Hľadať

Ubytovanie

Apartments Plavčić Apartmány

Načinovići 300, 52234 Plomin, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Plavčić. Apartmánový dom Plavčić sa nachádza vysoko nad Jadranským morom a 3 km od obce Plomin. Ubytovanie Apartments Plavčić sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Plavčić

V kuchyni máte k dispozícii kávovar, chladničku, hriankovač, mikrovlnnú rúru a varnú kanvicu. Cesta vedie cez les a pláž nie je prístupná autom. Cesta do mesta Pula so známym rímskym amfiteátrom trvá autom 1 hodinu. Apartmánový dom Plavčić sa nachádza vysoko nad Jadranským morom a 3 km od obce Plomin. Zastávka miestneho autobusu so spojmi do miest Labin a Rijeka sa nachádza iba 200 metrov od domu Plavčić. Štandardným vybavením apartmánov je satelitná TV a pohovka. Na kamienkovú pláž sa pešo dostanete za 20 minút. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, balkón s výhľadom na more a kompletne vybavenú kuchyňu v každej z ubytovacích jednotiek. Prístav trajektov so spojmi na ostrov Cres je vzdialený 7 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • 1 bazén
 • Domáce zvieratá povolené
 • Na pláži
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartments Plavčić

 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Aquaparkza príplatok
 • Jazda na koni Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Potápanieza príplatok
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Kanoistika Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Windsurfing Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Rybolov
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Donáška potravín
 • Obedové balíčky
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Bazén
 • Oplotenie okolo bazéna
 • Bazén s výhľadom
 • Hračky do bazéna
 • Vonkajší bazén (sezónne otvorený)
 • Vonkajší bazén
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Plomin

Apartment Silva

9,8

Apartment Silva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Silva. Apartmán Silva sa nachádza v obci Plomin a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a súkromnú pláž. Ubytovanie Apartment Silva sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matea

9,8

Matea

Ubytovanie (Apartmán) Matea. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Matea is located in Plomin. Ubytovanie Matea sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vozila

9,7

Apartmani Vozila

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Vozila. Located in Plomin, Apartmani Vozila offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmani Vozila sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus in Istrien direkt am Meer

9,7

Haus in Istrien direkt am Meer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus in Istrien direkt am Meer. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Haus in Istrien direkt am Meer is set in Plomin. Ubytovanie Haus in Istrien direkt am Meer sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Josip

9,7

Apartment Josip

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Josip. Boasting an outdoor pool, Apartment Josip in Plomin offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartment Josip sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Poseidon Apartments

9,7

Poseidon Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Poseidon Apartments. Poseidon Apartments has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Plomin. Ubytovanie Poseidon Apartments sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vozila

9,6

Apartments Vozila

Ubytovanie (Penzión) Apartments Vozila. Located in Plomin, Apartments Vozila provides a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Vozila sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria).

Studio in Plomin Luka/Istrien 8881

9,5

Studio in Plomin Luka/Istrien 8881

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Plomin Luka/Istrien 8881. Studio in Plomin Luka/Istrien 8881 is set in Plomin. This apartment offers free private parking and free WiFi. The apartment features a TV. Ubytovanie Studio in Plomin Luka/Istrien 8881 sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Stepcich

9,5

Haus Stepcich

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Stepcich. Situated in Plomin in the Istria region, Haus Stepcich features a patio and garden views. Ubytovanie Haus Stepcich sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Paradiso

9,4

Apartments Villa Paradiso

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Paradiso. Apartments Villa Paradiso has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Plomin. Ubytovanie Apartments Villa Paradiso sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Vesna

9,4

Holiday home Vesna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Vesna. Situated in Plomin in the Istria region, Holiday home Vesna features a balcony. Ubytovanie Holiday home Vesna sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria).

Paola Apartment No Contact Check In

9,3

Paola Apartment No Contact Check In

Ubytovanie (Apartmán) Paola Apartment No Contact Check In. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Paola Apartment is set in Plomin. Ubytovanie Paola Apartment No Contact Check In sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Porto Fianona

9,3

Apartments Porto Fianona

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Porto Fianona. Ubytovanie Apartments Porto Fianona s výhľadom na more a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Plomin. Ubytovanie Apartments Porto Fianona sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Elvis

9,2

Studio Elvis

Ubytovanie (Apartmán) Studio Elvis. Studio Elvis is located in Plomin and offers a terrace. The property features sea and mountain views. Ubytovanie Studio Elvis sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Triple Room Plomin Luka 15078c

