Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nina Juric Apartmány

Krapanjskih Spuzvara 69, 22000 Brodarica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nina Juric. Ubytovacie zariadenie Apartments Nina Juric sa nachádza v obci Brodarica v Šibenicko-kninskej župe, 100 metrov od pláže Goldfish. Ubytovanie Apartments Nina Juric sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nina Juric

K dispozícii je tiež terasa. V každej ubytovacej jednotke máte k dispozícii patio, kompletne vybavenú kuchyňu s chladničkou, priestor na posedenie s pohovkou, TV a súkromnú kúpeľňu s bidetom a bezplatnými toaletnými potrebami. Ubytovacie zariadenie Apartments Nina Juric sa nachádza v obci Brodarica v Šibenicko-kninskej župe, 100 metrov od pláže Goldfish. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, príslušenstvom na grilovanie, so záhradou a s bezplatným súkromným parkoviskom. Pláž Luka sa nachádza 300 metrov od ubytovacieho zariadenia a pláž Maratuša je vzdialená 1,6 km. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je balkón s výhľadom do záhrady. Najbližšie Letisko Split sa nachádza vo vzdialenosti 52 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Nina Juric

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Šnorchlovanie Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Klimatizáciaza príplatok

Iná ubytovanie v meste Brodarica

Holiday Home Ivana

10

Holiday Home Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Ivana. Dovolenkový dom Ivana sa nachádza v obci Brodarica, 200 metrov od pláže Rezalište a 1,3 km od rodinnej pláže Solaris. Ubytovanie Holiday Home Ivana sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AmAmA

10

AmAmA

Ubytovanie (Apartmán) AmAmA. Located in Brodarica, 400 metres from Rezalište Beach and 700 metres from Maratuša Beach, AmAmA offers a garden and air conditioning. Ubytovanie AmAmA sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ma&Ma

10

Apartment Ma&Ma

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ma&Ma. Situated in Brodarica, within 150 metres of Goldfish Beach and 400 metres of Luka Beach, Apartment Ma&Ma offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Ma&Ma sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Dalmati house

10

Dalmati house

Ubytovanie (Penzión) Dalmati house. Ubytovacie zariadenie Dalmati house s výhľadom na pláž sa nachádza v obci Brodarica a má záhradu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Dalmati house sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Take A Break Apartments

10

Take A Break Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Take A Break Apartments. Apartmány Take A Break ponúkajú ubytovanie s kuchyňou v letovisku Brodarica. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Take A Break Apartments sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Frana Brodarica

10

Villa Frana Brodarica

Ubytovanie (Apartmány) Villa Frana Brodarica. Located in Brodarica, 2.3 km from Jadrtovac Beach, Villa Frana Brodarica provides accommodation with access to a garden with a terrace. Ubytovanie Villa Frana Brodarica sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 5M

9,9

Apartman 5M

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 5M. Located in Brodarica, Apartman 5M provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Apartman 5M sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tonia

9,9

Apartments Tonia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tonia. Set in Brodarica in the Sibenik-Knin County region and Goldfish Beach reachable within 500 metres, Apartments Tonia offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments Tonia sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anđelka

9,9

Apartment Anđelka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Anđelka. Tento klimatizovaný apartmán s balkónom sa nachádza v obci Brodarica, 38 km od Splitu a k dispozícii tu máte bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Anđelka sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Luxury and Sea View

9,9

Apartments Luxury and Sea View

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Luxury and Sea View. Situated in Brodarica in the Sibenik-Knin County region, with Luka Beach and Goldfish Beach nearby, Apartments Luxury and Sea View features accommodation... Ubytovanie Apartments Luxury and Sea View sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jelena

9,9

Villa Jelena

Ubytovanie (Vila) Villa Jelena. Villa Jelena, a property with a terrace, is situated in Brodarica, 650 metres from Goldfish Beach, less than 1 km from Luka Beach, as well as an 11-minute... Ubytovanie Villa Jelena sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mario

9,9

Apartment Mario

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mario. Located just 300 metres from Rezalište Beach, Apartment Mario provides accommodation in Brodarica with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Apartment Mario sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nada

9,9

Apartmani Nada

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nada. Ubytovacie zariadenie Apartmani Nada sa nachádza v meste Brodarica a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Nada sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Smart Apartments

