Hľadať

Ubytovanie

Apartments Neva Apartmány

Poljička cesta 40, 21314 Sumpetar, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neva. Located a few steps from Sumpetar East Beach, Apartments Neva offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Neva sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Neva

The nearest airport is Split Airport, 35 km from Apartments Neva. Located a few steps from Sumpetar East Beach, Apartments Neva offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Sumpetar West Beach is 150 metres from the apartment, while Suhi potok Beach is 450 metres away. If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings. The units come with parquet floors and feature a fully equipped kitchen with a fridge, a dining area, a TV with satellite channels, and a private bathroom with shower.

Vybavenie ubytovania Apartments Neva

 • Vonkajší krb
 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná).
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Sumpetar

Apartment Andrea

10

Apartment Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Andrea. Located in Sumpetar, 50 metres from Sumpetar East Beach and 250 metres from Sumpetar West Beach, Apartment Andrea provides air-conditioned accommodation... Ubytovanie Apartment Andrea sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bokanovic Apartments

10

Bokanovic Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Bokanovic Apartments. Located in Sumpetar in the Split-Dalmatia County region, with Suhi potok Beach and Sumpetar West Beach nearby, Bokanovic Apartments provides accommodation... Ubytovanie Bokanovic Apartments sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vjeko

9,9

Apartment Vjeko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vjeko. Set in Sumpetar, 150 metres from Sumpetar East Beach and 350 metres from Sumpetar West Beach, Apartment Vjeko offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Vjeko sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Korina

9,9

Apartment Korina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Korina. Located in Sumpetar, just 50 metres from Sumpetar East Beach, Apartment Korina provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Korina sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Bili Brig

9,8

Apartmani Bili Brig

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Bili Brig. Boasting garden views, Apartmani Bili Brig features accommodation with a balcony, around 450 metres from Sumpetar West Beach. Ubytovanie Apartmani Bili Brig sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vanilla Sky

9,7

Apartment Vanilla Sky

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vanilla Sky. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Vanilla Sky can be found in Sumpetar, close to Suhi potok Beach and 300... Ubytovanie Apartment Vanilla Sky sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Šimun

9,7

Apartments Šimun

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šimun. Ubytovanie Apartments Šimun sa nachádza len pár krokov od západnej pláže Sumpetar. K dispozícii je záhrada, súkromná pláž a služba nonstop recepcie. Ubytovanie Apartments Šimun sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Duje

9,6

Apartments Duje

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Duje. Apartmány Duje sa nachádzajú pri kamienkovej pláži, 1 km od centra mesta Sumpetar a 15 km južne od Splitu. Ubytovanie Apartments Duje sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bernarda

9,4

Apartments Bernarda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bernarda. Klimatizované Apartmány Bernarda sa nachádzajú v meste Sumpetar, 16 km od Splitu. Priamo na mieste môžete zadarmo využívať súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Bernarda sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Blue View

9,3

Villa Blue View

Ubytovanie (Apartmány) Villa Blue View. Set 250 metres from Sumpetar East Beach, Villa Blue View offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytovanie Villa Blue View sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Elit

8,9

Villa Elit

Ubytovanie (Apartmány) Villa Elit. Apartmány Villa Elit sa nachádzajú v pokojnom prímorskom mestečku Sumpetar, len 70 metrov od najbližšej kamienkovej pláže. Ubytovanie Villa Elit sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments ŽZanet

8,1

Apartments ŽZanet

Ubytovanie (Apartmány) Apartments ŽZanet. Ubytovanie Apartments ŽZanet s výhľadom na more sa nachádza v meste Sumpetar, len pár krokov od východnej pláže Sumpetar. Ubytovanie Apartments ŽZanet sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A big apartment for a big holiday!

7,7

A big apartment for a big holiday!

