Hľadať

Ubytovanie

Apartments Perina Penzión

Put Jazine 88, 22240 Tisno, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Apartments Perina. Apartmány Perina sa nachádzajú len 30 metrov od Jadranského mora a 5 minút chôdze od centra mesta Tisno. Ubytovanie Apartments Perina sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Perina

Čas môžete tráviť relaxom na miestnych plážach alebo prieskumom rôznych barov a reštaurácii v centre mesta Tisno. Do mesta Šibenik sa dostanete 30-minútovou jazdou a do národného parku Krka je to 40 km. Najbližší obchod s potravinami je vzdialený 400 metrov od apartmánov Perina, zatiaľ čo autobusová stanica sa nachádza vo vzdialenosti 300 metrov. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, priestranné izby s balkónom a súkromné kotvisko pre lode. Všetky individuálne zariadené ubytovacie jednotky sú vybavené satelitnou TV a vlastnou kúpeľňou. Jeden z našich favoritov v destinácii TisnoApartmány Perina sa nachádzajú len 30 metrov od Jadranského mora a 5 minút chôdze od centra mesta Tisno. Hosťom je k dispozícii spoločná zariadená terasa. Niektoré majú tiež modernú kuchyňu s jedálenským kútom. Okolie tiež ponúka možnosť windsurfingu, šnorchlovania, alebo výletov loďou do národného parku Kornati.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Apartments Perina

 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Aquapark Mimo ubytovania
 • Šnorchlovanie
 • Jazda na koni
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Kanoistika Mimo ubytovania
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná). Poplatok je 1 EUR za deň.
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Lístky na MHDza príplatok
 • Denné upratovanie
 • Požičovňa áut
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Hasiace prístroje
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Tisno

Holiday home Salajic

10

Holiday home Salajic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Salajic. Set in Tisno, less than 1 km from Hostin Rastovac Beach and a 15-minute walk from Beach Sv. Ubytovanie Holiday home Salajic sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ive Lucica

10

Apartment Ive Lucica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ive Lucica. Located in Tisno, 600 metres from Beach Sv. Andrija and 700 metres from Broscica Beach, Apartment Ive Lucica provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Ive Lucica sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment M&A

10

Apartment M&A

Ubytovanie (Apartmán) Apartment M&A. Located in Tisno, less than 1 km from Broscica Beach and a 12-minute walk from Beach Sv. Andrija, Apartment M&A offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment M&A sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

NaMore Mobilheim in Tisno

10

NaMore Mobilheim in Tisno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) NaMore Mobilheim in Tisno. Ubytovacie zariadenie NaMore Mobilheim in Tisno sa nachádza v obci Tisno 1,6 km od pláže Lovisca. Ubytovanie NaMore Mobilheim in Tisno sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

O'Fig mobile home

10

O'Fig mobile home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) O'Fig mobile home. Ubytovacie zariadenie O'Fig mobile home s detským ihriskom a recepciou s nepretržitou prevádzkou sa nachádza v obci Tisno 250 metrov od pláže Jazina a 1,2... Ubytovanie O'Fig mobile home sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dante

10

Apartment Dante

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dante. Offering a garden and sea view, Apartment Dante is set in Tisno, less than 1 km from Broscica Beach and a 14-minute walk from Lovisca Beach. Ubytovanie Apartment Dante sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

B&K

10

B&K

Ubytovanie (Apartmán) B&K. Situated in Tisno, 700 metres from Hostin Rastovac Beach, B&K offers a living room with a TV. Ubytovanie B&K sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sunny

9,9

Apartment Sunny

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sunny. Set in Tisno in the Sibenik-Knin County region, with Hostin Rastovac Beach and Beach Sv. Ubytovanie Apartment Sunny sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Toma

9,9

Holiday home Toma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Toma. Featuring sea views, Holiday home Toma provides accommodation with a patio and a kettle, around 750 metres from Broscica Beach. Ubytovanie Holiday home Toma sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mirta

9,9

Villa Mirta

Ubytovanie (Apartmány) Villa Mirta. Situated in Tisno, less than 1 km from Broscica Beach and a 12-minute walk from Beach Jazina, Villa Mirta features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Mirta sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maestral Nautika

9,9

Maestral Nautika

Ubytovanie (Apartmány) Maestral Nautika. Ubytovacie zariadenie Maestral Nautika sa nachádza v meste Tisno a ponúka ubytovanie, výhľad na more a gril. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Maestral Nautika sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Sun beat Apartment Tisno

9,8

Sun beat Apartment Tisno

Ubytovanie (Apartmán) Sun beat Apartment Tisno. Just 1 km from Beach Sv. Andrija and 1.5 km from Broscica Beach, Sun beat Apartment Tisno features accommodation in Tisno, with a garden. Ubytovanie Sun beat Apartment Tisno sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Perla

