Hľadať

Ubytovanie

Apartments Petar Pan Dovolenkové domy

Dragonja 46, 52212 Fažana, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartments Petar Pan. Ubytovacie zariadenie Apartments Petar Pan sa nachádza v meste Fažana a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a prístupom do záhrady... Ubytovanie Apartments Petar Pan sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Petar Pan

V niektorých je k dispozícii aj kuchyňa vybavená umývačkou riadu. Najbližšie letisko Pula sa nachádza vo vzdialenosti 12 km. Ubytovacie zariadenie Apartments Petar Pan sa nachádza v meste Fažana a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a prístupom do záhrady s terasou. Všetky jednotky poskytujú klimatizáciu a TV s plochou obrazovkou. Národný park Brijuni je vzdialený 2,2 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Nefajčiarske izby
 • Klimatizácia

Vybavenie ubytovania Apartments Petar Pan

 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Valbandon

Apartman B

9,5

Apartman B

Ubytovanie (Apartmán) Apartman B. Situated in Fažana in the Istria region, Apartman B features a balcony. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartman B sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment in Valbandon

9,5

Studio Apartment in Valbandon

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Valbandon. Studio Apartment in Valbandon offers accommodation in Fažana, 2.1 km from Brijuni National Park. Ubytovanie Studio Apartment in Valbandon sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Prodan

9,4

Apartments Prodan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Prodan. Apartmány Prodan sa nachádzajú v letovisku Valbandon, 2 km od centra obce Fažana a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním, klimatizáciou a Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Prodan sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Christian 1581

9,4

House Christian 1581

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Christian 1581. House Christian 1581, featuring a garden and barbecue facilities, is set in Valbandon, 2.6 km from San Lorenzo Beach Fazana and 2.9 km from Badel Beach. Ubytovanie House Christian 1581 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Valbandon

9,4

One-Bedroom Apartment in Valbandon

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Valbandon. Situated in Fažana, just 2.1 km from Brijuni National Park, One-Bedroom Apartment in Valbandon provides accommodation with barbecue facilities and free... Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Valbandon sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nataša

9,2

Apartments Nataša

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nataša. Ubytovanie Apartments Nataša sa nachádza v letovisku Valbandon. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s vonkajším bazénom a výhľadom na bazén. Ubytovanie Apartments Nataša sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jendrusa Apartment

9,2

Jendrusa Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Jendrusa Apartment. Situated in Valbadon, Fažana, Jendrusa Apartment offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytovanie Jendrusa Apartment sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Teo

8,9

Apartman Teo

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Teo. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Apartman Teo provides accommodation in Fažana with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman Teo sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vera

8,8

Apartments Vera

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vera. Located 1.5 km from Bi Val Beach, Apartments Vera offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Vera sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria).

Vila in Lavanda

8,5

Vila in Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Vila in Lavanda. Ubytovacie zariadenie Vila in Lavanda ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, malý bazén a vlastnú reštauráciu. Ubytovanie Vila in Lavanda sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Valbandon

8,2

Three-Bedroom Apartment in Valbandon

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Valbandon. Situated 1.9 km from Brijuni National Park in Fažana, Three-Bedroom Apartment in Valbandon offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Valbandon sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Valbandon/Istrien 34378

7,8

Apartments in Valbandon/Istrien 34378

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Valbandon/Istrien 34378. Situated in Štinjan in the Istria region, with Bi Val Beach and Štinjan Beach nearby, Apartments in Valbandon/Istrien 34378 features accommodation with... Ubytovanie Apartments in Valbandon/Istrien 34378 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Valbandon

6,8

Apartments Valbandon

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Valbandon. Apartmány Valbandon sa nachádzajú v meste Fažana, 4,2 km od Národného parku Brijuni. Ubytovacie jednotky sú vybavené satelitnou TV. Ubytovanie Apartments Valbandon sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Valbandon/Istrien 11261

Apartment in Valbandon/Istrien 11261

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Valbandon/Istrien 11261. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Valbandon/Istrien 11261 is set in Fažana, within just less than 1 km of Bi Val Beach. Ubytovanie Apartment in Valbandon/Istrien 11261 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Valbandon/Istrien 8352

Apartment in Valbandon/Istrien 8352

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Valbandon/Istrien 8352. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Valbandon/Istrien 8352 is situated in Štinjan, within just less than 1 km of Bi Val Beach. Ubytovanie Apartment in Valbandon/Istrien 8352 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valbandon 11438d

Apartment Valbandon 11438d

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valbandon 11438d. Apartmán Valbandon 11438d ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v meste Štinjan, 24 km od Rovinj. Ubytovanie Apartment Valbandon 11438d sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valbandon, Istria 5

