Hľadať

Ubytovanie

Apartments Petarcica Beach Apartmány

Zavala 193, 21465 Zavala, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petarcica Beach. Apartmány Petarica Beach ponúkajú ubytovanie so záhradou, terasu a výhľadom na more v letovisku Zavala. K dispozícii je taktiež bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Petarcica Beach sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Petarcica Beach

V reštaurácii na mieste sa podávajú rôzne pokrmy chorvátskej a talianskej kuchyne. Na mieste si môžu požičať bicykle. Apartmány Petarica Beach ponúkajú ubytovanie so záhradou, terasu a výhľadom na more v letovisku Zavala. Jaskyňa Grapčeva je vzdialená 16 km od ubytovania. Každá ubytovacia jednotka je vybavená umývačkou riadu, rúrou, kávovarom, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii je aj kuchyňa s chladničkou. K dispozícii je taktiež bezplatné Wi-Fi.

Vybavenie ubytovania Apartments Petarcica Beach

 • Na pláži
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Vybavenie na vodné športy (na mieste)za príplatok
 • Potápanieza príplatok
 • Pešia turistika
 • Kanoistika Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Windsurfingza príplatok
 • Rybolovza príplatok
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Strážené parkovisko
 • Požičovňa áut
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Bankomat
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Zmenáreň
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Minimarket na mieste
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Izba pre alergikov
 • Kúrenie
 • VIP vybavenie izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Zavala

Hvar Apartment

10

Hvar Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Hvar Apartment. Featuring sea views, Hvar Apartment provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 100 metres from Zavala Beach. Ubytovanie Hvar Apartment sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Inzomare Hvar

10

Inzomare Hvar

Ubytovanie (Apartmány) Inzomare Hvar. Located in Zavala in the Hvar Island region and Skalinada Beach reachable within 300 metres, Inzomare Hvar provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Inzomare Hvar sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Larum

10

Apartment Larum

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Larum. Located in Zavala, 300 metres from Zavala Port Beach and 300 metres from Skalinada Beach, Apartment Larum provides air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Apartment Larum sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Summer house Villa Margarita

9,9

Summer house Villa Margarita

Ubytovanie (Vila) Summer house Villa Margarita. Located in Zavala, 450 metres from Skalinada Beach and 450 metres from Zavala Port Beach, Summer house Villa Margarita offers a garden and air... Ubytovanie Summer house Villa Margarita sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rakic

9,8

Apartments Rakic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rakic. Featuring a terrace, Apartments Raki? is an apartment situated in Zavala, 6 km from Grapčeva Cave. The air-conditioned unit is equipped with a kitchenette. Ubytovanie Apartments Rakic sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Stella Mare

9,7

Villa Stella Mare

Ubytovanie (Vily) Villa Stella Mare. Ubytovacie zariadenie Villa Stella Mare s výhľadom na more sa nachádza v meste Zavala a ponúka reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, bar,... Ubytovanie Villa Stella Mare sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Villa Veli

9,7

Guest House Villa Veli

Ubytovanie (Penzión) Guest House Villa Veli. Penzión Villa Veli s grilom a výhľadom na more sa nachádza v obci Zavala na ostrove Hvar, 5 km od jaskyne Grapčeva. Ubytovanie Guest House Villa Veli sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Nautilus-Bay Steinhaus

9,7

Nautilus-Bay Steinhaus

Ubytovanie (Vila) Nautilus-Bay Steinhaus. Situated in Zavala, within 400 metres of Skalinada Beach and 650 metres of Zavala Port Beach, Nautilus-Bay Steinhaus offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Nautilus-Bay Steinhaus sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jele

9,5

Apartments Jele

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jele. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Zavala, 5 km od jaskyne Grapčeva. K dispozícii je vám bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie Apartments Jele sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tamara

9,5

Villa Tamara

Ubytovanie (Apartmány) Villa Tamara. Vila Tamara sa nachádza v obci Zavala na ostrove Hvar, 200 metrov od pláže Skalinada. Ubytovanie Villa Tamara sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Braco Caratan

9,4

Apartmani Braco Caratan

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Braco Caratan. Situated in Zavala in the Hvar Island region and Skalinada Beach reachable within 250 metres, Apartmani Braco Caratan features accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Braco Caratan sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nautic

9,4

Apartments Nautic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nautic. Situated in Zavala in the Hvar Island region and Dondola Beach reachable within 100 metres, Apartments Nautic features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Nautic sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Villa Plaža

9,3

Villa Plaža

Ubytovanie (Apartmán) Villa Plaža. Set in Zavala, 250 metres from Skalinada Beach and 350 metres from Zavala Port Beach, Villa Plaža offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Villa Plaža sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nautilus-Bay

