Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nikica Apartmány

21220 Seget Vranjica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nikica. Located in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region, with Sedlo Beach and Vranjica Beach nearby, Apartments Nikica provides accommodation with... Ubytovanie Apartments Nikica sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nikica

Located in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region, with Sedlo Beach and Vranjica Beach nearby, Apartments Nikica provides accommodation with free WiFi and free private parking. All units include a private bathroom and have air conditioning, a TV and a dishwasher. Belvedere Beach is 450 metres from the apartment. A microwave, a fridge and stovetop are also provided in the kitchen, as well as a kettle. The nearest airport is Split Airport, 11 km from Apartments Nikica.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Apartments Nikica

  • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Seget Vranjica

Apartment Vinka i Mijo

10

Apartment Vinka i Mijo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vinka i Mijo. Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v dedinke Seget Vranjica, 21 km od Splitu. Ubytovanie Apartment Vinka i Mijo sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartman Grozda

10

Apartman Grozda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Grozda. Located in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region, Apartman Grozda features a garden. Ubytovanie Apartman Grozda sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Apartment More

10

Beach Apartment More

Ubytovanie (Apartmán) Beach Apartment More. Located in Seget Vranjica, within 150 metres of Sedlo Beach and 350 metres of Vranjica Beach, Beach Apartment More offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Beach Apartment More sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MK-elegant apartment with a sea view balcony

10

MK-elegant apartment with a sea view balcony

Ubytovanie (Apartmán) MK-elegant apartment with a sea view balcony. Situated in Trogir, 100 metres from Bućivica Beach and 100 metres from Vranjica Beach, MK-elegant apartment with a sea view balcony offers a garden and air... Ubytovanie MK-elegant apartment with a sea view balcony sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rozana

10

Apartment Rozana

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Rozana. Located in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region and Vranjica Beach reachable within a few steps, Apartment Rozana provides accommodation with... Ubytovanie Apartment Rozana sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nino

9,9

Apartments Nino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nino. Apartmány Nino sa nachádzajú 10 minút jazdy autom od Trogiru a ponúkajú ubytovanie v klimatizovaných apartmánoch s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet... Ubytovanie Apartments Nino sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments MG

9,9

Apartments MG

Ubytovanie (Apartmány) Apartments MG. Situated in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region, with Vranjica Beach and Bućivica Beach nearby, Apartments MG features accommodation with... Ubytovanie Apartments MG sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gem Of The Sea Alenka

9,9

Gem Of The Sea Alenka

Ubytovanie (Apartmány) Gem Of The Sea Alenka. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Spiristine Beach reachable within a few steps, Gem Of The Sea Alenka provides accommodation with... Ubytovanie Gem Of The Sea Alenka sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Punta

9,9

Apartment Punta

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Punta. Apartmán Punta ponúka ubytovanie v obci Seget Vranjica. K dispozícii tu máte terasu. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartment Punta sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Lusajo

9,9

Studio Lusajo

Ubytovanie (Apartmán) Studio Lusajo. Located 350 metres from the central square of Seget Vranjica, Studio Lusajo offers self-catering accommodation with free Wi-Fi access. Ubytovanie Studio Lusajo sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sun

9,8

Villa Sun

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sun. Vila Sun sa nachádza v pokojnej rybárskej obci Seget Vranjica, len 80 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Villa Sun sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home N&N

9,8

Holiday Home N&N

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home N&N. Tento klimatizovaný dovolenkový dom s terasou sa nachádza v letovisku Seget Vranica, 20 km od Splitu. Ubytovanie Holiday Home N&N sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Reljic

9,8

Apartment Reljic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Reljic. Located in Seget Vranjica, 200 metres from Sedlo Beach and 300 metres from Belvedere Beach, Apartment Reljic provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Reljic sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Rustica Dalmatia

9,8

Villa Rustica Dalmatia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Rustica Dalmatia. Vila Rustica Dalmatia sa nachádza len 80 metrov od mora v letovisku Seget Vranjica. Ubytovanie Villa Rustica Dalmatia sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vinko Bilota

9,8

Apartment Vinko Bilota

Ubytovanie (Privát) Apartment Vinko Bilota. Featuring a terrace with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Vinko Bilota can be found in Seget Vranjica, close to Bućivica Beach and... Ubytovanie Apartment Vinko Bilota sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Hedonist

