Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nine Slano Apartmány

Uz Mrce 8, 20232 Slano, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nine Slano. Apartmány Nine Slano sa nachádzajú v bezprostrednej vzdialenosti od mora, len 2 minúty peši od pláže. Ubytovanie Apartments Nine Slano sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nine Slano

Prístav Slano, ktorý spája mestečko s obľúbenými dalmátskymi ostrovmi Mljet, Sipan a Lopud, sa nachádza vo vzdialenosti 1 minútu peši. Nechýba súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na zastávku autobusu, ktorým sa dostanete do Dubrovníka, sa dostanete za 10 minút. Apartmány Nine Slano sa nachádzajú v bezprostrednej vzdialenosti od mora, len 2 minúty peši od pláže. Vo všetkých apartmánoch nájdete kuchynku. Pri ubytovaní v izbách môžete využívať kompletne vybavenú spoločnú kuchyňu. K areálu patrí záhrada s patiom a príslušenstvom na grilovanie. Do centra letoviska Slano sa odtiaľto prejdete za 5 minút. Historické centrum Dubrovníka, zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO, sa nachádza vo vzdialenosti 30 km. Vo všetkých ubytovacích jednotkách máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi a satelitnú TV.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Apartments Nine Slano

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Čokoláda alebo sušienky
 • Fľaša vody
 • Veľmi dobrá káva!
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Kúpeľné a wellness centrumza príplatok
 • Fitnescentrumza príplatok
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Požičovňa áut
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Úschovňa batožín
 • Služba žehlenia
 • Hasiace prístroje
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Slano

Villa Sol del Mar III

10

Villa Sol del Mar III

Ubytovanie (Vila) Villa Sol del Mar III. Ubytovacie zariadenie Villa Sol del Mar III sa nachádza v obci Slano 350 metrov od pláže Grgurići a 500 metrov od pláže Koceljevići a ponúka vonkajší bazén... Ubytovanie Villa Sol del Mar III sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 413 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa D&D

9,9

Apartments Villa D&D

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa D&D. Apartments Villa D&D s výhľadom na more sa nachádzajú v obci Slano a ponúkajú ubytovanie, bezplatné bicykle, spoločný salónik, záhradu, súkromnú pláž a... Ubytovanie Apartments Villa D&D sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ratac Lobrović

9,9

Apartments Ratac Lobrović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ratac Lobrović. Enjoying a seafront position and a direct access to the beach, Apartments Ratac Lobrović offers free WiFi and air-conditioned accommodation. Ubytovanie Apartments Ratac Lobrović sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing Sea View Apartment Petra & Paula

9,9

Amazing Sea View Apartment Petra & Paula

Ubytovanie (Apartmán) Amazing Sea View Apartment Petra & Paula. Boasting garden views, Amazing Sea View Apartment Petra & Paula offers accommodation with a terrace and a kettle, around 350 metres from Koceljevići Beach. Ubytovanie Amazing Sea View Apartment Petra & Paula sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartmani Šišević - Comfort Apartment with Balcony and Sea View

9,8

Apartmani Šišević - Comfort Apartment with Balcony and Sea View

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Šišević - Comfort Apartment with Balcony and Sea View. Set in Slano in the Dubrovnik-Neretva County region and Koceljevići Beach reachable within 350 metres, Apartmani Šišević - Comfort Apartment with Balcony... Ubytovanie Apartmani Šišević - Comfort Apartment with Balcony and Sea View sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Giovani

9,7

Apartment Giovani

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Giovani. Apartment Giovani is set in Slano and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Giovani sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunset Apartments

9,7

Sunset Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sunset Apartments. Apartmány Sunset sa nachádzajú v mestečku Slano a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchyňou a terasou. Ubytovanie Sunset Apartments sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mar

9,7

Villa Mar

Ubytovanie (Apartmány) Villa Mar. Vila Mar sa nachádza v obci Slano, 25 km od mesta Dubrovník. Ubytovanie Villa Mar sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Slano Bay Apartments

9,6

Slano Bay Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Slano Bay Apartments. Set in Slano, 300 metres from Grgurići Beach and 1 km from Karmelska Beach, Slano Bay Apartments offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Slano Bay Apartments sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Melany

9,6

Apartments Melany

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Melany. Apartments Melany features sea views, free WiFi and free private parking, situated in Slano, less than 1 km from Budima Beach. Ubytovanie Apartments Melany sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marina Slano apartment

9,6

Marina Slano apartment

Ubytovanie (Apartmán) Marina Slano apartment. Situated in Slano, 250 metres from Koceljevići Beach and 500 metres from Karmelska Beach, Marina Slano apartment offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Marina Slano apartment sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Barbara

9,6

Apartments Barbara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Barbara. Situated in Slano, 200 metres from Grgurići Beach and less than 1 km from Koceljevići Beach, Apartments Barbara features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartments Barbara sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Riva

9,6

Apartments Villa Riva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Riva. Apartmány Riva sa nachádzajú iba 50 metrov od kamenistej pláže. Ponúkajú klimatizované ubytovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Villa Riva sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lovorna

