Hľadať

Ubytovanie

Apartments Percan 448 Apartmány

Krnica 37, 52208 Krnica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Percan 448. Located in Krnica, Apartments Percan 448 offers a green garden with free-to-use BBQ facilities. Ubytovanie Apartments Percan 448 sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Percan 448

Percan 448 Apartments is 3 km from the nearest beach. Free WiFi access is available and free private parking is provided. The private bathrooms are fitted with shower cabins. Located in Krnica, Apartments Percan 448 offers a green garden with free-to-use BBQ facilities. Pula Airport is located 20 km from the property. Each apartment offers a seating area and satellite TV, as well as a kitchen with a stovetop. All units are modernly furnished and feature traditional Istrian stone exteriors.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartments Percan 448

 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Požičovňa áut
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Krnica

Casa Bozzero

10

Casa Bozzero

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Bozzero. Dovolenkový dom Casa Bozzero ponúka ubytovanie v obci Krnica a má súkromný bazén. Ubytovanie Casa Bozzero sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 208 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lupetina

9,9

Lupetina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lupetina. Lupetina is located in Krnica and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Lupetina sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Milly Krnica With Pool

9,8

Haus Milly Krnica With Pool

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Haus Milly Krnica With Pool. Haus Milly Krnica is situated in Krnica and offers a spa & wellness centre. This apartment provides barbecue facilities as well as a garden. Ubytovanie Haus Milly Krnica With Pool sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Krnica N43

9,7

Apartment Krnica N43

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Krnica N43. Apartment Krnica N43 is a air-conditioned accommodation located in Krnica. The propety offers free WiFi access. Ubytovanie Apartment Krnica N43 sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lipa

9,7

Villa Lipa

Ubytovanie (Vila) Villa Lipa. Vila Lipa sa nachádza v obci Krnica a ponúka terasu s výhľadom na bazén. Ubytovanie Villa Lipa sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 269 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Lorena

9,7

Studio apartman Lorena

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Lorena. Set in Krnica, Studio apartman Lorena offers a living room with a flat-screen TV. With free private parking, the property is 2 km from Duga Uvala Beach. Ubytovanie Studio apartman Lorena sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duboko Plavo

9,6

Duboko Plavo

Ubytovanie (Apartmán) Duboko Plavo. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Krnica, 20 km od centra mesta Pula a asi 50 metrov od najbližšej pláže. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Duboko Plavo sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Alba 2+2 few steps from sea in Krnica

9,6

Apartment Alba 2+2 few steps from sea in Krnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Alba 2+2 few steps from sea in Krnica. Set in Krnica, within a few steps of Luka Krnica Beach, Apartment Alba 2+2 few steps from sea in Krnica offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Alba 2+2 few steps from sea in Krnica sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ZaZa Apartment Duga Uvala

9,6

ZaZa Apartment Duga Uvala

Ubytovanie (Apartmán) ZaZa Apartment Duga Uvala. Situated in Krnica, 350 metres from Duga Uvala Beach and less than 1 km from Beach Vinjole, ZaZa Apartment Duga Uvala features air-conditioned... Ubytovanie ZaZa Apartment Duga Uvala sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Cala Sonriso

9,5

Vila Cala Sonriso

Ubytovanie (Vila) Vila Cala Sonriso. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Vila Cala Sonriso is located in Krnica. Ubytovanie Vila Cala Sonriso sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Liberta

9,5

Holiday Home Liberta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Liberta. Set in Krnica, 1.6 km from Beach Vinjole and 1.6 km from Duga Uvala Beach, Holiday Home Liberta offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie Holiday Home Liberta sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tramonto 4 stars, Krnica

9,4

Villa Tramonto 4 stars, Krnica

Ubytovanie (Vila) Villa Tramonto 4 stars, Krnica. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Tramonto 4 stars, Krnica offers accommodation in Krnica with free WiFi and... Ubytovanie Villa Tramonto 4 stars, Krnica sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Duga Uvala JK1

9,3

Apartmani Duga Uvala JK1

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Duga Uvala JK1. Apartmani Duga Uvala JK1 ponúkajú ubytovanie s terasou v obci Krnica. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Duga Uvala JK1 sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Altra

9,1

Villa Altra

Ubytovanie (Vila) Villa Altra. Mezonetová vila Altra sa nachádza v obci Pavicini a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, súkromný bazén, slnečnú terasu, vírivku a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Villa Altra sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Luka Krnica, Marcana - 7496

9

Apartments by the sea Luka Krnica, Marcana - 7496

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Luka Krnica, Marcana - 7496. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartments by the sea Luka Krnica, Marcana - 7496 is situated in Mali Vareški. Ubytovanie Apartments by the sea Luka Krnica, Marcana - 7496 sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria).

