Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sara Apartmány

Brace Dezmalj 26, 23242 Posedarje, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sara. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v meste Posedarje, 45 km od mesta Vir a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sara

Najbližším letiskom je Letisko Zadar, situované 34 km od ubytovania Apartments Sara. V klimatizovaných ubytovacích jednotkách nájdu hostia balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady a na more, priestor na posedenie, satelitnú TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Ubytovanie je vzdialené 26 km od Zadaru a 46 km od mesta Pag. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v meste Posedarje, 45 km od mesta Vir a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Priamo v ubytovaní Apartments Sara si môžete požičať bicykle. Nechýba ani gril. K vybaveniu patrí chladnička, varná doska a rýchlovarná kanvica.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Na pláži
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Apartments Sara

 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Kanoistika Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Odvoz na letiskoza príplatok
 • Vyzdvihnutie z letiskaza príplatok
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Posedarje

Apartman Marija

10

Apartman Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marija. Apartman Marija is situated in Posedarje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Marija sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Bura

10

Apartman Bura

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Bura. Situated in Posedarje, 44 km from Vir, Apartman Bura features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartman Bura sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman ZOZZY

10

Apartman ZOZZY

Ubytovanie (Apartmán) Apartman ZOZZY. Situated in Posedarje, within 2.7 km of Beach Bokulja, Apartman ZOZZY offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Apartman ZOZZY sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fairy of Velebit unique countryside house

10

Fairy of Velebit unique countryside house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fairy of Velebit unique countryside house. Ubytovacie zariadenie Fairy of Velebit unique countryside house sa nachádza v obci Posedarje a ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén a záhradu. Ubytovanie Fairy of Velebit unique countryside house sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Rosanda

10

Apartman Rosanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Rosanda. Apartmán Rosanda sa nachádza v meste Posedarje a ponúka bar, záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Mesto Vir je vzdialené 45 km. Ubytovanie Apartman Rosanda sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Gora

10

Sobe Gora

Ubytovanie (Apartmány) Sobe Gora. Set in Posedarje in the Zadar County region, Sobe Gora offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Sobe Gora sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Toma

10

Apartment Toma

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Toma. Apartment Toma is set in Posedarje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Toma sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Donatella

10

Holiday home Donatella

Ubytovanie (Vila) Holiday home Donatella. Holiday home Donatella is situated in Posedarje and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Donatella sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 326 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lipić

9,9

Apartments Lipić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lipić. Located in Posedarje, 43 km from Pag, Apartments Lipić provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Lipić sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Punta Garden Pool House

9,8

Punta Garden Pool House

Ubytovanie (Vila) Punta Garden Pool House. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Punta Garden Pool House is situated in Posedarje. Ubytovanie Punta Garden Pool House sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sunshine at the beach Zadar

9,8

Villa Sunshine at the beach Zadar

Ubytovanie (Vila) Villa Sunshine at the beach Zadar. Vila Sunshine at the beach Zadar sa nachádza v meste Posedarje a ponúka súkromnú pláž, záhradu a terasu. Ubytovanie Villa Sunshine at the beach Zadar sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 354 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Center

9,7

Apartment Center

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Center. Located in Posedarje in the Zadar County region, Apartment Center has a balcony and city views. Ubytovanie Apartment Center sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Marija

9,7

Apartman Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marija. Located in Posedarje in the Zadar County region, Apartman Marija has a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Marija sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Baricevic

9,7

Holiday Home Baricevic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Baricevic. Located in Posedarje in the Zadar County region, Holiday Home Baricevic features a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Baricevic sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maris

9,7

Apartment Maris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maris. Tento apartmán s terasou a výhľadom na more sa nachádza v obci Posedarje, 23 km od Zadaru. Ubytovanie Apartment Maris sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar).

Solymar

9,6

Solymar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Solymar. Ubytovacie zariadenie Solymar sa nachádza v obci Posedarje a ponúka klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom. Ubytovanie Solymar sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 183 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Posedarje Josip 2

9,6

Posedarje Josip 2

Ubytovanie (Apartmán) Posedarje Josip 2. Offering free WiFi, Posedarje Josip 2 is set on the beachfront in Posedarje. The air-conditioned accommodation is 45 km from Vir. Ubytovanie Posedarje Josip 2 sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Slavica

9,6

Apartment Slavica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Slavica. Ubytovanie Apartment Slavica sa nachádza v letovisku Posedarje. Ponúka záhradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Slavica sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lucia

9,6

Apartman Lucia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lucia. Situated in Posedarje in the Zadar County region, Apartman Lucia features a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Lucia sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nick

9,6

Apartment Nick

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nick. Apartment Nick is located in Posedarje and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Nick sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 323 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Josip

9,5

Apartment Josip

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Josip. Apartmán Josip ponúka ubytovanie v meste Posedarje, 5 km od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartment Josip sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Brala

9,5

Apartment Brala

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Brala. Located in Posedarje, 45 km from Pag, Apartment Brala provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Brala sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Posedarje Zadar

9,4

Posedarje Zadar

Ubytovanie (Apartmány) Posedarje Zadar. Ubytovanie Posedarje Zadar sa nachádza v obci Posedarje, 45 km od mesta Vir. Hostia môžu využívať bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Posedarje Zadar sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile Homes "Kristina"

9,4

Mobile Homes "Kristina"

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mobile Homes "Kristina". Ubytovanie Mobile Homes “Kristina“ sa nachádza v obci Posedarje a ponúka výhľad do záhrady, súkromnú pláž a terasu. Ubytovanie Mobile Homes "Kristina" sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca za odmor LUCA

