Hľadať

Ubytovanie

Apartments San Roko Apartmány

Šilci 36, 52333 Potpićan, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments San Roko. V pokojnom prostredí viníc vám Apartmány San Roko ponúkajú veľkú zelenú záhradu a vo všetkých ubytovacích jednotkách satelitnú TV a kuchynské vybavenie. Ubytovanie Apartments San Roko sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments San Roko

V pokojnom prostredí viníc vám Apartmány San Roko ponúkajú veľkú zelenú záhradu a vo všetkých ubytovacích jednotkách satelitnú TV a kuchynské vybavenie. Najbližšia pláž v obci Plomin sa nachádza 13 km od apartmánov San Roko a do obľúbeného mestečka Rabac je to 24 km. V ubytovacích jednotkách je vám k dispozícii chladnička a kávovar. Súkromná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, sušičom vlasov a uterákmi. Ubytovacie zariadenie sa nachádza 3 km od mesta Potpićan, kde nájdete minimarket a najbližšiu reštauráciu. Majitelia ubytovacieho zariadenia nežijú priamo na mieste. Parkovanie je bezplatné.

Vybavenie ubytovania Apartments San Roko

  • Slnečná terasa
  • Vybavenie na grilovanie
  • Terasa
  • Záhrada
  • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Vonkajšie detské ihrisko
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Potpićan

Villa Valentina Krbune

9,9

Villa Valentina Krbune

Ubytovanie (Vila) Villa Valentina Krbune. Villa Valentina Krbune is set in Potpićan and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Villa Valentina Krbune sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Magdalena

9,5

Holiday Home Magdalena

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Magdalena. Located in Pićan, Holiday Home Magdalena provides accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytovanie Holiday Home Magdalena sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hana

9,2

Apartment Hana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Hana. Tento apartmán sa nachádza v meste Potpićan a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Ubytovanie Apartment Hana sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Potpican 9995

Apartment in Potpican 9995

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Potpican 9995. Apartment in Potpican 9995 is located in Potpićan. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Apartment in Potpican 9995 sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Helena (IPC131)

Holiday Home Villa Helena (IPC131)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Helena (IPC131). Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Villa Helena (IPC131) is set in Potpićan. Ubytovanie Holiday Home Villa Helena (IPC131) sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Tominka 135S

Haus Tominka 135S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Tominka 135S. Located in Potpićan, Haus Tominka 135S provides a private pool. Ubytovanie Haus Tominka 135S sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Haus Mariva (IPC132)

Holiday Home Haus Mariva (IPC132)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Mariva (IPC132). Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Haus Mariva (IPC132) is set in Potpićan. Ubytovanie Holiday Home Haus Mariva (IPC132) sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Tominka

Holiday Home Villa Tominka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Tominka. Holiday Home Villa Tominka is situated in Potpićan and offers a garden. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Villa Tominka sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Istrian house in the heart of Tupljak - Smilovic

Istrian house in the heart of Tupljak - Smilovic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Istrian house in the heart of Tupljak - Smilovic. Located in Potpićan in the Istria region, Istrian house in the heart of Tupljak - Smilovic features a garden. Ubytovanie Istrian house in the heart of Tupljak - Smilovic sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Casa Hamara

Holiday Home Casa Hamara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Casa Hamara. Set in Potpićan, Holiday Home Casa Hamara offers a private pool. Ubytovanie Holiday Home Casa Hamara sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Istrian Villa Fiorido 113

Istrian Villa Fiorido 113

Ubytovanie (Vila) Istrian Villa Fiorido 113. Boasting views of the vineyard valley, Istrian Villa Fiorido 113 offers an outdoor swimming pool fitted with massage jets and sun decks. Ubytovanie Istrian Villa Fiorido 113 sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Magdalena (IPC160)

Holiday Home Magdalena (IPC160)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Magdalena (IPC160). Boasting accommodation with a private pool, Holiday Home Magdalena (IPC160) is situated in Potpićan. Ubytovanie Holiday Home Magdalena (IPC160) sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Cambarelici

Three-Bedroom Holiday Home in Cambarelici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Cambarelici. Boasting accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Cambarelici is set in Potpićan. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Cambarelici sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Potpican - CIS03016-F

Holiday Home Potpican - CIS03016-F

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Potpican - CIS03016-F. Set in Potpićan in the Istria region, Holiday Home Potpican - CIS03016-F has a terrace. Ubytovanie Holiday Home Potpican - CIS03016-F sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Haus Kate (IPC153)

Holiday Home Haus Kate (IPC153)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Kate (IPC153). Boasting accommodation with a private pool, Holiday Home Haus Kate (IPC153) is situated in Potpićan. Ubytovanie Holiday Home Haus Kate (IPC153) sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Laura

Holiday Home Laura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Laura. Situated in Potpićan, Holiday Home Laura features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Laura sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Krbune, Central Istria - Sredisnja Istra - 7670

Apartments with a parking space Krbune, Central Istria - Sredisnja Istra - 7670

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Krbune, Central Istria - Sredisnja Istra - 7670. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartments with a parking space Krbune, Central Istria - Sredisnja Istra - 7670 is located in... Ubytovanie Apartments with a parking space Krbune, Central Istria - Sredisnja Istra - 7670 sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria).

Villa Vesna with heated pool, sauna, hot tub

Villa Vesna with heated pool, sauna, hot tub

Ubytovanie (Vila) Villa Vesna with heated pool, sauna, hot tub. Villa Vesna with heated pool, sauna, hot tub is set in Potpićan. Providing free WiFi, the property also has a garden. Ubytovanie Villa Vesna with heated pool, sauna, hot tub sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 447 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Potpican Jakomici

Holiday home Potpican Jakomici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Potpican Jakomici. Situated in Potpićan, Holiday home Potpican Jakomici offers a private pool and free WiFi. This holiday home provides barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Potpican Jakomici sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 227 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Smilovic

Holiday House Smilovic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Smilovic. Located in Potpićan in the Istria region, Holiday House Smilovic has a terrace. Ubytovanie Holiday House Smilovic sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Santa Cruz

Villa Santa Cruz

Ubytovanie (Vila) Villa Santa Cruz. Located in Potpićan, Villa Santa Cruz provides a private pool. The property is 37 km from Poreč, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Villa Santa Cruz sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 344 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zajci, Central Istria - Sredisnja Istra - 14303

Apartments with a parking space Zajci, Central Istria - Sredisnja Istra - 14303

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Zajci, Central Istria - Sredisnja Istra - 14303. Situated in Potpićan in the Istria region, Apartments with a parking space Zajci, Central Istria - Sredisnja Istra - 14303 features a terrace. Ubytovanie Apartments with a parking space Zajci, Central Istria - Sredisnja Istra - 14303 sa nachádza v meste Potpićan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)