Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nina & Kate Apartmány

Luka 18, 20230 Ston, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nina & Kate. Apartmány Nina & Kate sa nachádzajú priamo pri mori v letovisku Ston, 3,1 km od historického opevnenia Múry v Stone. Ubytovanie Apartments Nina & Kate sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nina & Kate

Všetky ubytovacie jednotky majú jedálenský kút, priestor na posedenie s TV s plochou obrazovkou a kuchyňu s rúrou, chladničkou a varnou doskou. Cena ubytovania zahŕňa uteráky. Ich súčasťou je súkromná kúpeľňa so sušičom vlasov. Apartmány Nina & Kate ponúkajú tiež bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Apartmány Nina & Kate sa nachádzajú priamo pri mori v letovisku Ston, 3,1 km od historického opevnenia Múry v Stone. Historické opevnenie Múry v Stone je od apartmánov Nina & Kate vzdialené 2,8 km, zatiaľ čo do mesta Dubrovník je to 58 km. Priamo na mieste si môžete zahrať tenis, zapožičať auto a personál vám na požiadanie zabezpečí exkurzie a rybárske výlety loďou.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Nina & Kate

 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Tenisový kurt
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Plážové stoličky/ležadlá
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Ston

Apartmani Ponta

9,9

Apartmani Ponta

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ponta. Apartmani Ponta has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ston, 4.3 km from Walls of Ston. Ubytovanie Apartmani Ponta sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oyster paradise Turquoise apartment

9,9

Oyster paradise Turquoise apartment

Ubytovanie (Apartmán) Oyster paradise Turquoise apartment. Oyster paradise Turquoise apartment is situated in Ston. Ubytovanie Oyster paradise Turquoise apartment sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunce by the Sea

9,9

Sunce by the Sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sunce by the Sea. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Sunce by the Sea is set in Blaževo. Ubytovanie Sunce by the Sea sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marangun

9,8

Apartment Marangun

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marangun. Set in Ston, within 3.1 km of Walls of Ston, Apartment Marangun offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Apartment Marangun sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor >Maro<

9,8

Kuća za odmor >Maro<

Ubytovanie (Apartmán) Kuća za odmor >Maro<. Ubytovacie zariadenie Kuća za odmor >Maro< sa nachádza v meste Ston, len 16 km od mestských hradieb. Ubytovanie Kuća za odmor >Maro< sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Monika

9,7

Holiday Home Monika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Monika. Set in Ston in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday Home Monika has a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie Holiday Home Monika sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Anima Maris

9,7

Holiday Home Anima Maris

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Anima Maris. Holiday Home Anima Maris is situated in Ston and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytovanie Holiday Home Anima Maris sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Luka, Peljesac - 16229

9,7

Apartments with a parking space Luka, Peljesac - 16229

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Luka, Peljesac - 16229. Located in Ston in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Luka 16229a has a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Apartments with a parking space Luka, Peljesac - 16229 sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Iva

9,7

Villa Iva

Ubytovanie (Vila) Villa Iva. Vila Iva sa nachádza v letovisku Brijesta. Ponúka súkromnú pláž, bezplatné Wi-Fi, výhľad na more a kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Villa Iva sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rita

9,7

Apartment Rita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rita. Set in Ston in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Rita has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Rita sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník).

Vila Ruža

9,7

Vila Ruža

Ubytovanie (Apartmán) Vila Ruža. Set in Ston, just 4.2 km from Walls of Ston, Vila Ruža offers beachfront accommodation with a shared lounge, a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Vila Ruža sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olive Garden

9,6

Olive Garden

Ubytovanie (Apartmán) Olive Garden. Situated in Ston in the Dubrovnik-Neretva County region, Olive Garden has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Olive Garden sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman I&M

9,6

Apartman I&M

Ubytovanie (Apartmán) Apartman I&M. Located just 3.8 km from Walls of Ston, Apartman I&M provides accommodation in Ston with access to barbecue facilities, a terrace, as well as a 24-hour... Ubytovanie Apartman I&M sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mare

9,5

Apartment Mare

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mare. Situated in Ston, within 1.1 km of Walls of Ston, Apartment Mare offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Apartment Mare sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Varezic

9,4

Apartment Varezic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Varezic. Situated in Ston in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Varezic features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Varezic sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Anita

