Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sandra Apartmány

Karigador 128, 52466 Novigrad Istria, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sandra. Apartmány Sandra sa nachádzajú v meste Novigrad Istria, 4,3 km od prístavu Novigrad. Autobusová stanica Novigrad je vzdialená 4,4 km. Ubytovanie Apartments Sandra sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sandra

Apartmány Sandra majú gril. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Vo všetkých ubytovacích jednotkách je kuchyňa s rúrou a hriankovačom. Niektoré majú terasu a/alebo patio s výhľadom do záhrady. Mestský prístav Mandrac je vzdialený 5 km od apartmánov Sandra. Nechýba ani súkromná kúpeľňa so sušičom vlasov. Uteráky sú zahrnuté v cene ubytovania. Apartmány Sandra sa nachádzajú v meste Novigrad Istria, 4,3 km od prístavu Novigrad. Autobusová stanica Novigrad je vzdialená 4,4 km. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Všetky jednotky majú priestor na posedenie a niektoré sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a DVD prehrávačom. Letisko Pula je situované vo vzdialenosti 59 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Terasa

Vybavenie ubytovania Apartments Sandra

 • Vonkajší krb
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Karigador

Tre pesci

9,7

Tre pesci

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tre pesci. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Tre pesci is situated in Karigador. Ubytovanie Tre pesci sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mateja

9,6

Villa Mateja

Ubytovanie (Vila) Villa Mateja. Táto klimatizovaná vila sa nachádza v obci Karigador, 36 km od Terstu. Využívať môžete terasu a vonkajší bazén. Ubytovanie Villa Mateja sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 202 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Cosy Summer

9,6

Holiday Home Cosy Summer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Cosy Summer. Featuring free bikes, a shared lounge, and a garden, Holiday Home Cosy Summer provides accommodation in Karigador with free WiFi and garden views. Ubytovanie Holiday Home Cosy Summer sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Irena

9,5

Apartment Irena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Irena. Apartment Irena is located in Karigador. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment Irena sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karigador beach house

9,1

Karigador beach house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Karigador beach house. Located in Karigador, close to AC Mareda Beach, Karigador beach house provides accommodation with garden, bike hire, water sports facilities, barbecue... Ubytovanie Karigador beach house sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Irena

8,4

Irena

Ubytovanie (Apartmán) Irena. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Irena is set in Novigrad Istria. Ubytovanie Irena sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria).

Mobile Homes Sunrise Park Umag

8

Mobile Homes Sunrise Park Umag

Ubytovanie (Kemping) Mobile Homes Sunrise Park Umag. Located in Karigador, Mobile Homes Sunrise Park Umag offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytovanie Mobile Homes Sunrise Park Umag sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Luciano

7,9

House Luciano

Ubytovanie (Apartmán) House Luciano. Located in Karigador in the Istria region, House Luciano has a patio and sea views. Ubytovanie House Luciano sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sole

7,8

Apartman Sole

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sole. Apartmán Sole sa nachádza v obci Karigador a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Sole sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Jakob

6,8

Holiday Home Jakob

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home Jakob. Situated in Karigador in the Istria region, Holiday Home Jakob features accommodation with free private parking. Ubytovanie Holiday Home Jakob sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Istrian villa Eva with Pool

Istrian villa Eva with Pool

Ubytovanie (Vily) Istrian villa Eva with Pool. Located 2.2 km from AC Mareda Beach, Istrian villa Eva with Pool offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a terrace and free... Ubytovanie Istrian villa Eva with Pool sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 321 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vinko

Apartment Vinko

Ubytovanie (Penzión) Apartment Vinko. Located in Karigador, 2.1 km from AC Mareda Beach, Apartment Vinko provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Apartment Vinko sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mirjana

Apartment Mirjana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mirjana. Located 6 km from Novigrad Marina, 6 km from Novigrad Bus Station and 7 km from Mandrac City Harbour, Apartment Mirjana provides accommodation situated in... Ubytovanie Apartment Mirjana sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lovely Katarina

Apartments Lovely Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lovely Katarina. Set 2.1 km from AC Mareda Beach, Apartments Lovely Katarina offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Lovely Katarina sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Karigador/Istrien 35277

Apartments in Karigador/Istrien 35277

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Karigador/Istrien 35277. Set in Karigador in the Istria region, Apartments in Karigador/Istrien 35277 offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments in Karigador/Istrien 35277 sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Carigo

Apartment Carigo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Carigo. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Carigo is set in Karigador. The property provides free private parking. Ubytovanie Apartment Carigo sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vista Mare

Apartment Vista Mare

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vista Mare. Featuring garden views, Apartment Vista Mare offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 2.1 km from AC Mareda Beach. Ubytovanie Apartment Vista Mare sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jana

Apartment Jana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jana. Set in Karigador in the Istria region, Apartment Jana has a garden. Ubytovanie Apartment Jana sa nachádza v meste Karigador (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)