Hľadať

Ubytovanie

Apartments Pjescana Uvala 761 Apartmány

6 II Ogranak, 52100 Pješčana Uvala, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pjescana Uvala 761. Apartmány Pješčana Uvala 761 ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v letovisku Pješčana Uvala v Istrijskej župe. Ubytovanie Apartments Pjescana Uvala 761 sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Pjescana Uvala 761

Od mesta Rovinj vás bude deliť 32 km. Nechýba kompletne vybavená kuchyňa a súkromná kúpeľňa. Vo všetkých ubytovacích jednotkách máte k dispozícii klimatizáciu, TV, práčku a kávovar. Apartmány Pješčana Uvala 761 ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v letovisku Pješčana Uvala v Istrijskej župe. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať gril. Najbližšie letisko Pula sa nachádza 9 km od Apartmánov Pješčana Uvala 761. Apartmány Pješčana Uvala ponúkajú terasu.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Pjescana Uvala 761

  • Vybavenie na grilovanie
  • Terasa
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Brijuni

Apartments Pjescana Uvala 606

9,1

Apartments Pjescana Uvala 606

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pjescana Uvala 606. Apartmány Pjesčana Uvala 606 sa nachádzajú v letovisku Pješčana Uvala a ponúkajú ubytovacie jednotky s kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Pjescana Uvala 606 sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Aquamarin

Villa Aquamarin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Aquamarin. Situated in Brijuni in the Istria region, Villa Aquamarin features a terrace. Ubytovanie Villa Aquamarin sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 399 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ivona

Villa Ivona

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Ivona. Villa Ivona is situated in Brijuni. The air-conditioned accommodation is 40 km from Lovran, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Villa Ivona sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Dvi Mendule

Casa Dvi Mendule

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Dvi Mendule. Casa Dvi Mendule is located in Nova Vas. The air-conditioned accommodation is 24 km from Umag, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Casa Dvi Mendule sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Astrid

Villa Astrid

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Astrid. Villa Astrid is set in Brijuni. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Villa Astrid sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa IDa

Casa IDa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa IDa. Set in Makovci in the Istria region, Casa IDa features a terrace. Ubytovanie Casa IDa sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

App Rita

App Rita

Ubytovanie (Apartmán) App Rita. App Rita is set in Brijuni. This apartment offers free private parking and free WiFi. Ubytovanie App Rita sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa SA-RA

Villa SA-RA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa SA-RA. Set in Nova Vas in the Istria region, Villa SA-RA has a terrace. Ubytovanie Villa SA-RA sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Balarini

Casa Balarini

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Balarini. Casa Balarini is situated in Brijuni. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Casa Balarini sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

San Lorenzo

San Lorenzo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) San Lorenzo. Situated in Nova Vas in the Istria region, San Lorenzo features a terrace. Ubytovanie San Lorenzo sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 706 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Eduard 66

Apartments Eduard 66

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Eduard 66. Located in Pješčana Uvala in the Istria region, Apartments Eduard 66 provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Eduard 66 sa nachádza v meste Brijuni (Chorvátsko - Istria).