Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sabine Apartmány

Slatinka 23, 52446 Nova Vas, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sabine. Located in Nova Vas, 10 km from Poreč, Apartments Sabine provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Sabine sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sabine

Portorož is 44 km from Apartments Sabine, while Rovinj is 43 km away. The air-conditioned units are furnished with parquet floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV, wardrobe, a living room, an equipped kitchenette, patio and views over the garden. There is a seating and a dining area in all units. The apartment offers a children's playground, a barbecue and a terrace. The nearest airport is Pula, 59 km from the accommodation, and the property offers a paid airport shuttle service. Jeden z našich favoritov v destinácii Nova VasLocated in Nova Vas, 10 km from Poreč, Apartments Sabine provides a garden and free WiFi.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Sabine

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Stolný tenis
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Odvoz na letiskoza príplatok
 • Vyzdvihnutie z letiskaza príplatok
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Televízne programy pre deti
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Knihy, DVD a hudba pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Detské ihrisko
 • Minimarket na mieste
 • Kaderníctvo/ Kozmetika
 • Detektory dymu
 • Misky pre domácich miláčikov
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Nova Vas

Agroturizam Musizza

10

Agroturizam Musizza

Ubytovanie (Farma) Agroturizam Musizza. Located in Nova Vas in the Istria region, Agroturizam Musizza provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Agroturizam Musizza sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Legovic

9,9

Holiday House Legovic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Legovic. Situated in Nova Vas in the Istria region, Holiday House Legovic has a terrace. Ubytovanie Holiday House Legovic sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Robi

9,9

Apartman Robi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Robi. Located in Nova Vas in the Istria region, Apartman Robi features a terrace. The air-conditioned accommodation is 26 km from Portorož. Ubytovanie Apartman Robi sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Radmila

9,7

Apartment Radmila

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Radmila. Tento klimatizovaný apartmán v meste Nova Vas ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Terst je vzdialený 43 km. Ubytovanie Apartment Radmila sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Francesca

9,7

Villa Francesca

Ubytovanie (Vila) Villa Francesca. Featuring pool views, Villa Francesca offers accommodation with an outdoor swimming pool, a fitness centre and a shared lounge, around 7 km from The... Ubytovanie Villa Francesca sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Andrea

9,7

Apartman Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Andrea. Situated in Nova Vas in the Istria region, Apartman Andrea has a garden. Ubytovanie Apartman Andrea sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vita

9,6

Apartment Vita

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Vita. Offering free Wi-Fi, Apartment Vita is surrounded by garden with sun loungers and provides air-conditioned accommodation with a terrace. Ubytovanie Apartment Vita sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Sergo

9,6

Holiday Home Sergo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sergo. Dovolenkový dom Sergo sa nachádza v pokojnej oblasti obce Nova Vas, asi 6 km od historického mesta Poreč. Ubytovanie Holiday Home Sergo sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Belicka

9,5

Apartment Belicka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Belicka. Located in Nova Vas, 11 km from Poreč, Apartment Belicka provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Belicka sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Joy

9,5

Villa Joy

Ubytovanie (Vila) Villa Joy. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Joy is set in Nova Vas. Ubytovanie Villa Joy sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria).

Apartments Vanessa

9,4

Apartments Vanessa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vanessa. Located in Nova Vas, 10 km from Poreč, Apartments Vanessa provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Vanessa sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vesna

9,4

Apartments Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vesna. Apartmány Vesna sa nachádzajú v obci Nova Vas, 9 km od mesta Poreč. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Vesna sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jelena

9,3

Apartments Jelena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jelena. Apartmány Jelena sa nachádzajú v obci Nova Vas na polostrove Istria, 44 km od mesta Terst. Ubytovanie Apartments Jelena sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dama

9,2

Apartments Dama

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Dama. Apartmánový dom Dama sa nachádza v obci Nova Vas 5 km od centra Poreča. Dom má priestrannú záhradu s ležadlami a slnečníkmi. Ubytovanie Apartments Dama sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Simetinka

9,2

Casa Simetinka

Ubytovanie (Apartmán) Casa Simetinka. Casa Simetinka, a property with a garden and a terrace, is set in Poreč, 9 km from Poreč Main Square, 11 km from Aquapark Aquacolours Poreč, as well as 1. Ubytovanie Casa Simetinka sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria).

