Hľadať

Ubytovanie

Apartments Pehar Apartmány

Ostroska 9, 21334 Zaostrog, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pehar. Apartmány Pehar sa nachádzajú len 200 metrov od kamenistej pláže a 150 metrov od centra mesta Zaostrog. Ubytovanie Apartments Pehar sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Pehar

Vo vzdialenosti 50 metrov od apartmánov nájdete tenisové kurty a detské ihrisko. V záhrade máte bezplatne k dispozícii výbavu na grilovanie. Mesto Makarska s hlavnou autobusovou stanicou je vzdialené 30 km. Na mieste máte k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovacie zariadenie vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, klimatizáciou a zariadenou terasou s výhľadom na more. Zastávka miestneho autobusu sa nachádza 100 metrov od apartmánov. Každá má súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a majú kompletne vybavenú kuchynku. Apartmány Pehar sa nachádzajú len 200 metrov od kamenistej pláže a 150 metrov od centra mesta Zaostrog. Najbližší obchod s potravinami je vzdialený 100 metrov a takisto aj reštaurácia, kde si pochutíte na tradičných pokrmoch i na jedlách medzinárodnej kuchyne.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartments Pehar

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná).
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Klimatizácia
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Zaostrog

Apartmani Plana, Zaostrog

10

Apartmani Plana, Zaostrog

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Plana, Zaostrog. Ubytovanie Apartmani Plana, Zaostrog sa nachádza v letovisku Zaostrog. Ubytovanie Apartmani Plana, Zaostrog sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Zaostrog

10

Apartmani Zaostrog

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Zaostrog. Apartmani Zaostrog, a property with a terrace, is set in Zaostrog, 500 metres from Zaostrog Beach, 500 metres from Mirela Beach, as well as 500 metres from... Ubytovanie Apartmani Zaostrog sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rotim

9,9

Apartments Rotim

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rotim. Klimatizované apartmány Rotim sa nachádzajú v letovisku Zaostrog a majú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Rotim sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jatica

9,9

Villa Jatica

Ubytovanie (Vily) Villa Jatica. Featuring a swimming pool, a restaurant, a garden and views of the pool, Villa Jatica is located in Zaostrog and provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Villa Jatica sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 496 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Daria

9,8

Apartment Daria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Daria. Ubytovacie zariadenie Apartment Daria sa nachádza v meste Zaostrog a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Apartment Daria sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa-Viter

9,8

Casa-Viter

Ubytovanie (Apartmány) Casa-Viter. Situated in Zaostrog in the Split-Dalmatia County region and Zaostrog Beach reachable within 700 metres, Casa-Viter features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Casa-Viter sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Malbašić

9,8

Apartmani Malbašić

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Malbašić. Set in Zaostrog, within 500 metres of Zaostrog Beach and 500 metres of Mirela Beach, Apartmani Malbašić offers accommodation with a garden and free WiFi... Ubytovanie Apartmani Malbašić sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home The Spot

9,8

Holiday Home The Spot

Ubytovanie (Vila) Holiday Home The Spot. Táto štýlová vila sa nachádza priamo na pláži a ponúka oddychovú dovolenku v elegantnom prostredí. Ubytovanie Holiday Home The Spot sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 516 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Zaostrog 2816b

9,7

Studio Zaostrog 2816b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Zaostrog 2816b. Situated in Zaostrog and only a few steps from Zaostrog Beach, Studio Zaostrog 2816b features accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytovanie Studio Zaostrog 2816b sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mara

9,6

Villa Mara

Ubytovanie (Vila) Villa Mara. Set in Zaostrog, Villa Mara offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Mara sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strandhaus Dalmatien

9,6

Strandhaus Dalmatien

Ubytovanie (Apartmány) Strandhaus Dalmatien. Strandhaus Dalmatien has lake views, free WiFi and free private parking, situated in Zaostrog, a few steps from Mirela Beach. Ubytovanie Strandhaus Dalmatien sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strandhaus Ivana

9,6

Strandhaus Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Strandhaus Ivana. Situated a few steps from Zaostrog Beach, Strandhaus Ivana offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Strandhaus Ivana sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Casa Lavanda

9,5

Casa Lavanda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Lavanda. Ubytovacie zariadenie Casa Lavanda sa nachádza v mestečku Zaostrog a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Casa Lavanda sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ružica

9,5

Apartments Ružica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ružica. Offering a terrace, Apartments Ružica is set in Zaostrog. All units include a TV. Some units have a dining area and/or terrace. Ubytovanie Apartments Ružica sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Zaostrog

9,3

Apartments in Zaostrog

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Zaostrog. Apartments in Zaostrog features sea views, free WiFi and free private parking, located in Zaostrog, a few steps from Mirela Beach. Ubytovanie Apartments in Zaostrog sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bilalovic

9,2

Apartment Bilalovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bilalovic. Ubytovacie zariadenie Apartment Bilalovic sa nachádza v meste Zaostrog v Splitsko-dalmatínskej župe, 400 metrov od pláže Zaostrog. Ubytovanie Apartment Bilalovic sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tomislav

