Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sara Apartmány

Put Mrta 36 a Vlasici Vlasici, Pag, 23249 Vlašići, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sara. Ubytovanie Apartments Sara s výhľadom na more sa nachádza v letovisku Vlašići. Ponúka bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sara

Jeden z našich favoritov v destinácii VlašićiUbytovanie Apartments Sara s výhľadom na more sa nachádza v letovisku Vlašići. K vybaveniu patrí aj chladnička, hriankovač a rýchlovarná kanvica. Hostia sa v okolí môžu venovať windsurfingu a potápaniu alebo môžu relaxovať v záhrade. Ubytovanie je klimatizované a hostia tu majú k dispotícii satelitnú TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom a súkromnú kúpeľňu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Sara je vzdialené 45 km od Novalje a 21 km od Pagu.

Vybavenie ubytovania Apartments Sara

 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Vybavenie na vodné športy (na mieste)
 • Potápanie
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko

Iná ubytovanie v meste Vlašići

Holiday Home Smokvica

9,6

Holiday Home Smokvica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Smokvica. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Smokvica sa nachádza v obci Vlašići a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Holiday Home Smokvica sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bozica

9,6

Apartments Bozica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bozica. Apartmány Bozica sa nachádzajú v obci Vlašići. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Bozica sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Anchy Apartment

9,5

Anchy Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Anchy Apartment. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Vlašići a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. Ubytovanie Anchy Apartment sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kristina

9,3

Apartment Kristina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kristina. Located in Vlašići in the Pag Island region, Apartment Kristina has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Kristina sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vlasici

9,2

Apartments Vlasici

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vlasici. Apartmány Vlašići majú gril a terasu a nachádzajú sa v meste Vlašići na ostrove Pag, 23 km od Zadaru. Ubytovanie Apartments Vlasici sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Ante

9,1

Apartments Ante

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ante. Ubytovanie Apartments Ante sa nachádza v obci Vlašići na ostrove Pag. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Ante sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Idyllic Village

9

Apartment in Idyllic Village

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Idyllic Village. Ubytovanie Apartment in Idyllic Village sa nachádza v letovisku Vlašiči. Ponúka záhradu a súkromný balkón. Ubytovanie Apartment in Idyllic Village sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Simurina

8,6

Apartments Simurina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Simurina. Ubytovanie Apartments Simurina sa nachádza v obci Vlašići a ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Simurina sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Dupin

8,1

Guesthouse Dupin

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Dupin. Trojhviezdičkový penzión Guesthouse Dupin s výhľadom na pláž sa nachádza v meste Pag a ponúka reštauráciu a bar. Ubytovanie Guesthouse Dupin sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tomo

8

Apartments Tomo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomo. Ubytovacie zariadenie Apartments Tomo sa nachádza v meste Vlašići. Ubytovanie Apartments Tomo sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartman Krystian

5,4

Apartman Krystian

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Krystian. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Krystian is situated in Pag. Ubytovanie Apartman Krystian sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Komadina 596

Apartments Komadina 596

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Komadina 596. Apartments Komadina 596 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Vlašići. Ubytovanie Apartments Komadina 596 sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartment Vlasici 05

Holiday Apartment Vlasici 05

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Vlasici 05. Holiday Apartment Vlasici 05 is situated in Vlašići and offers barbecue facilities. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytovanie Holiday Apartment Vlasici 05 sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Vlasici with Sea View 06

Apartment Vlasici with Sea View 06

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vlasici with Sea View 06. Featuring barbecue facilities, Apartment Vlasici with Sea View 06 provides accommodation in Vlašići with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Vlasici with Sea View 06 sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartment Vlasici with Sea View 10

Apartment Vlasici with Sea View 10

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vlasici with Sea View 10. Apartment Vlasici with Sea View 10 is located in Vlašići. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Vlasici with Sea View 10 sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartment Vlasici 06

Holiday Apartment Vlasici 06

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Vlasici 06. Situated in Vlašići in the Pag Island region, Holiday Apartment Vlasici 06 is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Holiday Apartment Vlasici 06 sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms

Amazing apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms. Set in Vlašići in the Pag Island region, Amazing apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms has a terrace and sea views. Ubytovanie Amazing apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Andjelo

Apartments Andjelo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Andjelo. Situated in Vlašići in the Pag Island region, Apartments An?elo features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Andjelo sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Orchidea

Apartment Orchidea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Orchidea. Boasting a garden and a terrace, Apartment Orchidea features accommodation in Vlašići with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Orchidea sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment MZ

Apartment MZ

Ubytovanie (Apartmány) Apartment MZ. Apartment MZ has garden views, free WiFi and free private parking, set in Vlašići. Ubytovanie Apartment MZ sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments ZZ