9,9

Smart Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Smart Apartments. Featuring air conditioning, Smart Apartments is located in Brodarica, 100 metres from the beach and 47 km from Split. Trogir is 33 km away. Ubytovanie Smart Apartments sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Perla

9,8

Apartment Perla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Perla. Offering a garden and garden view, Apartment Perla is located in Brodarica, 300 metres from Luka Beach and 1.8 km from Maratuša Beach. Ubytovanie Apartment Perla sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Malu Dream

9,8

Villa Malu Dream

Ubytovanie (Vila) Villa Malu Dream. Boasting private pool, Villa Malu Dream is situated on the beachfront in Brodarica. Ubytovanie Villa Malu Dream sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 381 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Brodarica

9,8

Apartments Brodarica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Brodarica. Ubytovacie zariadenie Apartments Brodarica sa nachádza v obci Brodarica, 21 km od mesta Vodice. Poskytuje záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Brodarica sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Home & Garden Lavanda

9,8

Apartments Home & Garden Lavanda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Home & Garden Lavanda. Located in Brodarica in the Sibenik-Knin County region and Goldfish Beach reachable within 400 metres, Apartments Home & Garden Lavanda provides... Ubytovanie Apartments Home & Garden Lavanda sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Skradinka

9,8

Villa Skradinka

Ubytovanie (Apartmány) Villa Skradinka. Vila Skradinka s výhľadom na ostrov Krapanj sa nachádza na pobreží v meste Brodarica. Ubytovanie Villa Skradinka sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lea

9,8

Apartman Lea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lea. Boasting a balcony with garden views, a garden and a terrace, Apartman Lea can be found in Brodarica, close to Rezalište Beach and 600 metres from Maratuša... Ubytovanie Apartman Lea sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Odak

9,8

Apartment Odak

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Odak. Apartment Odak sa nachádza v obci Brodarica, 100 metrov od pláže Rezalište a 400 metrov od pláže Maratuša. Ubytovanie Apartment Odak sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laura Apartments

9,8

Laura Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Laura Apartments. Apartmány Laura sa nachádzajú v letovisku Brodarica, 5 km od Šibeniku a 150 metrov od pláže. Ubytovanie Laura Apartments sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Branko Brodarica

9,8

Apartment Branko Brodarica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Branko Brodarica. Tento klimatizovaný apartmán s terasou sa nachádza v obci Brodarica. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko na... Ubytovanie Apartment Branko Brodarica sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Villa Anny

9,8

Holiday home Villa Anny

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Villa Anny. Ubytovanie Holiday home Villa Anny sa nachádza 500 metrov od mora v letovisku Brodarica. Ubytovanie Holiday home Villa Anny sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maslina

9,8

Apartments Maslina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maslina. Apartmány Maslina sa nachádzajú v obci Brodarica a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartments Maslina sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik

9,8

Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik. Ubytovacie zariadenie Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik s výhľadom na more sa nachádza v obci Brodarica a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jola

9,8

Apartment Jola

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jola. Featuring garden views, Apartment Jola provides accommodation with a garden and a patio, around 700 metres from Maratuša Beach. Ubytovanie Apartment Jola sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Oasis

9,8

Apartment Oasis

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Oasis. Offering a garden and sea view, Apartment Oasis is located in Brodarica, 750 metres from Maratuša Beach and 1.1 km from Solaris Family Beach. Ubytovanie Apartment Oasis sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pianino

9,8

Apartment Pianino

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pianino. Apartmán Pianino ponúka ubytovanie v letovisku Brodarica, 48 km od Splitu. Z apartmánu sa naskytá výhľad na more. Trogir je situovaný 34 km od apartmánu. Ubytovanie Apartment Pianino sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Sunny Garden

9,8

Apartments Sunny Garden

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sunny Garden. Apartmány Sunny Garden sa nachádzajú v letovisku Brodarica. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Sunny Garden sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marieta

9,7

Apartment Marieta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marieta. Boasting garden views, Apartment Marieta offers accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Maratuša Beach. Ubytovanie Apartment Marieta sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Maria

9,7

Apartments Villa Maria

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Maria. Apartments Villa Maria sa nachádza v obci Brodarica v Šibenicko-kninskej župe, 250 metrov od pláže Luka. Ubytovanie Apartments Villa Maria sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4194

