Hľadať

Ubytovanie

Apartments Paladina Apartmány

Maunska 34, Mandre, 23251 Mandre, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Paladina. Apartmány Paladina sa nachádzajú v rybárskej dedinke Mandre na ostrove Pag. Ponúkajú vám ubytovacie jednotky s kuchyňou a výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Paladina sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Paladina

K štandardnému vybaveniu ubytovacích jednotiek patrí satelitná TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ak patríte medzi pozorovateľov vtáctva, navštívte močiare Kolan vzdialené 3 km. V reštaurácii NONO Kolan na mieste si pochutíte na pagskom syre, jahňacine, rybách, mušliach a víne. Tento prírodný park je domovom 163 druhov vtákov. Jeden z našich favoritov v destinácii MandreApartmány Paladina sa nachádzajú v rybárskej dedinke Mandre na ostrove Pag. Na mieste si môžete požičať člny. V každej izbe je k dispozícii posteľná bielizeň a uteráky. V okruhu 5 km nájdete množstvo piesočnatých pláží. Ubytovacie zariadenie sa nachádza na ulici lemovanej levanduľovými a rozmarínovými kríkmi. Ponúkajú vám ubytovacie jednotky s kuchyňou a výhľadom na more. V apartmánoch Paladina si môžete požičať aj bicykle. Požičajte si čln a navštívte neobývané ostrovy Maun a Škrda s krásnymi piesočnatými zátokami. Poseďte si na spoločnej terase s jedálenským kútom a grilom. Obľúbená pláž Zrće s lounge barmi a klubmi je vzdialená 10 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Paladina

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Cyklistika
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Práčovňa
 • Klimatizácia
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Kolan

Mobile homes Ante Mali

10

Mobile homes Ante Mali

Ubytovanie (Kemping) Mobile homes Ante Mali. Providing garden views, Mobile homes Ante Mali in Kolan provides accommodation, a restaurant, a fitness centre, a bar, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Mobile homes Ante Mali sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vile Mandre

9,9

Vile Mandre

Ubytovanie (Vily) Vile Mandre. Vile Mandre sa nachádza v meste Kolan, len pár krokov od západnej pláže Mandre a 250 metrov od pláže Lanterna. Ubytovanie Vile Mandre sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marin, Kolan, Mandre, Pag

9,7

Apartments Marin, Kolan, Mandre, Pag

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marin, Kolan, Mandre, Pag. Located in Kolan in the Pag Island region and Zubovići Beach reachable within 2. Ubytovanie Apartments Marin, Kolan, Mandre, Pag sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Mandre, Pag - 12409

9,7

Apartments with a parking space Mandre, Pag - 12409

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Mandre, Pag - 12409. Apartment Mandre 12409b offers accommodation in Kolan, 47 km from Zadar and 9 km from Novalja. Ubytovanie Apartments with a parking space Mandre, Pag - 12409 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Kolan, Pag - 16482

9,4

Apartments with a parking space Kolan, Pag - 16482

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Kolan, Pag - 16482. Offering sea views, Apartments with a parking space Kolan, Pag - 16482 is an accommodation located in Kolan, 2.8 km from Zubovići Beach and 2. Ubytovanie Apartments with a parking space Kolan, Pag - 16482 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mandre 13944b

9,4

Apartment Mandre 13944b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mandre 13944b. Located in Kolan, this air-conditioned apartment features a terrace with sea views. The unit is 47 km from Zadar. Ubytovanie Apartment Mandre 13944b sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Mandre, Pag - 4092

9,3

Apartments by the sea Mandre, Pag - 4092

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mandre, Pag - 4092. Apartments by the sea Mandre, Pag - 4092 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Kolan, 250 metres from Mala Mandra Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 4092 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LUXURY APARTMENT LAVANDA

9,2

LUXURY APARTMENT LAVANDA

Ubytovanie (Apartmán) LUXURY APARTMENT LAVANDA. LUXURY APARTMENT LAVANDA, a property with a terrace, is situated in Kolan, less than 1 km from Vruljica Beach, an 11-minute walk from Lanterna Beach, as... Ubytovanie LUXURY APARTMENT LAVANDA sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms with parking space Mandre, Pag - 6309