Apartments Sani

8,9

Apartments Sani

Ubytovanie (Penzión) Apartments Sani. Apartments Sani is situated in village Gedići, 6 km from Poreč and its beaches. Ubytovanie Apartments Sani sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mihatovici

8,5

Villa Mihatovici

Ubytovanie (Vila) Villa Mihatovici. Situated in Nova Vas in the Istria region, Villa Mihatovici features a garden. Ubytovanie Villa Mihatovici sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Mirjam

8,4

Apartments Villa Mirjam

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Mirjam. Apartmány Villa Mirjam ponúkajú vonkajší bazén s ležadlami, klimatizované apartmány, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovanie na mieste . Ubytovanie Apartments Villa Mirjam sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lumier

8,3

Apartment Lumier

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lumier. Located in Nova Vas, 10 km from Poreč, Apartment Lumier provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Lumier sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmenthaus Mara

7,9

Apartmenthaus Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus Mara. Situated in Nova Vas, 10 km from Poreč, Apartmenthaus Mara features free bikes and free WiFi. Ubytovanie Apartmenthaus Mara sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Teri

Apartment Teri

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Teri. Set in Nova Vas in the Istria region, Apartment Teri has a garden. Ubytovanie Apartment Teri sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Nova Vas/Istrien 35437

Apartment in Nova Vas/Istrien 35437

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Nova Vas/Istrien 35437. Apartment in Nova Vas/Istrien 35437 is set in Nova Vas. Ubytovanie Apartment in Nova Vas/Istrien 35437 sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nova Vas/Porec 2

Apartment Nova Vas/Porec 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nova Vas/Porec 2. Apartment Nova Vas/Porec 2 is situated in Nova Vas. The accommodation is 10 km from Poreč, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment Nova Vas/Porec 2 sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment with private pool and large garden

Apartment with private pool and large garden

Ubytovanie (Apartmán) Apartment with private pool and large garden. Apartment with private pool and large garden is located in Nova Vas and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment with private pool and large garden sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Complex Laura Nova Vas

Apartment Complex Laura Nova Vas

Ubytovanie (Penzión) Apartment Complex Laura Nova Vas. Apartment Complex Laura Nova Vas offers accommodation in Nova Vas. Featuring a garden, the 3-star guest house has air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytovanie Apartment Complex Laura Nova Vas sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gloria Vita

Villa Gloria Vita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Gloria Vita. Situated in Nova Vas in the Istria region, Villa Gloria Vita features a terrace. Ubytovanie Villa Gloria Vita sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 214 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lori

Villa Lori

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Lori. Located in Nova Vas in the Istria region, Villa Lori has a terrace. Ubytovanie Villa Lori sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 228 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Leonardo (PRC424)

Holiday Home Villa Leonardo (PRC424)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Leonardo (PRC424). Set in Nova Vas in the Istria region, Holiday Home Villa Leonardo (PRC424) has a garden. Ubytovanie Holiday Home Villa Leonardo (PRC424) sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 189 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Zirdum

Holiday Home Villa Zirdum

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Zirdum. Boasting a garden, private pool and garden views, Holiday Home Villa Zirdum is set in Nova Vas. Ubytovanie Holiday Home Villa Zirdum sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ondina

Holiday Home Ondina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ondina. Boasting a garden, private pool and garden views, Holiday Home Ondina is set in Kukci. Ubytovanie Holiday Home Ondina sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Porec 426S

Ferienwohnung Porec 426S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Porec 426S. Located in Nova Vas in the Istria region, Ferienwohnung Porec 426S has a garden. The air-conditioned accommodation is 7 km from Poreč. Ubytovanie Ferienwohnung Porec 426S sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vista

Villa Vista

Ubytovanie (Vila) Villa Vista. Villa Vista is located in Nova Vas and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytovanie Villa Vista sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 374 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa ViN

Villa ViN

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa ViN. Situated in Nova Vas in the Istria region, Villa ViN features a terrace. Ubytovanie Villa ViN sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Felix - [#a31493]

Felix - [#a31493]

Ubytovanie (Apartmán) Felix - [#a31493]. Felix - [#a31493] is set in Nova Vas. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette and a terrace. Ubytovanie Felix - [#a31493] sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Apartment in Nova Vas

Four-Bedroom Apartment in Nova Vas

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Apartment in Nova Vas. Situated in Nova Vas, Four-Bedroom Apartment in Nova Vas provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 24 km from Umag. Ubytovanie Four-Bedroom Apartment in Nova Vas sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 368 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Leon with Balcony

Apartment Leon with Balcony

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Leon with Balcony. Apartment Leon with Balcony is located in Nova Vas. Guests have a private balcony. Ubytovanie Apartment Leon with Balcony sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Nova Vas with WiFi and 2 Bedrooms