Apartment Valbandon, Istria 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valbandon, Istria 5. Apartment Valbandon, Istria 5 enjoys a location in Fažana, just 2.1 km from Badel Beach and 2.3 km from Brijuni National Park. Ubytovanie Apartment Valbandon, Istria 5 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maja

Apartment Maja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maja. Apartment Maja offers accommodation in Štinjan, 24 km from Rovinj. The air-conditioned unit is 40 km from Poreč. Ubytovanie Apartment Maja sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Sole

House Sole

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Sole. House Sole offers accommodation in Valbandon, 2 km from San Lorenzo Beach Fazana and 2.3 km from Štinjan Beach. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie House Sole sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria).

Holiday home in Fazana/Istrien 11339

Holiday home in Fazana/Istrien 11339

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Fazana/Istrien 11339. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Fazana/Istrien 11339 is set in Fondole, within just 2 km of Bi Val Beach. Ubytovanie Holiday home in Fazana/Istrien 11339 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Valbandon/Istrien 34668

Apartment in Valbandon/Istrien 34668

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Valbandon/Istrien 34668. Apartmán in Valbandon/Istrien 34668 sa nachádza v obci Štinjan, 1,1 km od pláže Bi Val, 2 km od pláže Štinjan a 2,1 km od pláže San Lorenzo Fazana. Ubytovanie Apartment in Valbandon/Istrien 34668 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria).

Apartment Valbandon 210

Apartment Valbandon 210

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valbandon 210. Apartment Valbandon 210 enjoys a location in Štinjan, just 2.1 km from San Lorenzo Beach Fazana and 2.1 km from Štinjan Beach. Ubytovanie Apartment Valbandon 210 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 247 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valbandon 07

Apartment Valbandon 07

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valbandon 07. Apartment Valbandon 07 is set in Fažana, 1.8 km from San Lorenzo Beach Fazana, 2.3 km from Badel Beach, and 2.2 km from Brijuni National Park. Ubytovanie Apartment Valbandon 07 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 420 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Valbandon

One-Bedroom Apartment in Valbandon

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Valbandon. One-Bedroom Apartment in Valbandon, a property with barbecue facilities, is located in Fažana, 2.2 km from Brijuni National Park. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Valbandon sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Valbandon

Four-Bedroom Holiday Home in Valbandon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Valbandon. Situated in Fondole, Four-Bedroom Holiday Home in Valbandon features a private pool. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Valbandon sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 275 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Valbandon

Four-Bedroom Holiday Home in Valbandon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Valbandon. Four-Bedroom Holiday Home in Valbandon is a property with a private pool, situated in Štinjan, within just 1.8 km of Štinjan Beach and 1. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Valbandon sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 596 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Valbandon w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Valbandon w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Valbandon w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Barbecue facilities is featured on-site at Stunning home in Valbandon w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms, which is set in Valbandon, just 1. Ubytovanie Stunning home in Valbandon w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Christine

Villa Christine

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Christine. Villa Christine is set in Valbandon. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Villa Christine sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria).

Cozy Holiday Home in Fazana near Sea

Cozy Holiday Home in Fazana near Sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cozy Holiday Home in Fazana near Sea. Situated in Fondole, within 2.9 km of Štinjan Beach, Cozy Holiday Home in Fazana near Sea offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytovanie Cozy Holiday Home in Fazana near Sea sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria).

Delightful apartment with 2 bedrooms

Delightful apartment with 2 bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Delightful apartment with 2 bedrooms. Set in Valbandon in the Istria region, Delightful apartment with 2 bedrooms has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Delightful apartment with 2 bedrooms sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria).

Apartments Dragica

Apartments Dragica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dragica. Situated in Valbandon in the Istria region, Apartments Dragica features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Dragica sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Volaris

Villa Volaris

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Volaris. Villa Volaris offers accommodation in Valbandon, 1.8 km from San Lorenzo Beach Fazana and 2.1 km from Štinjan Beach. Ubytovanie Villa Volaris sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 438 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Roma - with terrace

Apartment Roma - with terrace

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roma - with terrace. Apartment Roma - with terrace offers accommodation in Valbandon, 2 km from San Lorenzo Beach Fazana and 2.5 km from Badel Beach. Ubytovanie Apartment Roma - with terrace sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dorijano

Apartments Dorijano

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dorijano. Featuring an outdoor pool, Apartments Dorijano in Fažana offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartments Dorijano sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Valbandon/Istrien 8617

