Hľadať

Ubytovanie

Apartments Promajna Apartmány

prilaz obali, 21323 Promajna, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Promajna. Situated in Promajna, 47 km from Hvar, Apartments Promajna features barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Promajna sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Promajna

The nearest airport is Brac Airport, 24 km from the accommodation. Split is 47 km from Apartments Promajna, while Makarska is 6 km from the property. A terrace is available for guests to use at the apartment. A balcony, a seating area, a satellite flat-screen TV and air conditioning are available in each unit. Situated in Promajna, 47 km from Hvar, Apartments Promajna features barbecue facilities and free WiFi.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Promajna

 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Sprchovací kút
 • Posteľná bielizeň
 • Vybavenie na grilovanie
 • Balkón
 • Terasa
 • Chladnička
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Priestor na posedenie
 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitné kanály
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Promajna

Apartments Leone Lukas

9,9

Apartments Leone Lukas

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Leone Lukas. Apartmány Leone Lukas sa nachádzajú v meste Promajna a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Mesto Split je vzdialené 47 km. Ubytovanie Apartments Leone Lukas sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Angie

9,8

Apartman Angie

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Angie. Set in Promajna, 400 metres from Beach Promajna and 1. Ubytovanie Apartman Angie sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 3M

9,7

Apartman 3M

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 3M. Klimatizovaný apartmán 3M s balkónom a výhľadom na more sa nachádza v dedinke Promajna v Splitsko-dalmatínskej župe, 3,3 km od obce Baška Voda. Ubytovanie Apartman 3M sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Mlikota

9,7

Pansion Mlikota

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pansion Mlikota. Rodinou prevádzkovaný Pansion Mlikota sa nachádza v pokojnej časti letoviska Promajna a ponúka sviežu zelenú záhradu s bezplatným grilom. Ubytovanie Pansion Mlikota sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vjekoslav

9,7

Apartments Vjekoslav

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vjekoslav. Apartmány Vjekoslav sa nachádzajú v letovisku Promajna, 47 km od Splitu. Mesto Makarska je vzdialené 6 km. Ubytovanie Apartments Vjekoslav sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartments Promajna

9,7

Studio Apartments Promajna

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartments Promajna. Štúdiový apartmán Promajna so záhradou a grilom sa nachádza v obci Promajna. Split je vzdialený 47 km. Ubytovanie Studio Apartments Promajna sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ellie

9,6

Apartments Ellie

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ellie. Ubytovanie Apartments Ellie sa nachádza v obci Promajna, 300 metrov od pláže Promajna. Ubytovanie Apartments Ellie sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Buco and Mare

9,6

Buco and Mare

Ubytovanie (Apartmány) Buco and Mare. Ubytovacie zariadenie Buco and Mare sa nachádza v letovisku Tučepi, 200 metrov od pláže Kraj-Kamena. Ubytovanie Buco and Mare sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Paula

9,5

Apartment Paula

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Paula. Set in Promajna, this air-conditioned apartment is 47 km from Split. Apartment Paula features views of the sea and is 6 km from Makarska. Ubytovanie Apartment Paula sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zore

9,5

Apartment Zore

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zore. Apartmány Zore sa nachádzajú v obci Promajna v Splitsko-dalmátskej župe, 47 km od mesta Split. Ponúkajú gril a výhľad na more. Ubytovanie Apartment Zore sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Promajna

9,5

Apartment Promajna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Promajna. Tento mimoriadne priestranný prízemný apartmán sa nachádza v dedinke Promajna na Makarskej riviére, len pár metrov od pobrežia Jadranského mora. Ubytovanie Apartment Promajna sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bašković

9,4

Apartments Bašković

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bašković. Apartmány Bašković sa nachádzajú v obci Promajna v Splitsko-dalmatínskej župe, necelých 100 metrov od pláže Promajna a ponúkajú ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartments Bašković sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anna Maria

9,4

Apartment Anna Maria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anna Maria. Apartment Anna Maria offers self-catering accommodation with air conditioning and a sea-view balcony, located in Promajna. Free WiFi access is available. Ubytovanie Apartment Anna Maria sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Orka 2

9,4

Apartments Orka 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Orka 2. Set in Promajna in the Split-Dalmatia County region, with Beach Promajna and Beach Adrijana nearby, Apartments Orka 2 offers accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments Orka 2 sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Adriatic Sea

9,4

Apartman Adriatic Sea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Adriatic Sea. Situated in Promajna, within 150 metres of Beach Promajna and less than 1 km of Beach Adrijana, Apartman Adriatic Sea offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartman Adriatic Sea sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Family Roso

