáciu. Ubytovanie Apartment Masa sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lola

10

Apartment Lola

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lola. Offering a terrace and garden view, Apartment Lola is situated in Srima, 250 metres from Srima Beach and 400 metres from Srima North Beach. Ubytovanie Apartment Lola sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Gnjidic

10

Apartmani Gnjidic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gnjidic. Ubytovanie Apartmani Gnjidic sa nachádza v meste Srima, ponúka výhľad do záhrady a kuchyňu. Ubytovanie Apartmani Gnjidic sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ninić

9,9

Apartment Ninić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ninić. Ubytovacie zariadenie Apartment Ninić sa nachádza 200 metrov od južnej pláže Srima a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou a spoločnou... Ubytovanie Apartment Ninić sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Srima-Vodice Dalmatia

9,9

House Srima-Vodice Dalmatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Srima-Vodice Dalmatia. Situated in Srima, a few steps from Srima Beach and 450 metres from Mulo Dvorine Beach, House Srima-Vodice Dalmatia offers an outdoor swimming pool and air... Ubytovanie House Srima-Vodice Dalmatia sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mare

9,9

Apartment Mare

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mare. Set 45 km from Trogir and 8 km from Šibenik, Apartment Mare offers accommodation in Srima. The air-conditioned unit is 2.1 km from Vodice. Ubytovanie Apartment Mare sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Marina

9,9

Apartments Villa Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Marina. Ubytovanie Apartments Villa Marina sa nachádza v meste Vodice a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi, priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Ubytovanie Apartments Villa Marina sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ljiljana

9,9

Ljiljana

Ubytovanie (Apartmán) Ljiljana. Tento apartmán sa nachádza v letovisku Srima a ponúka balkón a záhradu. Počas vášho pobytu oceníte patio a vonkajší bazén. Ubytovanie Ljiljana sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Srima III. br. VI

9,9

Apartment Srima III. br. VI

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Srima III. br. VI. Ubytovacie zariadenie Apartment Srima III br. VI sa nachádza v meste Vodice, len 100 metrov od pláže Srima Sever a ponúka ubytovania s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Apartment Srima III. br. VI sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivan

9,8

Apartments Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivan. Featuring an outdoor pool, Apartments Ivan in Vodice provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartments Ivan sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Karla Mara Ana & Ivan

9,8

Apartman Karla Mara Ana & Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Karla Mara Ana & Ivan. Located in Srima in the Sibenik-Knin County region, with Srima Beach and Srima South Beach nearby, Apartman Karla Mara Ana & Ivan provides accommodation... Ubytovanie Apartman Karla Mara Ana & Ivan sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Srima Angel´s Apartments

9,8

Srima Angel´s Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Srima Angel´s Apartments. Apartmány Srima Angel´s sa nachádzajú v obci Srima, iba 100 metrov od pláže a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovanie zdarma a... Ubytovanie Srima Angel´s Apartments sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anja

9,8

Apartments Anja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anja. Apartmány Anja sa nachádzajú v meste Vodice a ponúkajú gril. Prístav ACI Vodice je vzdialený 1,5 km od apartmánov. Ubytovanie Apartments Anja sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Zanze

9,8

Holiday home Zanze

Ubytovanie (Apartmán) Holiday home Zanze. Dovolenkový dom Zanze sa nachádza v letovisku Srima, len pár krokov od severnej pláže Srima a 200 metrov od pláže Lovetovo. Ubytovanie Holiday home Zanze sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gulin Apartments

9,7

Gulin Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Gulin Apartments. Apartmány Gulin vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Srima, 3 minúty chôdze od mora a 750 metrov od malého prístavu. Ubytovanie Gulin Apartments sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antovesa

9,7

Apartments Antovesa

Ubytovanie (Penzión) Apartments Antovesa. Ubytovanie Apartments Antovesa sa nachádza na pláži v meste Vodice a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Apartments Antovesa sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gorka

