Hľadať

Ubytovanie

Apartments Otjana Apartmány

21222 Sevid, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Otjana. Located within 350 metres of Koprivica Cove Beach and 550 metres of Zalec Beach in Sevid, Apartments Otjana provides accommodation with free WiFi and TV. Ubytovanie Apartments Otjana sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Otjana

Located within 350 metres of Koprivica Cove Beach and 550 metres of Zalec Beach in Sevid, Apartments Otjana provides accommodation with free WiFi and TV. The nearest airport is Split Airport, 28 km from Apartments Otjana. Sičenica Cove Beach is 650 metres from the apartment. Each unit is fitted with air conditioning, private bathroom and a kitchenette including a dishwasher, microwave, fridge and a stovetop.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné Wi- Fi
  • Na pláži
  • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Apartments Otjana

  • Na pláži
  • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Pláž
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Parkovisko nie je k dispozícii..

Iná ubytovanie v meste Sevid

Villa Vanja - Kanica Sevid

10

Villa Vanja - Kanica Sevid

Ubytovanie (Apartmány) Villa Vanja - Kanica Sevid. Apartmány Vanja Private Beach sa nachádzajú v Sevide a ponúkajú súkromnú pláž. Ubytovanie Villa Vanja - Kanica Sevid sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sonja Sevid

10

Apartments Sonja Sevid

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sonja Sevid. Apartments Sonja Sevid features sea views, free WiFi and free private parking, located in Sevid, 400 metres from Zalec Beach. Ubytovanie Apartments Sonja Sevid sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Babić

10

Apartmani Babić

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Babić. Ubytovacie zariadenie Apartmani Babić sa nachádza v meste Sevid a hosťom ponúka súkromnú pláž. Ubytovanie Apartmani Babić sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Baric

10

Apartman Baric

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Baric. Set in Sevid, 100 metres from Ostrica Beach and 200 metres from Miline Beach, Apartman Baric offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytovanie Apartman Baric sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sv. Vid

10

Villa Sv. Vid

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Sv. Vid. Featuring sea views, Villa Sv. Vid provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Koprivica Cove Beach. Ubytovanie Villa Sv. Vid sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vesa

10

Villa Vesa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Vesa. Vila Vesa sa nachádza v letovisku Sevid, 34 km od Splitu a 49 km od Hvaru. Ponúka klimatizáciu. Ubytovanie Villa Vesa sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 233 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Residence MSJ

10

Beach Residence MSJ

Ubytovanie (Vila) Beach Residence MSJ. Ubytovacie zariadenie Beach Residence MSJ sa nachádza v meste Sevid a hosťom ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Beach Residence MSJ sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 843 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jera

10

Apartments Jera

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jera. Ubytovanie Apartments Jera sa nachádza v meste Sevid, 450 metrov od pláže Rina. Ubytovanie Apartments Jera sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Roza

10

Holiday Home Villa Roza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Roza. Boasting garden views, Holiday Home Villa Roza features accommodation with a patio and a kettle, around 550 metres from Miline Beach. Ubytovanie Holiday Home Villa Roza sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home - Apartment Carmen

9,9

Holiday Home - Apartment Carmen

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home - Apartment Carmen. Ubytovanie Holiday Home - Apartment Carmen sa nachádza 100 metrov od pláže Alina. Ponúka záhradu, súkromnú pláž, klimatizáciu, balkón a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home - Apartment Carmen sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lorena

9,9

Apartment Lorena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lorena. Situated in Sevid, 100 metres from Ostrica Beach and 250 metres from Miline Beach, Apartment Lorena offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Lorena sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Nikolina

9,9

House Nikolina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Nikolina. House Nikolina offers accommodation in Sevid, 100 metres from Miline Beach and 350 metres from Ostrica Beach. Ubytovanie House Nikolina sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Sevid

9,9

Holiday Sevid

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Sevid. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Sevid a ponúka terasu s výhľadom na more. Mesto Split je vzdialené 34 km. Ubytovanie Holiday Sevid sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sevid

9,9

Apartment Sevid

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sevid. Apartmány Sevid sa nachádzajú len pár krokov od pláže a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním, klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Sevid sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Erceg

9,9

Apartments Erceg

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Erceg. Set in Sevid in the Split-Dalmatia County region, with Miline Beach and Zalec Beach nearby, Apartments Erceg offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Erceg sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Basic