Apatment Kavran

9

Apatment Kavran

Ubytovanie (Apartmán) Apatment Kavran. Ubytovacie zariadenie Apatment Kavran ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Kavran, 34 km od mesta Rovinj a 48 km od mesta Poreč. Ubytovanie Apatment Kavran sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tijano

9

Apartment Tijano

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tijano. Situated in Krnica in the Istria region and Luka Krnica Beach reachable within 2. Ubytovanie Apartment Tijano sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rustic Istrian house Varesco

8,5

Rustic Istrian house Varesco

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rustic Istrian house Varesco. Rustic Istrian house Varesco is a holiday home set in Krnica, 47 km from Opatija. It provides free private parking. Ubytovanie Rustic Istrian house Varesco sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Jadranko

8,4

Studio Apartment Jadranko

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Jadranko. Štúdiový apartmán Jadranko sa nachádza v meste Krnica a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a reštauráciou. Ubytovanie Studio Apartment Jadranko sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Haler

8,4

House Haler

Ubytovanie (Apartmán) House Haler. Featuring garden views, House Haler provides accommodation with a garden and a patio, around 2.7 km from Luka Krnica Beach. Ubytovanie House Haler sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Hostin Roža Duga Uvala

8,4

Apartments Hostin Roža Duga Uvala

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hostin Roža Duga Uvala. Apartmány Hostin Duga Uvala sa nachádzajú v zálive Vinjola v obci Krnica, len 150 metrov od mora. Ponúkajú výhľad na more a bezplatné parkovisko. Ubytovanie Apartments Hostin Roža Duga Uvala sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria).

Apartments Hostin Garoful Duga Uvala

8,3

Apartments Hostin Garoful Duga Uvala

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hostin Garoful Duga Uvala. Apartmány Hostin Garoful Duga Uvala sa nachádzajú v mestečku Krnica v zálive Vinjola, iba 200 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Hostin Garoful Duga Uvala sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria).

Villa Monte Alba

8,3

Villa Monte Alba

Ubytovanie (Vila) Villa Monte Alba. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Monte Alba is set in Krnica. Ubytovanie Villa Monte Alba sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria).

Hotel Carmen

8,2

Hotel Carmen

Ubytovanie (Hotel) Hotel Carmen. Nedávno obnovený, pôvabný rodinný hotel Carmen sa nachádza v malebnom meste Krnica, neďaleko mesta Pula. Ubytovanie Hotel Carmen sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Blasco

8,1

Blasco

Ubytovanie (Apartmán) Blasco. Boasting garden views, Blasco features accommodation with a patio and a kettle, around 2.5 km from Luka Krnica Beach. Ubytovanie Blasco sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Cala Dream

8

Villa Cala Dream

Ubytovanie (Vila) Villa Cala Dream. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Cala Dream is located in Krnica. Ubytovanie Villa Cala Dream sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 304 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Luna Sol

7,8

Rooms Luna Sol

Ubytovanie (Penzión) Rooms Luna Sol. Zariadenie Rooms Luna Sol sa nachádza na pokojnom mieste v malej istrijskej dedinke Prodol a ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách s balkónom,... Ubytovanie Rooms Luna Sol sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Krnica IV

7,7

Apartment Krnica IV

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Krnica IV. Apartment Krnica IV, a property with barbecue facilities, is located in Krnica, 2.9 km from Luka Krnica Beach. Ubytovanie Apartment Krnica IV sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Unija Duga Uvala

7

Apartments Unija Duga Uvala

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Unija Duga Uvala. Apartmány Unija Duga Uvala sa nachádzajú v letovisku Krnica, 23 km od Puly a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a grilom. Ubytovanie Apartments Unija Duga Uvala sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Resort Duga Uvala

5,6

Resort Duga Uvala

Ubytovanie (Hotel) Resort Duga Uvala. Ubytovacie zariadenie Resort Duga uvala ponúka krytý a vonkajší bazén, plážový bar, saunu, bar a reštauráciu. Ubytovanie Resort Duga Uvala sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mimi

Apartments Mimi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mimi. Situated in Krnica in the Istria region, Apartments Mimi features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Mimi sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ulika

Apartment Ulika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ulika. Located in Krnica, within 2.6 km of Luka Krnica Beach, Apartment Ulika offers accommodation with air conditioning. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Ulika sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ladonja 2

