Hľadať

Ubytovanie

Apartments Palma Apartmány

Rape I 37, 21310 Stanići, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Palma. Located in Stanići in the Split-Dalmatia County region and Stanići Beach reachable within 500 metres, Apartments Palma provides accommodation with free... Ubytovanie Apartments Palma sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Palma

The nearest airport is Split, 49 km from Apartments Palma, and the property offers a paid airport shuttle service. 1 km from the apartment, while Balica Rat Beach is 1. A microwave, a fridge and stovetop are also provided in the kitchen, as well as a kettle. Fitted with a balcony, the units offer air conditioning and feature a flat-screen TV and a private bathroom with shower and a hairdryer. Jeden z bestsellerov v destinácii Stanići Located in Stanići in the Split-Dalmatia County region and Stanići Beach reachable within 500 metres, Apartments Palma provides accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a terrace and free private parking. Beach Čelina is 1. 1 km away.

Vybavenie ubytovania Apartments Palma

 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Úschovňa batožín
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Stanići

Apartment Nada

10

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nada. Located in Stanići, a few steps from Stanići Beach and 650 metres from Balica Rat Beach, Apartment Nada provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bacak

10

Apartments Bacak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bacak. Set within 150 metres of Stanići Beach and 800 metres of Balica Rat Beach in Stanići, Apartments Bacak offers accommodation with seating area. Ubytovanie Apartments Bacak sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Roko

9,9

Apartments Roko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Roko. Apartmán Roko sa nachádza v obci Stanići v Splitsko-dalmatínskej župe a má terasu. Apartmán je klimatizovaný a má balkón. Ubytovanie Apartments Roko sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Horizon

9,9

Villa Horizon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Horizon. Set in Stanići, 450 metres from Stanići Beach and 1 km from Beach Čelina, Villa Horizon offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Villa Horizon sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mikas

9,8

Apartment Mikas

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mikas. Set in Stanići in the Split-Dalmatia County region and Stanići Beach reachable within 250 metres, Apartment Mikas offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartment Mikas sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Stanić Rosa

9,7

Apartmani Stanić Rosa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Stanić Rosa. Apartmani Stanić Rosa sa nachádzajú v obci Stanići v Splitsko-dalmatínskej župe, 100 metrov od pláže Stanići. Ubytovanie Apartmani Stanić Rosa sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment Duska right on the beach

9,7

Beautiful apartment Duska right on the beach

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment Duska right on the beach. Offering a private beach area and garden view, Beautiful apartment Duska right on the beach is situated in Stanići, 300 metres from Stanići Beach and 1. Ubytovanie Beautiful apartment Duska right on the beach sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marta

9,7

Apartments Marta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marta. Situated in Stanići in the Split-Dalmatia County region, with Stanići Beach and Beach Čelina nearby, Apartments Marta features accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments Marta sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lea

9,7

Apartment Lea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lea. Ubytovanie Apartment Lea sa nachádza v obci Stanići, 2,8 km od strednej pláže Brzet a ponúka klimatizáciu. Ubytovanie Apartment Lea sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Domani

9,7

Apartments Domani

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Domani. Apartmány Domani sa nachádzajú v meste Omiš v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Stanići i Balica Rat a ponúkajú ubytovanie s bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartments Domani sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Residence Lucic - Heated Pool

9,7

Holiday Residence Lucic - Heated Pool

Ubytovanie (Vila) Holiday Residence Lucic - Heated Pool. Ubytovacie zariadenie Holiday Residence Lucic - Heated Pool sa nachádza v obci Stanići a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Holiday Residence Lucic - Heated Pool sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 692 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Pine Resort

9,7

The Pine Resort

Ubytovanie (Apartmány) The Pine Resort. Ubytovanie The Pine Resort sa nachádza v meste Omiš, len pár krokov od pláže Mala Luka a 70 metrov od pláže Balica Rat. Ubytovanie The Pine Resort sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Raljević

9,6

Villa Raljević

Ubytovanie (Apartmány) Villa Raljević. Villa Raljević sa nachádza v letovisku Stanići a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením, kuchyňou a priestorom na posedenie. Ubytovanie Villa Raljević sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment ZaDoDa

9,6

Apartment ZaDoDa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment ZaDoDa. Set in Stanići, 500 metres from Stanići Beach and less than 1 km from Beach Čelina, Apartment ZaDoDa offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartment ZaDoDa sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana

9,5

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Located in Stanići in the Split-Dalmatia County region, with Stanići Beach and Beach Čelina nearby, Apartments Ana provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Karlo Apartments