9,9

Villa Basic

Ubytovanie (Vila) Villa Basic. Situated in Sevid, 350 metres from Rina Beach and less than 1 km from Sičenica Cove Beach, Villa Basic features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Basic sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nikol

9,9

Nikol

Ubytovanie (Apartmán) Nikol. Featuring garden views, Nikol provides accommodation with a patio and a kettle, around 450 metres from Koprivica Cove Beach. Ubytovanie Nikol sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Isabella

9,8

Villa Isabella

Ubytovanie (Apartmány) Villa Isabella. Located in Sevid in the Split-Dalmatia County region and Zalec Beach reachable within 100 metres, Villa Isabella provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Villa Isabella sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gina

9,8

Villa Gina

Ubytovanie (Vila) Villa Gina. Located in Sevid, Villa Gina provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Gina sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sucic

9,8

Apartments Sucic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sucic. Apartmány Sucic s výhľadom na hory sa nachádzajú v meste Sevid a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Sucic sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivana

9,8

Apartments Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivana. Located in Sevid in the Split-Dalmatia County region, with Zalec Beach and Ostrica Beach nearby, Apartments Ivana provides accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Ivana sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ana Sevid

9,8

Villa Ana Sevid

Ubytovanie (Vila) Villa Ana Sevid. Táto klimatizovaná vila s terasou s výhľadom na more sa nachádza v obci Sevid, 34 km od Splitu. Ubytovanie Villa Ana Sevid sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 276 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ivanka

9,7

Villa Ivanka

Ubytovanie (Vila) Villa Ivanka. Ubytovacie zariadenie Villa Ivanka sa nachádza v obci Sevid, len 70 metrov od pláže Koprivica Cove. Ubytovanie Villa Ivanka sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 330 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Marina

9,7

Holiday home Marina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Marina. Ubytovanie Holiday home Marina sa nachádza pri pláži v letovisku Sevid a má vlastný bazén. Ponúka bezplatné Wi-Fi a vonkajší bazén. Ubytovanie Holiday home Marina sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sanval

9,7

Villa Sanval

Ubytovanie (Vila) Villa Sanval. Táto samostatne stojaca vila so záhradou so sezónnym bazénom a grilom sa nachádza v letovisku Sevid. Ponúka neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Villa Sanval sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 500 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BayBeach Sevid Apartments

9,7

BayBeach Sevid Apartments

Ubytovanie (Apartmány) BayBeach Sevid Apartments. Ubytovanie BayBeach Sevid Apartments sa nachádza v letovisku Sevid, 100 metrov od pláže Miline a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné... Ubytovanie BayBeach Sevid Apartments sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Stone houses Marina-SEVID

9,7

Stone houses Marina-SEVID

Ubytovanie (Apartmány) Stone houses Marina-SEVID. Set 200 metres from Zalec Beach, Stone houses Marina-SEVID offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a private beach area. Ubytovanie Stone houses Marina-SEVID sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Goga Sevid

9,7

Apartments Goga Sevid

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Goga Sevid. Located in Sevid, 100 metres from Ostrica Beach and 250 metres from Miline Beach, Apartments Goga Sevid offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartments Goga Sevid sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tamaris

9,7

Tamaris

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tamaris. Situated in Sevid, a few steps from Miline Beach and 150 metres from Zalec Beach, Tamaris features accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Tamaris sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gajeta

9,7

Villa Gajeta

Ubytovanie (Vila) Villa Gajeta. Boasting a restaurant, free bikes, and a bar, Villa Gajeta offers accommodation in Sevid with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Gajeta sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 315 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Rosa

9,7

Vila Rosa

Ubytovanie (Apartmány) Vila Rosa. Vila Rosa sa nachádza v meste Sevid. Hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovacie jednotky vybavené kuchyňou, obývacím priestorom,... Ubytovanie Vila Rosa sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Punta

9,7

Apartments Punta

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Punta. Apartments Punta features a balcony and is located in Sevid, within just 550 metres of Rina Beach and less than 1 km of Sičenica Cove Beach. Ubytovanie Apartments Punta sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Batistić

9,6

Holiday Home Batistić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Batistić. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Holiday Home Batistić can be found in Sevid, close to Alina Beach and 300 metres from Zalec... Ubytovanie Holiday Home Batistić sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Blu Mare