9,8

Villa Perla

Ubytovanie (Apartmány) Villa Perla. Situated in Tisno in the Sibenik-Knin County region and Broscica Beach reachable within less than 1 km, Villa Perla features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Villa Perla sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 201 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marin

9,8

Apartments Marin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marin. Set in Tisno in the Sibenik-Knin County region, with Beach Sv. Ubytovanie Apartments Marin sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Tisno, Murter - 4298

9,8

Apartments by the sea Tisno, Murter - 4298

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Tisno, Murter - 4298. Apartment Tisno 4298a offers accommodation in Tisno, 49 km from Zadar and 21 km from Šibenik. Guests benefit from patio. Ubytovanie Apartments by the sea Tisno, Murter - 4298 sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zeba

9,8

Apartments Zeba

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zeba. Situated in Tisno in the Sibenik-Knin County region, with Hostin Rastovac Beach and Beach Sv. Ubytovanie Apartments Zeba sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lilly's Cozy Cove apartments at the beach

9,8

Lilly's Cozy Cove apartments at the beach

Ubytovanie (Apartmány) Lilly's Cozy Cove apartments at the beach. Situated in Tisno, less than 1 km from Hostin Rastovac Beach and a 12-minute walk from Beach Sv. Ubytovanie Lilly's Cozy Cove apartments at the beach sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Mobile House Luka

9,8

Mobile House Luka

Ubytovanie (Kemping) Mobile House Luka. Situated in Tisno in the Sibenik-Knin County region and Beach Jazina reachable within 150 metres, Mobile House Luka features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Mobile House Luka sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Obratov

9,7

Apartment Obratov

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Obratov. Situated in Tisno, 400 metres from Beach Jazina and 1. Ubytovanie Apartment Obratov sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tisno 19

9,7

Apartment Tisno 19

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tisno 19. Apartment Tisno 19 is situated in Tisno. The air-conditioned accommodation is 27 km from Šibenik. Ubytovanie Apartment Tisno 19 sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Aleta

9,7

Apartment Aleta

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Aleta. Ubytovanie Apartment Aleta sa nachádza v letovisku Tisno, 34 km od mesta Biograd na Moru. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Aleta sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Triple Room Tisno 5128a

9,7

Triple Room Tisno 5128a

Ubytovanie (Penzión) Triple Room Tisno 5128a. Set in Tisno, 550 metres from Hostin Rastovac Beach, Triple Room Tisno 5128a offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Triple Room Tisno 5128a sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olive place

9,7

Olive place

Ubytovanie (Apartmány) Olive place. Ubytovanie Olive place sa nachádza v meste Tisno, 33 km od mesta Biograd na Moru a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Olive place sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mara

9,7

Holiday Home Mara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mara. Situated in Tisno, 550 metres from Beach Sv. Andrija and 750 metres from Broscica Beach, Holiday Home Mara features air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Holiday Home Mara sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lorenco

9,7

Apartments Lorenco

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lorenco. Zariadenie Apartments Lorenco sa nachádza v centre mesta Tisno, len 100 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Lorenco sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nika

9,7

Apartmani Nika

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nika. Set 650 metres from Beach Sv. Andrija, Apartmani Nika offers accommodation with a balcony, as well as a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartmani Nika sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ajka

9,7

Apartments Ajka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ajka. Ubytovacie zariadenie Apartments Ajka sa nachádza v meste Tisno a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartments Ajka sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kate's Home Tisno

9,7

Kate's Home Tisno

Ubytovanie (Apartmány) Kate's Home Tisno. Situated in Tisno in the Sibenik-Knin County region, with Beach Sv. Ubytovanie Kate's Home Tisno sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa I Karma

9,6

Villa I Karma

Ubytovanie (Apartmány) Villa I Karma. Ubytovacie zariadenie Villa I Karma sa nachádza v malom mestečku Tisno na chorvátskom pobreží a je vzdialené len 70 metrov od mora. Ubytovanie Villa I Karma sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Bogdanovic

9,6

Apartment Bogdanovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bogdanovic. Boasting garden views, Apartment Bogdanovic features accommodation with a terrace and a kettle, around less than 1 km from Beach Sv. Andrija. Ubytovanie Apartment Bogdanovic sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Big Blue, Tisno

9,6

Villa Big Blue, Tisno

Ubytovanie (Apartmány) Villa Big Blue, Tisno. Located in Tisno in the Sibenik-Knin County region and Beach Sv. Ubytovanie Villa Big Blue, Tisno sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Gabre