9,2

Apartment Tomislav

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tomislav. Hotel Tomislav, ktorý sa nachádza 33 km od Međugorje a 27 km od Makarskej, ponúka ubytovanie v meste Zaostrog. Ubytovanie Apartment Tomislav sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Zaostrog, Makarska - 2661

9,1

Apartments and rooms by the sea Zaostrog, Makarska - 2661

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Zaostrog, Makarska - 2661. Located in Zaostrog in the Split-Dalmatia County region, with Porat Beach and Mirela Beach nearby, Apartments and rooms by the sea Zaostrog, Makarska -... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Zaostrog, Makarska - 2661 sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bevanda

8,9

Apartments Bevanda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bevanda. Ubytovanie Bevanda Apartments sa nachádza v obci Zaostrog. Ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchyňou. Ubytovanie Apartments Bevanda sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marevista

8,8

Apartment Marevista

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marevista. Ubytovanie Apartment Marevista sa nachádza v meste Zaostrog v Splitsko-dalmatínskej župe, len pár krokov od pláže Zaostrog. Ubytovanie Apartment Marevista sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Martinovic

8,8

Apartments Martinovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Martinovic. Apartmány Martinovic sa nachádzajú v meste Zaostrog a ponúkajú bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Martinovic sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mandy

8,8

Apartments Mandy

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mandy. Apartmány Mandy sa nachádzajú v Zaostrogu, 45 km od letoviska Baška Voda a ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Mandy sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tamaris

8,7

Apartments Tamaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tamaris. Apartmány Tamaris, nachádzajúce sa v meste Zaostrog iba 15 metrov od pláže, vám ponúkajú gril. Ubytovanie Apartments Tamaris sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Soldo

8,5

Apartment Soldo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Soldo. Featuring mountain views, Apartment Soldo provides accommodation with a terrace and a patio, around 800 metres from Zaostrog Beach. Ubytovanie Apartment Soldo sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BOSSINA ZAOSTROG

8,3

BOSSINA ZAOSTROG

Ubytovanie (Bed and breakfast) BOSSINA ZAOSTROG. Situated in Zaostrog, 49 km from Mostar, BOSSINA ZAOSTROG features a garden and free WiFi. Ubytovanie BOSSINA ZAOSTROG sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rozic Apartments

8,2

Rozic Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Rozic Apartments. Apartmány Rozic s terasou a výhľadom na more sa nachádzajú v mestečku Zaostrog v Splitsko-dalmátskej oblasti, asi 40 m od mora. Ubytovanie Rozic Apartments sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Maršić

7,9

Apartments and Rooms Maršić

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Maršić. Penzión Apartments and Rooms Maršić sa nachádza v letovisku Zaostrog a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi, záhradu a terasu. Ubytovanie Apartments and Rooms Maršić sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Glavina

7,8

Apartmani Glavina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Glavina. Tento penzión v dalmátskom meste Zaostrog sa nachádza len 150 metrov od najbližšej pláže a ponúka apartmány s vlastným balkónom alebo terasou. Ubytovanie Apartmani Glavina sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Ella Zaostrog Apartmani Croatie Hrvatska Makarska riviera

7,8

Vila Ella Zaostrog Apartmani Croatie Hrvatska Makarska riviera

Ubytovanie (Apartmány) Vila Ella Zaostrog Apartmani Croatie Hrvatska Makarska riviera. Providing garden views and a garden, Vila Ella Zaostrog Apartmani Croatie Hrvatska Makarska riviera provides accommodation conveniently set in Zaostrog,... Ubytovanie Vila Ella Zaostrog Apartmani Croatie Hrvatska Makarska riviera sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Guesthouse Villa Paškal

7,6

Guesthouse Villa Paškal

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Villa Paškal. Penzión Villa Paškal sa nachádza v meste Zaostrog, kúsok chôdze od pláže a 36 km od mesta Makarska. Ubytovanie Guesthouse Villa Paškal sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kristina & Valentina

7,5

Apartments Kristina & Valentina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kristina & Valentina. Apartmány Kristina & Valentina sa nachádzajú v letovisku Zaostrog. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a gril. Ubytovanie Apartments Kristina & Valentina sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Resort Dalmacija

7

Resort Dalmacija

Ubytovanie (Rezort) Resort Dalmacija. Ubytovacie zariadenie Resort Dalmacija ponúka ubytovanie v meste Zaostrog. V ubytovaní sa nachádza recepcia s nepretržitou prevádzkou a reštaurácia. Ubytovanie Resort Dalmacija sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zaostrog 2816d

Apartment Zaostrog 2816d

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zaostrog 2816d. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Zaostrog 2816d is located in Zaostrog, just a few steps from Zaostrog Beach. Ubytovanie Apartment Zaostrog 2816d sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Casablanca

Apartment Casablanca

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Casablanca. Situated in Zaostrog, a few steps from Mirela Beach and 100 metres from Porat Beach, Apartment Casablanca offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Apartment Casablanca sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mate

Villa Mate

Ubytovanie (Vila) Villa Mate. Set in Zaostrog, within 1.8 km of Zaostrog Beach and 1. Ubytovanie Villa Mate sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zaostrog, Makarska - 2816

