Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sara Apartmány

Mastrinka, 21224 Trogir, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sara. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region, with Sv. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sara

All units have a private bathroom and have air conditioning, a TV and a fridge. Križ Beach and Krčića Beach nearby, Apartments Sara features accommodation with free WiFi and free private parking. 5 km from the property. A stovetop and coffee machine are also available. Arbanija Beach is less than 1 km from the apartment, while Church of St. Barbara is 3. The nearest airport is Split Airport, 7 km from Apartments Sara. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region, with Sv.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Sara

  • Na pláži
  • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Pláž
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Iná ubytovanie v meste Arbanija

Apartment Vulic

10

Apartment Vulic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vulic. Located in Trogir, 150 metres from Arbanija Beach and 650 metres from Krčića Beach, Apartment Vulic provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Vulic sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Emilija

9,9

Vila Emilija

Ubytovanie (Privát) Vila Emilija. Set 150 metres from Arbanija Beach, Vila Emilija offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Vila Emilija sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Belmat

9,9

Apartments Belmat

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Belmat. Offering self-catering accommodation with free WiFi access, Apartments Belmat are located in the small village of Arbanija on the Island of Ciovo just 100... Ubytovanie Apartments Belmat sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anita

9,9

Apartments Anita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita. Apartments Anita has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Trogir, a few steps from Krčića Beach. Ubytovanie Apartments Anita sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Albina

9,8

Apartment Albina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Albina. Tento klimatizovaný apartmán s terasou sa nachádza v meste Trogir. K dispozícii máte balkón. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Albina sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Porat

9,8

Apartment Porat

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Porat. Set within the Arbanija district in Trogir, Apartment Porat has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytovanie Apartment Porat sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Residence Zupanovic Trogir

9,7

Luxury Villa Residence Zupanovic Trogir

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Villa Residence Zupanovic Trogir. Set in Trogir, just a few steps from Arbanija Beach, Luxury Villa Residence Zupanovic Trogir offers beachfront accommodation with a seasonal outdoor... Ubytovanie Luxury Villa Residence Zupanovic Trogir sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Danica Trogir

9,7

Apartments Danica Trogir

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Danica Trogir. Apartmány Danica Trogir sa nachádzajú v malom meste Arbanija na ostrove Čiovo, iba 100 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Apartments Danica Trogir sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Rozarija

9,7

Vila Rozarija

Ubytovanie (Vila) Vila Rozarija. Set within the Arbanija district in Trogir, Vila Rozarija has air conditioning, a patio, and pool views. Ubytovanie Vila Rozarija sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Čiovo near beach, Trogir

9,6

Apartment in Čiovo near beach, Trogir

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Čiovo near beach, Trogir. In the Arbanija district of Trogir, close to Arbanija Beach, Apartment in Čiovo near beach, Trogir has a terrace and a washing machine. Ubytovanie Apartment in Čiovo near beach, Trogir sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nostra

9,6

Villa Nostra

Ubytovanie (Apartmány) Villa Nostra. Villa Nostra sa nachádza v lokalite Arbanija a ponúka vonkajší bazén. Najbližšia pláž je vzdialená 150 metrov. Trogir je situovaný 4 km a Katedrála sv. Ubytovanie Villa Nostra sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Aida

9,6

Apartment Aida

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Aida. Apartmány Aida ponúkajú ubytovanie v klimatizovaných apartmánoch s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v letovisku Arbanija, len pár krokov od... Ubytovanie Apartment Aida sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marin

9,6

Apartment Marin

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marin. Ubytovanie Apartment Marin sa nachádza v meste Trogir v Splitsko-dalmatínskej župe, len pár krokov od pláže Krčića. Ubytovanie Apartment Marin sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sunset

9,5

Apartment Sunset

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunset. Located in Trogir, within 500 metres of Sv. Križ Beach and 1. Ubytovanie Apartment Sunset sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gizdić

9,5

Apartments Gizdić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gizdić. Set in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Arbanija Beach reachable within 150 metres, Apartments Gizdić offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments Gizdić sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sime

9,5

Apartment Sime

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sime. Apartmán Sime vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním vo obci Arbanija. Ubytovanie Apartment Sime sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Brtan