Apartments in Valbandon/Istrien 8617

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Valbandon/Istrien 8617. Offering free WiFi and free private parking, Apartments in Valbandon/Istrien 8617 is set in Fažana, within just 750 metres of Bi Val Beach. Ubytovanie Apartments in Valbandon/Istrien 8617 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Valbandon/Istrien 8616

Apartment in Valbandon/Istrien 8616

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Valbandon/Istrien 8616. Set in Fažana, 750 metres from Bi Val Beach, 1.2 km from San Lorenzo Beach Fazana and 1. Ubytovanie Apartment in Valbandon/Istrien 8616 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Valbandon/Istrien 11260

Apartment in Valbandon/Istrien 11260

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Valbandon/Istrien 11260. Apartment in Valbandon/Istrien 11260 is located in Fažana, less than 1 km from Bi Val Beach, a 16-minute walk from San Lorenzo Beach Fazana, and 1. Ubytovanie Apartment in Valbandon/Istrien 11260 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Valbandon/Istrien 8365

Apartment in Valbandon/Istrien 8365

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Valbandon/Istrien 8365. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Valbandon/Istrien 8365 is located in Fažana, within just 750 metres of Bi Val Beach. Ubytovanie Apartment in Valbandon/Istrien 8365 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valbandon 4

Apartment Valbandon 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valbandon 4. Situated in Fažana, less than 1 km from Bi Val Beach, a 19-minute walk from San Lorenzo Beach Fazana and 2 km from Badel Beach, Apartment Valbandon 4... Ubytovanie Apartment Valbandon 4 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valbandon, Istria 6

Apartment Valbandon, Istria 6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valbandon, Istria 6. Located less than 1 km from Bi Val Beach, a 20-minute walk from San Lorenzo Beach Fazana and 2. Ubytovanie Apartment Valbandon, Istria 6 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valbandon, Istria 4

Apartment Valbandon, Istria 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valbandon, Istria 4. Apartment Valbandon, Istria 4 offers accommodation in Fondole, 2.7 km from Badel Beach. With free private parking, the property is 1. Ubytovanie Apartment Valbandon, Istria 4 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valbandon, Istia 2

Apartment Valbandon, Istia 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valbandon, Istia 2. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Valbandon, Istia 2 is situated in Fondole, within just 1.2 km of Bi Val Beach. Ubytovanie Apartment Valbandon, Istia 2 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valbandon 9

Apartment Valbandon 9

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valbandon 9. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Valbandon 9 is set in Fondole, just 1.2 km from Bi Val Beach. Ubytovanie Apartment Valbandon 9 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pineta

Apartment Pineta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pineta. Apartment Pineta is set in Fondole, 1.5 km from Bi Val Beach and 2.2 km from San Lorenzo Beach Fazana, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Apartment Pineta sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azur Pearl

Azur Pearl

Ubytovanie (Apartmán) Azur Pearl. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Azur Pearl is located in Valbandon. Ubytovanie Azur Pearl sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Valbandon, Fazana - 11438

Apartments with a parking space Valbandon, Fazana - 11438

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Valbandon, Fazana - 11438. Set in Štinjan in the Istria region, with Bi Val Beach and San Lorenzo Beach Fazana nearby, Apartments with a parking space Valbandon, Fazana - 11438... Ubytovanie Apartments with a parking space Valbandon, Fazana - 11438 sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lili

Holiday Home Lili

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lili. Offering garden views, Holiday Home Lili is an accommodation located in Valbandon, 1.2 km from San Lorenzo Beach Fazana and 1.6 km from Badel Beach. Ubytovanie Holiday Home Lili sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Miranda

Holiday home Miranda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Miranda. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Holiday home Miranda can be found in Valbandon, close to Štinjan Beach and 2. Ubytovanie Holiday home Miranda sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria).

Villa Rustica

Villa Rustica

Ubytovanie (Vila) Villa Rustica. Villa Rustica is situated in Fondole, 2.2 km from Bi Val Beach, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Villa Rustica sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 463 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rudy

Villa Rudy

Ubytovanie (Vila) Villa Rudy. Villa Rudy has a balcony and is situated in Štinjan, within just less than 1 km of Bi Val Beach and 1.8 km of Štinjan Beach. Ubytovanie Villa Rudy sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 228 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Matilda Fazana

Villa Matilda Fazana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Matilda Fazana. Villa Matilda Fazana offers accommodation in Valbandon, 2.4 km from San Lorenzo Beach Fazana and 2.7 km from Badel Beach. Ubytovanie Villa Matilda Fazana sa nachádza v meste Valbandon (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)