9,6

Villa Gabre

Ubytovanie (Penzión) Villa Gabre. Located in Tisno, within 400 metres of Beach Sv. Andrija and less than 1 km of Broscica Beach, Villa Gabre provides accommodation with a garden and free... Ubytovanie Villa Gabre sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Lana Apartments

9,6

Villa Lana Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Villa Lana Apartments. Featuring an outdoor pool, Villa Lana Apartments is located in Tisno, 80 metres from a beach. Ubytovanie Villa Lana Apartments sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucia

9,6

Apartment Lucia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucia. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Lucia is set in Tisno. Ubytovanie Apartment Lucia sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Marko

9,6

Hostel Marko

Ubytovanie (Hostel) Hostel Marko. Located in the small town of Tisno, Hostel Marko offers free WiFi access. Love International Festival venue is located just steps away. Ubytovanie Hostel Marko sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bilanovic

9,6

Apartments Bilanovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bilanovic. Apartmány Bilanovic sa nachádzajú na tichom mieste, len 500 metrov od pláže a 1 km od centra mesta Tisno. Ubytovanie Apartments Bilanovic sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Tisno-Lujini Dvori

9,6

Apartment Tisno-Lujini Dvori

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tisno-Lujini Dvori. Set in Tisno, near Beach Sv. Andrija, Broscica Beach and Lovisca Beach, Apartment Tisno-Lujini Dvori features free WiFi. Ubytovanie Apartment Tisno-Lujini Dvori sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TAL

9,6

TAL

Ubytovanie (Apartmánový hotel) TAL. Situated in Tisno in the Sibenik-Knin County region and Hostin Rastovac Beach reachable within less than 1 km, TAL features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie TAL sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petra Mobile Home

9,5

Petra Mobile Home

Ubytovanie (Dovolenkový park) Petra Mobile Home. Located 250 metres from Lovisca Beach, Petra Mobile Home provides accommodation with a restaurant, a bar and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Petra Mobile Home sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tatjana

9,5

Apartments Tatjana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tatjana. Situated 600 metres from Beach Sv. Andrija, Apartments Tatjana offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Tatjana sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barižon Apartments

9,5

Barižon Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Barižon Apartments. Located 500 metres from Beach Jazina, Barižon Apartments offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a private beach area. Ubytovanie Barižon Apartments sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kristina

9,5

Apartman Kristina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kristina. Boasting a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartman Kristina can be found in Tisno, close to Broscica Beach and a 13-minute walk... Ubytovanie Apartman Kristina sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Tisno Central Apartments

9,5

Tisno Central Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Tisno Central Apartments. Set along the Tisno coast, Tisno Central Apartments offers self-catering accommodation with panoramic sea views and free WiFi access. Ubytovanie Tisno Central Apartments sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tisno

9,5

Apartman Tisno

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tisno. Apartman Tisno is a beachfront property located in Tisno, less than 1 km from Beach Jazina and a 13-minute walk from Lovisca Beach. Ubytovanie Apartman Tisno sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Tisno

9,5

Apartment Tisno

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tisno. Apartment Tisno features city views, free WiFi and free private parking, located in Tisno, 650 metres from Beach Sv. Andrija. Ubytovanie Apartment Tisno sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aleta Apartment II

9,5

Aleta Apartment II

Ubytovanie (Apartmány) Aleta Apartment II. Klimatizovaný Apartmán Aleta II s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Tisno, 49 km od Zadaru a 21 km od Šibeniku. Ubytovanie Aleta Apartment II sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Matea

9,5

Apartments Matea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matea. Set in Tisno in the Sibenik-Knin County region and Beach Sv. Ubytovanie Apartments Matea sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Silvio

9,5

Apartment Silvio

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silvio. Set in Tisno, 750 metres from Beach Sv. Andrija, less than 1 km from Broscica Beach and a 14-minute walk from Hostin Rastovac Beach, Apartment Silvio... Ubytovanie Apartment Silvio sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside Apartment Tisno

9,5

Seaside Apartment Tisno

Ubytovanie (Apartmán) Seaside Apartment Tisno. Located in Tisno, within 600 metres of Broscica Beach and less than 1 km of Lovisca Beach, Seaside Apartment Tisno offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Seaside Apartment Tisno sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Valentina Tisno

9,5

Apartments Valentina Tisno

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Valentina Tisno. Apartments Valentina Tisno are located 50 metres from the sea in a small tourist place Tisno on Murter Island. Ubytovanie Apartments Valentina Tisno sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kulic

9,5

Apartments Kulic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kulic. Apartmány Kulic sa nachádzajú v meste Tisno a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním, klimatizáciu a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Kulic sa nachádza v meste Tisno (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)