Hľadať

Ubytovanie

Apartments Place4you Apartmány

Ulica Lavoslava Ružičke 5, 43000 Bjelovar, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Place4you. Tento apartmán sa nachádza v meste Bjelovar a ponúka vám terasu s výhľadom do záhrady. Súčasťou apartmánu je aj balkón. Ubytovanie Apartments Place4you sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Place4you

Kuchyňa je vybavená rúrou, chladničkou, varnou doskou a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou. Jeden z bestsellerov v destinácii Bjelovar Tento apartmán sa nachádza v meste Bjelovar a ponúka vám terasu s výhľadom do záhrady. Na mieste je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko. Súčasťou apartmánu je aj balkón. Letisko Záhreb leží 65 km od apartmánov.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartments Place4you

 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Tenisové vybavenieza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Misky pre domácich miláčikov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Bjelovar

Apartments Matic

10

Apartments Matic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Matic. Apartments Matic is situated in Bjelovar and offers free bikes. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Matic sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Studio apartman the little Prince

9,9

Studio apartman the little Prince

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman the little Prince. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Studio apartman the little Prince is set in Bjelovar. Ubytovanie Studio apartman the little Prince sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Apartment Eleco

9,9

Apartment Eleco

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eleco. Boasting accommodation with a patio, Apartment Eleco is set in Bjelovar. Ubytovanie Apartment Eleco sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bjelovar apartment

9,9

Bjelovar apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bjelovar apartment. Apartmán Bjelovar sa nachádza v meste Bjelovar a ponúka príslušenstvo na grilovanie. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bjelovar apartment sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Studio apatrman Pijalović

9,8

Studio apatrman Pijalović

Ubytovanie (Apartmán) Studio apatrman Pijalović. Studio apatrman Pijalović is located in Bjelovar. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Studio apatrman Pijalović sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country House Little Hill

9,7

Country House Little Hill

Ubytovanie (Vidiecky dom) Country House Little Hill. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Country House Little Hill offers accommodation in Bjelovar with free WiFi and garden views. Ubytovanie Country House Little Hill sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Premier

9,7

Apartment Premier

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Premier. Boasting a bar, a garden, and barbecue facilities, Apartment Premier features accommodation in Bjelovar with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Premier sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dada

9,7

Apartment Dada

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dada. Set in Bjelovar, Apartment Dada offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Dada sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House of Tea

9,6

House of Tea

Ubytovanie (Apartmán) House of Tea. Set in Bjelovar, House of Tea offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie House of Tea sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Borik

9,6

Apartment Borik

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Borik. Apartmán Borik sa nachádza v meste Bjelovar. Ponúka ubytovanie s terasou, z ktorej sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Borik sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ivana

9,4

Apartmani Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ivana. Klimatizované apartmány Ivana ponúkajú ubytovanie v letovisku Bjelovar. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmani Ivana sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County).

Studio apartman Queen

9,3

Studio apartman Queen

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Queen. Situated in Bjelovar, Studio apartman Queen features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Studio apartman Queen sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Mrak

9,1

Sobe Mrak

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sobe Mrak. Located in Bjelovar, Sobe Mrak provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Sobe Mrak sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms & Apartment Vinia

8,6

Rooms & Apartment Vinia

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms & Apartment Vinia. Ubytovacie zariadenie Rooms & Apartment Vinia sa nachádza v obci Letičani, 5 km od centra Bjelovaru. Ubytovanie Rooms & Apartment Vinia sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HOTEL CENTRAL

8,3

HOTEL CENTRAL

Ubytovanie (Hotel) HOTEL CENTRAL. HOTEL CENTRAL features accommodation in Bjelovar. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and room service, along with... Ubytovanie HOTEL CENTRAL sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BJELOVAR, Cozy apartment

6

BJELOVAR, Cozy apartment

Ubytovanie (Apartmán) BJELOVAR, Cozy apartment. Located in Bjelovar in the Bjelovar-Bilogora County region, BJELOVAR, Cozy apartment features a garden. The apartment offers a barbecue. Ubytovanie BJELOVAR, Cozy apartment sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eleco apartment

Eleco apartment

Ubytovanie (Apartmán) Eleco apartment. Eleco apartment is set in Bjelovar. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Eleco apartment sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KM therooms BJELOVAR

KM therooms BJELOVAR

Ubytovanie (Penzión) KM therooms BJELOVAR. M therooms BJELOVAR is situated in Bjelovar and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie KM therooms BJELOVAR sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Vesna

Apartman Vesna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vesna. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Vesna is located in Bjelovar. Ubytovanie Apartman Vesna sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 19:14

Apartman 19:14

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 19:14. Apartman 19:14 is located in Bjelovar. The property was built in 1970, and has air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartman 19:14 sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Škudar

Apartman Škudar

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Škudar. Situated in Bjelovar in the Bjelovar-Bilogora County region, Apartman Škudar has a terrace. Ubytovanie Apartman Škudar sa nachádza v meste Bjelovar (Chorvátsko - Bjelovar-Bilogora County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)