Hľadať

Ubytovanie

Apartments Palma Apartmány

Bankovac 28, 52465 Vabriga, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Palma. Located in Vabriga, 12 km from Poreč, Apartments Palma provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Palma sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Palma

Every unit features an equipped kitchen with a fridge, a living room with a sofa and TV and private bathroom. Located in Vabriga, 12 km from Poreč, Apartments Palma provides a garden and free WiFi. A stovetop and toaster are also provided, as well as a kettle and a coffee machine. Portorož is 38 km from Apartments Palma, while Rovinj is 49 km away. The nearest airport is Pula Airport, 64 km from the accommodation. The apartment offers a barbecue.

Vybavenie ubytovania Apartments Palma

  • Vybavenie na grilovanie
  • Záhrada
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Vabriga

Apartment Patrik

9,9

Apartment Patrik

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Patrik. Apartment Patrik is located in Vabriga and offers a shared lounge, a garden and a casino. Ubytovanie Apartment Patrik sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Complex Blazevic

9,9

Apartment Complex Blazevic

Ubytovanie (Penzión) Apartment Complex Blazevic. Located in Vabriga, Apartment Complex Blazevic features a terrace. With a garden, the 3-star guest house has air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytovanie Apartment Complex Blazevic sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Giovanni Vabriga

9,9

Holiday Home Giovanni Vabriga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Giovanni Vabriga. Situated in Vabriga, Holiday Home Giovanni Vabriga offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Holiday Home Giovanni Vabriga sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sisi Apartment

9,8

Sisi Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sisi Apartment. Set in Vabriga in the Istria region, Sisi Apartment has a balcony and sea views. Ubytovanie Sisi Apartment sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vabriga

9,8

Apartment Vabriga

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vabriga. Located in Vabriga in the Istria region, Apartment Vabriga features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Vabriga sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Valeria Apartment

9,7

Valeria Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Valeria Apartment. Valeria Apartment is situated in Vabriga and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 12 km from Poreč. Ubytovanie Valeria Apartment sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borghetto Villas

9,7

Borghetto Villas

Ubytovanie (Vily) Borghetto Villas. Located in Vabriga, 38 km from Strunjan, Borghetto Villas provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Borghetto Villas sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 615 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jenny

9,6

Apartment Jenny

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jenny. Situated in Vabriga in the Istria region, Apartment Jenny features a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 12 km from Poreč. Ubytovanie Apartment Jenny sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mia Lea

9,6

Villa Mia Lea

Ubytovanie (Vila) Villa Mia Lea. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Mia Lea is situated in Vabriga. Ubytovanie Villa Mia Lea sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments P&B

9,6

Apartments P&B

Ubytovanie (Apartmány) Apartments P&B. Located in Vabriga, 12 km from Poreč, Apartments P&B provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments P&B sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dalmatini

9,4

Apartment Dalmatini

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dalmatini. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Vabriga, 41 km od mesta Terst a 25 km od mesta Portorož. Ubytovanie Apartment Dalmatini sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Impreza Vabriga

9,4

Apartment Impreza Vabriga

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Impreza Vabriga. Set in Vabriga in the Istria region, Apartment Impreza Vabriga features a patio. Ubytovanie Apartment Impreza Vabriga sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rosa

9,4

Apartment Rosa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rosa. Apartment Rosa is situated in Vabriga and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Rosa sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Miramar

9,2

Villa Miramar

Ubytovanie (Vila) Villa Miramar. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Miramar is located in Vabriga. Ubytovanie Villa Miramar sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 298 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vesna Vabriga

9,2

Apartment Vesna Vabriga

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesna Vabriga. Apartment Vesna Vabriga is located in Vabriga and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Vesna Vabriga sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmen Bogdan

9,2

Apartmen Bogdan

Ubytovanie (Apartmán) Apartmen Bogdan. Tento apartmán s grilom sa nachádza v letovisku Vabriga. Apartmán Bogdan ponúka výhľad na more a je vzdialený 41 km od mesta Terst. Ubytovanie Apartmen Bogdan sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Darija

9,1

Apartment Darija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Darija. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Apartment Darija is located in Vabriga. Ubytovanie Apartment Darija sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Magnolia

9,1

Holiday Home Magnolia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Magnolia. Surrounded by beautiful gardens with vineyards, Holiday Home Magnolia features 2 terraces and large balconies with views of the quiet countryside. Ubytovanie Holiday Home Magnolia sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Redenta

