Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sara Apartmány

Fonde 31, 52211 Bale, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sara. Situated in Bale, 28 km from Pula, Apartments Sara features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sara

Rovinj is 15 km from Apartments Sara, while Poreč is 41 km from the property. The nearest airport is Pula Airport, 26 km from the accommodation. Featuring a kitchen with a microwave and a fridge, each unit also comes with a satellite flat-screen TV, ironing facilities, wardrobe and a seating area with a sofa. The apartment provides a barbecue and a terrace. Jeden z bestsellerov v destinácii Bale Situated in Bale, 28 km from Pula, Apartments Sara features a garden and free WiFi. A patio with garden views is offered in every unit.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Apartments Sara

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Minigolfza príplatok
 • Jazda na koni Mimo ubytovania
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Bowling Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Bale

House NoE

10

House NoE

Ubytovanie (Vila) House NoE. Boasting barbecue facilities, House NoE provides accommodation in Bale with free WiFi and garden views. This property offers access to a terrace. Ubytovanie House NoE sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ane

10

Apartment Ane

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ane. Offering free WiFi and garden views, Apartment Ane is an accommodation set in Bale. The air-conditioned accommodation is 28 km from Pula. Ubytovanie Apartment Ane sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fioretti

9,9

Apartment Fioretti

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fioretti. Featuring a garden, Apartment Fioretti provides accommodation in Bale with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Fioretti sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Bale

9,9

Guesthouse Bale

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Bale. Located in Bale, Guesthouse Bale features a bar, garden and terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytovanie Guesthouse Bale sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms and Apartments IstraSoley

9,9

Rooms and Apartments IstraSoley

Ubytovanie (Penzión) Rooms and Apartments IstraSoley. Penzión Rooms and Apartments IstraSoley sa nachádzajú v meste Bale. Ubytovanie Rooms and Apartments IstraSoley sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ines

9,9

Apartment Ines

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ines. Featuring free WiFi, Apartments Ines is a self-catering accommodation located in Bale. Each apartment includes air conditioning, a TV and a terrace. Ubytovanie Apartment Ines sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kukurin

9,9

Holiday Home Kukurin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kukurin. Holiday Home Kukurin is situated in Bale and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Kukurin sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday stone house

9,8

Holiday stone house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday stone house. Holiday stone house is situated in Bale and offers a restaurant, free bikes and a shared lounge. Ubytovanie Holiday stone house sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Edi

9,8

Apartment Edi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Edi. Set in Bale, this air-conditioned apartment features free WiFi, terrace and private parking. Apartment Edi is 13 km from Rovinj. Ubytovanie Apartment Edi sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria).

Magic holiday Apartment

9,8

Magic holiday Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Magic holiday Apartment. Magic holiday Apartment is set in Bale and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Magic holiday Apartment sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Histria

9,8

Apartment Histria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Histria. Apartment Histria is located in Bale and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Histria sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Matteo

9,8

Apartment Matteo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matteo. Apartment Matteo is a self-catering accommodation located in Bale. Free WiFi access is available. Ubytovanie Apartment Matteo sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bale - Valle

9,8

Holiday Home Bale - Valle

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Home Bale - Valle. Offering a garden and a terrace, Holiday Home Bale - Valle is a stone house has peaceful surroundings in the historic centre of Bale. Ubytovanie Holiday Home Bale - Valle sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iris

9,8

Apartment Iris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iris. Set in Bale in the Istria region, Apartment Iris has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Iris sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Castel

9,8

Villa Castel

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Castel. Set in Bale in the Istria region, Villa Castel features a garden. Ubytovanie Villa Castel sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Aleks

9,8

Apartman Aleks

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Aleks. Located in Bale in the Istria region, Apartman Aleks has a garden. Ubytovanie Apartman Aleks sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mia

9,7

Apartment Mia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mia. Apartment Mia is located in Bale and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Mia sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fig Tree House

9,7

Fig Tree House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fig Tree House. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Fig Tree House provides accommodation in Bale with free WiFi and garden views. Ubytovanie Fig Tree House sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani ĐOKIĆ 1 & 2