9,7

Apartments Gorka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gorka. Ubytovanie Apartments Gorka sa nachádza v letovisku Vodice, 2,8 km od prístavu ACI Marina Vodice a 4,4 km od klubu Hacienda Vodice. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Gorka sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Divna

9,7

Kuća za odmor Divna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Divna. Boasting garden views, Kuća za odmor Divna offers accommodation with a garden and a balcony, around 450 metres from Mulo Dvorine Beach. Ubytovanie Kuća za odmor Divna sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Just4us

9,7

Just4us

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Just4us. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Just4us can be found in Srima, close to Srima Beach and 800 metres from Mulo Dvorine... Ubytovanie Just4us sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Croatia

9,6

Villa Croatia

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Croatia. Ubytovanie Villa Croatia sa nachádza v meste Srima a okrem záhrady a príslušenstva na grilovanie ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad... Ubytovanie Villa Croatia sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Malenica

9,6

Apartment Malenica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Malenica. Featuring a bar, a shared lounge, and a garden, Apartment Malenica provides accommodation in Vodice with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Malenica sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca Buzov - Holiday House in Croatia

9,6

Kuca Buzov - Holiday House in Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuca Buzov - Holiday House in Croatia. Set in Srima, within 150 metres of Mulo Dvorine Beach and 250 metres of Srima Beach, Kuca Buzov - Holiday House in Croatia offers accommodation with free... Ubytovanie Kuca Buzov - Holiday House in Croatia sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B1villa

9,6

B1villa

Ubytovanie (Apartmány) B1villa. Ubytovacie zariadenie B1villa sa nachádza 200 km od pláže Srima a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným... Ubytovanie B1villa sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DS Apartments

9,6

DS Apartments

Ubytovanie (Apartmány) DS Apartments. Apartmány DS sa nachádzajú v meste Vodice a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie DS Apartments sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sime

9,5

Apartments Sime

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sime. Situated in Vodice in the Sibenik-Knin County region, with Srima North Beach and Mulo Dvorine Beach nearby, Apartments SŠime features accommodation with... Ubytovanie Apartments Sime sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Srima

9,5

Apartment Srima

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Srima. Tento apartmán sa nachádza v meste Srima v Šibenicko-kninskom kraji, 44 km od mesta Trogir a ponúka gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Srima sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ExoticCroatia Apartments

9,5

ExoticCroatia Apartments

Ubytovanie (Apartmány) ExoticCroatia Apartments. Located in Srima in the Sibenik-Knin County region, with Lovetovo Beach and Srima North Beach nearby, Blue Serenade Apartment provides accommodation with... Ubytovanie ExoticCroatia Apartments sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nediljka

9,5

Apartment Nediljka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nediljka. Apartmán Nediljka ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Srima. Ubytovanie Apartment Nediljka sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

9,4

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marina. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Marina can be found in Srima, close to Mulo Dvorine Beach and 500 metres from Srima... Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Endless summer

9,4

Apartments Endless summer

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Endless summer. Ubytovanie Apartments Endless summer sa nachádza v meste Srima a hosťom ponúka ubytovanie s TV a kuchyňou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Endless summer sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Hrga

9,4

Apartments Hrga

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hrga. Apartmány Hrga sa nachádzajú v letovisku Srima len 200 metrov od južnej pláže Srima a 300 metrov od pláže Srima. Ubytovanie Apartments Hrga sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Palaca Sunca

9,4

Apartments Palaca Sunca

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Palaca Sunca. Ubytovanie Apartments Palaca Sunca sa nachádza v meste Srima v Šibenicko-kninskej župe, necelých 200 metrov od pláže Srima. Ubytovanie Apartments Palaca Sunca sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luminus Apartments

9,4

Luminus Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Luminus Apartments. Ubytovanie Luminus Apartments sa nachádza v meste Srima, 200 metrov od pláže Mulo Dvorine a 400 metrov od pláže Srima. Ubytovanie Luminus Apartments sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Osman