9,1

Apartments Redenta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Redenta. Apartmány Redenta sa nachádzajú v meste Vabriga a ponúkajú bezplatné Wi-Fi, posedenie, TV a kuchyňu. Niektoré majú jedáleň a/alebo terasu. Apartmán má... Ubytovanie Apartments Redenta sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bruneta with Sea View

9,1

Apartment Bruneta with Sea View

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bruneta with Sea View. Located in Vabriga in the Istria region, Apartment Bruneta with Sea View features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Bruneta with Sea View sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Santa Marina

9

Santa Marina

Ubytovanie (Apartmán) Santa Marina. Set in Vabriga in the Istria region, Santa Marina features a terrace and city views. Ubytovanie Santa Marina sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lumbre Apartment

9

Lumbre Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lumbre Apartment. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Lumbre Apartment is set in Vabriga. Ubytovanie Lumbre Apartment sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tar-Vabriga Istarske kontrade III

9

Apartment Tar-Vabriga Istarske kontrade III

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tar-Vabriga Istarske kontrade III. Apartment Tar-Vabriga Istarske kontrade III is situated in Vabriga and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Tar-Vabriga Istarske kontrade III sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria).

Mobile Homes Camping Santa Marina, Lanterna

8,9

Mobile Homes Camping Santa Marina, Lanterna

Ubytovanie (Dovolenkový park) Mobile Homes Camping Santa Marina, Lanterna. Ubytovacie zariadenie Mobiles Home Camping Santa Maria, Lanterna sa nachádza v obci Vabriga, 10 km od mesta Poreč. Ubytovanie Mobile Homes Camping Santa Marina, Lanterna sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Perci

8,6

Apartment Perci

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Perci. Apartment Perci is located in Tar and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Perci sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria).

Apartment and Rooms Hacienda Stelio

8,2

Apartment and Rooms Hacienda Stelio

Ubytovanie (Apartmány) Apartment and Rooms Hacienda Stelio. Ubytovacie zariadenie Apartment and Rooms Hacienda Stelio sa nachádza v meste Poreč v Istrijskej župe, 14 km od Eufraziovej baziliky. Ubytovanie Apartment and Rooms Hacienda Stelio sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Caroilna

8,2

Villa Caroilna

Ubytovanie (Apartmány) Villa Caroilna. Located in Vabriga, 12 km from Poreč, Villa Caroilna provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Villa Caroilna sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN MARIO

8,1

APARTMAN MARIO

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN MARIO. Situated in Vabriga, APARTMAN MARIO features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie APARTMAN MARIO sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria).

Apartment Arcobaleno

6,9

Apartment Arcobaleno

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Arcobaleno. Set in Vabriga, 12 km from Poreč, Apartment Arcobaleno offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Arcobaleno sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Nina 165S

5,4

Haus Nina 165S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Nina 165S. Set in Vabriga in the Istria region, Haus Nina 165S features a garden. Ubytovanie Haus Nina 165S sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Flora Abrega

Villa Flora Abrega

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Flora Abrega. Set in Vabriga in the Istria region, Villa Flora Abrega has a terrace. Ubytovanie Villa Flora Abrega sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Aurora by HMZ Villas

Villa Aurora by HMZ Villas

Ubytovanie (Vila) Villa Aurora by HMZ Villas. Set in Vabriga, Villa Aurora by HMZ Villas offers accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytovanie Villa Aurora by HMZ Villas sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 580 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Azzurra

Villa Azzurra

Ubytovanie (Vila) Villa Azzurra. Villa Azzurra is situated in Vabriga and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Villa Azzurra sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 615 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jasna

Villa Jasna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Jasna. Located in Vabriga in the Istria region, Villa Jasna has a terrace. Ubytovanie Villa Jasna sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 284 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Katarina

Villa Katarina

Ubytovanie (Vila) Villa Katarina. Villa Katarina is set in Vabriga and offers a garden. This property offers access to a balcony. Ubytovanie Villa Katarina sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 333 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Grazia

Villa Grazia

Ubytovanie (Vila) Villa Grazia. Featuring its private outdoor pool with sun loungers and parasols, Villa Grazia is set in a traditional stone house offering elegantly decorated... Ubytovanie Villa Grazia sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Melita by HMZ Villas