9,2

Apartments Nautilus-Bay

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nautilus-Bay. Apartments Nautilus-Bay offers apartments with free WiFi, a balcony and air conditioning, and water sports facilities on site. Ubytovanie Apartments Nautilus-Bay sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zavala

9,2

Apartment Zavala

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavala. Located in Zavala, 50 metres from Skalinada Beach and 250 metres from Dondola Beach, Apartment Zavala provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Zavala sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Hotel Skalinada

9,2

Hotel Skalinada

Ubytovanie (Hotel) Hotel Skalinada. Situated in Zavala, 100 metres from Stela Beach, Hotel Skalinada features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared lounge. Ubytovanie Hotel Skalinada sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lenko

9,1

Apartment Lenko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lenko. Offering garden views, Apartment Lenko is an accommodation set in Zavala, 50 metres from Skalinada Beach and 350 metres from Dondola Beach. Ubytovanie Apartment Lenko sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lenka

9

Apartment Lenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lenka. Apartmán Lenka sa nachádza v Zavale, 5 km od jaskyne Grapčeva a ponúka gril a výhľad na more. Ubytovanie Apartment Lenka sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Rubinić

9

Holiday Home Rubinić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Rubinić. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Rubinić so záhradou sa nachádza v meste Zavala (ostrov Hvar). Ubytovanie Holiday Home Rubinić sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Babič

9

Holiday Home Babič

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Babič. Dovolenkový dom s terasou Kuća za Odmor Babič sa nachádza v obci Zavala. Ubytovanie Holiday Home Babič sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zmaj

9

Apartments Zmaj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zmaj. Apartmány Zmaj sa nachádzajú v meste Zavala, 30 metrov od pláže, a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartments Zmaj sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Petrovac

8,9

Apartments Petrovac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petrovac. Ubytovanie Apartments Petrovac sa nachádza v obci Zavala. Ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Apartments Petrovac sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Vjeko

8,9

Bed and Breakfast Vjeko

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Vjeko. Ubytovacie zariadenie Bed and Breakfast Vjeko sa nachádza v obci Zavala, 5 km od jaskyne Grapčeva. Ubytovanie Bed and Breakfast Vjeko sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cast Away - Eco Village

8,9

Cast Away - Eco Village

Ubytovanie (Dovolenkový park) Cast Away - Eco Village. Dedinka v štýle Robinsona Crusoe Cast Away - Eco Village sa nachádza na vyvýšenine nad 2 plážami, neďaleko obce Gromin Dolac na ostrove Hvar. Ubytovanie Cast Away - Eco Village sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Marjan

8,7

Guest House Marjan

Ubytovanie (Penzión) Guest House Marjan. Guest House Marjan sa nachádza v obci Zavala, 17 km od jaskyne Grapčeva. Ubytovanie Guest House Marjan sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Zavala

8,5

Studio Zavala

Ubytovanie (Apartmán) Studio Zavala. Štúdio Zavala s polohou na brehu mora sídli v tradičnom kamennom dome a má priestrannú terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Studio Zavala sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Apartments Ana features sea views, free WiFi and free private parking, set in Zavala, 150 metres from Zavala Beach. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mala

Villa Mala

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Mala. Situated in Zavala, within 100 metres of Skalinada Beach and 300 metres of Dondola Beach, Villa Mala offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Villa Mala sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zavala, Hvar - 2986

Apartments by the sea Zavala, Hvar - 2986

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zavala, Hvar - 2986. Apartment Zavala 2986a offers accommodation in Zavala. Guests benefit from patio. There is a dining area and a kitchen equipped with fridge. Ubytovanie Apartments by the sea Zavala, Hvar - 2986 sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Holiday Home Margarita (HVR250)

Holiday Home Margarita (HVR250)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Margarita (HVR250). Boasting sea views, Holiday Home Margarita (HVR250) offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 550 metres from Dondola Beach. Ubytovanie Holiday Home Margarita (HVR250) sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zavala Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Zavala Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Ubytovanie (Vila) Zavala Villa Sleeps 8 Pool WiFi. Located in Zavala, Zavala Villa Sleeps 8 Pool WiFi provides accommodation with a private pool and pool views. Set 1. Ubytovanie Zavala Villa Sleeps 8 Pool WiFi sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 981 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New apartment with private parking, and terrace

New apartment with private parking, and terrace

Ubytovanie (Apartmán) New apartment with private parking, and terrace. Featuring sea views, New apartment with private parking, and terrace provides accommodation with a balcony and a kettle, around 450 metres from Petarčica... Ubytovanie New apartment with private parking, and terrace sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New apartment with private path to sea

New apartment with private path to sea

Ubytovanie (Apartmán) New apartment with private path to sea. Situated in Zavala, within 200 metres of Zavala Port Beach and 250 metres of Zavala Beach, New apartment with private path to sea offers accommodation with... Ubytovanie New apartment with private path to sea sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zavala

