Hľadať

Ubytovanie

Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica Apartmány

5 Obriž II, 21317 Lokva Rogoznica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica. Ubytovacie zariadenie Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica sa nachádza v obci Lokva Rogoznica, 18 km od mesta Brela. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica

Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované a majú jedálenský kút a priestor na posedenie so satelitnou TV s plochou obrazovkou. Súčasťou každej je súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušičom vlasov a bezplatnými toaletnými potrebami. Ubytovacie zariadenie Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica sa nachádza v obci Lokva Rogoznica, 18 km od mesta Brela. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Hostia môžu využívať gril a terasu. Letiskový transfer je k dispozícii za poplatok. Najbližšie letisko Split sa nachádza vo vzdialenosti 51 km. Mesto Split je vzdialené 36 km a mesto Makarska 30 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments PIVAC - Lokva Rogoznica

 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Odvoz na letiskoza príplatok
 • Vyzdvihnutie z letiskaza príplatok
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Lokva Rogoznica

Studio Zavode 11786b

9,9

Studio Zavode 11786b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Zavode 11786b. Studio Zavode 11786b is located in Lokva Rogoznica, 26 km from Split and 27 km from Makarska. All rooms are equipped with a TV with satellite channels. Ubytovanie Studio Zavode 11786b sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tamara

9,9

Apartment Tamara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tamara. Located in Lokva Rogoznica, 100 metres from Artina Beach and 550 metres from Čamac Beach, Apartment Tamara offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Tamara sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach Time Villa

9,9

Beach Time Villa

Ubytovanie (Vila) Beach Time Villa. Located in Omiš, 50 metres from Artina Beach and 200 metres from Čamac Beach, Beach Time Villa offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Beach Time Villa sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 295 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charismatic Garden Cottage with Sea View

9,8

Charismatic Garden Cottage with Sea View

Ubytovanie (Vidiecky dom) Charismatic Garden Cottage with Sea View. Tento rekreačný dom má záhradu so slnečnou terasou a nachádza sa v obci Lokva Rogoznica v Splitsko-Dalmatínskej župe. Ubytovanie Charismatic Garden Cottage with Sea View sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mate i Dinka

9,8

Mate i Dinka

Ubytovanie (Apartmány) Mate i Dinka. Providing mountain views, Mate i Dinka in Lokva Rogoznica provides accommodation, a garden, a private beach area and a terrace. Ubytovanie Mate i Dinka sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria Croatica

9,8

Adria Croatica

Ubytovanie (Apartmány) Adria Croatica. Ubytovacie zariadenie Adria Croatica sa nachádza v obci Lokva Rogoznica, 150 metrov od pláže Ruskamen. Ubytovanie Adria Croatica sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Milka i Jozo

9,8

Apartmani Milka i Jozo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Milka i Jozo. Boasting an outdoor pool, Apartmani Milka i Jozo in Omiš features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartmani Milka i Jozo sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grandpa's dream

9,8

Grandpa's dream

Ubytovanie (Vila) Grandpa's dream. Situated in Lokva Rogoznica, 800 metres from Čamac Beach and 1.1 km from Artina Beach, Grandpa's dream offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Grandpa's dream sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Niko

9,7

Apartments Niko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Niko. Situated in Lokva Rogoznica, 18 km from Brela, Apartments Niko features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Niko sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Tina

9,7

Holiday Home Tina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Tina. Dovolenkový dom Tina sa nachádza v obci Lokva Rogoznica, 29 km od Splitu a 24 km od Makarskej. Ubytovanie Holiday Home Tina sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kod Cara 3568

9,7

Apartments Kod Cara 3568

Ubytovanie (Penzión) Apartments Kod Cara 3568. Situated in Lokva Rogoznica, within 50 metres of Artina Beach and 550 metres of Čamac Beach, Apartments Kod Cara 3568 features accommodation with barbecue... Ubytovanie Apartments Kod Cara 3568 sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kuzmanić

9,7

Apartment Kuzmanić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kuzmanić. Located in Lokva, Apartment Kuzmanić offers self-catering accommodation. Ubytovanie Apartment Kuzmanić sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Lokva Rogoznica, Omis - 10358

9,7

Apartments with a parking space Lokva Rogoznica, Omis - 10358

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Lokva Rogoznica, Omis - 10358. Ubytovanie sa nachádza v meste Lokva Rogoznica, 27 km od Splitu, a ponúka klimatizované izby a bezplatné parkovanie. Ubytovanie Apartments with a parking space Lokva Rogoznica, Omis - 10358 sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luni

9,7

Apartment Luni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luni. Apartment Luni sa nachádza v meste Lokva Rogoznica. Naskytá sa z neho výhľad na more. Ubytovanie Apartment Luni sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Doris & Petra

9,6

Apartments Doris & Petra

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Doris & Petra. Apartmány Doris & Petra s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a záhradou sa nachádzajú v letovisku Lokva Rogoznica, 29 km od Splitu. Ubytovanie Apartments Doris & Petra sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunrise Apartments and Studio Apartments 1