Villa Melita by HMZ Villas

Ubytovanie (Vila) Villa Melita by HMZ Villas. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Melita by HMZ Villas is situated in Vabriga. The air-conditioned accommodation is 12 km from... Ubytovanie Villa Melita by HMZ Villas sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 420 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Robertino (PRC164)

Holiday Home Robertino (PRC164)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Robertino (PRC164). Situated in Vabriga, Holiday Home Robertino (PRC164) features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Robertino (PRC164) sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 243 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jana B4 - 5

Jana B4 - 5

Ubytovanie (Apartmán) Jana B4 - 5. Jana B4 - 5 is situated in Vabriga and offers a tennis court. The air-conditioned accommodation is 12 km from Poreč. Ubytovanie Jana B4 - 5 sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria).

Jana B4 - 4

Jana B4 - 4

Ubytovanie (Apartmán) Jana B4 - 4. Jana B4 - 4 is set in Vabriga and offers a tennis court. The air-conditioned accommodation is 12 km from Poreč. Ubytovanie Jana B4 - 4 sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria).

Giulia

Giulia

Ubytovanie (Vila) Giulia. Situated in Vabriga, Giulia features a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 12 km from Poreč. Ubytovanie Giulia sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 666 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Palma Relaxation in a quiet location ideal for leisure activities

Apartments Palma Relaxation in a quiet location ideal for leisure activities

Ubytovanie (Penzión) Apartments Palma Relaxation in a quiet location ideal for leisure activities. Boasting a garden, Apartments Palma Relaxation in a quiet location ideal for leisure activities is situated in Vabriga. Ubytovanie Apartments Palma Relaxation in a quiet location ideal for leisure activities sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vabriga Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Vabriga Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Vabriga Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Featuring an outdoor pool and pool views, Vabriga Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is set in Vabriga. Ubytovanie Vabriga Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 660 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sophia

Villa Sophia

Ubytovanie (Vila) Villa Sophia. Villa Sophia is set in Vabriga and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Villa Sophia sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria).

Zara

Zara

Ubytovanie (Vila) Zara. Situated in Vabriga, Zara features a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 12 km from Poreč. Ubytovanie Zara sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 653 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tar-Vabriga Istarske kontrade II

Apartment Tar-Vabriga Istarske kontrade II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tar-Vabriga Istarske kontrade II. Apartment Tar-Vabriga Istarske kontrade II is located in Vabriga and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Tar-Vabriga Istarske kontrade II sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing home in Vabriga w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Amazing home in Vabriga w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Vabriga w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Amazing home in Vabriga w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms is situated in Vabriga. Ubytovanie Amazing home in Vabriga w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria).

Three-Bedroom Holiday Home in Vabriga

Three-Bedroom Holiday Home in Vabriga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Vabriga. Set in Vabriga, Three-Bedroom Holiday Home in Vabriga offers a private pool. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Vabriga sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 407 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Riba Prestige - 5 Bedroom Villa - Beautiful Landscaped Gardens - Perfect for Families

Villa Riba Prestige - 5 Bedroom Villa - Beautiful Landscaped Gardens - Perfect for Families

Ubytovanie (Vila) Villa Riba Prestige - 5 Bedroom Villa - Beautiful Landscaped Gardens - Perfect for Families. Villa Riba Prestige - 5 Bedroom Villa - Beautiful Landscaped Gardens - Perfect for Families, a property with a garden, is set in Poreč, 7 km from The... Ubytovanie Villa Riba Prestige - 5 Bedroom Villa - Beautiful Landscaped Gardens - Perfect for Families sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 742 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Giuliano with Sea View

Apartment Giuliano with Sea View

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Giuliano with Sea View. Situated in Vabriga, Apartment Giuliano with Sea View features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Giuliano with Sea View sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Cleo Platinum - 5 Bedroom Villa - Perfect For Families - Great Pool Area

Villa Cleo Platinum - 5 Bedroom Villa - Perfect For Families - Great Pool Area

Ubytovanie (Vila) Villa Cleo Platinum - 5 Bedroom Villa - Perfect For Families - Great Pool Area. Situated in Poreč, 7 km from The Euphrasian Basilica, 7 km from Poreč Main Square and 10 km from Aquapark Aquacolours Poreč, Villa Cleo Platinum - 5... Ubytovanie Villa Cleo Platinum - 5 Bedroom Villa - Perfect For Families - Great Pool Area sa nachádza v meste Vabriga (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 874 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)