Hľadať

Ubytovanie

Apartments Panorama Apartmány

Potok 2 A, 20240 Trpanj, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Panorama. Set in Trpanj, 29 km from Korčula, Apartments Panorama offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Panorama sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník).

Popis ubytovania Apartments Panorama

The air-conditioned units are furnished with parquet floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV, wardrobe, a living room, an equipped kitchen, patio and views over the pool. Set in Trpanj, 29 km from Korčula, Apartments Panorama offers a garden and free WiFi. There is a seating and a dining area in all units. A barbecue and a terrace are available for guests at the apartment to use.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Na pláži
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Panorama

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Živá hudba/vystúpenie Mimo ubytovania
 • Tematické večere Mimo ubytovania
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Nabíjacia stanica pre elektrické vozidlá
 • Parkovanie na ulici
 • Televízne programy pre deti
 • Animačný tím
 • Hasiace prístroje
 • Klimatizáciaza príplatok
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Trpanj

Villa Miolin

10

Villa Miolin

Ubytovanie (Apartmán) Villa Miolin. Vila Miolin sa nachádza v meste Trpanj a ponúka klimatizované ubytovanie s vonkajším bazénom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné... Ubytovanie Villa Miolin sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Maison Alvina

10

La Maison Alvina

Ubytovanie (Apartmán) La Maison Alvina. Ubytovanie La Maison Alvina sa nachádza na pláži v meste Trpanj a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie La Maison Alvina sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Trpanj

9,9

One-Bedroom Apartment in Trpanj

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Trpanj. Featuring an outdoor pool and sea views, One-Bedroom Apartment in Trpanj is set in Trpanj. The air-conditioned accommodation is 28 km from Korčula. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Trpanj sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation home "Tea" with beach

9,8

Vacation home "Tea" with beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation home "Tea" with beach. Rekreačný dom "Tea" s plážou je samostatný rekreačný dom s terasou, ktorý sa nachádza v letovisku Trpanj na polostrove Peljašac v župe Dubrovník-Neretva. Ubytovanie Vacation home "Tea" with beach sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jelavic

9,7

Apartments Jelavic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jelavic. Set in Trpanj, 29 km from Korčula, Apartments Jelavic offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Jelavic sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549

9,7

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549. Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549 is set in Trpanj. The property is 29 km from Korčula, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4549 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník).

Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422

9,6

Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422

Ubytovanie (Penzión) Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422. Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422 is located in Trpanj. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Rooms with a parking space Trpanj, Peljesac - 10422 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník).

Villa Marika

9,6

Villa Marika

Ubytovanie (Vila) Villa Marika. Ubytovanie Villa Marika sa nachádza v obci Trpanj v Dubrovnícko-neretvianskej župe a ponúka patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie Villa Marika sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Beach Way

9,6

Apartments Beach Way

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Beach Way. Located in Trpanj, 28 km from Korčula, Apartments Beach Way provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Beach Way sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Potok

9,5

Apartments Potok

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Potok. Situated in Trpanj, 28 km from Korčula, Apartments Potok features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Potok sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maestral

9,5

Apartments Maestral

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maestral. Apartmány Maestral ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Trpanj. Ubytovanie Apartments Maestral sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 10111

9,4

Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 10111

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 10111. Situated in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 10111 has a terrace. Ubytovanie Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 10111 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Kusic

9,4

Apartmani Kusic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kusic. Located in Trpanj, 28 km from Korčula, Apartmani Kusic provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Kusic sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sofia

9,4

Apartment Sofia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sofia. Apartment Sofia is situated in Trpanj and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Sofia sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Trapanezi

9,3

Apartments Trapanezi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Trapanezi. Located in Trpanj, 30 km from Korčula, Apartments Trapanezi provides a private beach area and free WiFi. Ubytovanie Apartments Trapanezi sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Luan

9,3

Apartman Luan

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luan. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Luan has a patio and lake views. Ubytovanie Apartman Luan sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mila

9,2

Apartman Mila

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mila. Boasting a terrace, Apartman Mila features accommodation in Trpanj with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartman Mila sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Senko

9,2

Apartments Senko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Senko. Apartmány Senko sa nachádzajú 250 metrov od centra mesta Trpanj a 200 metrov od skalnatej a dláždenej pláže. Ubytovanie Apartments Senko sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ida

9,2

Apartment Ida

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ida. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Ida has a terrace. Ubytovanie Apartment Ida sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lea

9,1

Apartments Lea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lea. Situated in Trpanj, 28 km from Korčula, Apartments Lea features barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Lea sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartmani Ankica

9

Apartmani Ankica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Ankica. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartmani Ankica features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartmani Ankica sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zalo 4 Apartman Trpanj

9

Zalo 4 Apartman Trpanj

Ubytovanie (Apartmán) Zalo 4 Apartman Trpanj. Situated in Trpanj, Zalo 4 Apartman Trpanj features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Zalo 4 Apartman Trpanj sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Aurora

8,8

Guesthouse Aurora

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Aurora. Penzión Aurora vám ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi a satelitnou TV a tradičnú dalmátsku reštauráciu na mieste. Ubytovanie Guesthouse Aurora sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4510

8,8

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4510

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4510. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4510 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 4510 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Nikol

8,7

Apartments Villa Nikol

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Nikol. Apartmány Villa Nikol s výhľadom na more sa nachádzajú v letovisku Trpanj, len kúsok od pláže. Ubytovanie Apartments Villa Nikol sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with WiFi Trpanj, Peljesac - 10121

8,5

Apartments with WiFi Trpanj, Peljesac - 10121

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with WiFi Trpanj, Peljesac - 10121. Situated in Trpanj, Apartments with WiFi Trpanj, Peljesac - 10121 features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytovanie Apartments with WiFi Trpanj, Peljesac - 10121 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Susac

