Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nevela Apartmány

20246 Drače, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nevela. Apartmány Nevela sa nachádzajú v osade Drače v Dubrovnícko-Neretvianskej župe a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Nevela sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nevela

Niektoré ubytovacie jednotky majú kuchyňu s rúrou, chladničkou a varnou doskou. Ostrov Korčula je vzdialený 40 km a mesto Neum sa nachádza 49 km od apartmánov Nevela. Najbližšie letisko Dubrovník sa nachádza vo vzdialenosti 99 km. Apartmány Nevela sa nachádzajú v osade Drače v Dubrovnícko-Neretvianskej župe a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Vybavenie ubytovania Apartments Nevela

  • Na pláži
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Pláž
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Iná ubytovanie v meste Drače

Holiday home Nora

10

Holiday home Nora

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nora. Holiday home Nora is set in Drače and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday home Nora sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gusti

9,8

Apartments Gusti

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gusti. Apartmány Gusti sa nachádzajú v obci Drače, 35 km od pútnického mesta Medžugorie a 26 km od ostrova Korčula. Ubytovanie Apartments Gusti sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Neda

9,8

Apartments Neda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neda. Just 10 metres from the sea in Drače, Apartments Neda is set in a traditional Dalmatian house decorated in modern-style. Ubytovanie Apartments Neda sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house "Kale"

9,7

Holiday house "Kale"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house "Kale". Holiday house "Kale" is located in Drače and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday house "Kale" sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Frano

9,6

Apartment Frano

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Frano. Set in Drače in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Frano features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Frano sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sunj

9,5

Apartments Sunj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sunj. Apartmány Sunj sa nachádzajú v meste Drače v Dubrovnícko-neretvianskej župe, 26 km od Korčuly a 35 km od Medžugoria. Ubytovanie Apartments Sunj sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Aralo - Veraja

9,4

Apartment Aralo - Veraja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Aralo - Veraja. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Aralo - Veraja is located in Drače. Ubytovanie Apartment Aralo - Veraja sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Branka

9,4

Apartmani Branka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Branka. Apartmani Branka has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Drače. Ubytovanie Apartmani Branka sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

S&M Apartments

9,2

S&M Apartments

Ubytovanie (Apartmány) S&M Apartments. Ubytovacie zariadenie S&M Apartments sa nachádza v meste Drače, 39 km od mesta Korčula a ponúka záhradu i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie S&M Apartments sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Stipo

9,2

Apartments Stipo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stipo. Apartmány Stipo sa nachádzajú na pobreží v letovisku Drače a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Stipo sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zovko

9

Apartments Zovko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zovko. Apartmány Zovko sa nachádzajú v letovisku Drače, len pár krokov od pláže. Ponúkajú moderne zariadené ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartments Zovko sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vlatko

8,9

Apartments Vlatko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vlatko. Apartments Vlatko sa nachádza v obci Drače, 40 km od ostrova Korčula. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Vlatko sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zdravko

8,7

Apartments Zdravko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zdravko. Apartmány Zdravko ponúkajú ubytovanie v letovisku Drače, 35 km od Medžugoria. Ubytovanie Apartments Zdravko sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Medic

8,5

Apartments Medic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Medic. Apartmány Medic sa nachádzajú pri pláži v meste Drače a hosťom ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Medic sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dugandzic

8,5

Apartments Dugandzic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dugandzic. Apartmány Dugandzic sa nachádzajú v obci Drače a ponúkajú záhradu a gril. Medžugorie je vzdialené 35 km. V celom apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Dugandzic sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Glavor

7,9

Apartments Glavor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Glavor. Apartments Glavor features sea views, free WiFi and free private parking, located in Drače. Ubytovanie Apartments Glavor sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Neven

7,7

Apartments Neven

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neven. Apartments Neven has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Drače. Ubytovanie Apartments Neven sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šimunović

7,4

Apartment Šimunović

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šimunović. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Šimunović is set in Drače. Ubytovanie Apartment Šimunović sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lemeš

7,2

Apartments Lemeš

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lemeš. Ubytovanie Apartments Lemeš sa nachádza v obci Drače v Dubrovnícko-neretvianskej župe a ponúka bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Lemeš sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 4561

5,6

Apartments by the sea Drace, Peljesac - 4561

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drace, Peljesac - 4561. Situated in Drače, this apartment features a balcony. Guests benefit from patio. The kitchen is equipped with a fridge and there is a private bathroom. Ubytovanie Apartments by the sea Drace, Peljesac - 4561 sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments AS Pelješac

Apartments AS Pelješac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments AS Pelješac. Apartments AS Pelješac features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Drače. Ubytovanie Apartments AS Pelješac sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sutvid

Apartments Sutvid

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sutvid. Apartments Sutvid features sea views, free WiFi and free private parking, located in Drače. A fridge and stovetop are also provided, as well as a kettle. Ubytovanie Apartments Sutvid sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník).

Villa Wind Apartments

Villa Wind Apartments

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Wind Apartments. Set in Drače, 26 km from Korčula, Villa Wind Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Wind Apartments sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sergej

Apartments Sergej

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sergej. Set in Drače in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments Sergej offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Sergej sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vanda

Vanda

Ubytovanie (Apartmán) Vanda. Located in Drače in the Dubrovnik-Neretva County region, Vanda has a patio and garden views. Ubytovanie Vanda sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Neno Apartment

Neno Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Neno Apartment. Located in Drače, Neno Apartment offers private beach area, free WiFi, a 24-hour front desk, and an ATM. Ubytovanie Neno Apartment sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mratović - Drače

Apartmani Mratović - Drače

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mratović - Drače. Set in Drače, Apartmani Mratović - Drače features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartmani Mratović - Drače sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Andrijana

Apartments Andrijana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Andrijana. Apartments Andrijana has sea views, free WiFi and free private parking, set in Drače. Ubytovanie Apartments Andrijana sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kalafatović

Apartments Kalafatović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kalafatović. Set in Drače, 39 km from Korčula, Apartments Kalafatović offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Kalafatović sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dalmatinka

Villa Dalmatinka

Ubytovanie (Vila) Villa Dalmatinka. Set in Drače, Villa Dalmatinka offers accommodation with a private pool, a patio and sea views. Ubytovanie Villa Dalmatinka sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Drace w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Stunning home in Drace w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Drace w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Featuring an outdoor pool and sea views, Stunning home in Drace w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms is set in Drače. Ubytovanie Stunning home in Drace w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník).

Kuća Za Odmor Gabriella

Kuća Za Odmor Gabriella

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća Za Odmor Gabriella. Tento dovolenkový dom s balkónom a záhradou sa nachádza v meste Drače. Ponúka výhľad na more a je vzdialený 35 km od mestečka Medžugorie. Ubytovanie Kuća Za Odmor Gabriella sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Slavko

Slavko

Ubytovanie (Apartmán) Slavko. Apartmán Slavko sa nachádza v letovisku Drače a ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi, službou nonstop recepcie a parkovanie s obsluhou. Ubytovanie Slavko sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Niko Holiday House

Niko Holiday House

Ubytovanie (Apartmán) Niko Holiday House. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Niko Holiday House is set in Drače. Ubytovanie Niko Holiday House sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ola

Apartmani Ola

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ola. Situated in Drače in the Dubrovnik-Neretva County region and Luka Dubrava Beach reachable within 2. Ubytovanie Apartmani Ola sa nachádza v meste Drače (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)