Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nogic Apartmány

Peroj Portic 687, 52212 Peroj, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nogic. Apartmány Oliven sa nachádzajú v obci Peroj a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj bezplatné bicykle a gril. Ubytovanie Apartments Nogic sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nogic

Mesto Rovinj sa nachádza 30 km od apartmánov Oliven a Pula je vzdialená 14 km. V blízkom okolí sa môžete venovať rybolovu a pešej turistike. Apartmán má terasu. V ubytovacom zariadení je k dispozícii záhrada. Každá ubytovacia jednotka má klimatizované spálne a kuchyňu s chladničkou. Letisko Pula je vzdialené 18 km od ubytovania a ubytovacie zariadenie ponúka bezplatný letiskový transfer. Jeden z bestsellerov v destinácii Peroj Apartmány Oliven sa nachádzajú v obci Peroj a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj bezplatné bicykle a gril. K vybaveniu patrí varná doska a rýchlovarná kanvica.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Nogic

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Potápanie
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (zdarma)
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Peroj

Klajder

10

Klajder

Ubytovanie (Apartmán) Klajder. Set in Peroj in the Istria region, Klajder has a patio. Ubytovanie Klajder sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Shimunelka

10

Shimunelka

Ubytovanie (Vila) Shimunelka. Situated in Peroj, 250 metres from Peroj Beach, Shimunelka features accommodation with free bikes, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Shimunelka sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cubic

10

Cubic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cubic. Located in Peroj, 100 metres from Peroj Beach and 2.3 km from Badel Beach, Cubic offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytovanie Cubic sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

My Way4you

9,9

My Way4you

Ubytovanie (Apartmán) My Way4you. Situated in Peroj, My Way4you offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie My Way4you sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sunny Olive

9,8

Villa Sunny Olive

Ubytovanie (Vila) Villa Sunny Olive. Located in Peroj, within 450 metres of Peroj Beach and 1. Ubytovanie Villa Sunny Olive sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria).

Magic of Spirit

9,8

Magic of Spirit

Ubytovanie (Apartmány) Magic of Spirit. Located within 600 metres of Peroj Beach and 2.2 km of Badel Beach in Peroj, Magic of Spirit provides accommodation with seating area. Ubytovanie Magic of Spirit sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa de Flores 100m from Bođinka Beach

9,8

Casa de Flores 100m from Bođinka Beach

Ubytovanie (Apartmán) Casa de Flores 100m from Bođinka Beach. Complete with a garden, barbecue facilities and a terrace, Casa de Flores 100m from Bođinka Beach is located in Peroj, 2 km from Badel Beach and 2. Ubytovanie Casa de Flores 100m from Bođinka Beach sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria).

Apartment Enis

9,8

Apartment Enis

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Enis. Set in Barbariga in the Istria region, Apartment Enis has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 50 km from Rabac. Ubytovanie Apartment Enis sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria).

Apartments Božo 1418

9,7

Apartments Božo 1418

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Božo 1418. Set in Peroj in the Istria region, with Peroj Beach and Badel Beach nearby, Apartments Božo 1418 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments Božo 1418 sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Deni

9,7

Apartman Deni

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Deni. Located in Peroj, 1 km from Peroj Beach and 2.3 km from Badel Beach, Apartman Deni offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartman Deni sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Fogoler Fažana

9,6

Casa Fogoler Fažana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Fogoler Fažana. Situated in Peroj, within 300 metres of Peroj Beach and 1. Ubytovanie Casa Fogoler Fažana sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 195 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anja 1st floor

9,6

Villa Anja 1st floor

Ubytovanie (Apartmány) Villa Anja 1st floor. Set in Peroj, less than 1 km from Peroj Beach, and Badel Beach reachable within 2. Ubytovanie Villa Anja 1st floor sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sweet and cool place near the sea

9,6

Sweet and cool place near the sea

Ubytovanie (Apartmán) Sweet and cool place near the sea. Featuring garden views, Sweet and cool place near the sea provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2 km from Badel Beach. Ubytovanie Sweet and cool place near the sea sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anja

9,5

Villa Anja

Ubytovanie (Apartmány) Villa Anja. Ubytovanie Vila Anja sa nachádza v meste Peroj, 800 metrov od pláže Peroj a 2,6 km od pláže Badel. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a gril. Ubytovanie Villa Anja sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Genco

9,5

Apartment Genco

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Genco. Situated in Peroj, less than 1 km from Peroj Beach and 2.1 km from Badel Beach, Apartment Genco offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Genco sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nena