9

Triple Room Plomin Luka 15078c

Ubytovanie (Penzión) Triple Room Plomin Luka 15078c. Triple Room Plomin Luka 15078c is a 3-star property situated in Plomin. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Triple Room Plomin Luka 15078c sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Plomin V

8,9

Apartment Plomin V

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Plomin V. Apartment Plomin V is situated in Plomin. This apartment has barbecue facilities and free private parking. Ubytovanie Apartment Plomin V sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms by the sea Plomin Luka, Labin - 15078

8,9

Rooms by the sea Plomin Luka, Labin - 15078

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Plomin Luka, Labin - 15078. Rooms by the sea Plomin Luka, Labin - 15078 provides accommodation in Plomin. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Rooms by the sea Plomin Luka, Labin - 15078 sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Flanona

8,3

Hotel Flanona

Ubytovanie (Hotel) Hotel Flanona. Hotel Flanona stojí na vynikajúcom mieste na južnom cípe mysu Fianona, 2 km od mesta Plomin. Ponúka vám luxusné ubytovanie a jedinečný výhľad na more. Ubytovanie Hotel Flanona sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Twin Room Plomin Luka 15078b

8,2

Twin Room Plomin Luka 15078b

Ubytovanie (Penzión) Twin Room Plomin Luka 15078b. Twin Room Plomin Luka 15078b provides accommodation in Plomin. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Twin Room Plomin Luka 15078b sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovingly renovated country house with large garden, private pool, privacy

Lovingly renovated country house with large garden, private pool, privacy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lovingly renovated country house with large garden, private pool, privacy. Set in Plomin, Lovingly renovated country house with large garden, private pool, privacy provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Lovingly renovated country house with large garden, private pool, privacy sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 239 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 3399

Family friendly house with a swimming pool Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 3399

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 3399. Situated in Plomin, this air-conditioned holiday home features a patio. The unit is 21 km from Opatija. The kitchen is fitted with a dishwasher. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 3399 sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria).

Haus Magdalena 118S

Haus Magdalena 118S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Magdalena 118S. Situated in Plomin, Haus Magdalena 118S features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Haus Magdalena 118S sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Twin Room Plomin Luka 15078d

Twin Room Plomin Luka 15078d

Ubytovanie (Penzión) Twin Room Plomin Luka 15078d. Twin Room Plomin Luka 15078d is located in Plomin. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Twin Room Plomin Luka 15078d sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Plomin/Istrien 26733

Apartment in Plomin/Istrien 26733

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Plomin/Istrien 26733. Apartment in Plomin/Istrien 26733 is located in Plomin. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment in Plomin/Istrien 26733 sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ulika

Apartment Ulika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ulika. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Apartment Ulika is located in Plomin. Ubytovanie Apartment Ulika sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a swimming pool Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 7409

Holiday house with a swimming pool Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 7409

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a swimming pool Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 7409. Boasting accommodation with a private pool, Holiday house with a swimming pool Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 7409 is set in Plomin. Ubytovanie Holiday house with a swimming pool Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 7409 sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Fonovic 116S

Haus Fonovic 116S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Fonovic 116S. Featuring accommodation with a private pool, sea view and a balcony, Haus Fonovic 116S is located in Plomin. Ubytovanie Haus Fonovic 116S sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Plomin IV

Apartment Plomin IV

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Plomin IV. Apartment Plomin IV is situated in Plomin. The property is 48 km from Opatija, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Apartment Plomin IV sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Superior Antique Stone House with Seaview - Charming, Quiet Area, fully renovated & located in the Heart of Antique Village

Superior Antique Stone House with Seaview - Charming, Quiet Area, fully renovated & located in the Heart of Antique Village

Ubytovanie (Vila) Superior Antique Stone House with Seaview - Charming, Quiet Area, fully renovated & located in the Heart of Antique Village. Situated in Plomin in the Istria region, Superior Antique Stone House with Seaview - Charming, Quiet Area, fully renovated & located in the Heart of... Ubytovanie Superior Antique Stone House with Seaview - Charming, Quiet Area, fully renovated & located in the Heart of Antique Village sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Zagorje IV

Holiday home Zagorje IV

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Zagorje IV. Situated in Zagorje, Holiday home Zagorje IV features accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Holiday home Zagorje IV sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Plomin Luka, Labin - 7466

