Hľadať

Ubytovanie

Apartments Petra Apartmány

Kornatska 11, 22212 Tribunj, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petra. Ubytovacie zariadenie Apartments Petra sa nachádza 70 metrov od pláže Zamalin a ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným... Ubytovanie Apartments Petra sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Petra

Medzi obľúbené miesta v okolí apartmánu patria pláž Bristak, pláž Sovlja a prístav Tribunj. V ubytovacích jednotkách sú dláždené podlahy a ich súčasťou je priestor na posedenie s káblovou TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským priestorom a súkromná kúpeľňa. K dispozícii sú tiež chladnička a rýchlovarná kanvica. Jeden z našich favoritov v destinácii TribunjUbytovacie zariadenie Apartments Petra sa nachádza 70 metrov od pláže Zamalin a ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Letisko Zadar, ktoré je k ubytovaniu Apartments Petra najbližšie, je vzdialené 75 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži
 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Apartments Petra

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Potápanieza príplatok
 • Rybolovza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Parkovacia garáž
 • Parkovanie na ulici
 • Čistiareňza príplatok
 • Práčovňaza príplatok
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Tribunj

Vila Kornati

10

Vila Kornati

Ubytovanie (Vila) Vila Kornati. Situated in Tribunj, 500 metres from Zamalin Beach and less than 1 km from Bristak Beach, Vila Kornati offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Vila Kornati sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gray

10

Villa Gray

Ubytovanie (Vila) Villa Gray. Featuring an outdoor pool and sea views, Villa Gray is located in Tribunj. Ubytovanie Villa Gray sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Kod Male Gospe

10

Kod Male Gospe

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kod Male Gospe. Kod Male Gospe has a patio and is set in Tribunj, within just 800 metres of Bristak Beach and 1.3 km of Sovlja Beach. Ubytovanie Kod Male Gospe sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dželalija

10

Apartments Dželalija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dželalija. Apartmány Dželalija s výhľadom na more sa nachádzajú v obci Tribunj, 1,1 km od osady Luka Tribunj a 700 metrov od prístavu Tribunj. Ubytovanie Apartments Dželalija sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lucana

10

Apartman Lucana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lucana. Situated just 250 metres from Zamalin Beach, Apartman Lucana features accommodation in Tribunj with access to a bar, barbecue facilities, as well as a... Ubytovanie Apartman Lucana sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Vila Marijini Dvori

10

Boutique Vila Marijini Dvori

Ubytovanie (Bed and breakfast) Boutique Vila Marijini Dvori. Boutique Vila Marijini Dvori s výhľadom na more sa nachádza v meste Tribunj a ponúka reštauráciu, bankomat, bar, záhradu a terasu. Ubytovanie Boutique Vila Marijini Dvori sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Suzana

10

Vila Suzana

Ubytovanie (Apartmány) Vila Suzana. Vila Suzana sa môže pochváliť grilom a nachádza sa v meste Tribunj, 300 metrov od prístavu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Suzana sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Tri bunje

10

Apartmani Tri bunje

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tri bunje. Apartmani Tri bunje sa nachádzajú v obci Tribunj, 500 metrov od prístavu. Ponúkajú vám ubytovanie s klimatizáciou a so vstupom do záhrady s grilom. Ubytovanie Apartmani Tri bunje sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nadoveza

10

Apartment Nadoveza

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nadoveza. Boasting garden views, Apartment Nadoveza features accommodation with a patio and a coffee machine, around 600 metres from Bristak Beach. Ubytovanie Apartment Nadoveza sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Galia

9,9

Villa Galia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Galia. Boasting an outdoor pool and garden views, Villa Galia is set in Tribunj. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Villa Galia sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Podvorac

9,9

Apartments Podvorac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Podvorac. Ubytovacie zariadenie Apartments Podvorac sa nachádza v obci Tribunj, 250 metrov od pláže Zamalin a necelý 1 km od pláže Bristak. Ubytovanie Apartments Podvorac sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Perkov

9,9

Apartment Perkov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Perkov. Situated in Tribunj, 400 metres from Zamalin Beach and 800 metres from Bristak Beach, Apartment Perkov features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Perkov sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nevo

9,9

Apartments Nevo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nevo. Located in Tribunj, 200 metres from Zamalin Beach and less than 1 km from Sovlja Beach, Apartments Nevo provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartments Nevo sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home West

9,9

Holiday Home West

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home West. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Holiday Home West is situated in Sovlje. Ubytovanie Holiday Home West sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 262 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Smiljanic

9,9

Apartments Smiljanic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Smiljanic. Apartmán Smiljanic ponúka klimatizované ubytovanie v meste Tribunj, 48 km od Trogiru. Niektoré apartmány majú priestor na posedenie a/alebo jedáleň. Ubytovanie Apartments Smiljanic sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny Day apartments