9,5

Apartman Nena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nena. Located in Peroj, Apartman Nena provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 44 km from Rabac. Ubytovanie Apartman Nena sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elysian Homestay Betiga

9,5

Elysian Homestay Betiga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Elysian Homestay Betiga. Situated in Peroj in the Istria region, Elysian Homestay Betiga has a terrace and sea views. Ubytovanie Elysian Homestay Betiga sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Ivan

9,4

Holiday Home Ivan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ivan. Set in Peroj, Holiday Home Ivan offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Holiday Home Ivan sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green house

9,4

Green house

Ubytovanie (Apartmán) Green house. Complete with a garden, barbecue facilities and a terrace, Green house is located in Peroj, 1.9 km from Badel Beach and 2. Ubytovanie Green house sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duplex Peroj Istrie

9,4

Duplex Peroj Istrie

Ubytovanie (Apartmán) Duplex Peroj Istrie. Situated in Peroj, less than 1 km from Peroj Beach and 1.9 km from Badel Beach, Duplex Peroj Istrie offers free bikes and air conditioning. Ubytovanie Duplex Peroj Istrie sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Beach Apartments

9,4

Family Beach Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Family Beach Apartments. Family Beach Apartments features garden views, free WiFi and free private parking, set in Peroj, 1 km from Peroj Beach. Ubytovanie Family Beach Apartments sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Peroj

9,4

Apartment Peroj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Peroj. Apartmán Peroj sa nachádza v obci Peroj, 20 km od mesta Rovinj a 35 km od mesta Poreč. Dostupné je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Peroj sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Elda

9,4

Apartments Villa Elda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Elda. Located in Peroj in the Istria region, with Peroj Beach nearby, Apartments Villa Elda provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Villa Elda sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jadranko 1761

9,3

Apartment Jadranko 1761

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jadranko 1761. Situated in Peroj, less than 1 km from Peroj Beach and 2. Ubytovanie Apartment Jadranko 1761 sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kennedy

9,3

Apartments Kennedy

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Kennedy. Featuring sea views, Apartments Kennedy offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.9 km from Badel Beach. Ubytovanie Apartments Kennedy sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Teuta Apartments - a beach and a sea view

9,3

Teuta Apartments - a beach and a sea view

Ubytovanie (Apartmány) Teuta Apartments - a beach and a sea view. Apartmány Teuta - a beach and a sea view sa nachádzajú v meste Peroj, 200 metrov od pláže Peroj a 2,3 km od pláže Badel. Ubytovanie Teuta Apartments - a beach and a sea view sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Peroj

9,3

Two-Bedroom Apartment in Peroj

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Peroj. Offering free WiFi and free private parking, Two-Bedroom Apartment in Peroj is set in Peroj, just less than 1 km from Peroj Beach. Located 1. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Peroj sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House AT

9,2

House AT

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House AT. Offering a garden and sea view, House AT is located in Peroj, 2.2 km from Badel Beach and 2.9 km from San Lorenzo Beach Fazana. Ubytovanie House AT sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vuceric

9,2

Apartments Vuceric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vuceric. Apartmány Vuceric sa nachádzajú v meste Peroj, 39 km od mesta Rovinj. Vo všetkých priestoroch je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Vuceric sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartments D&D

9,2

Appartments D&D

Ubytovanie (Apartmány) Appartments D&D. Apartmány D&D sa nachádzajú v letovisku Peroj a ponúkajú ubytovanie s kuchyňou. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Appartments D&D sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Mira (PUL406)

9,2

Apartment Haus Mira (PUL406)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Mira (PUL406). Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Haus Mira (PUL406) is situated in Peroj. The apartment is 2. Ubytovanie Apartment Haus Mira (PUL406) sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nešić Peroj

9,2

Apartments Nešić Peroj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nešić Peroj. Apartmány Nešić Peroj postavené v roku 2011 ponúkajú ubytovanie s klimatizáciou, satelitnou TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Apartments Nešić Peroj sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Sara

9,2

House Sara

Ubytovanie (Apartmán) House Sara. Tento klimatizovaný dovolenkový dom s terasou sa nachádza v dedinke Peroj, 20 km od mesta Rovinj. Ubytovanie House Sara sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria).

