Hľadať

Ubytovanie

Apartments Pero Apartmány

Put Škaveštine 4, 23231 Kožino, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pero. Apartments Pero has garden views, free WiFi and free private parking, set in Kožino, 300 metres from Saint Bartholomew Beach. Ubytovanie Apartments Pero sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Pero

Apartments Pero has garden views, free WiFi and free private parking, set in Kožino, 300 metres from Saint Bartholomew Beach. Guests at Apartments Pero can enjoy fishing nearby, or make the most of the garden. The apartment offers a terrace. A balcony with sea views is offered in each unit. Smokvica Beach is 450 metres from the accommodation, while Trsina Beach is 650 metres from the property. Accommodation is fitted with air conditioning and features a TV with satellite channels, a fully equipped kitchen with a dining area, and a private bathroom. The nearest airport is Zadar Airport, 20 km from Apartments Pero.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Pero

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Potápanie
 • Windsurfing
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Kožino

Kožino Nicole Design Apartment

10

Kožino Nicole Design Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Kožino Nicole Design Apartment. Kožino Nicole Design Apartment sa nachádza v obci Kožino a ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Kožino Nicole Design Apartment sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Naranca

9,9

Apartment Naranca

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Naranca. Situated in Kožino, just 100 metres from Smokvica Beach, Apartment Naranca features beachfront accommodation with a bar, a garden, a private beach area and... Ubytovanie Apartment Naranca sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Arancia

9,9

Villa Arancia

Ubytovanie (Vila) Villa Arancia. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Arancia is situated in Kožino. Ubytovanie Villa Arancia sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea View Kozino

9,9

Sea View Kozino

Ubytovanie (Apartmány) Sea View Kozino. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Kožino a svojim hosťom ponúka záhradu s grilom a slnečnú terasu. Apartmán ponúka výhľady na more. Ubytovanie Sea View Kozino sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gorana

9,8

Villa Gorana

Ubytovanie (Vila) Villa Gorana. Villa Gorana s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s vonkajším bazénom a balkónom, a nachádza sa približne 2,9 km od pláže Punta Radman. Ubytovanie Villa Gorana sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 360 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment PALATISA

9,8

Apartment PALATISA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment PALATISA. Apartmán PALATISA ponúka ubytovanie v obci Kožino a naskytá sa z neho výhľad na more. K dispozícii v ňom máte gril, záhradu, terasu i bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment PALATISA sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments M

9,8

Apartments M

Ubytovanie (Apartmány) Apartments M. Situated in Kožino in the Zadar County region, with Veliki mul Beach and Trsina Beach nearby, Apartments M features accommodation with free private... Ubytovanie Apartments M sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sea View Kozino

9,8

Apartments Sea View Kozino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sea View Kozino. Ubytovanie Apartments Sea View Kozino sa nachádza v meste Kožino, približne 1 minútu chôdze od mora a od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Sea View Kozino sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Buljan

9,7

Apartments Buljan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Buljan. Apartmány Buljan s vlastným stravovaním sa nachádzajú v letovisku Zadar. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Buljan sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Beverly Kožino - by the sea with free parking

9,7

Apartment Beverly Kožino - by the sea with free parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Beverly Kožino - by the sea with free parking. Apartment Beverly Kožino - by the sea with free parking is set in Kožino, a few steps from Veliki mul Beach, 350 metres from Trsina Beach, as well as 450... Ubytovanie Apartment Beverly Kožino - by the sea with free parking sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Accommodation INDIGO

9,7

Accommodation INDIGO

Ubytovanie (Apartmán) Accommodation INDIGO. Located in Kožino, 300 metres from Saint Bartholomew Beach and 500 metres from Smokvica Beach, Accommodation INDIGO offers barbecue facilities and air... Ubytovanie Accommodation INDIGO sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ema Kožino

9,7

Apartments Ema Kožino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ema Kožino. Ubytovacie zariadenie Apartments Ema Kožino sa nachádza v meste Kožino a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s prístupom do záhrady a na terasu. Ubytovanie Apartments Ema Kožino sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home with pool - Villa Marijana Kožino

9,7

Holiday home with pool - Villa Marijana Kožino

Ubytovanie (Vily) Holiday home with pool - Villa Marijana Kožino. Klimatizované apartmány Marijana sa nachádzajú v dedinke Kožino a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Mesto Zadar je vzdialené 8 km. Ubytovanie Holiday home with pool - Villa Marijana Kožino sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar).