9,6

Apartments Lovorna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lovorna. Apartments Lovorna has sea views, free WiFi and free private parking, set in Slano, less than 1 km from Budima Beach. Ubytovanie Apartments Lovorna sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8599

9,5

Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8599

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8599. Situated in Slano in the Dubrovnik-Neretva County region, with Grgurići Beach and Karmelska Beach nearby, Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8599... Ubytovanie Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8599 sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Magazin

9,5

Holiday Home Magazin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Magazin. Boasting a barbecue and luggage storage space, Holiday Home Magazin is attractively situated in Slano, 2.2 km from Smokvina Beach and 2. Ubytovanie Holiday Home Magazin sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunset Villa Judita

9,5

Sunset Villa Judita

Ubytovanie (Vila) Sunset Villa Judita. Boasting a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Sunset Villa Judita can be found in Slano, close to Grgurići Beach and 1. Ubytovanie Sunset Villa Judita sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zvono

9,5

Apartments Zvono

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zvono. Featuring a garden and views of the bay, Apartments Zvono is a self-catering accommodation located in Slano. Ubytovanie Apartments Zvono sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Petra

9,5

Guesthouse Petra

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Petra. Located in Slano, within 300 metres of Grgurići Beach and 1 km of Karmelska Beach, Guesthouse Petra provides accommodation with a garden and free WiFi as... Ubytovanie Guesthouse Petra sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ratac Sunshine Beach

9,5

Holiday Home Ratac Sunshine Beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ratac Sunshine Beach. Ubytovanie Holiday Home Ratac Sunshine Beach sa nachádza na pokojnom mieste, 6 km od letoviska Slano. Ubytovanie Holiday Home Ratac Sunshine Beach sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antun Mozara Family House

9,5

Antun Mozara Family House

Ubytovanie (Bed and breakfast) Antun Mozara Family House. Located 200 metres from the beach in Slano, Mozara Family House offers air-conditioned rooms with free Wi-Fi and free parking. Ubytovanie Antun Mozara Family House sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Franica & Pero Lobrovic

9,4

Guest House Franica & Pero Lobrovic

Ubytovanie (Penzión) Guest House Franica & Pero Lobrovic. Located in Slano, within 150 metres of Grgurići Beach and less than 1 km of Koceljevići Beach, Guest House Franica & Pero Lobrovic features accommodation... Ubytovanie Guest House Franica & Pero Lobrovic sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Slano, Dubrovnik - 8540

9,4

Apartments with a parking space Slano, Dubrovnik - 8540

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Slano, Dubrovnik - 8540. Set in Slano and only 450 metres from Koceljevići Beach, Apartments with a parking space Slano, Dubrovnik - 8540 offers accommodation with sea views, free... Ubytovanie Apartments with a parking space Slano, Dubrovnik - 8540 sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Donita

9,4

Apartments Donita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Donita. Apartments Donita has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Slano, less than 1 km from Budima Beach. Ubytovanie Apartments Donita sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník).

Rooms by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 2161

9,4

Rooms by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 2161

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 2161. Double Room Sladjenovici 2161g is situated in Slano, 26 km from Dubrovnik. Rooms are equipped with a private bathroom. Ubytovanie Rooms by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 2161 sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Baldo

9,3

Apartments Baldo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Baldo. Set in Slano in the Dubrovnik-Neretva County region and Koceljevići Beach reachable within 450 metres, Apartments Baldo offers accommodation with free... Ubytovanie Apartments Baldo sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bianki

9,3

Apartments Bianki

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bianki. Apartmány Bianki s výhľadom na more ponúkajú ubytovanie s kuchyňou v letovisku Slano. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Bianki sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sweet Village Hotel By The Sea

9,3

Sweet Village Hotel By The Sea

Ubytovanie (Penzión) Sweet Village Hotel By The Sea. Set in Slano, a few steps from Grgurići Beach, Sweet Village Hotel By The Sea offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytovanie Sweet Village Hotel By The Sea sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Slano Majkovi-Ratac

9,3

Holiday home Slano Majkovi-Ratac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Slano Majkovi-Ratac. Situated in Slano in the Dubrovnik-Neretva County region, Holiday home Slano Majkovi-Ratac is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Holiday home Slano Majkovi-Ratac sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 289 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Casa Blanca y Verde

9,3

Apartments Casa Blanca y Verde

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Casa Blanca y Verde. Located in Slano, Apartments Casa Blanca y Verde offers an outdoor pool and a sun terrace. This self-catering accommodation features free WiFi throughout. Ubytovanie Apartments Casa Blanca y Verde sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 5 000 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Mozara

9,3

Vila Mozara

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vila Mozara. Apartments Mozara is quietly set 700 metres from the centre of Slano. Ubytovanie Vila Mozara sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8741

9,2

Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8741

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8741. Located in Slano, this air-conditioned apartment features a balcony with sea views. The unit is 24 km from Dubrovnik. Ubytovanie Apartments by the sea Slano, Dubrovnik - 8741 sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment & Rooms Maždin