9,7

Villa Hedonist

Ubytovanie (Vila) Villa Hedonist. Featuring pool views, Villa Hedonist offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a shared lounge, around 550 metres from Medena... Ubytovanie Villa Hedonist sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 333 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Summer Home

9,7

Apartments Summer Home

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Summer Home. Set in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region and Sedlo Beach reachable within 150 metres, Apartments Summer Home offers accommodation with... Ubytovanie Apartments Summer Home sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Dragica

9,7

Apartman Dragica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dragica. Featuring a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartman Dragica can be found in Seget Vranjica, close to Sedlo Beach and 700... Ubytovanie Apartman Dragica sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Miamare

9,7

Apartments Miamare

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miamare. Ubytovanie Apartments Miamare sa nachádza v letovisku Seget Vranjica v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Vranjica a Sedlo. Ubytovanie Apartments Miamare sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Magi

9,7

Apartment Magi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Magi. Toto ubytovanie sa nachádza v meste Seget Vranjica, 21 km od Splitu a 44 km od Hvaru. Ponúka výhľad na more a je vzdialené 5 km od Trogiru. Ubytovanie Apartment Magi sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Ana

9,7

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v obci Seget Vranjica. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani I & J Šerić

9,7

Apartmani I & J Šerić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani I & J Šerić. Ubytovanie Apartmani I & J Šerić sa nachádza v meste Seget Vranjica, 28 km od Primoštenu. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani I & J Šerić sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Goleš

9,7

Apartment Goleš

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Goleš. Set in Seget Vranjica, just 500 metres from Vranjica Beach, Apartment Goleš offers beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a... Ubytovanie Apartment Goleš sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vrania

9,7

Apartments Vrania

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Vrania. Apartmány Vrania sa nachádzajú 600 metrov od kamienkovej pláže v meste Seget Vranjica a ponúkajú klimatizované ubytovanie so zariadeným balkónom a s... Ubytovanie Apartments Vrania sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Plejic

9,7

Apartment Plejic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Plejic. Apartment Plejic is a self-catering accommodation located in Seget Vranjica and features a terrace with scenic views of the sea and the surrounding island. Ubytovanie Apartment Plejic sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment-Julia

9,7

Apartment-Julia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment-Julia. Apartmán Julia sa nachádza v meste Seget Vranjica v Splitsko-dalmátskej župe. Ponúka terasu s výhľadom na more, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Apartment-Julia sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Mate

9,6

Apartment Mate

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mate. Ubytovanie Apartment Mate sa nachádza v obci Seget Vranjica v Splitsko-dalmatínskej župe, 300 metrov od pláže Sedlo. Ubytovanie Apartment Mate sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vukman

9,6

Apartments Vukman

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vukman. Located in Seget Vranjica, 27 km from Primošten, Apartments Vukman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Vukman sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vrbat

9,6

Villa Vrbat

Ubytovanie (Apartmány) Villa Vrbat. Táto 4-podlažná vila Vrbat má moderný dizajn a výhodnú centrálnu polohu v centre mesta Seget Vranjica v blízkosti mesta Trogir zapísaného na zozname... Ubytovanie Villa Vrbat sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kairos

9,6

Apartments Kairos

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kairos. Apartmány Kairos sa nachádzajú len 170 metrov od mora v letovisku Seget Vranjica a ponúkajú vám klimatizované ubytovacie jednotky a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Kairos sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pastar

9,6

Apartments Pastar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pastar. Apartmány Pastar ponúkajú ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Pastar sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Dalmacija

9,6

Apartmani Dalmacija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dalmacija. Apartmani Dalmacija has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Seget Vranjica, 150 metres from Vranjica Beach. Ubytovanie Apartmani Dalmacija sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Brugi

9,6

Apartment Brugi

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Brugi. Ubytovacie zariadenie Apartment Brugi sa nachádza v obci Seget Vranjica v Splitsko-dalmatínskej župe, 200 metrov od pláže Sedlo. Ubytovanie Apartment Brugi sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Margarita

9,6

Holiday Home Margarita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Margarita. Rekreačný dom Margarita sa nachádza v meste Seget Vranjica a má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Holiday Home Margarita sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cude

9,6

Apartment Cude

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cude. Featuring a garden, a bar, and barbecue facilities, Apartment Cude offers accommodation in Seget Vranjica with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Cude sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Capri House

