Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nina Apartmány

Čelina - Put Starog sela 4, 21317 Celina, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nina. Situated in Celina in the Split-Dalmatia County region and Beach Čelina reachable within 400 metres, Apartments Nina features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments Nina sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nina

Situated in Celina in the Split-Dalmatia County region and Beach Čelina reachable within 400 metres, Apartments Nina features accommodation with free WiFi, a children's playground, a garden and free private parking. 1 km from the property. Cycling can be enjoyed nearby. A stovetop and kettle are also available. The nearest airport is Split Airport, 45 km from Apartments Nina. Beach Ruskamen is 1. Each unit features a balcony, a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a TV and a private bathroom with shower. 1 km from the apartment, while Stanići Beach is 1.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartments Nina

 • Vonkajší krb
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Detské ihrisko
 • Práčovňaza príplatok
 • Klimatizáciaza príplatok
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Celina

Apartments Lokva

9,7

Apartments Lokva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lokva. Ubytovanie Apartments Lokva sa nachádza v letovisku Lokva Rogoznica, 200 metrov od pláže Ruskamen. Ubytovanie Apartments Lokva sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Oasis by the Sea in Stanici

9,6

Modern Oasis by the Sea in Stanici

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Modern Oasis by the Sea in Stanici. Dovolenkové domy Modern Oasis by the Sea in Stanici sa nachádzajú v obci Celina v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Stanići i Balica Rat a... Ubytovanie Modern Oasis by the Sea in Stanici sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Noah

9,6

Apartments Noah

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Noah. Apartmány Bilic so záhradou sa nachádzajú v letovisku Celina, 25 km od Splitu a 27 km od Makarskej. Wi-Fi pripojenie na internet môžete využívať bezplatne. Ubytovanie Apartments Noah sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villa Bella Vista

9,6

Apartment Villa Bella Vista

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Villa Bella Vista. Tento apartmán s výhľadom na more sa nachádza v obci Čelina, 26 km od mesta Split. Ubytovanie Apartment Villa Bella Vista sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vigo Apartments

9,4

Vigo Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Vigo Apartments. Ubytovanie Vigo Apartments ponúka sezónny vonkajší bazén a ubytovanie v letovisku Celina. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vigo Apartments sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Juric

9,2

Apartments Juric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Juric. Apartmány Juric ponúkajú ubytovanie s kuchyňou a grilom v Čeline. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Juric sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment country house Veronika

9,1

Apartment country house Veronika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment country house Veronika. Apartment country house Veronika sa nachádza v meste Celina, 26 km od Splitu a 27 km od Makarskej. Ubytovanie Apartment country house Veronika sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

"Laurier" rooms & apartments

9,1

"Laurier" rooms & apartments

Ubytovanie (Penzión) "Laurier" rooms & apartments. Ubytovacie zariadenie "Laurier" rooms & apartments sa nachádza v obci Čelina, 150 metrov od pláže Čelina, a ponúka sezónny vonkajší bazén, bezplatné... Ubytovanie "Laurier" rooms & apartments sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vesna

9

Apartmani Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vesna. Apartmány Vesna sa nachádzajú v obci Čelina v Splitsko-dalmatínskej župe, 300 metrov od pláže Čelina. Ubytovanie Apartmani Vesna sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments KK

8,9

Apartments KK

Ubytovanie (Apartmány) Apartments KK. Ubytovacie zariadenie Apartments KK sa nachádza v obci Celina v Splitsko-dalmátskej župe, 300 metrov od pláže Čelina. Ubytovanie Apartments KK sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marijana

8,9

Apartmani Marijana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marijana. Located in Celina, 19 km from Brela, Apartmani Marijana provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Marijana sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mia

8,9

Apartments Mia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mia. Ubytovacie zariadenie Apartments Mia, ktoré sa nachádza v obci Lokva Rogoznica, 100 metrov od pláže Čelina a 700 metrov od pláže Ruskamen, ponúka... Ubytovanie Apartments Mia sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Suco

8,7

Apartments Suco

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Suco. Apartmány Suco sa nachádzajú v obci Celina, 19 km od obce Brela. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Suco sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kovačević

8,7

Apartments Kovačević

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kovačević. Set in Omiš in the Split-Dalmatia County region and Beach Čelina reachable within 250 metres, Apartments Kovačević offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Kovačević sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Elona Apartments