9,2

Apartment & Rooms Maždin

Ubytovanie (Apartmány) Apartment & Rooms Maždin. Set in Banići in the Dubrovnik-Neretva County region, with Budima Beach nearby, Apartment & Rooms Maždin offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartment & Rooms Maždin sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Anka

9,2

Vila Anka

Ubytovanie (Apartmány) Vila Anka. Vila Anka sa nachádza v krásnej zátoke Slano, asi 28 km severne od Dubrovníka. Relaxovať môžete na záhradnej terase s výhľadom na záliv. Ubytovanie Vila Anka sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Jasna

9,1

Guesthouse Jasna

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Jasna. Located in Slano, within less than 1 km of Budima Beach and 2. Ubytovanie Guesthouse Jasna sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Room Eva Slano

9,1

Apartments & Room Eva Slano

Ubytovanie (Apartmány) Apartments & Room Eva Slano. Apartments & Room Eva Slano features sea views, free WiFi and free private parking, located in Slano, 200 metres from Grgurići Beach. Ubytovanie Apartments & Room Eva Slano sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

St. Peter Villas

9,1

St. Peter Villas

Ubytovanie (Dovolenkové domy) St. Peter Villas. Tieto nové klimatizované vily v stredomorskom štýle s balkónom a záhradou sa nachádzajú v malebnej zátoke Banje, len pár metrov od krištáľovo čistého mora. Ubytovanie St. Peter Villas sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marina

9,1

Villa Marina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marina. Villa Marina is quietly set just 150 meters from the centre of Slano. Ubytovanie Villa Marina sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments Cypress Sea Cove

9

Apartments Cypress Sea Cove

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cypress Sea Cove. Apartments Cypress Sea Cove features sea views, free WiFi and free private parking, located in Slano, 1.4 km from Grgurići Beach. Ubytovanie Apartments Cypress Sea Cove sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Admiral Grand Hotel

9

Admiral Grand Hotel

Ubytovanie (Hotel) Admiral Grand Hotel. Hotel Admiral Grand sa nachádza priamo na pláži na Dubrovníckej riviére, v prírodnej zátoke Slano, len 29 km od mesta Dubrovník. Ubytovanie Admiral Grand Hotel sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Orange

9

Apartment Orange

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Orange. Set in Slano, 100 metres from Koceljevići Beach and 600 metres from Karmelska Beach, Apartment Orange offers air-conditioned accommodation with a terrace... Ubytovanie Apartment Orange sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bujak

8,9

Apartments Bujak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bujak. Apartments Bujak features sea views, free WiFi and free private parking, located in Slano, 350 metres from Koceljevići Beach. Ubytovanie Apartments Bujak sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Ivan

8,9

Rooms Ivan

Ubytovanie (Penzión) Rooms Ivan. Rooms Ivan is situated on the beachfront in Slano, 350 metres from Koceljevići Beach and 450 metres from Grgurići Beach. Ubytovanie Rooms Ivan sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Pavkovic

8,9

Guest House Pavkovic

Ubytovanie (Penzión) Guest House Pavkovic. Tento útulný penzión sa nachádza v zálive Slano, len 150 metrov od mora a 30 km severne od Dubrovníku. Ubytovanie Guest House Pavkovic sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 11531

8,8

Apartments by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 11531

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 11531. Offering free WiFi and free private parking, Apartments by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 11531 is situated in Slano, just 1.4 km from Grgurići Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 11531 sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa sea oasis Ratac

8,8

Villa sea oasis Ratac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa sea oasis Ratac. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Villa sea oasis Ratac is located in Slano. Ubytovanie Villa sea oasis Ratac sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 282 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ane

8,7

Villa Ane

Ubytovanie (Penzión) Villa Ane. Vila Ane sa nachádza v pokojnom vidieckom prostredí, 4 km od mesta Slano a 200 metrov od pláže a zátoky Banja. Ponúka klimatizované izby a štúdiá. Ubytovanie Villa Ane sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Eva

8,5

Apartments Villa Eva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Eva. Apartmány Villa Eva sa nachádzajú v letovisku Slano, kde ponúkajú ubytovanie v klimatizovaných jednotkách a záhradu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Villa Eva sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment Slano with Sea view 02

8,5

Two-Bedroom Apartment Slano with Sea view 02

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment Slano with Sea view 02. Offering barbecue facilities and sea view, Two-Bedroom Apartment Slano with Sea view 02 is located in Slano, 700 metres from Grgurići Beach and less than 1... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment Slano with Sea view 02 sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Novak

8,4

Apartments Villa Novak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Novak. Located 200 metres from the beach in Slano, Apartments Villa Novak offers air-conditioned accommodation with free Wi-Fi, free parking and free barbecue. Ubytovanie Apartments Villa Novak sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Rajic

8,4

Guest House Rajic

Ubytovanie (Penzión) Guest House Rajic. Located within 400 metres of Koceljevići Beach and 450 metres of Grgurići Beach, Guest House Rajic provides rooms with air conditioning and a private... Ubytovanie Guest House Rajic sa nachádza v meste Slano (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)