9,2

Apartments and rooms with parking space Mandre, Pag - 6309

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms with parking space Mandre, Pag - 6309. Double Room Mandre 6309a offers accommodation in Kolan. Each room at this guest house is air conditioned and is equipped with a TV with satellite channels. Ubytovanie Apartments and rooms with parking space Mandre, Pag - 6309 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Mandre, Pag - 11239

9,2

Apartments with a parking space Mandre, Pag - 11239

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Mandre, Pag - 11239. Apartmán Mandre 11239a sa nachádza v obci Kolan a má terasu. Ubytovanie Apartments with a parking space Mandre, Pag - 11239 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Mandre, Pag - 4123

9

Apartments by the sea Mandre, Pag - 4123

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mandre, Pag - 4123. Located 47 km from Zadar, Apartment Mandre 4123b offers accommodation in Kolan. The property boasts views of the sea is 9 km from Novalja. Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 4123 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Antica

8,9

Apartments Antica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antica. Ubytovanie Apartments Antica sa nachádza v meste Šimuni na ostrove Pag, 500 metrov od pláže Vruljica. Ubytovanie Apartments Antica sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Simuni, Pag - 4083

8,9

Apartments by the sea Simuni, Pag - 4083

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Simuni, Pag - 4083. Located 45 km from Zadar, Apartment Simuni 4083c offers accommodation in Kolan. Guests benefit from patio. There is a dining area and a kitchen. Ubytovanie Apartments by the sea Simuni, Pag - 4083 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6545

8,7

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6545

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mandre, Pag - 6545. Located in Kolan in the Pag Island region, with Mala Mandra Beach and Lungo Mare Beach nearby, Apartments by the sea Mandre, Pag - 6545 offers... Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 6545 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Štambuk

8,7

Apartmani Štambuk

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Štambuk. Situated in Mandre in the Pag Island region, Apartmani Štambuk features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Štambuk sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation House Marton - Mandre, Pag

8,7

Vacation House Marton - Mandre, Pag

Ubytovanie (Vila) Vacation House Marton - Mandre, Pag. Set in Kolan, 450 metres from Mandre West Beach and 550 metres from Lungo Mare West Beach, Vacation House Marton - Mandre, Pag offers a seasonal outdoor... Ubytovanie Vacation House Marton - Mandre, Pag sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments with a parking space Mandre, Pag - 4059

8,7

Apartments with a parking space Mandre, Pag - 4059

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Mandre, Pag - 4059. Set in Mandre in the Pag Island region, with Mala Mandra Beach and Lungo Mare Beach nearby, Apartments with a parking space Mandre, Pag - 4059 offers... Ubytovanie Apartments with a parking space Mandre, Pag - 4059 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mandre, Pag - 3084

8,6

Apartments by the sea Mandre, Pag - 3084

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mandre, Pag - 3084. Štúdio Mandre 3084c sa nachádza v obci Kolan, 47 km od Zadaru. Niektoré ubytovacie jednotky ponúkajú priestor na posedenie, kde môžete relaxovať. Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 3084 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mandre, Pag - 4098

8,2

Apartments by the sea Mandre, Pag - 4098

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mandre, Pag - 4098. Ubytovanie Apartments by the sea Mandre (Pag) - 4098 sa nachádza v meste Mandre a ponúka 3 ubytovacie jednotky s vlastnou terasou, kuchyňou, satelitnou TV... Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 4098 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Mandre 4101a

8,2

Apartment Mandre 4101a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mandre 4101a. Apartmán Mandre 4101 ponúka ubytovanie v meste Kolan, 47 km od Zadaru. Z apartmánu sa naskytá výhľad na more. Je vzdialený 9 km od Novalje. Ubytovanie Apartment Mandre 4101a sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mandre, Pag - 523