9,4

Apartments Family Roso

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Family Roso. Ubytovanie Apartments Family Roso s výhľadom na more sa nachádza v letovisku Promajna, 100 metrov od pláže Promajna. Ubytovanie Apartments Family Roso sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sanda 2

9,4

Apartments Sanda 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sanda 2. Apartments Sanda 2 is a self-catering accommodation located in Promajna. Ubytovanie Apartments Sanda 2 sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palma Promajna Apartments

9,4

Palma Promajna Apartments

Ubytovanie (Penzión) Palma Promajna Apartments. Ubytovanie Palma Promajna Apartments sa nachádza v letovisku Promajna, len 300 metrov od pláže. K dispozícii sú izby a apartmány. Ubytovanie Palma Promajna Apartments sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivana Promajna

9,4

Apartments Ivana Promajna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivana Promajna. Ubytovacie zariadenie Apartments Ivana Promajna sa nachádza v obci Promajna, len 60 metrov od pláže a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním,... Ubytovanie Apartments Ivana Promajna sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

White Stone Villa 43

9,4

White Stone Villa 43

Ubytovanie (Hotel) White Stone Villa 43. Ubytovacie zariadenie White Stone Villa 43 sa nachádza v obci Promajna, 400 metrov od pláže Promajna. Ubytovanie White Stone Villa 43 sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ivo

9,4

Villa Ivo

Ubytovanie (Apartmány) Villa Ivo. Ubytovanie Villa Ivo sa nachádza v obci Promajna v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Promajna a Adrijana. Ubytovanie Villa Ivo sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Viola Apartment

9,3

Viola Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Viola Apartment. Apartmány Viola sa nachádzajú v obci Promajna. Počas pobytu v nich máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Ubytovanie Viola Apartment sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly apartment, great for children, huge yard and lots of toys

9,3

Family friendly apartment, great for children, huge yard and lots of toys

Ubytovanie (Apartmán) Family friendly apartment, great for children, huge yard and lots of toys. Ubytovanie Family friendly apartment, great for children, huge yard and lots of toys sa nachádza v obci Promajna, 400 metrov od pláže Promajna a 1 km od... Ubytovanie Family friendly apartment, great for children, huge yard and lots of toys sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Felix

9,3

Felix

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Felix. Ubytovacie zariadenie Felix sa nachádza v obci Promajna, 3,6 km od letoviska Baška Voda. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Ubytovanie Felix sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jakov

9,3

Apartments Jakov

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jakov. Ubytovanie Apartments Jakov sa nachádza v letovisku Promajna v Splitsko-dalmátskej župe. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a vírivku. Ubytovanie Apartments Jakov sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa 01

9,3

Villa 01

Ubytovanie (Apartmány) Villa 01. Apartmány Villa 01 sa nachádzajú v obci Promajna v Splitsko-dalmatínskej župe, 500 metrov od pláže Promajna. Ubytovanie Villa 01 sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Leone

9,3

Apartments Leone

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Leone. Ubytovacie zariadenie Apartments Leone s výhľadom na mesto sa nachádza v letovisku Promajna 150 metrov od pláže Promajna a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartments Leone sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Danese Promajna

9,2

Apartment Danese Promajna

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Danese Promajna. Apartmán Danese Promajna sa nachádza v meste Promajna a ponúka ubytovanie s posedením, TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Ubytovanie Apartment Danese Promajna sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

White Stone Villa

9,2

White Stone Villa

Ubytovanie (Bed and breakfast) White Stone Villa. Ubytovacie zariadenie White Stone Villa sa nachádza v obci Promajna v Splitsko-dalmatínskej župe, 350 metrov od pláže Promajna. Ubytovanie White Stone Villa sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vrdoljak

9,2

Apartments Vrdoljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vrdoljak. Apartmány Vrdoljak sa nachádzajú 60 metrov od centra obce Promajna a 100 metrov od dláždenej, kamenistej a skalnatej pláže. Ubytovanie Apartments Vrdoljak sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Danica

9,2

Apartments Danica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Danica. Apartmány Danica sa nachádzajú v obci Promajna, 380 metrov od mora. Ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Danica sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunset

9,2

Sunset

Ubytovanie (Apartmány) Sunset. Klimatizované ubytovacie zariadenie Sunset sa nachádza v meste Promajna a je vhodné pre hostí s domácim zvieraťom. Mesto Split je vzdialené 47 km. Ubytovanie Sunset sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart-pansion Sun

9,2

Apart-pansion Sun

Ubytovanie (Penzión) Apart-pansion Sun. Ubytovacie zariadenie Apart-pansion Sun, ktoré sa nachádza v Promajne, 100 metrov od pláže Promajna a necelý 1 km od pláže Adrijana, ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Apart-pansion Sun sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sanda