9,6

Capri House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Capri House. Set in Seget Vranjica, 400 metres from Belvedere Beach and 750 metres from Medena Beach, Capri House offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie Capri House sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Olive

9,6

Villa Olive

Ubytovanie (Apartmány) Villa Olive. Set in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region and Vranjica Beach reachable within 200 metres, Villa Olive offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Villa Olive sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Igralište Mirakul

9,6

Apartment Igralište Mirakul

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Igralište Mirakul. Ubytovacie zariadenie Apartment Igralište Mirakul sa nachádza v obci Seget Vranjica, 21 km od Splitu a 44 km od mesta Hvar. Ubytovanie Apartment Igralište Mirakul sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Parcela

9,6

Apartments Parcela

Ubytovanie (Penzión) Apartments Parcela. Apartments Parcela sa nachádza v obci Seget Vranjica, 200 metrov od pláže Sedlo a 300 metrov od pláže Vranjica. Ubytovanie Apartments Parcela sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Beran

9,5

Apartmani Beran

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Beran. Set in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region and Vranjica Beach reachable within 350 metres, Apartmani Beran offers accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Beran sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Adriana

9,5

Apartment Adriana

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Adriana. Situated in Seget Vranjica in the Split-Dalmatia County region and Belvedere Beach reachable within 500 metres, Apartment Adriana features accommodation... Ubytovanie Apartment Adriana sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villas Baotić

9,5

Villas Baotić

Ubytovanie (Vily) Villas Baotić. Ubytovanie Villas Baotić sa nachádza 400 metrov od pláže Belvedere. Ubytovanie Villas Baotić sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stanko

9,5

Apartments Stanko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stanko. Ubytovacie zariadenie Apartments Stanko s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet vo všetkých priestroroch sa nachádza v meste Trogir, 2,6 km od hradu... Ubytovanie Apartments Stanko sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Slavko

9,5

Apartman Slavko

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Slavko. Apartman Slavko is situated in Seget Vranjica and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Apartman Slavko sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Mobile Homes Danijela

9,4

Luxury Mobile Homes Danijela

Ubytovanie (Dovolenkový park) Luxury Mobile Homes Danijela. Ubytovacie zariadenie Luxury Mobile Homes sa nachádza v kempe Vranjica Belvedere, len 5 km od mesta Trogir, zapísaného na zozname UNESCO, a jeho pamiatok. Ubytovanie Luxury Mobile Homes Danijela sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deluxe Villa Marusija

9,4

Deluxe Villa Marusija

Ubytovanie (Vily) Deluxe Villa Marusija. Ubytovacie zariadenie Deluxe Villa Marusija sa nachádza 200 metrov od pláže Vranjica a ponúka ubytovanie so záhradou, súkromnou plážou a recepciou s... Ubytovanie Deluxe Villa Marusija sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zdravka

9,4

Apartment Zdravka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zdravka. Featuring a patio with sea views, a garden and a terrace, Apartment Zdravka can be found in Seget Vranjica, close to Sedlo Beach and 650 metres from... Ubytovanie Apartment Zdravka sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lucija

9,4

Apartments Lucija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lucija. Apartmány Lucija sa nachádzajú v meste Seget Vranjica, ponúkajú udržiavanú záhradu a vonkajší bazén. Ubytovanie Apartments Lucija sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kula

9,4

Villa Kula

Ubytovanie (Penzión) Villa Kula. Ubytovacie zariadenie Villa Kula sa nachádza v 400 rokov starej budove v centre malebnej dedinky Seget Vranjica a ponúka ubytovanie v 6 luxusných izbách s... Ubytovanie Villa Kula sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Trogir Residence Vila A

9,4

Trogir Residence Vila A

Ubytovanie (Apartmány) Trogir Residence Vila A. Ubytovacie zariadenie Trogir Residence Vila A sa nachádza v letovisku Seget Vranjica v Splitsko-dalmatínskej župe, 50 metrov od pláže Bućivica. Ubytovanie Trogir Residence Vila A sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 392 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA Z&Z

9,3

VILLA Z&Z

Ubytovanie (Vila) VILLA Z&Z. Set in Seget Vranjica, 100 metres from Sedlo Beach and 300 metres from Vranjica Beach, VILLA Z&Z offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytovanie VILLA Z&Z sa nachádza v meste Seget Vranjica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)