Hľadať

Ubytovanie

Apartments Pipunic Apartmány

Ulica Iv 14 A, 22234 Prvić Šepurine, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pipunic. Located 750 metres from Trstevica Beach, Apartments Pipunic offers a garden, barbecue facilities and accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartments Pipunic sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Pipunic

A fridge, an oven and stovetop are also provided, as well as a kettle. Jeden z bestsellerov v destinácii Prvić Šepurine Located 750 metres from Trstevica Beach, Apartments Pipunic offers a garden, barbecue facilities and accommodation with a patio and free WiFi. 2 km away. Mulo Dvorine Beach is 1. 1 km from Apartments Pipunic, while Srima North Beach is 1. The nearest airport is Split Airport, 70 km from the accommodation. Each unit comes with a sofa, a seating area, a flat-screen TV, a well-fitted kitchen with a dining area, and a private bathroom with a hairdryer. The apartment offers a terrace.

Vybavenie ubytovania Apartments Pipunic

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia je potrebná). Poplatok je 4 EUR za deň.
 • Denné upratovanieza príplatok
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Prvić Šepurine

Apartments Islandbreeze

10

Apartments Islandbreeze

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Islandbreeze. Apartmány Islandbreeze sa nachádzajú v meste Prvić Šepurine. Ubytovanie Apartments Islandbreeze sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jadro

10

Jadro

Ubytovanie (Apartmán) Jadro. Situated in Prvić Šepurine, 50 metres from Trstevica Beach and 1.8 km from Mulo Dvorine Beach, Jadro offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Jadro sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartaments Ukić

9,9

Apartaments Ukić

Ubytovanie (Apartmány) Apartaments Ukić. Set 650 metres from Trstevica Beach and 1.5 km from Mulo Dvorine Beach, Apartaments Ukić in Prvić Šepurine offers air-conditioned accommodation with views... Ubytovanie Apartaments Ukić sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dupin

9,9

Apartments Dupin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dupin. Ubytovanie Apartments Dupin sa nachádza 50 metrov od pláže Trstevica. Ubytovanie Apartments Dupin sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Grubelic

9,9

Apartment Grubelic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Grubelic. Apartmán Grubelic s výhľadom na more ponúka ubytovanie v letovisku Prvić Šepurine, 45 km od Trogiru a 8 km od Šibeniku. Ubytovanie Apartment Grubelic sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Faust

9,8

Apartments Faust

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Faust. Apartmán Prvić sa nachádza v malom mestečku Šepurine, na tichom ostrove neprístupnom pre autá Prvić. Ubytovanie Apartments Faust sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

studio apartman Kata

9,8

studio apartman Kata

Ubytovanie (Apartmán) studio apartman Kata. Featuring free bikes, a garden, and a private beach area, studio apartman Kata provides accommodation in Prvić Šepurine with free WiFi and garden views. Ubytovanie studio apartman Kata sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TRI PALME

9,7

TRI PALME

Ubytovanie (Apartmány) TRI PALME. Situated in Prvić Šepurine, near Trstevica Beach, Mulo Dvorine Beach and Srima South Beach, TRI PALME features free WiFi, and guests can enjoy a terrace. Ubytovanie TRI PALME sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jana Holiday House, Prvić Šepurine

9,2

Jana Holiday House, Prvić Šepurine

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jana Holiday House, Prvić Šepurine. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Jana Holiday House, Prvić Šepurine is situated in Prvić Šepurine. Ubytovanie Jana Holiday House, Prvić Šepurine sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Diana

7,5

Apartment Diana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Diana. Situated in Prvić Šepurine, 500 metres from Trstevica Beach and 1. Ubytovanie Apartment Diana sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Miro

Apartment Miro

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Miro. Located in Prvić Šepurine, less than 1 km from Trstevica Beach and a 16-minute walk from Mulo Dvorine Beach, Apartment Miro provides accommodation with... Ubytovanie Apartment Miro sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ema

Ema

Ubytovanie (Apartmán) Ema. Offering free bikes and sea view, Ema is located in Prvić Šepurine, 700 metres from Trstevica Beach and 1.5 km from Mulo Dvorine Beach. Ubytovanie Ema sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea House