9,6

Sunrise Apartments and Studio Apartments 1

Ubytovanie (Apartmány) Sunrise Apartments and Studio Apartments 1. Ubytovacie zariadenie Sunrise Apartments and Studio Apartments 1 sa nachádza v obci Lokva Rogoznica v Splitsko-dalmatínskej župe, 300 metrov od pláže... Ubytovanie Sunrise Apartments and Studio Apartments 1 sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Liber

9,6

Apartments Liber

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Liber. Apartmány Liber sa nachádzajú v letovisku Lokva Rogoznica v Splitsko-dalmatínskej župe len 200 metrov od pláže Čelina. Ubytovanie Apartments Liber sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Edita & Robert

9,6

Apartments Edita & Robert

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Edita & Robert. Klimatizované apartmány Edita & Robert sa nachádzajú v meste Lokva Rogoznica, 30 km od Splitu. Makarska je vzdialená 28 km. Ubytovanie Apartments Edita & Robert sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ruskamen Apartments

9,6

Ruskamen Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Ruskamen Apartments. Apartmán Ruskamen sa nachádza v letovisku Lokva Rogoznica a počas pobytu v ňom máte k dispozícii terasu i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ruskamen Apartments sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lovic

9,6

Apartments Lovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Lovic. Ubytovanie Apartments Lovic sa nachádza v letovisku Lokva Rogoznica, 400 metrov od pláže Artina a 700 metrov od pláže Tuna. Ubytovanie Apartments Lovic sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karlo

9,5

Karlo

Ubytovanie (Apartmán) Karlo. Ubytovacie zariadenie Karlo sa nachádza v obci Lokva Rogoznica v Splitsko-dalmatínskej župe a ponúka balkón. Ubytovanie Karlo sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Neno

9,5

Apartmani Neno

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Neno. Located in Lokva Rogoznica in the Split-Dalmatia County region and Beach Ruskamen reachable within 150 metres, Apartmani Neno provides accommodation with... Ubytovanie Apartmani Neno sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani SEA VIEW

9,5

Apartmani SEA VIEW

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani SEA VIEW. Trojhviezdičkové klimatizované ubytovanie Apartmani Sea View s bezplatným Wi-Fi sa nachádza 300 metrov od pláže Artina. Ubytovanie Apartmani SEA VIEW sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Majda

9,4

Apartments Majda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Majda. Apartmány Majda sa nachádzajú v letovisku Lokva Rogoznica a ponúkajú sezónny vonkajší bazén. Split je vzdialený 28 km. Ubytovanie Apartments Majda sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dare

9,4

Apartment Dare

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Dare. Apartmán Dare sa nachádza v obci Lokva Rogoznica, iba 150 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartment Dare sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments House of the rising sun

9,4

Apartments House of the rising sun

Ubytovanie (Apartmány) Apartments House of the rising sun. Ubytovanie Apartments House of the rising sun sa nachádza v meste Lokva Rogoznica a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments House of the rising sun sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Gogi

9,4

Apartman Gogi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gogi. Set in Lokva Rogoznica, 600 metres from Beach Čelina and 1 km from Stanići Beach, Apartman Gogi offers air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytovanie Apartman Gogi sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunrise Apartments and Studio Apartments

9,4

Sunrise Apartments and Studio Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sunrise Apartments and Studio Apartments. Apartmány a štúdiá Sunrise sa nachádzajú v letovisku Lokva Rogoznica, 7 km od Omiša a 30 km od Splitu a Makarskej. Ubytovanie Sunrise Apartments and Studio Apartments sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Stipe

9,4

Villa Stipe

Ubytovanie (Apartmány) Villa Stipe. Vila Stipe sa nachádza v letovisku Lokva Rogoznica 400 metrov od pláže Čamac a 800 metrov od pláže Artina. Ubytovanie Villa Stipe sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Katarina

9,4

Apartments Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katarina. Situated in Lokva Rogoznica in the Split-Dalmatia County region, with Beach Ruskamen and Beach Čelina nearby, Apartments Katarina features accommodation... Ubytovanie Apartments Katarina sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunrise Studio Apartments 3

9,3

Sunrise Studio Apartments 3

Ubytovanie (Apartmány) Sunrise Studio Apartments 3. Ubytovacie zariadenie Sunrise Studio Apartments 3 sa nachádza v obci Lokva Rogoznica, 250 metrov od pláže Ruskamen a necelý 1 km od pláže Čelina. Ubytovanie Sunrise Studio Apartments 3 sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Skalinada Sea View

9,3

Skalinada Sea View

Ubytovanie (Penzión) Skalinada Sea View. Located in Lokva Rogoznica, 50 metres from Artina Beach, Skalinada Sea View provides accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and... Ubytovanie Skalinada Sea View sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Petra