9,9

Sunny Day apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sunny Day apartments. Ubytovanie Sunny Day apartments sa nachádza v meste Tribunj v Šibenicko-kninskej župe, 300 metrov od pláže Bristak. Ubytovanie Sunny Day apartments sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Iva Apartmani

9,8

Iva Apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Iva Apartmani. Ubytovanie Iva Apartmani sa nachádza v meste Tribunj, 300 metrov od pláže Bristak a necelý 1 km od pláže Plava Plaza. Ubytovanie Iva Apartmani sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Divine Dalmatia Apartments 2

9,8

Divine Dalmatia Apartments 2

Ubytovanie (Apartmány) Divine Dalmatia Apartments 2. Ubytovacie zariadenie Divine Dalmatia Apartments 2 sa nachádza v meste Tribunj, 550 metrov od pláže Zamalin a 800 metrov od pláže Bristak. Ubytovanie Divine Dalmatia Apartments 2 sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marietta

9,8

Apartment Marietta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marietta. Apartmán Marietta sa nachádza v obci Tribunj, 500 metrov od prístavu Tribunj. Ubytovanie Apartment Marietta sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tribunj House

9,8

Tribunj House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tribunj House. Ubytovacie zariadenie Tribunj House sa nachádza v meste Tribunj, 400 metrov od pláže Zamalin a 600 metrov od pláže Bristak. Ubytovanie Tribunj House sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tribunj

9,8

Apartman Tribunj

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tribunj. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Tribunj. Ponúka vám terasu, záhradu s grilom, balkón a slnečnú terasu. Ubytovanie Apartman Tribunj sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Franka

9,8

Apartment Franka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Franka. Located in Tribunj in the Sibenik-Knin County region, with Zamalin Beach and Bristak Beach nearby, Apartment Franka provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartment Franka sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Josip 2

9,8

Apartment Josip 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Josip 2. Apartmán Josip 2 ponúka ubytovanie v meste Tribunj s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Prístav Tribunj je vzdialený 200 m. Ubytovanie Apartment Josip 2 sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mila II

9,8

Apartments Mila II

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mila II. Situated in Tribunj in the Sibenik-Knin County region, with Zamalin Beach and Bristak Beach nearby, Apartments Mila II features accommodation with free... Ubytovanie Apartments Mila II sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Grubelić

9,8

Apartment Grubelić

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Grubelić. Apartmán Grubelić ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Tribunj. Prístav Luka Tribunj je vzdialený 1,2 km. Ubytovanie Apartment Grubelić sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Dujic

9,8

Apartments Dujic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dujic. Apartmány Dujic sa nachádzajú 500 metrov od centra obce Tribunj a 200 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Dujic sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oaza Tribunj

9,8

Oaza Tribunj

Ubytovanie (Apartmány) Oaza Tribunj. Located in Tribunj in the Sibenik-Knin County region and Bristak Beach reachable within 650 metres, Oaza Tribunj provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Oaza Tribunj sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aurora

9,7

Aurora

Ubytovanie (Vila) Aurora. Ubytovanie Aurora sa nachádza v meste Tribunj, 700 metrov od miestneho prístavu. Ubytovanie Aurora sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Nikolic Suites

9,7

The Nikolic Suites

Ubytovanie (Apartmány) The Nikolic Suites. Ubytovanie The Nikolic Suites sa nachádza 300 metrov od prístavu Tribunj. Ponúka ubytovacie jednotky s balkónom, záhradu a gril. Ubytovanie The Nikolic Suites sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Magdalena

9,7

Guesthouse Magdalena

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Magdalena. Set within 700 metres of Tribunj Marina and 1 km of Luka Tribunj, Guesthouse Magdalena offers rooms in Tribunj. Ubytovanie Guesthouse Magdalena sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sunset

9,7

Apartment Sunset

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunset. Located in Tribunj, 300 metres from Zamalin Beach and 800 metres from Bristak Beach, Apartment Sunset provides air-conditioned accommodation with a patio... Ubytovanie Apartment Sunset sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Zdenka

9,7

Apartments Zdenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zdenka. Situated in Tribunj in the Sibenik-Knin County region and Bristak Beach reachable within 250 metres, Apartments Zdenka features accommodation with free... Ubytovanie Apartments Zdenka sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nevena

9,7

Apartment Nevena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nevena. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Tribunj, 1,2 km od Luka Tribunj. Je vzdialený 400 metrov od prístavu ACI Marina Tribunj. Ubytovanie Apartment Nevena sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jerkin

9,7

Apartments Jerkin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jerkin. Apartmány Jerkin sa nachádzajú v meste Tribunj a ponúkajú záhradu. Mesto Trogir je vzdialené 48 km. Ubytovanie Apartments Jerkin sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea Star