7,5

Apartments by the sea Mandre, Pag - 523

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mandre, Pag - 523. Situated in Kolan in the Pag Island region, with Mala Mandra Beach and Lungo Mare Beach nearby, Apartments by the sea Mandre, Pag - 523 features... Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 523 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Kolan

7,5

One-Bedroom Apartment in Kolan

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kolan. Boasting barbecue facilities, One-Bedroom Apartment in Kolan provides accommodation in Kolan with free WiFi and sea views. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Kolan sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marija

7,4

Apartmani Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marija. Vila Marija - Mandre sa nachádza v obci Kolan. Ponúka výhľad na more, gril i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Marija sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mandre, Pag - 4101

7,4

Apartments by the sea Mandre, Pag - 4101

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mandre, Pag - 4101. Studio Mandre 4101a is located in Kolan, 47 km from Zadar. The rooms have a private bathroom fitted with a shower. Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 4101 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mandre, Pag - 205

7,2

Apartments by the sea Mandre, Pag - 205

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mandre, Pag - 205. Set in Kolan in the Pag Island region, with Mala Mandra Beach and Lungo Mare Beach nearby, Apartments by the sea Mandre, Pag - 205 offers accommodation... Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 205 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6373

7,1

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6373

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Mandre, Pag - 6373. Ubytovanie Apartment Mandre 6373a sa nachádza v meste Kolan, ponúka príjemnú terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 6373 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Mandre, Pag - 3557

7

Apartments and rooms by the sea Mandre, Pag - 3557

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Mandre, Pag - 3557. Apartmán Mandre 3557b ponúka klimatizované ubytovanie v osade Kolan, 47 km od mesta Zadar, 36 km od mesta Mali Lošinj a 9 km od mesta Novalja. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Mandre, Pag - 3557 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Mandre 3557a

6,9

Studio Mandre 3557a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Mandre 3557a. Studio Mandre 3557a offers accommodation in Kolan. Every room at this guest house is air conditioned and has a TV with satellite channels. Ubytovanie Studio Mandre 3557a sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Mandre, Pag - 6405

6,9

Apartments with a parking space Mandre, Pag - 6405

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Mandre, Pag - 6405. Situated in Kolan in the Pag Island region, with Mandre West Beach and Mala Mandra Beach nearby, Apartments with a parking space Mandre, Pag - 6405... Ubytovanie Apartments with a parking space Mandre, Pag - 6405 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mandre, Pag - 4095

6,6

Apartments by the sea Mandre, Pag - 4095

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mandre, Pag - 4095. Apartmán Mandre 4095b sa nachádza v obci Kolan a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať terasu. Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 4095 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kata

6

Apartments Kata

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kata. Ubytovanie Apartments Kata sa nachádza v letovisku Kolan a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady s grilom. Ubytovanie Apartments Kata sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mandre 6309e

Apartment Mandre 6309e

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mandre 6309e. Located in Kolan, this air-conditioned apartment features a balcony with sea views. The unit is 47 km from Zadar. Ubytovanie Apartment Mandre 6309e sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marija. Apartment Marija offers accommodation in Kolan. The air-conditioned unit is 46 km from Zadar. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6539

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6539

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Mandre, Pag - 6539. Situated in Kolan in the Pag Island region, Apartments by the sea Mandre, Pag - 6539 features a terrace. Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 6539 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6537

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6537

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Mandre, Pag - 6537. Apartment Mandre 6537a offers accommodation in Kolan, 47 km from Zadar and 10 km from Novalja. The unit is 37 km from Mali Lošinj. Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 6537 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6457

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6457

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Mandre, Pag - 6457. Offering free WiFi and free private parking, Apartments by the sea Mandre, Pag - 6457 is set in Kolan, just 200 metres from Mandre West Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 6457 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6374

Apartments by the sea Mandre, Pag - 6374

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Mandre, Pag - 6374. Located in Kolan and only 50 metres from Mala Mandra Beach, Apartments by the sea Mandre, Pag - 6374 provides accommodation with sea views, free WiFi and... Ubytovanie Apartments by the sea Mandre, Pag - 6374 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Simuni, Pag - 236

