Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sara Apartmány

Presika 22b, 52220 Labin, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sara. Set in Labin in the Istria region and Maslinica Beach reachable within 2. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sara

A terrace is available for guests to use at the apartment. A dishwasher, a microwave and fridge are also offered, as well as a kettle and a coffee machine. Šeničina Beach is 2. 5 km, Apartments Sara offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and free private parking. 7 km from Apartments Sara. Jeden z našich favoritov v destinácii LabinSet in Labin in the Istria region and Maslinica Beach reachable within 2. The nearest airport is Pula Airport, 40 km from the accommodation. Each unit comes with a sofa, a seating area, a flat-screen TV with satellite channels, a well-fitted kitchen with a dining area, and a private bathroom with a hairdryer.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Sara

 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Expresný check-in/check-out
 • Televízne programy pre deti
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Labin

Apartment Mia

10

Apartment Mia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mia. Set in Labin in the Istria region, Apartment Mia features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Mia sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Comfortable studio in old town

10

Comfortable studio in old town

Ubytovanie (Apartmán) Comfortable studio in old town. Situated in Labin, within 2.6 km of Maslinica Beach, Comfortable studio in old town offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Comfortable studio in old town sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stella

10

Apartment Stella

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stella. Set just 2.6 km from Maslinica Beach, Apartment Stella offers accommodation in Labin with access to a shared lounge, a casino, as well as a shared kitchen. Ubytovanie Apartment Stella sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iva

10

Apartment Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iva. Situated in Labin, within 2.4 km of Maslinica Beach and 2. Ubytovanie Apartment Iva sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House OLIVE GROVE with pool and garden, NEW IN 2019

10

Holiday House OLIVE GROVE with pool and garden, NEW IN 2019

Ubytovanie (Apartmán) Holiday House OLIVE GROVE with pool and garden, NEW IN 2019. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Holiday House OLIVE GROVE with pool and garden, NEW IN 2019 is situated in Labin. Ubytovanie Holiday House OLIVE GROVE with pool and garden, NEW IN 2019 sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borgo Apartment

10

Borgo Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Borgo Apartment. Offering free WiFi and city views, Borgo Apartment is an accommodation located in Labin. Ubytovanie Borgo Apartment sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria).

Apartment Branka

10

Apartment Branka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Branka. Situated in Labin, Apartment Branka offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartment Branka sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luka's house

10

Luka's house

Ubytovanie (Vila) Luka's house. Luka's house is situated in Labin and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a private beach area. Ubytovanie Luka's house sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brankica apartaments

10

Brankica apartaments

Ubytovanie (Apartmán) Brankica apartaments. Brankica apartaments is situated in Labin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Brankica apartaments sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Meadow

9,9

Villa Meadow

Ubytovanie (Vila) Villa Meadow. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Meadow is set in Labin. Ubytovanie Villa Meadow sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tia

9,9

Apartman Tia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tia. Apartman Tia is located in Labin, 2.9 km from Šeničina Beach, in an area where hiking can be enjoyed. Set 2. Ubytovanie Apartman Tia sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kogej

9,9

Apartment Kogej

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kogej. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Kogej is set in Labin. Ubytovanie Apartment Kogej sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Antonija

9,9

Villa Antonija

Ubytovanie (Vila) Villa Antonija. Vila Antonija ponúka vonkajší bazén s ležadlami, posilňovňu, saunu a klimatizovaný interiér s 5 satelitnými TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Villa Antonija sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 223 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Fjolla

9,9

Villa Fjolla

Ubytovanie (Vila) Villa Fjolla. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Fjolla features accommodation in Labin with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Fjolla sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 424 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus La Donja 340S

9,9

Haus La Donja 340S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus La Donja 340S. Set in Labin in the Istria region, Haus La Donja 340S features a balcony. The air-conditioned accommodation is 13 km from Rabac. Ubytovanie Haus La Donja 340S sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Big unique app near Rabac

9,9

Big unique app near Rabac

Ubytovanie (Apartmán) Big unique app near Rabac. Set in Labin in the Istria region, Big unique app near Rabac has a patio and garden views. Ubytovanie Big unique app near Rabac sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nika

9,9

Villa Nika

Ubytovanie (Vila) Villa Nika. Located in Labin, Villa Nika provides accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytovanie Villa Nika sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Terra Residence

9,9

Terra Residence

Ubytovanie (Bed and breakfast) Terra Residence. Situated in Labin, 2.4 km from Maslinica Beach and 2. Ubytovanie Terra Residence sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Klikly

9,9

Klikly

Ubytovanie (Apartmán) Klikly. Located in Labin, 2.2 km from Maslinica Beach and 2. Ubytovanie Klikly sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lavander

9,9

Apartment Lavander

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lavander. Apartment Lavander is situated in Labin. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Lavander sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bodo Apartment

9,8

Bodo Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Bodo Apartment. Featuring barbecue facilities and free WiFi, Bodo Apartment provides accommodation in Labin. Ubytovanie Bodo Apartment sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea and Wind Villa Labin

9,8

Sea and Wind Villa Labin

Ubytovanie (Vila) Sea and Wind Villa Labin. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Sea and Wind Villa Labin is located in Labin. Ubytovanie Sea and Wind Villa Labin sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvedere Labin

9,8

Belvedere Labin

Ubytovanie (Apartmán) Belvedere Labin. Featuring city views, Belvedere Labin is located in Labin, 2.9 km from Šeničina Beach. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Belvedere Labin sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bratti

9,8

Apartment Bratti

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bratti. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Bratti is set in Labin. Ubytovanie Apartment Bratti sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vito