9,7

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4194

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4194. Located in Brodarica in the Sibenik-Knin County region, with Maratuša Beach and Rezalište Beach nearby, Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4194... Ubytovanie Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4194 sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bozena

9,7

Villa Bozena

Ubytovanie (Apartmány) Villa Bozena. Ubytovacie zariadenie Villa Bozena s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Brodarica a ponúka bazén, bezplatné bicykle, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Bozena sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gaj

9,7

Apartments Gaj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gaj. Ubytovanie Apartments Gaj sa nachádza v letovisku Brodarica, 21 km od mesta Vodice, a ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Gaj sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Danijela

9,7

Danijela

Ubytovanie (Apartmány) Danijela. Ubytovacie zariadenie Danijela sa nachádza v obci Brodarica v Šibenicko-kninskej župe, 400 metrov od pláže Rezalište. Ubytovanie Danijela sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Barisic

9,7

Apartmani Barisic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Barisic. Ubytovanie Apartmani Barisic sa nachádza v obci Brodarica v Šibenicko-kninskej župe, 500 metrov od pláže Maratuša. Ubytovanie Apartmani Barisic sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Pilić Ljiljana

9,7

Apartmani Pilić Ljiljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Pilić Ljiljana. Ubytovanie Apartmani Pilić Ljiljana sa nachádza v obci Brodarica, 23 km od mesta Primošten. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Pilić Ljiljana sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Floral

9,7

Apartment Floral

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Floral. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Brodarica a ponúka terasu a záhradu s grilom. Mesto Split je vzdialené 46 km. Ubytovanie Apartment Floral sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nera Apartment

9,7

Nera Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Nera Apartment. Located in Brodarica, this air-conditioned apartment features free WiFi and a terrace. Guests benefit from balcony. Ubytovanie Nera Apartment sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Dream

9,6

Apartman Dream

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dream. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Brodarica a ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie Apartman Dream sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Angir

9,6

Apartments Angir

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Angir. Ubytovanie Apartments Angir sa nachádza v Brodarici, 19 km od Vodíc a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Angir sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Jolic

9,6

Apartmani Jolic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Jolic. Apartmány Jolic, umiestnené na pobreží Jadranského mora, sa môžu pochváliť polohou na pokojnom mieste, 150 metrov od pláže Brodarica. Ubytovanie Apartmani Jolic sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sun seeker.1

9,6

Apartment Sun seeker.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sun seeker.1. Apartmán Sun seeker.1 sa nachádza v obci Brodarica a ponúka ubytovanie s terasou. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Sun seeker.1 sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Paic

9,6

Apartmani Paic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Paic. Apartmani Paic sa nachádza v obci Brodarica, 22 km od mesta Primošten. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Paic sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Savin

9,5

Apartmani Savin

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Savin. Ubytovacie zariadenie Apartmani Savin sa nachádza v obci Brodarica v Šibenicko-kninskej župe, necelých 350 metrov od pláže Maratuša. Ubytovanie Apartmani Savin sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Šafi

9,5

Apartments Šafi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šafi. Apartmán Šime je ubytovacie zariadenie s 2 spálňami, ktoré sa nachádza v obci Brodarica, len pár krokov od mora, miestneho prístavu a piesočnatých pláží. Ubytovanie Apartments Šafi sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zjacic

9,5

Apartments Zjacic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zjacic. Ubytovanie Apartments Zjacic sa nachádza 200 metrov od pláže Rezalište. Ponúka záhradu, terasu a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Ubytovanie Apartments Zjacic sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fluctus Apartments

9,5

Fluctus Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Fluctus Apartments. Enjoying a quiet area with views of the pine forest in Brodarica, Fluctus Apartments offer free WiFi and free parking. Ubytovanie Fluctus Apartments sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Oli

9,5

Apartment Oli

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Oli. Apartment Oli has garden views, free WiFi and free private parking, set in Brodarica, 450 metres from Goldfish Beach. Ubytovanie Apartment Oli sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DreamView

9,5

DreamView

Ubytovanie (Apartmán) DreamView. DreamView is a beachfront property set in Brodarica, 700 metres from Maratuša Beach and less than 1 km from Goldfish Beach. Ubytovanie DreamView sa nachádza v meste Brodarica (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)