Ubytovanie (Apartmán) A big apartment for a big holiday!. Tento veľký apartmán pre skvelú dovolenku sa nachádza v letovisku Sumpetar, 16 km od mesta Split. Ponúka vám výhľad do záhrady. Ubytovanie A big apartment for a big holiday! sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Goran

Apartment Goran

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Goran. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Zadar a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Apartment Goran sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Sweet dream

House Sweet dream

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Sweet dream. House Sweet dream is situated in Sumpetar. The air-conditioned accommodation is 16 km from Split. Ubytovanie House Sweet dream sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jesenice-Sumpetar *I*

Apartment Jesenice-Sumpetar *I*

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jesenice-Sumpetar *I*. Situated in Sumpetar and only 80 metres from Sumpetar East Beach, Apartment Jesenice-Sumpetar *I* features accommodation with sea views, free WiFi and free... Ubytovanie Apartment Jesenice-Sumpetar *I* sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious apt w magnificent sea view&big terrace

Spacious apt w magnificent sea view&big terrace

Ubytovanie (Apartmán) Spacious apt w magnificent sea view&big terrace. Located in Sumpetar, 150 metres from Sumpetar East Beach and 200 metres from Sumpetar West Beach, Spacious apt w magnificent sea view&big terrace offers... Ubytovanie Spacious apt w magnificent sea view&big terrace sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Belo

Apartment Belo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Belo. Featuring sea views, Apartment Belo provides accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from Sumpetar West Beach. Ubytovanie Apartment Belo sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sumpetar, Omis - 17895

Apartments by the sea Sumpetar, Omis - 17895

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sumpetar, Omis - 17895. Set in Sumpetar and only 50 metres from Sumpetar East Beach, Apartments by the sea Sumpetar, Omis - 17895 offers accommodation with sea views, free WiFi... Ubytovanie Apartments by the sea Sumpetar, Omis - 17895 sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zvonimir

Apartment Zvonimir

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zvonimir. Apartment Zvonimir features a terrace and is situated in Sumpetar, within just 200 metres of Sumpetar West Beach and 450 metres of Suhi potok Beach. Ubytovanie Apartment Zvonimir sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Beach Gem

Apartments Beach Gem

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Beach Gem. Ubytovanie Apartments Beach Gem sa nachádza v meste Sumpetar, len pár krokov od Východnej pláže Sumpetar a 200 metrov od Západnej pláže Sumpetar. Ubytovanie Apartments Beach Gem sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vedrana

Apartment Vedrana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vedrana. Set in Sumpetar in the Split-Dalmatia County region, Apartment Vedrana features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Vedrana sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Krilo Jesenice Sikirica

Holiday Home Krilo Jesenice Sikirica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Krilo Jesenice Sikirica. Set in Sumpetar, Holiday Home Krilo Jesenice Sikirica provides accommodation with a private pool. The holiday home has sea views and is 18 km from Split. Ubytovanie Holiday Home Krilo Jesenice Sikirica sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 730 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home A.G.Matosa III

Holiday home A.G.Matosa III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home A.G.Matosa III. Dovolenkový dom AGMatosa III sa nachádza v obci Sumpetar. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi a kompletne vybavenú kuchyňu. K vybaveniu patrí aj TV. Ubytovanie Holiday home A.G.Matosa III sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 370 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Mali Rat

Three-Bedroom Apartment in Mali Rat

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Mali Rat. Featuring barbecue facilities, Three-Bedroom Apartment in Mali Rat provides accommodation in Sumpetar with free WiFi and sea views. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Mali Rat sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Krug bb VI

Holiday home Krug bb VI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Krug bb VI. Holiday home Krug bb VI is situated in Sumpetar. The air-conditioned accommodation is 20 km from Split. Ubytovanie Holiday home Krug bb VI sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Sunshine Mali Rat-Omis

Apartment Sunshine Mali Rat-Omis

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunshine Mali Rat-Omis. Offering a terrace and sea view, Apartment Sunshine Mali Rat-Omis is located in Sumpetar, 100 metres from Mali Rat Beach and 200 metres from Orij West... Ubytovanie Apartment Sunshine Mali Rat-Omis sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious apt with magnificent sea view & balcony

Spacious apt with magnificent sea view & balcony

Ubytovanie (Apartmán) Spacious apt with magnificent sea view & balcony. Situated in Sumpetar, 150 metres from Sumpetar East Beach and 200 metres from Sumpetar West Beach, Spacious apt with magnificent sea view & balcony offers... Ubytovanie Spacious apt with magnificent sea view & balcony sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments La Vie

Apartments La Vie

Ubytovanie (Apartmány) Apartments La Vie. Featuring an outdoor pool, Apartments La Vie in Sumpetar provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartments La Vie sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Poljicka cesta I

Apartment Poljicka cesta I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Poljicka cesta I. Apartment Poljicka cesta I is set in Sumpetar and offers barbecue facilities. The property provides free private parking. Ubytovanie Apartment Poljicka cesta I sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Poljicka cesta Cr