Apartment Lucca Peroj

9,1

Apartment Lucca Peroj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucca Peroj. Featuring garden views, Apartment Lucca Peroj offers accommodation with a garden and a patio, around 2.4 km from Badel Beach. Ubytovanie Apartment Lucca Peroj sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Peroj

9,1

One-Bedroom Holiday Home in Peroj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Peroj. One-Bedroom Holiday Home in Peroj is situated in Peroj. The air-conditioned accommodation is 30 km from Rovinj. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Peroj sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria).

Apartments Anka 1223

9

Apartments Anka 1223

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anka 1223. Apartmány Anka 1223 sa nachádza v obci Peroj. V apartmáne je k dispozícii TV s plochou obrazovkou, súkromná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom a... Ubytovanie Apartments Anka 1223 sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anja 2nd floor

9

Villa Anja 2nd floor

Ubytovanie (Apartmány) Villa Anja 2nd floor. Situated less than 1 km from Peroj Beach, Villa Anja 2nd floor offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Villa Anja 2nd floor sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Oliva

8,9

Apartments Villa Oliva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Oliva. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Oliva vám ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s vonkajším bazénom v obci Peroj. Ubytovanie Apartments Villa Oliva sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Volf 1405

8,9

Apartments Volf 1405

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Volf 1405. Apartmány Vlado 1405 sa nachádzajú v dedine Peroj. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, priestorom na posedenie, TV a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Volf 1405 sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dagmar

8,8

Apartment Dagmar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dagmar. Located in Peroj, within 1.3 km of Peroj Beach, Apartment Dagmar offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Apartment Dagmar sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Branka 01

8,8

Apartman Branka 01

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Branka 01. Situated in Peroj, 1.1 km from Peroj Beach and 2.3 km from Badel Beach, Apartman Branka 01 offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartman Branka 01 sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment & Rooms Roza

8,8

Apartment & Rooms Roza

Ubytovanie (Penzión) Apartment & Rooms Roza. Ubytovacie zariadenie Apartment & Rooms Roza sa nachádza v letovisku Peroj, 150 metrov od pláže Peroj a 1,3 km od pláže Badel. Ubytovanie Apartment & Rooms Roza sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Smokvin Hlad

8,5

Holiday home Smokvin Hlad

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Smokvin Hlad. Ubytovacie zariadenie Holiday home Smokvin Hlad sa nachádza v obci Peroj a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Holiday home Smokvin Hlad sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Peroj with Sea View 08

8,5

Apartment Peroj with Sea View 08

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Peroj with Sea View 08. Within 400 metres of Peroj Beach and 2.1 km of Badel Beach, Apartment Peroj with Sea View 08 provides free WiFi and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Peroj with Sea View 08 sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kennedy Blue

8,5

Apartment Kennedy Blue

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kennedy Blue. Apartment Kennedy Blue offers accommodation in Peroj, 1.9 km from Badel Beach and 2.6 km from San Lorenzo Beach Fazana. Ubytovanie Apartment Kennedy Blue sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Aleksandra 1132

8,4

Apartments Aleksandra 1132

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Aleksandra 1132. Set in Peroj in the Istria region with Peroj Beach nearby, Apartments Aleksandra 1132 offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Aleksandra 1132 sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Peroj 133

8,4

Apartment Peroj 133

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Peroj 133. Ubytovanie Apartment Peroj 133 sa nachádza v letovisku Peroj. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Peroj 133 sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria).

Apartments Vladimira 1367

8,2

Apartments Vladimira 1367

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Vladimira 1367. Apartments Vladimira 1367, a property with barbecue facilities, is situated in Peroj, 1.2 km from Peroj Beach, 2.2 km from Badel Beach, as well as 2. Ubytovanie Apartments Vladimira 1367 sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment mit Meerblick 1

7,9

Apartment mit Meerblick 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartment mit Meerblick 1. Situated in Peroj in the Istria region, with Peroj Beach nearby, Apartment mit Meerblick 1 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment mit Meerblick 1 sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Edin 1359

7,8

Apartments Edin 1359

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Edin 1359. Set in Peroj, 1.3 km from Peroj Beach and 2.2 km from Badel Beach, Apartments Edin 1359 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to... Ubytovanie Apartments Edin 1359 sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andrea Apartment Peroj

7,7

Andrea Apartment Peroj

Ubytovanie (Apartmán) Andrea Apartment Peroj. Featuring garden views, Andrea Apartment Peroj provides accommodation with a garden and a patio, around 2.2 km from Badel Beach. Ubytovanie Andrea Apartment Peroj sa nachádza v meste Peroj (Chorvátsko - Istria).