9,4

Kuca za odmor LUCA

Ubytovanie (Apartmán) Kuca za odmor LUCA. Kuca za odmor LUCA is set in Posedarje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Kuca za odmor LUCA sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lovre Posedarje

9,4

Apartmani Lovre Posedarje

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lovre Posedarje. Located in Posedarje in the Zadar County region, Apartmani Lovre Posedarje provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Lovre Posedarje sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana

9,4

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Apartmány Ana sa nachádzajú len kúsok od pláže a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a zariadenou terasou s... Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Knežević

9,4

Apartmani Knežević

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Knežević. Located in Posedarje in the Zadar County region, Apartmani Knežević provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartmani Knežević sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Marin

9,4

Holiday Home Marin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Marin. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Marin sa nachádza v obci Posedarje a ponúka súkromnú pláž, bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Ubytovanie Holiday Home Marin sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bonaca

9,3

Apartment Bonaca

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bonaca. Ubytovanie Apartment Bonaca sa nachádza v obci Posedarje, 45 km od mesta Vir. Hostia majú k dispozícii záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Bonaca sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Nemo

9,3

Vila Nemo

Ubytovanie (Apartmán) Vila Nemo. Vila Nemo sa nachádza v obci Posedarje a ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, záhradu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na bazén. Ubytovanie Vila Nemo sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jasmin

9,3

Villa Jasmin

Ubytovanie (Vila) Villa Jasmin. Villa Jasmin is situated in Posedarje and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a garden. Ubytovanie Villa Jasmin sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 558 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ana-Zora

9,2

Apartman Ana-Zora

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ana-Zora. Tento klimatizovaný apartmán s terasou sa nachádza v meste Posedarje, 23 km od Zadaru. Ubytovanie Apartman Ana-Zora sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar).

Apartments ZZ

9,2

Apartments ZZ

Ubytovanie (Apartmány) Apartments ZZ. Apartmány ZZ sa nachádzajú v obci Posedarje a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, grilom a so záhradou. Ubytovanie Apartments ZZ sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Maretta

9,2

Apartman Maretta

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Maretta. Situated in Posedarje, Apartman Maretta offers a bar, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartman Maretta sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luka Apartment

9,2

Luka Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Luka Apartment. Apartmán Luka sa nachádza v meste Posedarje, 22 km od Zadaru. Ponúka záhradu a gril. Biograd na Moru je vzdialený 31 km. Ubytovanie Luka Apartment sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nekić Posedarje

9,2

Apartment Nekić Posedarje

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nekić Posedarje. Situated in Posedarje, 44 km from Vir, Apartment Nekić Posedarje features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Nekić Posedarje sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Dalmacija

9,1

Holiday home Dalmacija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Dalmacija. Dovolenkový dom Holiday home Dalmacija sa nachádza na pláži v letovisku Posedarje a môže sa pochváliť súkromným bazénom. Ubytovanie Holiday home Dalmacija sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nina

9,1

Apartman Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nina. Apartmán Nina ponúka ubytovanie v meste Pogradina s bezplatným Wi-Fi, výhľadom na hory a grilom. Hostia môžu využívať súkromnú terasu. Ubytovanie Apartman Nina sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Loro

9,1

Kuća za odmor Loro

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Loro. Offering free WiFi and garden views, Kuća za odmor Loro is an accommodation located in Posedarje. Ubytovanie Kuća za odmor Loro sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Posedarje Gajine

9,1

Apartments Posedarje Gajine

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Posedarje Gajine. Apartmány Posedarje Gajine s výhľadom na more sa nachádzajú v obci Posedarje, 22 km od mesta Zadar a 30 km od mesta Biograd na Moru. Ubytovanie Apartments Posedarje Gajine sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nikolina

9

Apartments Nikolina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nikolina. Ubytovanie Apartments Nikolina sa nachádza v obci Posedarje, 45 km od mesta Vir. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Nikolina sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kontrada

9

Apartments Kontrada

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kontrada. Located in Posedarje, 45 km from Pag, Apartments Kontrada provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Kontrada sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Leo

9

Apartman Leo

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Leo. Apartman Leo is situated in Posedarje and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Leo sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kamenica

9

Holiday Home Kamenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kamenica. Holiday Home Kamenica is located in Posedarje and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Kamenica sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vuk

8,9

Apartments Vuk

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vuk. Apartmány Vuk ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Posedarje 23 km od Zadaru. Ubytovanie Apartments Vuk sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lovrić

8,8

Apartments Lovrić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lovrić. Located in Posedarje, 45 km from Vir, Apartments Lovrić provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Lovrić sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar).

Blue Sky Apartments

8,8

Blue Sky Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Blue Sky Apartments. Located in Posedarje, 44 km from Pag, Blue Sky Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Blue Sky Apartments sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Delfin

8,8

Apartments Delfin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Delfin. Ubytovacie zariadenie Apartments Delfin sa nachádza v obci Posedarje, 46 km od mesta Vir. Hosťom ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Delfin sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nikice Gundica VI

8,8

Apartment Nikice Gundica VI

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nikice Gundica VI. Apartmán Nikice Gundica VI sa nachádza v obci Posedarje. V apartmáne môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Apartmán je vybavený TV a má 3 spálne. Ubytovanie Apartment Nikice Gundica VI sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Aida

8,8

Apartment Aida

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Aida. Apartment Aida is located in Posedarje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Aida sa nachádza v meste Posedarje (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)