Happy garden house

9,7

Happy garden house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Happy garden house. Located in Kožino, 750 metres from Veliki mul Beach and less than 1 km from Trsina Beach, Happy garden house offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Happy garden house sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Vitis

9,7

Holiday Home Vitis

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Vitis. Offering a garden and sea view, Holiday Home Vitis is located in Kožino, 700 metres from Saint Bartholomew Beach and 800 metres from Trsina Beach. Ubytovanie Holiday Home Vitis sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Beach 4 you

9,7

Apartment Beach 4 you

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Beach 4 you. Apartmán Beach 4 s terasou a výhľadom na more sa nachádza v letovisku Kožino v Zadarskej župe. Nájdete ho na pláži. Ubytovanie Apartment Beach 4 you sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar).

Apartment 7.ulica br. II

9,7

Apartment 7.ulica br. II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 7.ulica br. II. Situated in Kožino, 200 metres from Trsina Beach and 300 metres from Smokvica Beach, Apartment 7.ulica br. II offers air conditioning. Ubytovanie Apartment 7.ulica br. II sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar).

Villa Antonina

9,7

Villa Antonina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Antonina. Vila Antonina sa nachádza v meste Kožino a ponúka záhradu. Zadar je vzdialený 7 km. Ubytovanie Villa Antonina sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Hacienda

9,7

Villa Hacienda

Ubytovanie (Apartmány) Villa Hacienda. Located 1.5 km from the tourist settlement of Kožino, Apartment Hacienda offers a private swimming pool. Ubytovanie Villa Hacienda sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anastazia

9,6

Anastazia

Ubytovanie (Apartmány) Anastazia. Ubytovanie zariadenie Anastazia so záhradou a s terasou ponúka ubytovanie s patiom alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi pripojením a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Anastazia sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Katica

9,6

Apartments Katica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katica. Ubytovacie zariadenie Apartments Katica sa nachádza v obci Kožino, 7 km od Zadaru a ponúka Wi-Fi pripojenie na internet zdarma. Ubytovanie Apartments Katica sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Orion

9,6

Apartments Villa Orion

Ubytovanie (Vily) Apartments Villa Orion. Apartmány Villa Orion so záhradou, bazénom a grilom sa nachádzajú v pokojnej dedinke Kožino, približne 850 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Villa Orion sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Marnii

9,6

Apartments Villa Marnii

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Marnii. Apartmány Villa Marnii sa nachádzajú 600 metrov od pláže a 9 km od historického centra mesta Zadar. Ubytovanie Apartments Villa Marnii sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar).

Villa Bella By The Sea - Heated Pool, Jacuzzi, Sauna

9,6

Villa Bella By The Sea - Heated Pool, Jacuzzi, Sauna

Ubytovanie (Apartmány) Villa Bella By The Sea - Heated Pool, Jacuzzi, Sauna. Villa Bella By The Sea - Heated Pool, Jacuzzi, Sauna sa nachádza 400 metrov od pláže Veliki mul. Ubytovanie Villa Bella By The Sea - Heated Pool, Jacuzzi, Sauna sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Laurus

9,6

Villa Laurus

Ubytovanie (Apartmány) Villa Laurus. Vila Laurus sa nachádza v letovisku Kožino, 8 km od Zadaru a ponúka sezónny vonkajší bazén. Novalja je vzdialená 49 km od ubytovania. Ubytovanie Villa Laurus sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kozino

9,5

Apartments Kozino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kozino. Ubytovacie zariadenie Apartments Kozino sa nachádza 150 metrov od pláže Veliki mul a ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Apartments Kozino sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucy

9,5

Apartment Lucy

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lucy. Ubytovanie Apartment Lucy sa nachádza v obci Kožino v Zadarskej župe, 100 metrov od pláže Veliki mul. Ubytovanie Apartment Lucy sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxurious Villa with Private Garden near Sea in Kozino

9,5

Luxurious Villa with Private Garden near Sea in Kozino

Ubytovanie (Vila) Luxurious Villa with Private Garden near Sea in Kozino. Vila Sime sa nachádza v meste Kožino a ponúka gril a záhradu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Vila má terasu, 4 spálne, obývaciu izbu a dobre vybavenú... Ubytovanie Luxurious Villa with Private Garden near Sea in Kozino sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 418 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Natella Apartment

9,5

Natella Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Natella Apartment. Offering a garden and sea view, Natella Apartment is located in Kožino, 500 metres from Smokvica Beach and 750 metres from Trsina Beach. Ubytovanie Natella Apartment sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Kozino, Zadar - 5803

9,5

Apartments by the sea Kozino, Zadar - 5803

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Kozino, Zadar - 5803. Apartments by the sea Kozino, Zadar - 5803 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Kožino, 50 metres from Veliki mul Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Kozino, Zadar - 5803 sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila LEDA

9,5

Vila LEDA

Ubytovanie (Apartmány) Vila LEDA. Ubytovacie zariadenie Vila LEDA sa nachádza len pár krokov od pláže Trsina a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a izbovou službou. Ubytovanie Vila LEDA sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nevena Apartments