Seaside holiday house Plomin Luka, Labin - 7466

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Plomin Luka, Labin - 7466. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Seaside holiday house Plomin Luka, Labin - 7466 is set in Plomin. The property features sea views. Ubytovanie Seaside holiday house Plomin Luka, Labin - 7466 sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Plomin/Istrien 8772

Apartment in Plomin/Istrien 8772

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Plomin/Istrien 8772. Apartment in Plomin/Istrien 8772 is situated in Plomin. The apartment includes 2 bedrooms, a kitchen with a fridge and an oven, as well as a coffee... Ubytovanie Apartment in Plomin/Istrien 8772 sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Plomin/Istrien 8771

Apartment in Plomin/Istrien 8771

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Plomin/Istrien 8771. Apartment in Plomin/Istrien 8771 is located in Plomin. Ubytovanie Apartment in Plomin/Istrien 8771 sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Fonovic 115S

Haus Fonovic 115S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Fonovic 115S. Featuring accommodation with a private pool, sea view and a balcony, Haus Fonovic 115S is located in Plomin. Ubytovanie Haus Fonovic 115S sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Katica

Apartman Katica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Katica. Boasting free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Apartman Katica features accommodation in Plomin with free WiFi and pool views. Ubytovanie Apartman Katica sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TRI MURVE

TRI MURVE

Ubytovanie (Bed and breakfast) TRI MURVE. Located in Plomin, TRI MURVE offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a terrace. Ubytovanie TRI MURVE sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Plomin

Two-Bedroom Holiday Home in Plomin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Plomin. Located in Plomin, Two-Bedroom Holiday Home in Plomin provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Plomin sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Perla Holidays

Casa Perla Holidays

Ubytovanie (Bed and breakfast) Casa Perla Holidays. Situated in Juraši, 50 km from Poreč, Casa Perla Holidays features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Casa Perla Holidays sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 7453

Apartments with a parking space Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 7453

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 7453. Set in Plomin in the Istria region, Apartments with a parking space Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 7453 offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments with a parking space Kozljak, Central Istria - Sredisnja Istra - 7453 sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Plomin

Two-Bedroom Apartment in Plomin

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Plomin. Two-Bedroom Apartment in Plomin is situated in Plomin. The property has sea views and is 33 km from Opatija. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Plomin sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria).

Apartment in Plomin/Istrien 8824

Apartment in Plomin/Istrien 8824

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Plomin/Istrien 8824. Apartmán Plomin 1 ponúka ubytovanie v meste Plomin, 25 km od mesta Opatija. Tento klimatizovaný apartmán je vzdialený 43 km od mesta Rovinj. Ubytovanie Apartment in Plomin/Istrien 8824 sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

kuća za odmor Marina

kuća za odmor Marina

Ubytovanie (Horská chata) kuća za odmor Marina. Set in Plomin, kuća za odmor Marina offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This chalet features a garden and free private... Ubytovanie kuća za odmor Marina sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria).

Ferienhaus Moscenicka Draga 119S

Ferienhaus Moscenicka Draga 119S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Moscenicka Draga 119S. Ubytovacie zariadenie Haus Casa FilipKatja (119) ponúka klimatizované ubytovanie v letovisku Plomin. Opatija je vzdialená 25 km. Ubytovanie Ferienhaus Moscenicka Draga 119S sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 285 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Veselici

Villa Veselici

Ubytovanie (Vila) Villa Veselici. Featuring an outdoor pool and pool views, Villa Veselici is located in Plomin. This property offers access to a balcony, free private parking and free... Ubytovanie Villa Veselici sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 435 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio in Plomin/Istrien 8773

Studio in Plomin/Istrien 8773

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Plomin/Istrien 8773. Studio in Plomin/Istrien 8773 is situated in Plomin. Ubytovanie Studio in Plomin/Istrien 8773 sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Villa Brestova

Guesthouse Villa Brestova

Ubytovanie (Apartmán) Guesthouse Villa Brestova. Guesthouse Villa Brestova is located in Plomin and offers a garden and a terrace. The accommodation is 22 km from Opatija. Ubytovanie Guesthouse Villa Brestova sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Plomin

One-Bedroom Apartment in Plomin

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Plomin. Featuring an outdoor pool and sea views, One-Bedroom Apartment in Plomin is located in Plomin. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Plomin sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Plomin

Three-Bedroom Holiday Home in Plomin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Plomin. Three-Bedroom Holiday Home in Plomin is located in Plomin. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Plomin sa nachádza v meste Plomin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 218 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)