9,7

Sea Star

Ubytovanie (Penzión) Sea Star. Sea Star is located on the beachfront in Tribunj, 500 metres from Zamalin Beach and 550 metres from Bristak Beach. Ubytovanie Sea Star sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Tribunj

9,7

Apartments Villa Tribunj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Tribunj. Tieto apartmány s klimatizáciou ponúkajú ubytovanie v meste Tribunj. Najbližšia pláž je vzdialená 80 metrov, centrum mesta 300 metrov. Ubytovanie Apartments Villa Tribunj sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jere

9,7

Jere

Ubytovanie (Apartmán) Jere. Located in Tribunj, 450 metres from Sovlja Beach and 800 metres from Zamalin Beach, Jere provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared... Ubytovanie Jere sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amon-Ra Tribunj

9,7

Amon-Ra Tribunj

Ubytovanie (Apartmány) Amon-Ra Tribunj. Ubytovacie zariadenie Amon-Ra Tribunj sa nachádza 200 metrov od prístavu a 1,5 km od letoviska Luka Tribunj v obci Tribunj a poskytuje ubytovanie s... Ubytovanie Amon-Ra Tribunj sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman David

9,7

Apartman David

Ubytovanie (Apartmán) Apartman David. Ubytovacie zariadenie Apartman David sa nachádza v obci Tribunj 50 metrov od pláže Zamalin a necelý 1 km od pláže Bristak. Ubytovanie Apartman David sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ema

9,7

Apartments Ema

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ema. Ubytovanie Apartments Ema sa nachádza v meste Tribunj v Šibenicko-kninskej župe, necelých 500 metrov od pláže Zamalin. Ubytovanie Apartments Ema sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perla Alba Apartments

9,7

Perla Alba Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Perla Alba Apartments. Set in Tribunj in the Sibenik-Knin County region and Zamalin Beach reachable within 350 metres, Perla Alba Apartments offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Perla Alba Apartments sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Vedrana

9,7

Apartment Vedrana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vedrana. Apartmán Vedrana s výhľadom na záhradu a možnosťou ubytovania domácich zvierat sa nachádza v obci Tribunj. Je vzdialený 49 km od mesta Trogir. Ubytovanie Apartment Vedrana sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Studio Apartment Toni

9,7

Studio Apartment Toni

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Toni. Studio Apartment Toni, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is set in Tribunj, 1 km from Zamalin Beach, 2. Ubytovanie Studio Apartment Toni sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tribunj

9,7

Apartment Tribunj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tribunj. Apartmán Tribunj sa nachádza v obci Tribunj, 900 metrov od Luka Tribunj. Má terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Tribunj sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Beach House Tribunj

9,6

Beach House Tribunj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach House Tribunj. Set in Tribunj, this air-conditioned holiday home features free WiFi, a sauna and a terrace with sea views. Ubytovanie Beach House Tribunj sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Rooms Tony

9,6

Apartments & Rooms Tony

Ubytovanie (Apartmány) Apartments & Rooms Tony. Apartmány a izby Tony sa nachádzajú v letovisku Tribunj, neďaleko prístavu Tribunj Marina a Luka Tribunj. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi, sezónny bazén a... Ubytovanie Apartments & Rooms Tony sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Villa Lilliana

9,6

Apartmani Villa Lilliana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Villa Lilliana. Set in Tribunj in the Sibenik-Knin County region, with Bristak Beach and Plava plaza beach nearby, Apartmani Villa Lilliana offers accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Villa Lilliana sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunshine Apartment Sovlje

9,6

Sunshine Apartment Sovlje

Ubytovanie (Apartmány) Sunshine Apartment Sovlje. Apartmán Sunshine Sovlje so záhradou sa nachádza v meste Tribunj v Šibenicko-kninskej župe. Ponúka bezplatné Wi-Fi, gril a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Sunshine Apartment Sovlje sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tribunj Luji i Andreja

9,6

Apartman Tribunj Luji i Andreja

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Tribunj Luji i Andreja. Ubytovacie zariadenie Apartman Tribunj Luji i Andreja stojí na pokojnom mieste v obci Tribunj, 4 km od mesta Vodice a iba 70 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Apartman Tribunj Luji i Andreja sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Grubisin

9,6

Apartments Grubisin

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Grubisin. Boasting a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartments Grubisin can be found in Tribunj, close to Bristak Beach and 1. Ubytovanie Apartments Grubisin sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vinko Tribunj-Sovlje

9,6

Apartmani Vinko Tribunj-Sovlje

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vinko Tribunj-Sovlje. Apartmani Vinko Tribunj-Sovlje features garden views, free WiFi and free private parking, set in Tribunj, 2.3 km from Bristak Beach. Ubytovanie Apartmani Vinko Tribunj-Sovlje sa nachádza v meste Tribunj (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)