Apartment Ladonja 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ladonja 2. Apartment Ladonja 2 is set in Krnica, 2.4 km from Luka Krnica Beach, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Apartment Ladonja 2 sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Krnica 7357b

Apartment Krnica 7357b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Krnica 7357b. Set in Krnica in the Istria region, Apartment Krnica 7357b is a 3-star property boasting free WiFi. Situated 2. Ubytovanie Apartment Krnica 7357b sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Morena.2

Apartment Morena.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Morena.2. Situated in Rakalj in the Istria region, Apartment Morena.2 features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartment Morena.2 sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Smolica

Villa Smolica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Smolica. Villa Smolica is set in Krnica and offers a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Villa Smolica sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Porto

Villa Porto

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Porto. Situated in Krnica, a few steps from Luka Krnica Beach, Villa Porto features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Villa Porto sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury villa with a swimming pool Kavran, Marcana - 7311

Luxury villa with a swimming pool Kavran, Marcana - 7311

Ubytovanie (Vila) Luxury villa with a swimming pool Kavran, Marcana - 7311. Boasting accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Luxury villa with a swimming pool Kavran, Marcana - 7311 is set in Krnica. Ubytovanie Luxury villa with a swimming pool Kavran, Marcana - 7311 sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria).

Villa Kapetanova villa

Villa Kapetanova villa

Ubytovanie (Vila) Villa Kapetanova villa. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Kapetanova villa is set in Rakalj. The air-conditioned accommodation is 36 km from Rabac. Ubytovanie Villa Kapetanova villa sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 845 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Arbora in Kavran (Haus für 10 Personen)

Villa Arbora in Kavran (Haus für 10 Personen)

Ubytovanie (Vila) Villa Arbora in Kavran (Haus für 10 Personen). Situated in Krnica, 1.7 km from Beach Vinjole and 2. Ubytovanie Villa Arbora in Kavran (Haus für 10 Personen) sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 249 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ari

Villa Ari

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Ari. Situated in Krnica in the Istria region, Villa Ari has a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Villa Ari sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 251 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ari 8+2

Villa Ari 8+2

Ubytovanie (Vila) Villa Ari 8+2. Boasting pool views, Villa Ari 8+2 offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a shared lounge, around 3 km from Luka... Ubytovanie Villa Ari 8+2 sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria).

Villa Juliana

Villa Juliana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Juliana. Villa Juliana is situated in Krnica. The air-conditioned accommodation is 29 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Villa Juliana sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria).

Family friendly apartments with a swimming pool Krnica, Marcana - 7357

Family friendly apartments with a swimming pool Krnica, Marcana - 7357

Ubytovanie (Apartmány) Family friendly apartments with a swimming pool Krnica, Marcana - 7357. Featuring a seasonal outdoor pool, Family friendly apartments with a swimming pool Krnica, Marcana - 7357 in Krnica provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Krnica, Marcana - 7357 sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Gea 200S

Haus Gea 200S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Gea 200S. Situated in Krnica in the Istria region, Haus Gea 200S features a garden. Ubytovanie Haus Gea 200S sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Giovanna

Casa Giovanna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Giovanna. Boasting accommodation with a terrace, Casa Giovanna is a holiday home located in Krnica. Ubytovanie Casa Giovanna sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Rakalj, Marcana - 15250

Apartments with a parking space Rakalj, Marcana - 15250

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Rakalj, Marcana - 15250. Located in Krnica, Apartments with a parking space Rakalj, Marcana - 15250 provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments with a parking space Rakalj, Marcana - 15250 sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Ljiljana

Holiday Home Ljiljana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ljiljana. Featuring a garden, private pool and pool views, Holiday Home Ljiljana is set in Rakalj. Ubytovanie Holiday Home Ljiljana sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Krnica/Istrien 8733

Holiday home in Krnica/Istrien 8733

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Krnica/Istrien 8733. Featuring a terrace, Holiday home in Krnica/Istrien 8733 offers accommodation in Mali Vareški, 2.4 km from Duga Uvala Beach and 2. Ubytovanie Holiday home in Krnica/Istrien 8733 sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Hermes

House Hermes

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Hermes. Set in Pavicini, 2 km from Beach Vinjole and 2 km from Duga Uvala Beach, House Hermes offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared... Ubytovanie House Hermes sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Dubravka

House Dubravka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Dubravka. Boasting sea views, House Dubravka is situated in Krnica, around 2.9 km from Duga Uvala Beach. Ubytovanie House Dubravka sa nachádza v meste Krnica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)