9,3

Apartman Petra

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Petra. Set in Lokva Rogoznica in the Split-Dalmatia County region, Apartman Petra features a garden. Ubytovanie Apartman Petra sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Panorama

9,3

Apartments Panorama

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Panorama. Apartmány Panorama s grilom a spoločnou terasou sa nachádzajú v obci Ruskamen, asi 1,8 km od obce Lokva Rogoznica. Ubytovanie Apartments Panorama sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lorenzo

9,3

Apartments Lorenzo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lorenzo. Apartmány Lorenzo sa nachádzajú v obci Lokva Rogoznica a ponúkajú výhľad na more a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Lorenzo sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grand Terrace Sea View Apartment

9,3

Grand Terrace Sea View Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Grand Terrace Sea View Apartment. Offering barbecue facilities and sea view, Grand Terrace Sea View Apartment is situated in Lokva Rogoznica, less than 1 km from Čamac Beach and a 13-minute... Ubytovanie Grand Terrace Sea View Apartment sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gordana

9,3

Apartments Gordana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gordana. Apartmány Gordana sa nachádzajú v mestečku Lokva Rogoznica a hosťom ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Gordana sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hildegard

9,3

Hotel Hildegard

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hildegard. Hotel St. Hildegard sa nachádza v letovisku Lokva Rogoznica a ponúka reštauráciu a bar. K dispozícii je záhrada a terasa. Ubytovanie Hotel Hildegard sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Fortuna 3427

9,3

Apartments Fortuna 3427

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Fortuna 3427. Located in Lokva Rogoznica, 300 metres from Beach Ruskamen and 350 metres from Beach Čelina, Apartments Fortuna 3427 provides accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments Fortuna 3427 sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jozini trudi

9,3

Villa Jozini trudi

Ubytovanie (Vila) Villa Jozini trudi. Vila Jozini trudi sa nachádza v letovisku Lokva Rogoznica. Na mieste máte k dispozícii súkromný bazén a súkromné parkovisko. Ubytovanie Villa Jozini trudi sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Old Stone House

9,3

Apartment Old Stone House

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Old Stone House. Apartmán Old Stone House s panoramatickým výhľadom na more sa nachádza v pokojnej dedinke Lokva Rogoznica. Ponúka terasu so slnečníkmi a grilom. Ubytovanie Apartment Old Stone House sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zdravka

9,2

Apartments Zdravka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zdravka. Ubytovacie zariadenie Apartments Zdravka sa nachádza v obci Lokva Rogoznica v Splitsko-dalmatínskej župe, 1,1 km od pláže Čamac. Ubytovanie Apartments Zdravka sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gandalj

9,2

Apartments Gandalj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gandalj. Ubytovanie Apartments Gandalj sa nachádza v letovisku Lokva Rogoznica a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Gandalj sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Gigo

9,2

Apartmani Gigo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gigo. Ubytovacie zariadenie Apartmani Gigo sa nachádza v letovisku Lokva Rogoznica, 200 metrov od pláže Čamac a 550 metrov od pláže Artina. Ubytovanie Apartmani Gigo sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anamaria

9,2

Villa Anamaria

Ubytovanie (Apartmány) Villa Anamaria. Ubytovacie zariadenie Villa Anamaria, ktoré sa nachádza v letovisku Lokva Rogoznica, 300 metrov od pláže Ruskamen, ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a... Ubytovanie Villa Anamaria sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beachfront Apartments Lara

9,2

Beachfront Apartments Lara

Ubytovanie (Apartmány) Beachfront Apartments Lara. Apartmány Beachfront Lara sa nachádzajú v meste Omiš v Splitsko-dalmátskej župe, 29 km od mesta Split. Ponúkajú vám vonkajší bazén a gril. Ubytovanie Beachfront Apartments Lara sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tafra

9,2

Apartments Tafra

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tafra. Apartments Tafra provides accommodation with a kitchen, situated in Lokva Rogoznica. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Apartments Tafra sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bože

9,1

Apartment Bože

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bože. Situated in Lokva Rogoznica, a few steps from Beach Čelina and 700 metres from Beach Ruskamen, Apartment Bože features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Bože sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Martin & Marija

9,1

Apartments Martin & Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Martin & Marija. Apartmány Martin & Marija sa nachádzajú v obci Lokva Rogoznica, 27 km od mesta Split a 26 km od mesta Makarska. K dispozícii v nich máte gril a terasu. Ubytovanie Apartments Martin & Marija sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Čaleta

9,1

Apartments Čaleta

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Čaleta. Apartmány Čaleta sa nachádzajú 8 km od mesta Omiš a iba 50 metrov od kamenistej pláže. Ubytovanie Apartments Čaleta sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Barbara

9

Villa Barbara

Ubytovanie (Apartmány) Villa Barbara. Ubytovanie Villa Barbara sa nachádza v obci Lokva Rogoznica, 250 metrov od pláže Ruskamen a 350 metrov od pláže Čelina. Ubytovanie Villa Barbara sa nachádza v meste Lokva Rogoznica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)