9,4

Studio apartman Anita

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Anita. Situated in Ston, within 600 metres of Walls of Ston, Studio apartman Anita offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Studio apartman Anita sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Main Street

9,4

Apartment Main Street

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Main Street. Offering free WiFi and city views, Apartment Main Street provides accommodation set in Ston, just a few steps from Walls of Ston. Ubytovanie Apartment Main Street sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Marita

9,4

Apartments Marita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marita. Klimatizované apartmány Marita sa nachádzajú v meste Ston, 1,4 km od mestských hradieb. Stonské hradby sú vzdialené 1,2 km. Ubytovanie Apartments Marita sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kalinić

9,4

Apartman Kalinić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kalinić. Situated in Ston, a 2-minute walk from Walls of Ston, Studio Apartman Kalinić offers free WiFi, a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartman Kalinić sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Radic

9,3

Apartman Radic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Radic. Located in Ston, within 5 km of Walls of Ston, Apartman Radic offers accommodation with free WiFi, air conditioning and barbecue facilities. Ubytovanie Apartman Radic sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mage

9,3

Apartments Mage

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mage. Situated at a quiet location offering views of the Mediaeval Walls of Ston, Apartments Mage offers air-conditioned apartments and an outdoor swimming pool. Ubytovanie Apartments Mage sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Ston

9,3

Apartment Ston

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ston. Set just 400 metres from Walls of Ston, Apartment Ston offers accommodation in Ston with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytovanie Apartment Ston sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucic

9,3

Apartment Lucic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucic. Set just 200 metres from Walls of Ston, Apartment Lucic offers accommodation in Ston with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytovanie Apartment Lucic sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník).

Villa Radić

9,3

Villa Radić

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Radić. Situated in Ston, Villa Radić features free WiFi and city views, 200 metres from Walls of Ston. Ubytovanie Villa Radić sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Ston

9,2

Apartment in Ston

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Ston. Situated in Ston in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment in Ston has a balcony. Ubytovanie Apartment in Ston sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Sorgo Palace

9,1

Rooms Sorgo Palace

Ubytovanie (Apartmány) Rooms Sorgo Palace. Located in Ston, 50 metres from Walls of Ston, Rooms Sorgo Palace features air-conditioned rooms and free private parking. Ubytovanie Rooms Sorgo Palace sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Diva i Katarina

9,1

Apartments Diva i Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Diva i Katarina. Apartmány Diva i Katarina sa nachádzajú v obci Ston, 6 km od opevnenia Ston. Ubytovanie Apartments Diva i Katarina sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments More & Ja

9

Apartments More & Ja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments More & Ja. Apartments More & Ja has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ston, 3.2 km from Walls of Ston. Ubytovanie Apartments More & Ja sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment TIM Ston

8,9

Apartment TIM Ston

Ubytovanie (Apartmán) Apartment TIM Ston. Featuring garden views, Apartment TIM Ston offers accommodation with a terrace, around 300 metres from Walls of Ston. Ubytovanie Apartment TIM Ston sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Sol

8,9

Apartments Villa Sol

Ubytovanie (Penzión) Apartments Villa Sol. Apartments Villa Sol offers pet-friendly accommodation in Ston. Every room at this guest house is air conditioned and is equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Apartments Villa Sol sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mili

8,8

Apartments Mili

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mili. Located in Ston in the Dubrovnik-Neretva County region and Walls of Ston reachable within 3. Ubytovanie Apartments Mili sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivanka

8,8

Apartments Ivanka

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ivanka. Located just 2.8 km from Walls of Ston, Apartments Ivanka provides accommodation in Ston with access to a seasonal outdoor swimming pool, a garden, as well... Ubytovanie Apartments Ivanka sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivanka

8,7

Apartments Ivanka

Ubytovanie (Penzión) Apartments Ivanka. Located in Ston, 2.8 km from Walls of Ston, Apartments Ivanka provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Apartments Ivanka sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Manuela II

8,7

Apartment Manuela II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Manuela II. Located 500 metres from Walls of Ston in Ston, this air-conditioned apartment features a terrace. Free WiFi is featured . Ubytovanie Apartment Manuela II sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Ina Ston

8,7

House Ina Ston

Ubytovanie (Penzión) House Ina Ston. Featuring a garden, BBQ facilities and views of sea, House Ina Ston is located in Ston, 300 metres from Walls of Ston. Ubytovanie House Ina Ston sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Josip