8,4

Elona Apartments

Ubytovanie (Penzión) Elona Apartments. Penzión Elona Apartments sa nachádza na pláži v obci Čelina a ponúka vonkajší bazén a terasu. Ubytovanie Elona Apartments sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Celina

7,4

Apartments Celina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Celina. Apartmány Celina sa nachádzajú v Omiši a ponúkajú terasu. Split je vzdialený 27 km. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Celina sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gogi Beach Apartment

6,6

Gogi Beach Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Gogi Beach Apartment. Located in Celina, 250 metres from Stanići Beach, Gogi Beach Apartment provides a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Gogi Beach Apartment sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria Family & Friends Pool Apartments

5,9

Adria Family & Friends Pool Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Adria Family & Friends Pool Apartments. Ubytovacie zariadenie Adriatic Santorini Village sa nachádza v letovisku Čelina a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Adria Family & Friends Pool Apartments sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman A1

5

Apartman A1

Ubytovanie (Apartmán) Apartman A1. Apartman A1, a property with a terrace, is set in Celina, 1.4 km from Stanići Beach. Ubytovanie Apartman A1 sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Celina Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi

Celina Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Celina Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi. Featuring a private pool and pool views, Celina Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi is situated in Celina. Ubytovanie Celina Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 492 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Balica Rat 1065a

Studio Balica Rat 1065a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Balica Rat 1065a. Studio Balica Rat 1065a offers accommodation in Celina. The rooms have a TV. Some rooms have a seating area to relax in after a busy day. Ubytovanie Studio Balica Rat 1065a sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Fortica

Apartments Fortica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Fortica. Set in Celina in the Split-Dalmatia County region and Beach Čelina reachable within 650 metres, Apartments Fortica offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Fortica sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Celina 30 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Celina 30 with Outdoor Swimmingpool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Celina 30 with Outdoor Swimmingpool. Dovolenkový dom Holiday home Celina 30 with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Celina a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom. Ubytovanie Holiday home Celina 30 with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 402 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Celina *LXXXIII *

Apartment Celina *LXXXIII *

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Celina *LXXXIII *. Boasting barbecue facilities, Apartment Celina *LXXXIII * features accommodation in Celina with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Celina *LXXXIII * sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

XXL PRIVATE BEACH VILLA

XXL PRIVATE BEACH VILLA

Ubytovanie (Vila) XXL PRIVATE BEACH VILLA. Ubytovacie zariadenie XXL PRIVATE BEACH VILLA sa nachádza v meste Celina. Ponúka súkromný bazén a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie XXL PRIVATE BEACH VILLA sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded country house with panoramic view

Secluded country house with panoramic view

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded country house with panoramic view. Set in Celina, 750 metres from Beach Čelina and 1.2 km from Stanići Beach, Secluded country house with panoramic view offers a seasonal outdoor swimming... Ubytovanie Secluded country house with panoramic view sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Velika Luka - Stanići

Apartmani Velika Luka - Stanići

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Velika Luka - Stanići. Apartmani Velika Luka - Stanići is situated in Celina. Free WiFi is offered. Split is 25 km from the apartment. Ubytovanie Apartmani Velika Luka - Stanići sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Celina Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Celina Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Celina Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Celina Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi is located in Celina. Ubytovanie Celina Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 269 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gordana

Apartment Gordana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gordana. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Gordana is situated in Celina. Ubytovanie Apartment Gordana sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stipica

Apartments Stipica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stipica. Apartmány Stipica ponúkajú ubytovanie v Celine, 28 km od Splitu a 25 km od Makarskej. K dispozícii je gril a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Stipica sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New Seaview Apartment

New Seaview Apartment

Ubytovanie (Apartmán) New Seaview Apartment. New Seaview Apartment is set in Celina and offers a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie New Seaview Apartment sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Celina 51 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Celina 51 with Outdoor Swimmingpool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Celina 51 with Outdoor Swimmingpool. Boasting an outdoor pool and sea views, Holiday home Celina 51 with Outdoor Swimmingpool is situated in Celina. Ubytovanie Holiday home Celina 51 with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 524 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Celina 52

Holiday home Celina 52

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Celina 52. Boasting an outdoor pool and sea views, Holiday home Celina 52 is situated in Celina. This holiday home features barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Celina 52 sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 282 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaview Apartment Ivana

Seaview Apartment Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Seaview Apartment Ivana. Seaview Apartment Ivana is located in Celina, 1.3 km from Beach Ruskamen, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Seaview Apartment Ivana sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Omis - Stanici - CDM05100d-FYA