9,3

Apartment Osman

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Osman. Klimatizovaný Apartmán Osman s balkónom sa nachádza v obci Srima, len 70 metrov od pláže Lovetovo, 500 metrov od pláže Imperial a 60 metrov od severnej... Ubytovanie Apartment Osman sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Adriana

9,3

Apartments Adriana

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Adriana. Apartmány Adriana sa nachádzajú v obci Srima a ponúkajú ubytovanie s výhľadom na more a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Adriana sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ema

9,3

Apartments Ema

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ema. Apartments Ema has garden views, free WiFi and free private parking, set in Srima, 100 metres from Srima North Beach. Ubytovanie Apartments Ema sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camping Dom SRIMA

9,2

Camping Dom SRIMA

Ubytovanie (Kemping) Camping Dom SRIMA. Ubytovanie Camping Dom SRIMA sa nachádza v meste Srima, 38 km od mesta Biograd na Moru. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Camping Dom SRIMA sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anka i Krešimir

9,2

Apartments Anka i Krešimir

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anka i Krešimir. Ubytovanie Apartments Anka i Krešimir sa nachádza v letovisku Srima, 100 metrov od severnej pláže Srima a 200 metrov od pláže Lovetovo. Ubytovanie Apartments Anka i Krešimir sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Limar

9,2

Guesthouse Limar

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Limar. Penzión Limar s grilom a výhľadom na more sa nachádza v meste Srima (Šibenicko-kninská župa), 43 km od Trogiru. Ubytovanie Guesthouse Limar sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Srima

9,2

Apartment Srima

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Srima. Apartmány Srima s výhľadom na more sa nachádzajú v dedinke Srima, 44 km od mesta Trogir, 7 km od mesta Šibenik a 2,4 km od mesta Vodice. Ubytovanie Apartment Srima sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Glorija

9,2

Holiday house Glorija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Glorija. Holiday house Glorija is situated in Srima and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Holiday house Glorija sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Antulov Srima

9,2

Apartman Antulov Srima

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Antulov Srima. Ubytovanie Apartman Antulov Srima sa nachádza v meste Srima, v blízkosti pláže Srima a 200 metrov od pláže Mulo Dvorine. Ubytovanie Apartman Antulov Srima sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kursar

9,1

Apartman Kursar

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kursar. Offering a garden and garden view, Apartman Kursar is set in Srima, a few steps from Srima North Beach and 200 metres from Lovetovo Beach. Ubytovanie Apartman Kursar sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Labor

9,1

Apartments Labor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Labor. Apartmány Labor sa nachádzajú v letovisku Srima, iba 100 metrov od pláže a 1 km od centra mestečka Vodice. Ubytovanie Apartments Labor sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dalmacia apartments

9

Dalmacia apartments

Ubytovanie (Apartmán) Dalmacia apartments. Apartmány Dalmacia ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v letovisku Srima. Z apartmánu sa naskytá výhľad na more. Ubytovanie Dalmacia apartments sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Summertime

9

Apartments Summertime

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Summertime. Apartmány Ive sa nachádzajú v Srime, 45 km od Trogiru a 7 km od mesta Šibenik. Vodice sú vzdialené 2,2 km a Biograd na Moru je vzdialený 36 km. Ubytovanie Apartments Summertime sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dora's place

9

Dora's place

Ubytovanie (Apartmán) Dora's place. Apartmán Vodice Croatia s výhľadom na more sa nachádza v letovisku Srima. Ubytovanie Dora's place sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Srima Apartments

8,9

Srima Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Srima Apartments. Ubytovanie Srima Apartments sa nachádza v obci Srima a ponúka klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie je vzdialené 12 km od Šibeniku. Ubytovanie Srima Apartments sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Roko

8,9

Apartments Roko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Roko. Apartmány Roko sa nachádzajú len 100 m od pláže v letovisku Srima a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a... Ubytovanie Apartments Roko sa nachádza v meste Srima (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)