Apartments by the sea Zaostrog, Makarska - 2816

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zaostrog, Makarska - 2816. Ubytovacie zariadenie Apartments by the sea Zaostrog (Makarska) - 2816 sa nachádza v letovisku Zaostrog, len pár krokov od pláže Zaostrog. Ubytovanie Apartments by the sea Zaostrog, Makarska - 2816 sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Piece of Peace - Agrotourism

Holiday home Piece of Peace - Agrotourism

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Piece of Peace - Agrotourism. Set in Zaostrog, 1.8 km from Zaostrog Beach and 2 km from Porat Beach, Holiday home Piece of Peace - Agrotourism offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Holiday home Piece of Peace - Agrotourism sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Dado

Ferienhaus Dado

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ferienhaus Dado. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Dado sa nachádza v meste Zaostrog v Splitsko-dalmatínskej župe, 400 metrov od pláže Zaostrog. Ubytovanie Ferienhaus Dado sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Barbarella

Holiday home Barbarella

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Barbarella. Situated in Zaostrog, Holiday home Barbarella features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytovanie Holiday home Barbarella sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 336 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Blue Stone

Holiday home Blue Stone

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Blue Stone. Situated in Zaostrog, less than 1 km from Zaostrog Beach and a 10-minute walk from Mirela Beach, Holiday home Blue Stone offers a seasonal outdoor swimming... Ubytovanie Holiday home Blue Stone sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa two brothers - apartment 2

Villa two brothers - apartment 2

Ubytovanie (Apartmán) Villa two brothers - apartment 2. Located in Zaostrog, 50 metres from Mirela Beach and 150 metres from Porat Beach, Villa two brothers - apartment 2 provides air-conditioned accommodation... Ubytovanie Villa two brothers - apartment 2 sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa two brothers - apartment 4

Villa two brothers - apartment 4

Ubytovanie (Apartmán) Villa two brothers - apartment 4. Located in Zaostrog, 50 metres from Mirela Beach and 150 metres from Porat Beach, Villa two brothers - apartment 4 provides accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Villa two brothers - apartment 4 sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Kontesa

Holiday home Kontesa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kontesa. Dovolenkový dom Linda sa nachádza v meste Zaostrog a ponúka záhradu. Tento dovolenkový dom má terasu a bezplatné Wi-Fi. Dovolenkový dom má 3 kúpeľne. Ubytovanie Holiday home Kontesa sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 396 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Bebek

Apartmani Bebek

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Bebek. Apartmani Bebek is situated in Zaostrog. The apartment offers a terrace. Međugorje is 33 km from Apartmani Bebek, while Makarska is 27 km from the... Ubytovanie Apartmani Bebek sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Cvjetkovic

Apartmani Cvjetkovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Cvjetkovic. Apartmani Cvjetkovic offers a terrace, as well as accommodation with free WiFi and a kitchen in Zaostrog. Ubytovanie Apartmani Cvjetkovic sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Ella Zaostrog Croatie appartement

Villa Ella Zaostrog Croatie appartement

Ubytovanie (Apartmán) Villa Ella Zaostrog Croatie appartement. Offering a terrace and garden view, Villa Ella Zaostrog Croatie appartement is located in Zaostrog, 550 metres from Zaostrog Beach and 550 metres from... Ubytovanie Villa Ella Zaostrog Croatie appartement sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Zaostrog 15656b

Apartment Zaostrog 15656b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zaostrog 15656b. Apartment Zaostrog 15656b is an accommodation situated in Zaostrog, 650 metres from Porat Beach and 700 metres from Mirela Beach. Ubytovanie Apartment Zaostrog 15656b sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zaostrog 2625a

Apartment Zaostrog 2625a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zaostrog 2625a. Apartment Zaostrog 2625a is a beachfront property set in Zaostrog, 150 metres from Podkapec Beach and 500 metres from Zaostrog Beach. Ubytovanie Apartment Zaostrog 2625a sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Glibić

Apartments Glibić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Glibić. Ubytovacie zariadenie Apartments Glibić sa nachádza v meste Zaostrog v Splitsko-dalmátskej župe, 500 metrov od pláže Zaostrog. Ubytovanie Apartments Glibić sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Zaostrog, Makarska - 2662

Apartments and rooms by the sea Zaostrog, Makarska - 2662

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Zaostrog, Makarska - 2662. Set in Zaostrog in the Split-Dalmatia County region, with Mirela Beach and Porat Beach nearby, Apartments and rooms by the sea Zaostrog, Makarska - 2662... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Zaostrog, Makarska - 2662 sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zaostrog, Makarska - 2663

Apartments by the sea Zaostrog, Makarska - 2663

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zaostrog, Makarska - 2663. Located in Zaostrog in the Split-Dalmatia County region, with Mirela Beach and Porat Beach nearby, Apartments by the sea Zaostrog, Makarska - 2663 provides... Ubytovanie Apartments by the sea Zaostrog, Makarska - 2663 sa nachádza v meste Zaostrog (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)