9,4

Nevena Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Nevena Apartments. Surrounded with an olive tree garden, Nevena Apartments is located in a quiet area of Kožino and offers free WiFi access. Ubytovanie Nevena Apartments sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Laurus I

9,4

Villa Laurus I

Ubytovanie (Apartmány) Villa Laurus I. Ubytovacie zariadenie Vila Laurus I s výhľadom do záhrady sa nachádza v letovisku Kožino a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, záhradou,... Ubytovanie Villa Laurus I sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Andreja

9,4

Apartments Andreja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Andreja. Ubytovacie zariadenie Apartments Andreja, ktoré sa nachádza v meste Kožino v Zadarskej župe, 100 metrov od pláže Trsina, ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartments Andreja sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ive

9,4

Apartman Ive

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ive. Ubytovanie Apartman Ive sa nachádza v obci Kožino a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Apartman Ive sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SunAdria Apartments

9,3

SunAdria Apartments

Ubytovanie (Apartmány) SunAdria Apartments. Apartmány SunAdria sa nachádzajú iba 50 metrov od kamienkovej pláže v malej turistickej dedinke Kožino a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a so... Ubytovanie SunAdria Apartments sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

R&L Apartments

9,3

R&L Apartments

Ubytovanie (Apartmány) R&L Apartments. Located in Kožino in the Zadar County region and Veliki mul Beach reachable within 150 metres, R&L Apartments provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie R&L Apartments sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Mirella

9,3

Apartments Villa Mirella

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Mirella. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Mirella sa nachádza v obci Kožino, len pár krokov od pláže Saint Bartholomew a 650 metrov od pláže Smokvica. Ubytovanie Apartments Villa Mirella sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sonja

9,3

Apartments Sonja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sonja. Apartmány Sonja v obci Kožino ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Sonja sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house in a quiet area

9,3

Holiday house in a quiet area

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house in a quiet area. Ubytovacie zariadenie Holiday house in a quiet area sa nachádza približne 400 metrov od pláže Trsina a ponúka ubytovanie so záhradou, patiom a výhľadom do... Ubytovanie Holiday house in a quiet area sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sunny Home

9,3

Apartments Sunny Home

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sunny Home. Situated in Kožino in the Zadar County region and Smokvica Beach reachable within 50 metres, Apartments Sunny Home features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments Sunny Home sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Brucker

9,2

Villa Brucker

Ubytovanie (Apartmány) Villa Brucker. Villa Brucker s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie, gril, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Brucker sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antonio Apartments

9,2

Antonio Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Antonio Apartments. Apartmány Antonio sa nachádzajú v obci Kožino, 200 metrov od pláže Veliki mul. Ubytovanie Antonio Apartments sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Matea

9,2

Apartments Matea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matea. Apartmány Matea sa nachádzajú v pokojnej lokalite v obci Kožino, len 100 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Matea sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nadica

9,2

Apartment Nadica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nadica. Apartment Nadica is a beachfront property located in Kožino, 200 metres from Trsina Beach and 350 metres from Smokvica Beach. Ubytovanie Apartment Nadica sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar).

Apartment More

9,1

Apartment More

Ubytovanie (Apartmány) Apartment More. Ubytovacie zariadenie Apartment More sa nachádza v obci Kožino v Zadarskej župe, neďaleko pláží Veliki mul a Trsina. Ubytovanie Apartment More sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ticic

9,1

Apartments Ticic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ticic. Apartmány Ticic s výhľadom na more sa nachádzajú hneď pri pláži v obci Kožino a ponúkajú vám klimatizované ubytovanie. Ubytovanie Apartments Ticic sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile home Plat Kožino

9

Mobile home Plat Kožino

Ubytovanie (Kemping) Mobile home Plat Kožino. Situated in Kožino, 200 metres from Trsina Beach and 200 metres from Smokvica Beach, Mobile home Plat Kožino features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Mobile home Plat Kožino sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments JayZarium

8,9

Apartments JayZarium

Ubytovanie (Apartmán) Apartments JayZarium. Apartmány JayZarium sa nachádzajú v obci Kožino a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV, ako aj súkromnú pláž. Ubytovanie Apartments JayZarium sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mimi

8,8

Apartman Mimi

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Mimi. Set 300 metres from Saint Bartholomew Beach, Apartman Mimi offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytovanie Apartman Mimi sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Adria

8,8

Villa Adria

Ubytovanie (Vila) Villa Adria. Vila Adria sa nachádza v obci Kožino, len pár krokov od pláže Trsina. Ubytovanie Villa Adria sa nachádza v meste Kožino (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 221 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)