9,2

Apartments Sanda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sanda. Apartmány Sanda sa nachádzajú v pokojnom prímorskom mestečku Promajna na Makarskej riviére a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním, relaxačný... Ubytovanie Apartments Sanda sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Klarić

9,1

Apartments Klarić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Klarić. Ubytovacie zariadenie Apartments Klarić ponúka klimatizované ubytovanie so záhradou, s vybavením na vodné športy, balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením... Ubytovanie Apartments Klarić sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rita

9,1

Apartments Rita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rita. Apartmány Rita sa nachádzajú na pláži v Promajne a ponúkajú vírivku, saunu a posilňovňu. Mesto Makarska je vzdialené 8,4 km od apartmánov. Ubytovanie Apartments Rita sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Orka

9

Apartments Orka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Orka. Apartmány Orka sa nachádzajú v pokojnom prostredí priamo pri kamienkovej pláži v malej rybárskej dedinke Promajna. Ubytovanie Apartments Orka sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman "Anchy"

9

Apartman "Anchy"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "Anchy". Ubytovacie zariadenie Apartman “Anchy“ sa nachádza v letovisku Promajna, len 100 metrov od pláže Promajna. Ponúka reštauráciu, terasu a bankomat. Ubytovanie Apartman "Anchy" sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

my home Promajna

9

my home Promajna

Ubytovanie (Apartmán) my home Promajna. Ubytovanie my home Promajna sa nachádza v obci Promajna, 350 metrov od pláže Promajna a 1,2 km od pláže Adrijana. Ubytovanie my home Promajna sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Wenus

9

Apartment Wenus

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Wenus. Offering sea views, Apartment Wenus is an accommodation situated in Promajna, 400 metres from Beach Promajna and 1.1 km from Beach Adrijana. Ubytovanie Apartment Wenus sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vukusic

9

Apartmani Vukusic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vukusic. Ubytovacie zariadenie Apartmani Vukusic sa nachádza v prestížnej lokalite v obci Promajna, len pár krokov od pláže. Ubytovanie Apartmani Vukusic sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Promajna apartmani

9

Promajna apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Promajna apartmani. Apartmány Promajna apartmani sa nachádzajú v osade Promajna, 8 km od mesta Makarská. Ubytovanie Promajna apartmani sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olivera

8,9

Olivera

Ubytovanie (Apartmány) Olivera. Ubytovacie zariadenie Olivera sa nachádza v obci Promajna, 3,2 km od letoviska Baška Voda. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Olivera sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kami

8,8

Kami

Ubytovanie (Apartmány) Kami. Ubytovanie Kami sa nachádza v obci Promajna v Splitsko-dalmatínskej župe, 300 metrov od pláže Promajna. Ubytovanie Kami sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nina

8,8

Apartments Nina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nina. Ubytovanie Apartments Nina sa nachádza 400 metrov od pláže Promajna. Ubytovanie Apartments Nina sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nina

8,8

Apartment Nina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nina. Apartmán Nina sa nachádza v meste Promajna, 47 km od Splitu. Je vybavený klimatizáciou. Ubytovacie jednotky sú vybavené priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartment Nina sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marinko

8,8

Apartment Marinko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marinko. Ubytovanie Apartment Marinko sa nachádza v letovisku Promajna v Splitsko-dalmátskej župe, neďaleko pláží Promajna a Adrijana. Ubytovanie Apartment Marinko sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rozita

8,8

Apartment Rozita

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Rozita. Ubytovanie Apartment Rozita sa nachádza v letovisku Promajna v Splitsko-dalmatínskej župe 300 metrov od pláže Promajna. Ubytovanie Apartment Rozita sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zeljko

8,8

Apartments Zeljko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zeljko. Apartmány Zeljko sa nachádzajú v osade Promajna v Splitsko-dalmatínskej župe, 47 km od Splitu a 6 km od letoviska Makarska. Ubytovanie Apartments Zeljko sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Šutić

8,7

Apartmani Šutić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Šutić. Apartmány Šutić sa nachádzajú 200 metrov od pláže Promajna a ponúkajú reštauráciu, záhradu a klimatizované ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Šutić sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ibolja Apartments

8,6

Ibolja Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ibolja Apartments. Apartmány Ibolja sú vzdialené len 350 metrov od okruhliakovej pláže a ponúkajú vám ubytovanie v klimatizovaných jednotkách so zariadeným balkónom alebo... Ubytovanie Ibolja Apartments sa nachádza v meste Promajna (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)