9,6

Apartments Blu Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Blu Mare. Apartmán Blu Mare je ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Sevid a ponúka terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Blu Mare sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Vuko

9,6

Holiday Home Vuko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Vuko. Situated in Sevid, just 200 metres from Miline Beach, Holiday Home Vuko features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden,... Ubytovanie Holiday Home Vuko sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Luka

9,5

Apartments Luka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Luka. Apartmány Luka sa nachádzajú v letovisku Sevid. Ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Luka sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,5

Apartment Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivana. Klimatizovaný apartmán Ivana sa nachádza v obci Sevid priamo pri pláži, približne 40 km od Splitu. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Apartment Ivana sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gavran

9,5

Apartments Gavran

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gavran. Apartmány Gavran sa nachádzajú v malej obci Sevid, iba 50 metrov od pláže a ponúkajú vonkajší bazén, gril a ubytovanie v moderných apartmánoch so... Ubytovanie Apartments Gavran sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Scandalli

9,4

Villa Scandalli

Ubytovanie (Apartmány) Villa Scandalli. Ubytovacie zariadenie Villa Scandalli sa nachádza v letovisku Sevid v Splitsko-dalmatínskej župe, 100 metrov od pláže Alina. Ubytovanie Villa Scandalli sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maya!

9,4

Maya!

Ubytovanie (Apartmán) Maya!. Situated in Sevid, 1.3 km from Stari Trogir Beach and 1.4 km from Tepljuš Cove Beach, Maya! offers a private beach area and air conditioning. Ubytovanie Maya! sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday home Sevid with Sea View 09

9,4

Three-Bedroom Holiday home Sevid with Sea View 09

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday home Sevid with Sea View 09. Featuring an outdoor pool and sea views, Three-Bedroom Holiday home Sevid with Sea View 09 is located in Sevid. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday home Sevid with Sea View 09 sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 394 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

9,4

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marina. Complete with a garden and a terrace, Apartment Marina is located in Sevid, 450 metres from Koprivica Cove Beach and 650 metres from Sičenica Cove Beach. Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Loranum

9,4

Guest House Loranum

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Guest House Loranum. Apartmány Loranum sa nachádzajú v Marine a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizované ubytovacie jednotky. Ubytovanie Guest House Loranum sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 277 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Draga

9,4

Holiday Home Draga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Draga. Boasting garden views, Holiday Home Draga offers accommodation with a garden, a private beach area and barbecue facilities, around a few steps from... Ubytovanie Holiday Home Draga sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Škerlep

9,3

Apartments Škerlep

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Škerlep. Set in Sevid, 50 metres from Ostrica Beach and 150 metres from Miline Beach, Apartments Škerlep offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartments Škerlep sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kristina

9,3

Villa Kristina

Ubytovanie (Vila) Villa Kristina. Located in Sevid, just 100 metres from Koprivica Cove Beach, Villa Kristina provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar,... Ubytovanie Villa Kristina sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Hera Sevid

9,3

Villa Hera Sevid

Ubytovanie (Vila) Villa Hera Sevid. Vila Hera Sevid sa nachádza v meste Sevid, 34 km od Splitu a 19 km od Trogiru. Ponúka výhľad na more. Ubytovanie Villa Hera Sevid sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 500 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marijo

9,3

Apartments Marijo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marijo. Apartmány Marijo ponúkajú ubytovanie v mestečku Sevid. Majú kuchynku a naskytá sa z nich výhľad na more. Ubytovanie Apartments Marijo sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mirna Vala

9,3

Holiday Home Mirna Vala

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mirna Vala. Dovolenkový dom Mirna Vala ponúka ubytovanie v obci Sevid. K dispozícii je bezplatné WiFi pripojenie na internet, gril a záhrada. Ubytovanie Holiday Home Mirna Vala sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa VI

9,3

Villa VI

Ubytovanie (Vila) Villa VI. Set in Sevid, just 550 metres from Rina Beach, Villa VI offers beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge, a garden and free... Ubytovanie Villa VI sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Lubin

9,2

Studio Lubin

Ubytovanie (Apartmán) Studio Lubin. Studio Lubin has a balcony and is set in Sevid, within just 550 metres of Rina Beach and less than 1 km of Sičenica Cove Beach. Ubytovanie Studio Lubin sa nachádza v meste Sevid (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)