Hľadať

Ubytovanie

Apartments Place4you Apartmány

Ulica Lavoslava Ružičke 5, 43000 Bjelovar, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Place4you. Tento apartmán sa nachádza v meste Bjelovar a ponúka vám terasu s výhľadom do záhrady. Súčasťou apartmánu je aj balkón. Ubytovanie Apartments Place4you sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Popis ubytovania Apartments Place4you

Kuchyňa je vybavená rúrou, chladničkou, varnou doskou a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou. Jeden z bestsellerov v destinácii Bjelovar Tento apartmán sa nachádza v meste Bjelovar a ponúka vám terasu s výhľadom do záhrady. Na mieste je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko. Súčasťou apartmánu je aj balkón. Letisko Záhreb leží 65 km od apartmánov.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartments Place4you

 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Tenisové vybavenieza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Misky pre domácich miláčikov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Bjelovar

Apartman IG4U

10

Apartman IG4U

Ubytovanie (Apartmán) Apartman IG4U. Apartman IG4U is set in Bjelovar. The air-conditioned accommodation is 40 km from Gyékényes. Ubytovanie Apartman IG4U sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Apartman H8

9,9

Apartman H8

Ubytovanie (Apartmán) Apartman H8. Located in Bjelovar, Apartman H8 provides accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment features city views and is 49 km from Barcs. Ubytovanie Apartman H8 sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Apartment Eleco

9,9

Apartment Eleco

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eleco. Boasting accommodation with a patio, Apartment Eleco is set in Bjelovar. Ubytovanie Apartment Eleco sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Studio apatrman Pijalović

9,8

Studio apatrman Pijalović

Ubytovanie (Apartmán) Studio apatrman Pijalović. Studio apatrman Pijalović is located in Bjelovar. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Studio apatrman Pijalović sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Country House Little Hill

9,7

Country House Little Hill

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Little Hill. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Country House Little Hill offers accommodation in Bjelovar with free WiFi and garden views. Ubytovanie Country House Little Hill sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Apartment Premier

9,7

Apartment Premier

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Premier. Boasting a bar, a garden, and barbecue facilities, Apartment Premier features accommodation in Bjelovar with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Premier sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Apartment Dada

9,7

Apartment Dada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dada. Set in Bjelovar, Apartment Dada offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Dada sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

House of Tea

9,6

House of Tea

Ubytovanie (Apartmán) House of Tea. Set in Bjelovar, House of Tea offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie House of Tea sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Apartment Borik

9,6

Apartment Borik

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Borik. Apartmán Borik sa nachádza v meste Bjelovar. Ponúka ubytovanie s terasou, z ktorej sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Borik sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Studio apartman Queen

9,3

Studio apartman Queen

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Queen. Situated in Bjelovar, Studio apartman Queen features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Studio apartman Queen sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Sobe Mrak

9,1

Sobe Mrak

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sobe Mrak. Located in Bjelovar, Sobe Mrak provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Sobe Mrak sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Rooms & Apartment Vinia

8,6

Rooms & Apartment Vinia

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms & Apartment Vinia. Ubytovacie zariadenie Rooms & Apartment Vinia sa nachádza v obci Letičani, 5 km od centra Bjelovaru. Ubytovanie Rooms & Apartment Vinia sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

HOTEL CENTRAL

8,3

HOTEL CENTRAL

Ubytovanie (Hotel) HOTEL CENTRAL. HOTEL CENTRAL features accommodation in Bjelovar. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and room service, along with... Ubytovanie HOTEL CENTRAL sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

BJELOVAR, Cozy apartment

6

BJELOVAR, Cozy apartment

Ubytovanie (Apartmán) BJELOVAR, Cozy apartment. Located in Bjelovar in the Bjelovar-Bilogora County region, BJELOVAR, Cozy apartment features a garden. The apartment offers a barbecue. Ubytovanie BJELOVAR, Cozy apartment sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

KM therooms BJELOVAR

KM therooms BJELOVAR

Ubytovanie (Penzión) KM therooms BJELOVAR. M therooms BJELOVAR is situated in Bjelovar and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie KM therooms BJELOVAR sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Eleco apartment

Eleco apartment

Ubytovanie (Apartmán) Eleco apartment. Eleco apartment is set in Bjelovar. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Eleco apartment sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Apartman Vesna

Apartman Vesna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vesna. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Vesna is located in Bjelovar. Ubytovanie Apartman Vesna sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Sobe Prišlin

Sobe Prišlin

Ubytovanie (Apartmán) Sobe Prišlin. Sobe Prišlin is situated in Bjelovar. The property is 41 km from Gyékényes, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Sobe Prišlin sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Studio Apartman Jovičić

Studio Apartman Jovičić

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartman Jovičić. Studio Apartman Jovičić is set in Bjelovar. The accommodation is 39 km from Gyékényes, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Studio Apartman Jovičić sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

House Matic

House Matic

Ubytovanie (Apartmán) House Matic. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, House Matic is located in Bjelovar. Ubytovanie House Matic sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Apartman Škudar

Apartman Škudar

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Škudar. Situated in Bjelovar in the Bjelovar-Bilogora County region, Apartman Škudar has a terrace. Ubytovanie Apartman Škudar sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Apartman 19:14

Apartman 19:14

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 19:14. Apartman 19:14 is located in Bjelovar. The property was built in 1970, and has air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartman 19:14 sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).