9,4

Apartment Brtan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Brtan. Apartmán Brtan s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v dedinke Arbanija. Ubytovanie Apartment Brtan sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tokic

9,4

Apartments Tokic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tokic. Apartmány Tokić sa nachádzajú 2,7 km od katedrály sv. Vavrinca. Ponúkajú ubytovanie v Trogire. Ubytovanie Apartments Tokic sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Klaric (TGR306)

9,3

Apartment Klaric (TGR306)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Klaric (TGR306). Apartmán Haus Klaric (306) ponúka klimatizované ubytovanie v meste Trogir, 4 km od Katedrály svätého Vavrinca a 4 km od autobusovej stanice Trogir. Ubytovanie Apartment Klaric (TGR306) sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ante

9,3

Apartments Ante

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ante. Set in Trogir in the Split-Dalmatia County region, with Sv. Ubytovanie Apartments Ante sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

9,3

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Apartment Marija poskytuje ubytovanie v Arbaniji priamo pri pláži s vlastným stravovaním a ponúka zariadenú terasu s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Angela

9,3

Apartments Angela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Angela. Apartmány Angela sa nachádzajú v meste Trogir, 3,8 km od Katedrály sv. Vavrinca. Ponúkajú vám sezónny vonkajší bazén, gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Apartments Angela sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Villa TOP TROGIR

9,2

Apartments in Villa TOP TROGIR

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Villa TOP TROGIR. Ubytovacie zariadenie Apartments in Villa TOP TROGIR sa nachádza v Trogire, 5 km od Katedrály sv. Vavrinca a Radovanovho portálu. Ubytovanie Apartments in Villa TOP TROGIR sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment and Rooms Villa Niko

9,2

Apartment and Rooms Villa Niko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment and Rooms Villa Niko. Ubytovanie Apartment and Rooms Villa Niko sa nachádza v meste Trogir a ponúka vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment and Rooms Villa Niko sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sunny Dalmatia

9,1

Apartments Sunny Dalmatia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sunny Dalmatia. Apartmány Sunny Dalmatia sa nachádzajú v letovisku Arbanija, 4 km od mesta Trogir a iba 40 metrov od mora. Ubytovanie Apartments Sunny Dalmatia sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šarić.2

9

Apartment Šarić.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Å arić.2. Situated within the Arbanija district in Trogir, Apartment Å arić.2 has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytovanie Apartment Å arić.2 sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Braco

8,9

Apartman Braco

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Braco. Situated in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Sv. Ubytovanie Apartman Braco sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ančica

8,9

Apartments Ančica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ančica. Ubytovacie zariadenie Apartments Ančica sa nachádza v meste Trogir, 200 metrov od pláže Krčića a 400 metrov od pláže Sv. Ubytovanie Apartments Ančica sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Katarina

8,9

Apartments Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Katarina. Apartmány Katarina sa nachádzajú v meste Trogir, 5 km od Katedrály sv. Vavrinca a Radovanovho portálu. Ubytovanie Apartments Katarina sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Perko

8,8

Apartmani Perko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Perko. Ubytovacie zariadenie Apartmani Perko sa nachádza v meste Trogir v Splitsko-dalmátskej župe, 100 metrov od pláže Arbanija. Ubytovanie Apartmani Perko sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments David

8,7

Apartments David

Ubytovanie (Apartmány) Apartments David. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region, with Arbanija Beach and Krčića Beach nearby, Apartments David provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments David sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Toni

8,7

Apartments Toni

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartments Toni. Apartmány Toni sa nachádzajú v meste Trogir, len pár krokov od pláže Arbanija a pláže Krčića. Ponúkajú reštauráciu, súkromnú pláž a terasu. Ubytovanie Apartments Toni sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Krusica

8,6

Apartments Krusica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Krusica. Ubytovacie zariadenie Apartments Krusica sa nachádza v meste Trogir a ponúka vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Krusica sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vera

8,5

Villa Vera

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Vera. Set 150 metres from Arbanija Beach, Villa Vera offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Villa Vera sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mediteran Travel Mobile Homes Trogir - Čiovo