9,7

Apartmani ĐOKIĆ 1 & 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani ĐOKIĆ 1 & 2. Set in Bale in the Istria region, Apartment Djokic features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 23 km from Pula. Ubytovanie Apartmani ĐOKIĆ 1 & 2 sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kata

9,7

Villa Kata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Kata. Boasting a garden, a bar, and barbecue facilities, Villa Kata features accommodation in Bale with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Kata sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 266 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dulcis Domus

9,7

Apartment Dulcis Domus

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dulcis Domus. Located in Bale, Apartment Dulcis Domus provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytovanie Apartment Dulcis Domus sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bale Istra Apartments

9,6

Bale Istra Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Bale Istra Apartments. Located in Bale, 23 km from Pula, Bale Istra Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Bale Istra Apartments sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria).

Apartman Ostrea ***

9,6

Apartman Ostrea ***

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ostrea ***. Apartman Ostrea *** is situated in Bale and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Ostrea *** sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Daniela

9,6

Villa Daniela

Ubytovanie (Vila) Villa Daniela. Villa Daniela is set in Bale and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytovanie Villa Daniela sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mon Perin Castrum - Studio Apartment Adriano

9,6

Mon Perin Castrum - Studio Apartment Adriano

Ubytovanie (Apartmán) Mon Perin Castrum - Studio Apartment Adriano. Set in Bale in the Istria region, Mon Perin Castrum - Studio Apartment Adriano features a terrace. Ubytovanie Mon Perin Castrum - Studio Apartment Adriano sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pino

9,6

Apartment Pino

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Pino. Set within a natural setting, Apartment Pino is a self-catering accommodation located in Bale, 150 metres from the old town, its museums and restaurants. Ubytovanie Apartment Pino sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Dado

9,5

Studio apartman Dado

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Dado. Studio apartman Dado is set in Bale and offers a restaurant, a bar and a tennis court. Ubytovanie Studio apartman Dado sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Braida

9,5

Rooms Braida

Ubytovanie (Penzión) Rooms Braida. Boasting a garden, Rooms Braida is situated in Bale. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie Rooms Braida sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Castel

9,4

Apartment Castel

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Castel. Located in Bale, Apartment Castel provides accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytovanie Apartment Castel sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barbiere Guest House

9,4

Barbiere Guest House

Ubytovanie (Penzión) Barbiere Guest House. Ubytovacie zariadenie Barbiere Guest House sa nachádza v meste Bale. Ubytovanie Barbiere Guest House sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mon Perin Castrum - Apartment Janko

9,3

Mon Perin Castrum - Apartment Janko

Ubytovanie (Apartmán) Mon Perin Castrum - Apartment Janko. Set in Bale in the Istria region, Mon Perin Castrum - Apartment Janko has a garden. The air-conditioned accommodation is 28 km from Pula. Ubytovanie Mon Perin Castrum - Apartment Janko sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Glamping tents - Camping Mon Perin Vacanceselect

9,3

Glamping tents - Camping Mon Perin Vacanceselect

Ubytovanie (Kemping) Glamping tents - Camping Mon Perin Vacanceselect. Set in Bale, 20 km from Pula, Glamping tents - Camping Mon Perin Vacanceselect offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Glamping tents - Camping Mon Perin Vacanceselect sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mon Perin Castrum - Studio Apartment Castel

9,3

Mon Perin Castrum - Studio Apartment Castel

Ubytovanie (Apartmán) Mon Perin Castrum - Studio Apartment Castel. Mon Perin Castrum - Studio Apartment Castel is located in Bale. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Mon Perin Castrum - Studio Apartment Castel sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman MIMI RELO

9,3

Apartman MIMI RELO

Ubytovanie (Apartmán) Apartman MIMI RELO. Located in Bale in the Istria region, Apartman MIMI RELO features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartman MIMI RELO sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Macan

9,3

Apartment Macan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Macan. Set in Bale in the Istria region, Apartment Macan features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Macan sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Olania

9,3

Holiday House Olania

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Olania. Dovolenkový dom Olania s terasou sa nachádza v obci Bale. Na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Holiday House Olania sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria).