9,5

House Karlo Apartments

Ubytovanie (Apartmány) House Karlo Apartments. House Karlo Apartments has sea views, free WiFi and free private parking, set in Omiš, a few steps from Stanići Beach. Ubytovanie House Karlo Apartments sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dalmatino

9,5

Holiday Home Dalmatino

Ubytovanie (Apartmány) Holiday Home Dalmatino. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Dalmatino sa nachádza v meste Omiš a hosťom ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Dalmatino sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sonata

9,4

Apartmani Sonata

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sonata. Apartmány Sonata sa nachádzajú v Omiši a k dispozícii máte ubytovanie s priestorom na posedenie, TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Ubytovanie Apartmani Sonata sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Berni

9,4

Studio Berni

Ubytovanie (Apartmán) Studio Berni. Offering free WiFi and free private parking, Studio Berni is situated in Stanići, within just 100 metres of Mala Luka Beach. Ubytovanie Studio Berni sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury apartmens Beach house

9,4

Luxury apartmens Beach house

Ubytovanie (Apartmán) Luxury apartmens Beach house. Ubytovacie zariadenie Luxury apartments Beach house sa nachádza v letovisku Omiš len pár krokov od pláže Stanići. Ubytovanie Luxury apartmens Beach house sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vedran

9,3

Apartments Vedran

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vedran. Tento apartmán sa nachádza v meste Celina, 26 km od Splitu a 27 km od Makarskej. Apartmán ponúka kuchyňu, TV a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Ubytovanie Apartments Vedran sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Leonarda

9,1

Leonarda

Ubytovanie (Apartmány) Leonarda. Ubytovacie zariadenie Leonarda s výhľadom na more sa nachádza v Omiši 700 metrov od pláže Čelina a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením a... Ubytovanie Leonarda sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Awelon Omis Riviera

9,1

Villa Awelon Omis Riviera

Ubytovanie (Vila) Villa Awelon Omis Riviera. Ubytovacie zariadenie Vila Awelon sa nachádza v obci Stanići, 60 metrov od pláže Stanići a 700 metrov od pláže Balica Rat. Ubytovanie Villa Awelon Omis Riviera sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 500 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vukušić

9,1

Apartments Vukušić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vukušić. Apartmány Maja sa nachádzajú v meste Stanići, 25 km od Splitu a môžu sa pochváliť grilom a výhľadom na more. Makarska je situovaná 27 km od apartmánov. Ubytovanie Apartments Vukušić sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Marin

8,9

Holiday Home Villa Marin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Marin. Featuring a terrace, Holiday Home Villa Marin offers accommodation in Lokva Rogoznica, less than 1 km from Beach Čelina and a 15-minute walk from Balica... Ubytovanie Holiday Home Villa Marin sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ALMA Amazing location modern apartments

8,9

ALMA Amazing location modern apartments

Ubytovanie (Apartmány) ALMA Amazing location modern apartments. Ubytovacie zariadenie ALMA Amazing location modern apartments sa nachádza v meste Omiš v Splitsko-dalmatínskej župe, 300 metrov od pláže Stanići. Ubytovanie ALMA Amazing location modern apartments sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Na More

8,9

Villa Na More

Ubytovanie (Apartmány) Villa Na More. Vila Na More sa nachádza v obci Stanići v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Stanići i Balica Rat a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným... Ubytovanie Villa Na More sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Meri

8,6

Apartments Meri

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Meri. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza sa v obci Tice, 26 km od Splitu. Ponúka bezplatné WiFi pripojenie a súkromné parkovisko pri apartmánoch. Ubytovanie Apartments Meri sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anic Apartments Stanići

8,5

Anic Apartments Stanići

Ubytovanie (Apartmány) Anic Apartments Stanići. Set in Stanići in the Split-Dalmatia County region and Stanići Beach reachable within 250 metres, Anic Apartments Stanići offers accommodation with free... Ubytovanie Anic Apartments Stanići sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Borovina

8,3

Apartments Borovina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Borovina. Ubytovanie Apartments Borovina sa nachádza 100 metrov od pláže Stanići a ponúka reštauráciu, záhradu a klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom a... Ubytovanie Apartments Borovina sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Iva

8

Apartments Villa Iva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Iva. Ubytovanie Apartments Villa Iva s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v obci Stanići, necelý 1 km od pláže... Ubytovanie Apartments Villa Iva sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bandov apartments Stanici

7,9

Bandov apartments Stanici

Ubytovanie (Apartmány) Bandov apartments Stanici. Situated in Stanići in the Split-Dalmatia County region, with Stanići Beach and Balica Rat Beach nearby, Bandov apartments Stanici features accommodation... Ubytovanie Bandov apartments Stanici sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Neno