8,4

Holiday House Susac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Susac. Dovolenkový dom Susac sa nachádza v meste Trpanj v Dubrovnícko-neretvianskej župe a ponúka hosťom patio a výhľad na more. Ubytovanie Holiday House Susac sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258

8

Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258. Situated in Trpanj, this apartment features a balcony with sea views. The unit is 39 km from Međugorje. The kitchen features a fridge and a stovetop. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Trpanj, Peljesac - 258 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Trpanj 10131a

7,9

Studio Trpanj 10131a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Trpanj 10131a. Studio Trpanj 10131a is located in Trpanj. The air-conditioned accommodation is 28 km from Korčula, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Studio Trpanj 10131a sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon

7,9

All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon

Ubytovanie (Hotel) All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon. Hotel Faraon sa nachádza v malebnej dedine Trpanj na prekrásnom polostrove Pelješac s nedotknutou prírodou, známym svojou bohatou históriou a presláveným... Ubytovanie All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mlaja

7,8

Apartmani Mlaja

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mlaja. Ubytovanie Apartmani Mlaja sa nachádza v obci Trpanj, 29 km od mesta Korčula. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Mlaja sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Katić

7,7

Guest House Katić

Ubytovanie (Penzión) Guest House Katić. Penzión Katić sa nachádza v centre mesta Trpanj a ponúka reštauráciu a bar s terasou. Ubytovanie Guest House Katić sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 10131

7,5

Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 10131

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 10131. Located in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 10131 provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 10131 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petar

7,4

Petar

Ubytovanie (Apartmán) Petar. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Petar features a garden. Ubytovanie Petar sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Petra

7,4

Apartman Petra

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Petra. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Petra has a terrace. Ubytovanie Apartman Petra sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Twin Room Trpanj 258a

7,2

Twin Room Trpanj 258a

Ubytovanie (Penzión) Twin Room Trpanj 258a. Twin Room Trpanj 258a offers accommodation in Trpanj. Every room is equipped with a private bathroom. Ubytovanie Twin Room Trpanj 258a sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004

7,1

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004. Located in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004 provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 16004 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Rajič Trpanj

6,8

Apartmani Rajič Trpanj

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Rajič Trpanj. Ubytovanie Apartmani Rajič Trpanj sa nachádza v meste Trpanj, 29 km od mesta Korčula. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Rajič Trpanj sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Trpanj 11545b

Apartment Trpanj 11545b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Trpanj 11545b. Apartment Trpanj 11545b offers accommodation in Trpanj, 39 km from Međugorje. Guests benefit from patio. Ubytovanie Apartment Trpanj 11545b sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded house with a parking space Trpanj, Peljesac - 13066

Secluded house with a parking space Trpanj, Peljesac - 13066

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded house with a parking space Trpanj, Peljesac - 13066. Holiday Home Trpanj 13066 is a detached holiday home located in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County Region and is 38 km from Međugorje. Ubytovanie Secluded house with a parking space Trpanj, Peljesac - 13066 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník).

Secluded Cottage in Trpanj with Garden

Secluded Cottage in Trpanj with Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded Cottage in Trpanj with Garden. Secluded Cottage in Trpanj with Garden is located in Trpanj. This holiday home features a garden, water sports facilities, as well as barbecue facilities. Ubytovanie Secluded Cottage in Trpanj with Garden sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 10047

Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 10047

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 10047. Situated in Trpanj, Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 10047 features accommodation with free WiFi, seating area and TV. Ubytovanie Apartments by the sea Trpanj, Peljesac - 10047 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with WiFi Trpanj, Peljesac - 13664

Apartments with WiFi Trpanj, Peljesac - 13664

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with WiFi Trpanj, Peljesac - 13664. Apartment Trpanj 13664a offers accommodation in Trpanj, 39 km from Međugorje. The air-conditioned unit is 38 km from Makarska. Ubytovanie Apartments with WiFi Trpanj, Peljesac - 13664 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Kadulja

House Kadulja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Kadulja. Situated 38 km from Međugorje and 39 km from Makarska, House Kadulja offers accommodation in Trpanj. The unit is 50 km from Brela. Ubytovanie House Kadulja sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 15710

Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 15710

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 15710. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 15710 has a terrace. Ubytovanie Apartments with a parking space Trpanj, Peljesac - 15710 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník).

Twin Room Trpanj 10422b

Twin Room Trpanj 10422b

Ubytovanie (Penzión) Twin Room Trpanj 10422b. Twin Room Trpanj 10422b is located in Trpanj. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytovanie Twin Room Trpanj 10422b sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník).

Trpanj Apartment Sleeps 9

Trpanj Apartment Sleeps 9

Ubytovanie (Apartmán) Trpanj Apartment Sleeps 9. Situated in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Trpanj Apartment Sleeps 9 features a garden. Ubytovanie Trpanj Apartment Sleeps 9 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník).

Apartment Marija

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Apartment Marija is located in Trpanj and offers a terrace. The accommodation is 39 km from Međugorje. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny place

Sunny place

Ubytovanie (Apartmán) Sunny place. Sunny place is set in Trpanj. The property is 39 km from Međugorje, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Sunny place sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marina

Apartmani Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marina. Situated in Trpanj, 31 km from Korčula, Apartmani Marina features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Marina sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Trpanj with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4199-1

Apartment in Trpanj with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4199-1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Trpanj with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4199-1. Located in Trpanj, Apartment in Trpanj with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4199-1 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment in Trpanj with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4199-1 sa nachádza v meste Trpanj (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)