Apartments by the sea Simuni, Pag - 236

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Simuni, Pag - 236. Set in Kolan, this air-conditioned apartment is 45 km from Zadar. Guests benefit from patio. Ubytovanie Apartments by the sea Simuni, Pag - 236 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Breathtaking sea view luxury penthouse

Breathtaking sea view luxury penthouse

Ubytovanie (Apartmán) Breathtaking sea view luxury penthouse. Breathtaking sea view luxury penthouse is a beachfront property located in Mandre, 100 metres from Lokva East Beach and 250 metres from Lanterna Beach. Ubytovanie Breathtaking sea view luxury penthouse sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 384 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Simuni, Pag - 237

Apartments with a parking space Simuni, Pag - 237

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Simuni, Pag - 237. Offering free WiFi and free private parking, Apartments with a parking space Simuni, Pag - 237 is located in Kolan, just 150 metres from Vruljica Beach. Ubytovanie Apartments with a parking space Simuni, Pag - 237 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Double Room Mandre 3557b

Double Room Mandre 3557b

Ubytovanie (Penzión) Double Room Mandre 3557b. Double Room Mandre 3557b is located in Kolan, 47 km from Zadar. All rooms have a TV with satellite channels. Ubytovanie Double Room Mandre 3557b sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Goran

Holiday Home Goran

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Goran. Dovolenkový dom Goran sa nachádza v obci Kolan, 49 km od mesta Zadar. Ubytovanie Holiday Home Goran sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Steffany Apartments

Villa Steffany Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Steffany Apartments. Situated 2.6 km from Slatina North Beach, Villa Steffany Apartments offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Villa Steffany Apartments sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Mandre 4101c

Studio Mandre 4101c

Ubytovanie (Apartmán) Studio Mandre 4101c. Studio Mandre 4101c is located in Kolan, 47 km from Zadar. Some rooms have a seating area where you can relax. All rooms have a private bathroom. Ubytovanie Studio Mandre 4101c sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Mandre, Pag - 18273

Apartments with a parking space Mandre, Pag - 18273

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Mandre, Pag - 18273. Situated in Kolan, Apartments with a parking space Mandre, Pag - 18273 features accommodation with a seating area and TV. Ubytovanie Apartments with a parking space Mandre, Pag - 18273 sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Kolan

One-Bedroom Apartment in Kolan

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kolan. One-Bedroom Apartment in Kolan is set in Kolan. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Kolan sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Terra Park SpiritoS

Terra Park SpiritoS

Ubytovanie (Dovolenkový park) Terra Park SpiritoS. Ubytovacie zariadenie Terra Park SpiritoS s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Kolan a ponúka reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, bar,... Ubytovanie Terra Park SpiritoS sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vita 4 pers

Apartment Vita 4 pers

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Vita 4 pers. Apartment Vita 4 pers enjoys a location in Kolan, just 100 metres from Lokva East Beach and 200 metres from Lokva West Beach. Ubytovanie Apartment Vita 4 pers sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea spirit Šimuni

Sea spirit Šimuni

Ubytovanie (Apartmán) Sea spirit Šimuni. Complete with a terrace, Sea spirit Šimuni is set in Kolan, 300 metres from Saint Nicholas Beach and 400 metres from Brilliant Beach. Ubytovanie Sea spirit Šimuni sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mandre 523c

Apartment Mandre 523c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mandre 523c. Tento apartmán ponúka ubytovanie v meste Kolan, vhodné pre pobyt s domácim zvieraťom. Zadar je vzdialený 47 km. Ubytovanie Apartment Mandre 523c sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mandre 4093b

Apartment Mandre 4093b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mandre 4093b. Located 47 km from Zadar, Apartment Mandre 4093b offers accommodation in Mandre. The air-conditioned unit is 10 km from Novalja. Ubytovanie Apartment Mandre 4093b sa nachádza v meste Kolan (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)