Apartments ZZ

Ubytovanie (Apartmány) Apartments ZZ. Located in Vlašići in the Pag Island region, Apartments ZZ provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments ZZ sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Little Heaven on Earth

Little Heaven on Earth

Ubytovanie (Penzión) Little Heaven on Earth. Ubytovacie zariadenie Little Heaven on Earth sa nachádza v obci Vlašići a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Little Heaven on Earth sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani JASNA

Apartmani JASNA

Ubytovanie (Penzión) Apartmani JASNA. Facing the beachfront in Vlašići, Apartmani JASNA has a garden and a terrace. The guest house features family rooms. Ubytovanie Apartmani JASNA sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zlatko

Apartment Zlatko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zlatko. Located in Vlašići in the Pag Island region, Apartment Zlatko features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Zlatko sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Put Magazina

Apartments Put Magazina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Put Magazina. Apartments Put Magazina features garden views, free WiFi and free private parking, located in Vlašići. Ubytovanie Apartments Put Magazina sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Komadina 1242

Apartment Komadina 1242

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Komadina 1242. Situated in Vlašići in the Pag Island region, Apartment Komadina 1242 features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Komadina 1242 sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments An?elo

Apartments An?elo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments An?elo. Located in Vlašići in the Pag Island region, Apartments An?elo provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments An?elo sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vlasici 09

Apartment Vlasici 09

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vlasici 09. Situated in Vlašići in the Pag Island region, Apartment Vlasici 09 is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartment Vlasici 09 sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms

Beautiful apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms. Situated in Vlašići in the Pag Island region, Beautiful apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms has a terrace and sea views. Ubytovanie Beautiful apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms

Stunning apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Stunning apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms. Located in Vlašići in the Pag Island region, Stunning apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms features a terrace and sea views. Ubytovanie Stunning apartment in Vlasici with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern apartment with a yard and balcony - Apartment Jerolima II

Modern apartment with a yard and balcony - Apartment Jerolima II

Ubytovanie (Apartmány) Modern apartment with a yard and balcony - Apartment Jerolima II. Apartmán Jerolima II s grilom sa nachádza v letovisku Vlašići. K dispozícii máte terasu. Ubytovanie Modern apartment with a yard and balcony - Apartment Jerolima II sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 173 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vlasici with Sea View 08

Apartment Vlasici with Sea View 08

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vlasici with Sea View 08. Apartment Vlasici with Sea View 08 is situated in Vlašići. The 3-star apartment has sea views and is 46 km from Novalja. Ubytovanie Apartment Vlasici with Sea View 08 sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vlasici with Sea View 07

Apartment Vlasici with Sea View 07

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vlasici with Sea View 07. Apartment Vlasici with Sea View 07 is set in Vlašići. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Apartment Vlasici with Sea View 07 sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 100 metara od plaže

Apartman 100 metara od plaže

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 100 metara od plaže. Set in Vlašići in the Pag Island region, Apartman 100 metara od plaže features a terrace and garden views. Ubytovanie Apartman 100 metara od plaže sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pag Vlasici

Pag Vlasici

Ubytovanie (Apartmán) Pag Vlasici. Ubytovacie zariadenie Pag Vlasici sa nachádza v meste Vlašići na ostrove Pag a ponúka terasu a výhľad do záhrady. K dispozícii je súkromné patio. Ubytovanie Pag Vlasici sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms Sandy beach

Apartments and rooms Sandy beach

Ubytovanie (Penzión) Apartments and rooms Sandy beach. Ubytovanie Apartments and rooms Sandy beach sa nachádza priamo pri pláži v obci Vlašići a má terasu. Za príplatok môžete využívať súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments and rooms Sandy beach sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Silvana 597

Apartments Silvana 597

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Silvana 597. Located in Vlašići in the Pag Island region, Apartments Silvana 597 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Silvana 597 sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Marija - 70 m from beach

Holiday Home Marija - 70 m from beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Marija - 70 m from beach. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Marija - 70 m from beach sa nachádza v obci Vlašići. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 37 km od mesta Novalja. Ubytovanie Holiday Home Marija - 70 m from beach sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartment Vlasici 03

Holiday Apartment Vlasici 03

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Vlasici 03. Holiday Apartment Vlasici 03 is situated in Vlašići and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday Apartment Vlasici 03 sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Vlasici

Two-Bedroom Apartment in Vlasici

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Vlasici. Two-Bedroom Apartment in Vlasici is set in Vlašići and offers barbecue facilities. This apartment offers free private parking and free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Vlasici sa nachádza v meste Vlašići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)