8,6

Apartment Josip

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Josip. Located in Ston, 5 km from Walls of Ston, Apartment Josip provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Apartment Josip sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vlasic

8,5

Apartments Vlasic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vlasic. Apartmány Vlašić sa nachádzajú v stredovekej obci Ston, ktorá je známa pre druhé najdlhšie kamenné múry na svete a najstarší solivar v Európe. Ubytovanie Apartments Vlasic sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Ana&Denis

8,4

Guest House Ana&Denis

Ubytovanie (Penzión) Guest House Ana&Denis. Set in Ston and with Walls of Ston reachable within 100 metres, Guest House Ana&Denis offers express check-in and check-out, non-smoking rooms, a garden,... Ubytovanie Guest House Ana&Denis sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sorgeto

8,4

Apartments Sorgeto

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sorgeto. Offering a barbecue, Apartments Sorgeto offers accommodation in Ston. Walls of Ston are 200 metres from the property. Ubytovanie Apartments Sorgeto sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Ston with Sea View V

8,3

Apartment Ston with Sea View V

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ston with Sea View V. Apartment Ston with Sea View V, a property with barbecue facilities, is set in Ston, 2.6 km from Walls of Ston. Ubytovanie Apartment Ston with Sea View V sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Prapratno (Peljesac) - 13500

8,3

Apartments by the sea Prapratno (Peljesac) - 13500

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Prapratno (Peljesac) - 13500. Apartments by the sea Prapratno (Peljesac) - 13500 is situated in Ston. Ubytovanie Apartments by the sea Prapratno (Peljesac) - 13500 sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník).

Jadran apartmani

8,2

Jadran apartmani

Ubytovanie (Penzión) Jadran apartmani. Situated in Ston, 4.3 km from Walls of Ston, Jadran apartmani features accommodation with a garden, free private parking, a tennis court and barbecue... Ubytovanie Jadran apartmani sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Nada

7,7

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nada. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Apartment Nada features accommodation in Ston with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pjestata 14440b

7,5

Apartment Pjestata 14440b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pjestata 14440b. Boasting sea views, Apartment Pjestata 14440b offers accommodation with a private beach area, around 26 km from Walls of Ston. Ubytovanie Apartment Pjestata 14440b sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Koruna

7,3

Villa Koruna

Ubytovanie (Penzión) Villa Koruna. Villa Koruna sa nachádza na pobreží v pokojnom mestečku Mali Ston na polostrove Pelješac a ponúka klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou (priamo v izbe),... Ubytovanie Villa Koruna sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside secluded apartments Cove Pjestata, Peljesac - 14440

7,1

Seaside secluded apartments Cove Pjestata, Peljesac - 14440

Ubytovanie (Apartmány) Seaside secluded apartments Cove Pjestata, Peljesac - 14440. Ubytovacie zariadenie Seaside secluded apartments Cove Pjestata (Peljesac) - 14440 sa nachádza na pláži v letovisku Ston 26 km od mestských hradieb. Ubytovanie Seaside secluded apartments Cove Pjestata, Peljesac - 14440 sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pjestata 14440d

6,2

Apartment Pjestata 14440d

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pjestata 14440d. Apartmán Pjestata 14440d sa nachádza v meste Otok a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartment Pjestata 14440d sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Pjestata 14440c

6

Studio Pjestata 14440c

Ubytovanie (Apartmán) Studio Pjestata 14440c. Studio Pjestata 14440c is set in Ston and offers a private beach area. Ubytovanie Studio Pjestata 14440c sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Hodilje, Peljesac - 10234

Apartments and rooms by the sea Hodilje, Peljesac - 10234

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Hodilje, Peljesac - 10234. Situated in Ston in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments and rooms by the sea Hodilje, Peljesac - 10234 features accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Hodilje, Peljesac - 10234 sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Josip II

Apartment Josip II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Josip II. Featuring garden views, Apartment Josip II provides accommodation with a patio and a kettle, around 4.1 km from Walls of Ston. Ubytovanie Apartment Josip II sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Ston - Supavao, Peljesac - 9485

Secluded fisherman's cottage Ston - Supavao, Peljesac - 9485

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Ston - Supavao, Peljesac - 9485. Holiday Home Ston - Supavao 9485 is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located Ston, 38 km from Dubrovnik. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Ston - Supavao, Peljesac - 9485 sa nachádza v meste Ston (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)