Holiday Home Omis - Stanici - CDM05100d-FYA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Omis - Stanici - CDM05100d-FYA. Featuring accommodation with a private pool, sea view and a balcony, Holiday Home Omis - Stanici - CDM05100d-FYA is located in Celina. Ubytovanie Holiday Home Omis - Stanici - CDM05100d-FYA sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dispet with heated pool, jacuzzi, sauna and cinema

Villa Dispet with heated pool, jacuzzi, sauna and cinema

Ubytovanie (Vila) Villa Dispet with heated pool, jacuzzi, sauna and cinema. Featuring sea views, Villa Dispet with heated pool, jacuzzi, sauna and cinema provides accommodation with an outdoor swimming pool, a fitness centre and a... Ubytovanie Villa Dispet with heated pool, jacuzzi, sauna and cinema sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 450 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramic oasis in Celina

Panoramic oasis in Celina

Ubytovanie (Apartmán) Panoramic oasis in Celina. Located in Celina, 300 metres from Beach Čelina, Panoramic oasis in Celina provides a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Panoramic oasis in Celina sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Two-Bedroom Apartment in Celina

Two-Bedroom Apartment in Celina

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Celina. Two-Bedroom Apartment in Celina is located in Celina and offers barbecue facilities. This apartment provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Celina sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Celina

Two-Bedroom Apartment in Celina

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Celina. Offering barbecue facilities and sea view, Two-Bedroom Apartment in Celina is set in Celina, less than 1 km from Beach Ruskamen and a 16-minute walk from... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Celina sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Omis - Stanici - CDM05100d-FYC

Holiday Home Omis - Stanici - CDM05100d-FYC

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Omis - Stanici - CDM05100d-FYC. Featuring sea views, Holiday Home Omis - Stanici - CDM05100d-FYC offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Balica Rat Beach. Ubytovanie Holiday Home Omis - Stanici - CDM05100d-FYC sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 213 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ana

Villa Ana

Ubytovanie (Vila) Villa Ana. Located in Celina, Villa Ana offers accommodation with a private pool. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Villa Ana sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Emilie's house and apartment in Omis - Celina

Emilie's house and apartment in Omis - Celina

Ubytovanie (Apartmán) Emilie's house and apartment in Omis - Celina. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a patio, Emilie's house and apartment in Omis - Celina is situated in Celina. Ubytovanie Emilie's house and apartment in Omis - Celina sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 334 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ante

Apartmani Ante

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ante. Set in Celina, near Beach Čelina, Stanići Beach and Beach Ruskamen, Apartmani Ante features free WiFi, and guests can enjoy a terrace. Ubytovanie Apartmani Ante sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nike

Apartment Nike

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nike. Located in Celina, 550 metres from Beach Čelina and 1 km from Stanići Beach, Apartment Nike provides air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Apartment Nike sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zoran

Apartments Zoran

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zoran. Situated 600 metres from Beach Čelina, Apartments Zoran offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Zoran sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ELSA apartments

ELSA apartments

Ubytovanie (Apartmány) ELSA apartments. Located in Celina, 36 km from Hvar, ELSA apartments provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie ELSA apartments sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Celina *LXXXII *

Apartment Celina *LXXXII *

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Celina *LXXXII *. Set in Celina and only 200 metres from Beach Čelina, Apartment Celina *LXXXII * offers accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Celina *LXXXII * sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maria

Villa Maria

Ubytovanie (Apartmán) Villa Maria. Located in Celina in the Split-Dalmatia County region, Villa Maria features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Villa Maria sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Dišpet

Villa Dišpet

Ubytovanie (Vila) Villa Dišpet. Set in Celina, Villa Dišpet offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a bar and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Dišpet sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 432 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duplex apartment Sunny

Duplex apartment Sunny

Ubytovanie (Apartmán) Duplex apartment Sunny. Situated in Celina, 300 metres from Beach Čelina and less than 1 km from Beach Ruskamen, Duplex apartment Sunny features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Duplex apartment Sunny sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Emilie's house and apartment in Omis - Celina

Emilie's house and apartment in Omis - Celina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Emilie's house and apartment in Omis - Celina. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a patio, Emilie's house and apartment in Omis - Celina is set in Celina. Ubytovanie Emilie's house and apartment in Omis - Celina sa nachádza v meste Celina (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)