Sea House

Ubytovanie (Apartmán) Sea House. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Sea House can be found in Prvić Luka, close to Trstevica Beach and 1. Ubytovanie Sea House sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sepurine, Prvic - 4237

Apartments by the sea Sepurine, Prvic - 4237

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sepurine, Prvic - 4237. Located in Prvić Šepurine, 350 metres from Trstevica Beach and 1. Ubytovanie Apartments by the sea Sepurine, Prvic - 4237 sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Milica Garden

Milica Garden

Ubytovanie (Apartmán) Milica Garden. Set in Prvić Šepurine, 100 metres from Trstevica Beach and 1. Ubytovanie Milica Garden sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heritage Stone House by the Sea

Heritage Stone House by the Sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Heritage Stone House by the Sea. Featuring garden views, Heritage Stone House by the Sea features accommodation with a patio and a kettle, around 1.1 km from Mulo Dvorine Beach. Ubytovanie Heritage Stone House by the Sea sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ivo Ukić

Apartmani Ivo Ukić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ivo Ukić. Located in Prvić Šepurine, Apartmani Ivo Ukić offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartmani Ivo Ukić sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sepurine, Prvic - 4238

Apartments by the sea Sepurine, Prvic - 4238

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sepurine, Prvic - 4238. Located in Prvić Šepurine, this air-conditioned apartment features a balcony with sea views. The unit is 44 km from Trogir. Ubytovanie Apartments by the sea Sepurine, Prvic - 4238 sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Ane

Kuća za odmor Ane

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Ane. Kuća za odmor Ane, a property with a terrace, is situated in Vodice, 2.9 km from ACI Marina Vodice. Ubytovanie Kuća za odmor Ane sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Barbara

Villa Barbara

Ubytovanie (Apartmán) Villa Barbara. Villa Barbara is situated in Prvić Šepurine and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Villa Barbara sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vicko

Apartments Vicko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vicko. Ubytovanie Apartments Vicko sa nachádza 100 metrov od pláže Trstevica a ponúka záhradu, gril a ubytovacie jednotky s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Vicko sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Anita

Kuća za odmor Anita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Anita. Featuring sea views, Kuća za odmor Anita provides accommodation with a terrace and a kettle, around 700 metres from Trstevica Beach. Ubytovanie Kuća za odmor Anita sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dijana

Villa Dijana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Dijana. Vila Dijana sa nachádza na pokojnom ostrove Prvić s pešou zónou, 5 minút chôdze od najbližšej pláže a ponúka vám možnosť vlastného stravovania. Ubytovanie Villa Dijana sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation House

Vacation House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation House. Located in Prvić Šepurine, 500 metres from Trstevica Beach, Vacation House provides accommodation with a private beach area, free WiFi and a shared... Ubytovanie Vacation House sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Prvic Sepurine

Apartment Prvic Sepurine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prvic Sepurine. Apartmán Prvic Sepurine sa nachádza v obci Prvić Šepurine, 45 km od mesta Trogir. Ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Prvic Sepurine sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mirina

Mirina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mirina. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Mirina is situated in Prvić Šepurine. Ubytovanie Mirina sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grandfather’s Country House

Grandfather’s Country House

Ubytovanie (Vidiecky dom) Grandfather’s Country House. Grandfather’s Country House is a beachfront property located in Prvić Šepurine, 650 metres from Trstevica Beach and 1.4 km from Mulo Dvorine Beach. Ubytovanie Grandfather’s Country House sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Šepurine

Holiday Home Šepurine

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Šepurine. Ubytovanie Holiday Home Šepurine sa nachádza v malom mestečku Šepurine na ostrove Prvić bez áut. Ubytovanie Holiday Home Šepurine sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone house island Prvić

Stone house island Prvić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stone house island Prvić. Set in Prvić Šepurine, 650 metres from Trstevica Beach and 1.5 km from Mulo Dvorine Beach, Stone house island Prvić offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Stone house island Prvić sa nachádza v meste Prvić Šepurine (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)