7,7

Guesthouse Neno

Ubytovanie (Apartmán) Guesthouse Neno. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Guesthouse Neno is situated in Stanići. Ubytovanie Guesthouse Neno sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMANI IVANA

7,6

APARTMANI IVANA

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI IVANA. Ubytovanie APARTMANI IVANA sa nachádza v meste Omiš v Splitsko-dalmátskej župe, len pár krokov od pláže Stanići. Ubytovanie APARTMANI IVANA sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Veky

7,5

Apartments Veky

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Veky. Ubytovacie zariadenie Apartments Veky sa nachádza v malom dalmatínskom meste Stanići, iba 150 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Veky sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Stanici with

7,3

Awesome apartment in Stanici with

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Stanici with. Complete with a garden and a terrace, Awesome apartment in Stanici with is set in Stanići, 100 metres from Balica Rat Beach and 400 metres from Nemira... Ubytovanie Awesome apartment in Stanici with sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovely Holiday Home in Stanići near Seabeach

Lovely Holiday Home in Stanići near Seabeach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lovely Holiday Home in Stanići near Seabeach. Lovely Holiday Home in Stanići near Seabeach is located in Stanići. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Lovely Holiday Home in Stanići near Seabeach sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jasmina

Villa Jasmina

Ubytovanie (Vila) Villa Jasmina. Set in Stanići, within 150 metres of Stanići Beach and less than 1 km of Balica Rat Beach, Villa Jasmina offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Jasmina sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 236 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lucic Omis

Villa Lucic Omis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Lucic Omis. Located just 450 metres from Stanići Beach, Villa Lucic Omis provides accommodation in Stanići with access to a restaurant, a terrace, as well as a 24-hour... Ubytovanie Villa Lucic Omis sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 349 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vucak

Apartments Vucak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vucak. Located in Stanići in the Split-Dalmatia County region, with Stanići Beach and Beach Čelina nearby, Apartments Vucak provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments Vucak sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Stanici (634)

House Stanici (634)

Ubytovanie (Apartmány) House Stanici (634). Located 100 metres from Stanići Beach, House Stanici (634) offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie House Stanici (634) sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Artistic beach apartments Balica Rat

Artistic beach apartments Balica Rat

Ubytovanie (Apartmány) Artistic beach apartments Balica Rat. Artistic beach apartments Balica Rat has pool views, free WiFi and free private parking, situated in Stanići, a few steps from Balica Rat Beach. Ubytovanie Artistic beach apartments Balica Rat sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Đuro

Apartments Đuro

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Đuro. Apartments Đuro features sea views, free WiFi and free private parking, located in Stanići, 100 metres from Stanići Beach. Ubytovanie Apartments Đuro sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday apartments Balica Rat, Omis - 12112

Holiday apartments Balica Rat, Omis - 12112

Ubytovanie (Apartmán) Holiday apartments Balica Rat, Omis - 12112. Apartment Balica Rat 12112b offers accommodation in Celina, 25 km from Split. The air-conditioned unit is 28 km from Makarska. Ubytovanie Holiday apartments Balica Rat, Omis - 12112 sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Two-Bedroom Apartment in Stanici

Two-Bedroom Apartment in Stanici

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Stanici. Situated in Stanići, within 300 metres of Beach Čelina and 1 km of Beach Ruskamen, Two-Bedroom Apartment in Stanici offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Stanici sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 271 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Stanici

Two-Bedroom Apartment in Stanici

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Stanici. Offering barbecue facilities and sea view, Two-Bedroom Apartment in Stanici is set in Stanići, 1.1 km from Balica Rat Beach and 1.1 km from Mala Luka... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Stanici sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stanici with Sea View 01

Apartment Stanici with Sea View 01

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stanici with Sea View 01. Apartment Stanici with Sea View 01 is situated in Celina. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Stanici with Sea View 01 sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Čaljkušić

Apartments Čaljkušić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Čaljkušić. Located in Stanići in the Split-Dalmatia County region, with Balica Rat Beach nearby, Apartments Čaljkušić provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Čaljkušić sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zavode IV

Apartment Zavode IV

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavode IV. Apartment Zavode IV is located in Celina. The air-conditioned accommodation is 35 km from Split. Ubytovanie Apartment Zavode IV sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile Home Bella Vista

Mobile Home Bella Vista

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobile Home Bella Vista. Set in Stanići in the Split-Dalmatia County region, Mobile Home Bella Vista has a terrace. Ubytovanie Mobile Home Bella Vista sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Stanici 55

Holiday home Stanici 55

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Stanici 55. Featuring an outdoor pool and sea views, Holiday home Stanici 55 is located in Tice. This property offers access to ping-pong. Ubytovanie Holiday home Stanici 55 sa nachádza v meste Stanići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).