Stunning home in Nova Vas with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Nova Vas with WiFi and 2 Bedrooms. Stunning home in Nova Vas with WiFi and 2 Bedrooms is situated in Nova Vas and offers barbecue facilities. Ubytovanie Stunning home in Nova Vas with WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Leon

Apartment Leon

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Leon. Featuring accommodation with a private pool, Apartment Leon is set in Nova Vas. Ubytovanie Apartment Leon sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jedro

Apartment Jedro

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jedro. Apartment Jedro is situated in Nova Vas. The air-conditioned accommodation is 7 km from Poreč, and guests benefit from private parking available on site... Ubytovanie Apartment Jedro sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Complex Manuel Ograde with Swimming Pool and Garden

Apartment Complex Manuel Ograde with Swimming Pool and Garden

Ubytovanie (Penzión) Apartment Complex Manuel Ograde with Swimming Pool and Garden. Apartment Complex Manuel Ograde with Swimming Pool and Garden provides air-conditioned rooms in Nova Vas. Ubytovanie Apartment Complex Manuel Ograde with Swimming Pool and Garden sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Doris with Private Pool and large Garden

Apartment Doris with Private Pool and large Garden

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Doris with Private Pool and large Garden. Apartment Doris with Private Pool and large Garden is set in Nova Vas and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Doris with Private Pool and large Garden sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ECO APARTMENT NIK A2+2 FOR 4 PAX IN THE NATURAL ENVIRONMENT OF POREC

ECO APARTMENT NIK A2+2 FOR 4 PAX IN THE NATURAL ENVIRONMENT OF POREC

Ubytovanie (Apartmán) ECO APARTMENT NIK A2+2 FOR 4 PAX IN THE NATURAL ENVIRONMENT OF POREC. ECO APARTMENT NIK A2+2 FOR 4 PAX IN THE NATURAL ENVIRONMENT OF POREC is located in Nova Vas and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie ECO APARTMENT NIK A2+2 FOR 4 PAX IN THE NATURAL ENVIRONMENT OF POREC sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gina

Villa Gina

Ubytovanie (Vila) Villa Gina. Located in Nova Vas in the Istria region, Villa Gina has a garden. Ubytovanie Villa Gina sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ema

Holiday Home Ema

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ema. Featuring a garden, private pool and garden views, Holiday Home Ema is located in Nova Vas. Ubytovanie Holiday Home Ema sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Casa Barbići

Holiday Home Casa Barbići

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Casa Barbići. Set in Nova Vas, Holiday Home Casa Barbići offers accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytovanie Holiday Home Casa Barbići sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kostro 408S

Haus Kostro 408S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Kostro 408S. Set in Nova Vas in the Istria region, Haus Kostro 408S has a garden. The air-conditioned accommodation is 10 km from Poreč. Ubytovanie Haus Kostro 408S sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rustic-Holiday Home Vani with Tavern, near Porec

Rustic-Holiday Home Vani with Tavern, near Porec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rustic-Holiday Home Vani with Tavern, near Porec. Situated in Nova Vas in the Istria region, Rustic-Holiday Home Vani with Tavern, near Porec features a patio. Ubytovanie Rustic-Holiday Home Vani with Tavern, near Porec sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Legovic with Terrace

Studio Apartment Legovic with Terrace

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Legovic with Terrace. Located in Nova Vas in the Istria region, Studio Apartment Legovic with Terrace features a garden. Ubytovanie Studio Apartment Legovic with Terrace sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malva

Malva

Ubytovanie (Apartmány) Malva. With a garden and a terrace, Malva is situated in Nova Vas and offers free WiFi. Ubytovanie Malva sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with private pool and garden in Nova Vas, near Porec

Holiday house with private pool and garden in Nova Vas, near Porec

Ubytovanie (Vila) Holiday house with private pool and garden in Nova Vas, near Porec. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday house with private pool and garden in Nova Vas, near Porec is located in Nova Vas. Ubytovanie Holiday house with private pool and garden in Nova Vas, near Porec sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria).

Charming Villa Frontera in Nova Vas with private Pool for 7 people

Charming Villa Frontera in Nova Vas with private Pool for 7 people

Ubytovanie (Vila) Charming Villa Frontera in Nova Vas with private Pool for 7 people. Situated in Nova Vas, Charming Villa Frontera in Nova Vas with private Pool for 7 people offers accommodation with a private pool. This villa has a garden. Ubytovanie Charming Villa Frontera in Nova Vas with private Pool for 7 people sa nachádza v meste Nova Vas (Chorvátsko - Istria).