Apartment Zavala

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zavala. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Zavala is situated in Zavala, within just 150 metres of Skalinada Beach. Ubytovanie Apartment Zavala sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 712 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ruža 3492

Apartment Ruža 3492

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ruža 3492. Located in Zavala, 400 metres from Skalinada Beach and 400 metres from Zavala Beach, Apartment Ruža 3492 offers air conditioning. Ubytovanie Apartment Ruža 3492 sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa-Gorma at the beach, Apartment 121

Casa-Gorma at the beach, Apartment 121

Ubytovanie (Apartmán) Casa-Gorma at the beach, Apartment 121. Located in Zavala, within 100 metres of Dondola Beach and 150 metres of Petarčica Beach, Casa-Gorma at the beach, Apartment 121 offers accommodation with... Ubytovanie Casa-Gorma at the beach, Apartment 121 sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Corinna Zavala Resort

Corinna Zavala Resort

Ubytovanie (Apartmán) Corinna Zavala Resort. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Corinna Zavala Resort is located in Zavala. Ubytovanie Corinna Zavala Resort sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Zavala with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3576-1)

Apartment in Zavala with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3576-1)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Zavala with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3576-1). Set in Zavala, 350 metres from Zavala Port Beach and 350 metres from Skalinada Beach, Apartment in Zavala with sea view, terrace, air conditioning, WiFi... Ubytovanie Apartment in Zavala with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3576-1) sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zavala, Hvar - 8802

Apartments with a parking space Zavala, Hvar - 8802

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Zavala, Hvar - 8802. Apartments with a parking space Zavala, Hvar - 8802 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Zavala, 150 metres from Zavala Beach. Ubytovanie Apartments with a parking space Zavala, Hvar - 8802 sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Davor Exclusive Suites

Davor Exclusive Suites

Ubytovanie (Apartmán) Davor Exclusive Suites. Davor Exclusive Suites offers accommodation in Zavala, 5 km from Grapčeva Cave. The accommodation features free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Davor Exclusive Suites sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amaizing view stone house

Amaizing view stone house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amaizing view stone house. Situated in Zavala, just 5 km from Grapčeva Cave, Amaizing view stone house offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Amaizing view stone house sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Veli Nova

Villa Veli Nova

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Veli Nova. Surrounded by some of the most distinguished vineyards on Hvar Island, Villa Veli Nova offers rooms with balcony and beautiful sea views just 70 metres... Ubytovanie Villa Veli Nova sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anabela

Villa Anabela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Anabela. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Anabela is situated in Zavala. Ubytovanie Villa Anabela sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 247 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zavala view luxe apartment-private path to sea

Zavala view luxe apartment-private path to sea

Ubytovanie (Apartmán) Zavala view luxe apartment-private path to sea. Situated in Zavala, within 200 metres of Zavala Port Beach and 250 metres of Zavala Beach, Zavala view luxe apartment-private path to sea offers... Ubytovanie Zavala view luxe apartment-private path to sea sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 330 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Barba

Apartments Barba

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Barba. Situated in Zavala in the Hvar Island region, with Skalinada Beach and Petarčica Beach nearby, Apartments Barba features accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Barba sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ljiljana

Apartments Ljiljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ljiljana. Apartments Ljiljana has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Zavala, 100 metres from Zavala Port Beach. Ubytovanie Apartments Ljiljana sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivanko

Apartments Ivanko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivanko. Situated in Zavala in the Hvar Island region, with Zavala Beach and Zavala Port Beach nearby, Apartments Ivanko features accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Ivanko sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nautilus-Bay 210, 211

Apartments Nautilus-Bay 210, 211

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nautilus-Bay 210, 211. Set in Zavala in the Hvar Island region and Dondola Beach reachable within a few steps, Apartments Nautilus-Bay 210, 211 offers accommodation with free... Ubytovanie Apartments Nautilus-Bay 210, 211 sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zavala-Lighthouse

Zavala-Lighthouse

Ubytovanie (Apartmány) Zavala-Lighthouse. Set a few steps from Zavala Beach, Zavala-Lighthouse offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Zavala-Lighthouse sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brand new apartment Zavala 2, 2 min utes to beach

Brand new apartment Zavala 2, 2 min utes to beach

Ubytovanie (Apartmány) Brand new apartment Zavala 2, 2 min utes to beach. Set 350 metres from Skalinada Beach, Brand new apartment Zavala 2, 2 min utes to beach offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Brand new apartment Zavala 2, 2 min utes to beach sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

209 Zavala Ferienwohnung

209 Zavala Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) 209 Zavala Ferienwohnung. Located in Zavala, within 150 metres of Zavala Beach and 200 metres of Stela Beach, 209 Zavala Ferienwohnung offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie 209 Zavala Ferienwohnung sa nachádza v meste Zavala (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)