Apartment Poljicka cesta Cr

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Poljicka cesta Cr. Apartment Poljicka cesta Cr is located in Sumpetar. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Poljicka cesta Cr sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Mali Rat

Two-Bedroom Apartment in Mali Rat

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Mali Rat. Situated in Sumpetar and only 2.1 km from Luka East Beach, Two-Bedroom Apartment in Mali Rat features accommodation with sea views, free WiFi and free... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Mali Rat sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sumpetar Villa Sleeps 9 with Pool Air Con and WiFi

Sumpetar Villa Sleeps 9 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Sumpetar Villa Sleeps 9 with Pool Air Con and WiFi. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Sumpetar Villa Sleeps 9 with Pool Air Con and WiFi is set in Sumpetar. Ubytovanie Sumpetar Villa Sleeps 9 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 537 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sumpetar Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Sumpetar Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Sumpetar Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi. Boasting a private pool and pool views, Sumpetar Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi is located in Sumpetar. Ubytovanie Sumpetar Villa Sleeps 4 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 906 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Neven

Apartments Neven

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neven. Situated in Sumpetar in the Split-Dalmatia County region, with Sumpetar East Beach and Sumpetar West Beach nearby, Apartments Neven features accommodation... Ubytovanie Apartments Neven sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Zarko

Apartment Zarko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zarko. Offering a garden and garden view, Apartment Zarko is set in Sumpetar, 50 metres from Sumpetar East Beach and 200 metres from Sumpetar West Beach. Ubytovanie Apartment Zarko sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment in Mali Rat

Studio Apartment in Mali Rat

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Mali Rat. Studio Apartment in Mali Rat is located in Sumpetar. Providing free WiFi, the property also has barbecue facilities. Ubytovanie Studio Apartment in Mali Rat sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Mali Rat

One-Bedroom Apartment in Mali Rat

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Mali Rat. Set in Sumpetar and only 2.1 km from Luka East Beach, One-Bedroom Apartment in Mali Rat offers accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Mali Rat sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dadic

Apartments Dadic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dadic. Set in Sumpetar in the Split-Dalmatia County region, with Sumpetar West Beach and Sumpetar East Beach nearby, Apartments Dadic offers accommodation with... Ubytovanie Apartments Dadic sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zvone

Apartment Zvone

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zvone. Located in Sumpetar, a few steps from Sumpetar East Beach and 150 metres from Sumpetar West Beach, Apartment Zvone provides accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartment Zvone sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dragun

Apartments Dragun

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dragun. Apartments Dragun has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Sumpetar, 100 metres from Sumpetar East Beach. Ubytovanie Apartments Dragun sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Nevenka

Apartments Nevenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nevenka. Apartmány Nevenka ponúkajú ubytovanie v Sumpetare, 16 km od Splitu. Tieto apartmány s výhľadom na more sú vzdialené 36 km od Makarskej. Ubytovanie Apartments Nevenka sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stipe

Apartments Stipe

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stipe. Set in Sumpetar in the Split-Dalmatia County region, with Mali Rat Beach and Orij West Beach nearby, Apartments Stipe offers accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments Stipe sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Ivan?ica

House Ivan?ica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Ivan?ica. Situated in Sumpetar, a few steps from Sumpetar East Beach and 200 metres from Sumpetar West Beach, House Ivan?ica offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie House Ivan?ica sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartment Suhi Potok 07

Holiday Apartment Suhi Potok 07

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Suhi Potok 07. Holiday Apartment Suhi Potok 07 is situated in Sumpetar and offers barbecue facilities. The property features sea views and is 18 km from Split. Ubytovanie Holiday Apartment Suhi Potok 07 sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sikirica V

Apartment Sikirica V

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sikirica V. Toto ubytovanie sa nachádza v Sumpetare, 15 km od Splitu, a je vhodné pre pobyt s domácim zvieraťom. Makarská je vzdialená 37 km. Ubytovanie Apartment Sikirica V sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Put Sv.Roka III

Apartment Put Sv.Roka III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Put Sv.Roka III. Offering free WiFi and sea views, Apartment Put Sv.Roka III is an accommodation situated in Jesenice. Ubytovanie Apartment Put Sv.Roka III sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Poljicka cesta II

Apartment Poljicka cesta II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Poljicka cesta II. Apartment Poljicka cesta II is located in Sumpetar. The property has sea views. Ubytovanie Apartment Poljicka cesta II sa nachádza v meste Sumpetar (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)