Meneghetti Wine Hotel and Winery - Relais & Chateaux

9,3

Meneghetti Wine Hotel and Winery - Relais & Chateaux

Ubytovanie (Hotel) Meneghetti Wine Hotel and Winery - Relais & Chateaux. Luxusný hotel Wine and Restaurant Meneghetti sa rozkladá na rozlohe 120000 štvorcových metrov. Ubytovanie Meneghetti Wine Hotel and Winery - Relais & Chateaux sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 332 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Angela

9,3

Guest house Angela

Ubytovanie (Apartmán) Guest house Angela. Situated in Bale, Guest house Angela provides accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytovanie Guest house Angela sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Elia

9,2

Apartments Elia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Elia. Located in Bale, 28 km from Pula, Apartments Elia provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartments Elia sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kamene Priče Jazz Apartments

9,2

Kamene Priče Jazz Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Kamene Priče Jazz Apartments. Kamene Priče Jazz Apartments is set in a historical 17th century building. It offers uniquely decorated apartments with free Wi-Fi. Ubytovanie Kamene Priče Jazz Apartments sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel La Grisa

9,2

Hotel La Grisa

Ubytovanie (Hotel) Hotel La Grisa. Hotel La Grisa situovaný v obci Bale v juhozápadnej časti istrijského polostrova vám ponúka pokojné miesto na oddych. Ubytovanie Hotel La Grisa sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mirella 1745

9,2

Apartment Mirella 1745

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mirella 1745. Situated in Bale, 28 km from Pula, Apartment Mirella 1745 features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mirella 1745 sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Danica

9,2

Rooms Danica

Ubytovanie (Penzión) Rooms Danica. Located in Bale, Rooms Danica has a terrace. Guests can enjoy garden views. At the guest house, rooms are fitted with a wardrobe. Ubytovanie Rooms Danica sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Red Romantic 2-1

9,1

Apartment Red Romantic 2-1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Red Romantic 2-1. Apartment Red Romantic 2-1 is situated in Bale and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Red Romantic 2-1 sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mon Perin Castrum-Apartment Floris

9,1

Mon Perin Castrum-Apartment Floris

Ubytovanie (Apartmán) Mon Perin Castrum-Apartment Floris. Located in Bale in the Istria region, Mon Perin Castrum-Apartment Floris has a garden. This property offers access to a balcony. Ubytovanie Mon Perin Castrum-Apartment Floris sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

App & Rooms Juraga

9,1

App & Rooms Juraga

Ubytovanie (Vidiecky dom) App & Rooms Juraga. Located in Bale, 27 km from Pula, App & Rooms Juraga provides a bar and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie App & Rooms Juraga sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Franko

9,1

Guest House Franko

Ubytovanie (Penzión) Guest House Franko. Penzión Franko sa nachádza v meste Bale. Všetky ubytovacie jednotky v tomto 3-hviezdičkovom penzióne majú výhľad na mesto a hostia môžu relaxovať na... Ubytovanie Guest House Franko sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mon Perin Castrum - Apartment Ana

9,1

Mon Perin Castrum - Apartment Ana

Ubytovanie (Apartmán) Mon Perin Castrum - Apartment Ana. Mon Perin Castrum - Apartment Ana is located in Bale and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Mon Perin Castrum - Apartment Ana sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mon Perin Castrum - Apartment Ivan

9,1

Mon Perin Castrum - Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Mon Perin Castrum - Apartment Ivan. Ubytovacie zariadenie Mon Perin Castrum - Apartment Ivan sa nachádza 12 km od Rovinju a 26 km od Poreča a poskytuje ubytovanie v stredisku Bale. Ubytovanie Mon Perin Castrum - Apartment Ivan sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Room Piutti

9

Apartments & Room Piutti

Ubytovanie (Apartmány) Apartments & Room Piutti. Located in a small Mediaeval town of Bale, Apartments Piutti is only 6 km from the Adriatic Coast and 12 km from the vibrant town of Rovinj. Ubytovanie Apartments & Room Piutti sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mon Perin Castrum - Rooms Dado

9

Mon Perin Castrum - Rooms Dado

Ubytovanie (Penzión) Mon Perin Castrum - Rooms Dado. Mon Perin Castrum - Rooms Dado is located in Bale. This 2-star guest house offers free WiFi. Ubytovanie Mon Perin Castrum - Rooms Dado sa nachádza v meste Bale (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)