8,5

Mediteran Travel Mobile Homes Trogir - Čiovo

Ubytovanie (Kemping) Mediteran Travel Mobile Homes Trogir - Čiovo. Ubytovacie zariadenie Mediteran Travel Mobile Homes Trogir - Čiovo sa nachádza v meste Trogir, len pár krokov od pláže Sv. Križ. Ubytovanie Mediteran Travel Mobile Homes Trogir - Čiovo sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maribela Apartment

8,5

Maribela Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Maribela Apartment. Ubytovacie zariadenie Maribela Apartment sa nachádza v meste Trogir v Splitsko-dalmatínskej župe, 80 metrov od pláže Arbanija. Ubytovanie Maribela Apartment sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Green

8,4

Apartment Green

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Green. Situated in Trogir, 5 km from The Cathedral of St. Lawrence, Apartment Green boasts a barbecue and views of the sea. Ubytovanie Apartment Green sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antonia

6,9

Apartments Antonia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antonia. Apartmány Antonia sa nachádzajú v meste Trogir, 4,1 km od Katedrály svätého Vavrinca a autobusovej stanice. Z apartmánu sa naskytá výhľad na more. Ubytovanie Apartments Antonia sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Slava

5,7

Apartments Slava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Slava. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Trogir, 700 metrov od Katedrály svätého Vavrinca v Trogire i od miestnej autobusovej stanice. Ubytovanie Apartments Slava sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nostra (TGR332)

Apartment Nostra (TGR332)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nostra (TGR332). Situated within the Arbanija district in Trogir, Apartment Nostra (TGR332) has air conditioning, a balcony, and sea views. Ubytovanie Apartment Nostra (TGR332) sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marbe

Apartments Marbe

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marbe. Apartments Marbe is set in the Arbanija district of Trogir, 4.3 km from Trogir City Hall and 4.4 km from Radovan's Portal. Ubytovanie Apartments Marbe sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Neda (TGR303)

Apartment Neda (TGR303)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Neda (TGR303). Boasting sea views, Apartment Neda (TGR303) offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 150 metres from Arbanija Beach. Ubytovanie Apartment Neda (TGR303) sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Neda (TGR302)

Apartment Neda (TGR302)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Neda (TGR302). Ubytovacie zariadenie Haus Neda (302) sa nachádza v meste Trogir, 4,3 km od Katedrály sv. Vavrinca. Ponúka vám ubytovanie s klimatizáciou. Ubytovanie Apartment Neda (TGR302) sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Aurelija

Apartments Aurelija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Aurelija. Ubytovanie Apartments Aurelija sa nachádza vo štvrti Arbanija v meste Trogir, 3,7 km od radnice a 3,8 km od Radovanovej brány. Ubytovanie Apartments Aurelija sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Snježana

Apartment Snježana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Snježana. Apartment Snježana is a beachfront property located in Trogir, 350 metres from Krčića Beach and 550 metres from Arbanija Beach. Ubytovanie Apartment Snježana sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kiki.1

Apartment Kiki.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kiki.1. Apartment Kiki.1 is a beachfront property set in Trogir, 100 metres from Arbanija Beach and 700 metres from Sv. Križ Beach. Ubytovanie Apartment Kiki.1 sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Andja

Apartment Andja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Andja. Situated in Trogir, 150 metres from Krčića Beach, Apartment Andja features a living room with a TV. Ubytovanie Apartment Andja sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmen Karmen 2

Apartmen Karmen 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmen Karmen 2. Featuring a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartmen Karmen 2 can be found in Trogir, close to Sv. Ubytovanie Apartmen Karmen 2 sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marinela

Marinela

Ubytovanie (Apartmány) Marinela. Set in Trogir, near Krčića Beach, Arbanija Beach and Sv. Križ Beach, Marinela features free WiFi, and guests can enjoy a terrace. Radovan's Portal is 4. Ubytovanie Marinela sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Franka

Franka

Ubytovanie (Apartmán) Franka. Franka in Trogir features accommodation with free WiFi, 350 metres from Krčića Beach, 550 metres from Arbanija Beach and 3.9 km from Church of St. Barbara. Ubytovanie Franka sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Put Vlaka II

Apartment Put Vlaka II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Put Vlaka II. Apartment Put Vlaka II, a property with barbecue facilities, is situated in Trogir, 4.3 km from Church of St. Barbara, 4. Ubytovanie Apartment Put Vlaka II sa nachádza v meste Arbanija (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)