9,8

Apartment Vito

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vito. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Vito is situated in Labin. Ubytovanie Apartment Vito sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Poldrugovac

9,8

Apartman Poldrugovac

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Poldrugovac. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Poldrugovac is set in Labin. Ubytovanie Apartman Poldrugovac sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Basanni

9,8

Basanni

Ubytovanie (Apartmán) Basanni. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Basanni is set in Labin. Ubytovanie Basanni sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Queen of Labin

9,8

Queen of Labin

Ubytovanie (Apartmán) Queen of Labin. Set in Labin, 2.7 km from Maslinica Beach, Queen of Labin offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Queen of Labin sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Presika, Labin - 7390

9,8

Apartments with a parking space Presika, Labin - 7390

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Presika, Labin - 7390. Set in Labin in the Istria region, Apartments with a parking space Presika, Labin - 7390 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments with a parking space Presika, Labin - 7390 sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marinero

9,8

Apartman Marinero

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marinero. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Marinero is set in Labin. Ubytovanie Apartman Marinero sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Palma

9,8

Apartments Palma

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Palma. Tento apartmán sa nachádza v obci Labin, 31 km od mesta Opatija. Ponúka bezplatné WiFi pripojenie na internet a súkromné parkovisko na mieste zdarma. Ubytovanie Apartments Palma sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Carmela

9,8

Villa Carmela

Ubytovanie (Vila) Villa Carmela. Villa Carmela is set in Labin and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Villa Carmela sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartment 365

9,8

Studio apartment 365

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment 365. Located in Labin, Studio apartment 365 provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Studio apartment 365 sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Karlo & Ivona

9,8

Apartments Karlo & Ivona

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Karlo & Ivona. Located in Labin, Apartments Karlo & Ivona provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartments Karlo & Ivona sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments for families with children Strmac, Labin - 16518

9,8

Apartments for families with children Strmac, Labin - 16518

Ubytovanie (Apartmány) Apartments for families with children Strmac, Labin - 16518. Set in Labin in the Istria region, Apartments for families with children Strmac, Labin - 16518 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments for families with children Strmac, Labin - 16518 sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rajkovic

9,8

Apartments Rajkovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rajkovic. Set in Labin, 2.1 km from Maslinica Beach and 2.7 km from Šeničina Beach, Apartments Rajkovic offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartments Rajkovic sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Meli

9,8

Holiday home Meli

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Meli. Holiday home Meli is situated in Labin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday home Meli sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luna

9,8

Luna

Ubytovanie (Apartmán) Luna. Featuring garden views, Luna offers accommodation with a garden and a patio, around 2.8 km from Maslinica Beach. Ubytovanie Luna sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Labin Presika II

9,8

Apartment Labin Presika II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Labin Presika II. Apartment Labin Presika II is set in Labin. The property is 45 km from Pula, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Apartment Labin Presika II sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kamp romantik glamping

9,7

Kamp romantik glamping

Ubytovanie (Luxusný stan) Kamp romantik glamping. Boasting an outdoor pool and garden views, Kamp romantik glamping is situated in Labin. Ubytovanie Kamp romantik glamping sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lavandula

9,7

Apartment Lavandula

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lavandula. Featuring garden views, Apartment Lavandula provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 2.8 km from Plaža Prižinja. Ubytovanie Apartment Lavandula sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tireli

9,7

Apartment Tireli

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tireli. Situated in Labin, Apartment Tireli features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Apartment Tireli sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Teo 153S

9,7

Haus Teo 153S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Teo 153S. Set in Labin in the Istria region, Haus Teo 153S features a terrace. Ubytovanie Haus Teo 153S sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Giana

9,7

Apartments Giana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Giana. Situated in Labin, Apartments Giana offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytovanie Apartments Giana sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa L - Villa with 2 separate units

9,7

Villa L - Villa with 2 separate units

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa L - Villa with 2 separate units. Situated just 2.9 km from Maslinica Beach, Villa L - Villa with 2 separate units features accommodation in Labin with access to a seasonal outdoor swimming... Ubytovanie Villa L - Villa with 2 separate units sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria).

House Amanecer

9,7

House Amanecer

Ubytovanie (Apartmán) House Amanecer. Ubytovacie zariadenie House Amanecer s terasou a klimatizáciou sa nachádza v meste Labin 2,5 km od pláže Prklog a 2,9 km od pláže Mali Portluk. Ubytovanie House Amanecer sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria).

Apartman Gina

9,7

Apartman Gina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gina. Apartman Gina is set in Labin, 3 km from Šeničina Beach, and a garden and a terrace are accessible in-house. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartman Gina sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gracijela near Rabac

9,7

Apartments Gracijela near Rabac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gracijela near Rabac. Apartments Gracijela near Rabac has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Labin. Ubytovanie Apartments Gracijela near Rabac sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Roža in Sveti Bartol (Haus für 2-3 Personen)

9,7

Roža in Sveti Bartol (Haus für 2-3 Personen)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Roža in Sveti Bartol (Haus für 2-3 Personen). Situated in Labin, Roža in Sveti Bartol (Haus für 2-3 Personen) features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Roža in Sveti Bartol (Haus für 2-3 Personen) sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Elsa (LBN108)

9,7

Apartment Elsa (LBN108)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Elsa (LBN108). Located in Ravni in the Istria region, Apartment Elsa (LBN108) has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Elsa (LBN108) sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Alberti

9,7

Apartman Alberti

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Alberti. Apartmán Alberti s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Labin, 32 km od Opatije. Posteľná bielizeň a uteráky sú zahrnuté v cene ubytovania. Ubytovanie Apartman Alberti sa nachádza v meste Labin (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)