Hľadať

Ubytovanie

Apartments Šarić Apartmány

Put Ukinjskog 24 , 21222 Vrsine, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šarić. Ubytovacie zariadenie Apartments Šarić sa nachádza len pár krokov od mora v letovisku Poljica a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené... Ubytovanie Apartments Šarić sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Šarić

Každá jednotka zahŕňa okrem kompletne vybavenej kuchyne zariadený balkón alebo terasu. V ubytovacom zariadení nájdete spoločnú záhradu s grilom, ktorý môžete používať bezplatne. Ubytovacie zariadenie Apartments Šarić sa nachádza len pár krokov od mora v letovisku Poljica a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené parkovanie na mieste. Nechýba ani TV, priestor na posedenie a súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Letisko Split je situované 17 km od apartmánov. Historické centrum mesta Trogir zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO je odtiaľto vzdialené 11 km.

Vybavenie ubytovania Apartments Šarić

 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Poljica

Apartment Poljica.de

10

Apartment Poljica.de

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Poljica.de. Apartment Poljica.de has sea views, free WiFi and free private parking, set in Poljica, 150 metres from Poljica Beach. Ubytovanie Apartment Poljica.de sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tomislav

10

Apartments Tomislav

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomislav. Apartments Tomislav so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Poljica, 47 km od Šibeniku. Ubytovanie Apartments Tomislav sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ludilo

9,9

Villa Ludilo

Ubytovanie (Vily) Villa Ludilo. Ubytovanie Villa Ludilo v meste Marina ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a prístup do záhrady s vonkajším bazénom. Ubytovanie Villa Ludilo sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Gosselin Korculanin

9,9

Apartman Gosselin Korculanin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gosselin Korculanin. Set in Poljica, less than 1 km from Poljica Beach and 2 km from Pralisce Beach, Apartman Gosselin Korculanin offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Gosselin Korculanin sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ana

9,9

Apartment Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Ana can be found in Poljica, close to Poljica Beach and 1.3 km from Pralisce Beach. Ubytovanie Apartment Ana sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Palada

9,8

Apartmani Palada

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Palada. Located in Poljica in the Split-Dalmatia County region and Poljica Beach reachable within less than 1 km, Apartmani Palada provides accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Palada sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Philip

9,8

Apartment Philip

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Philip. Apartmán Philip sa nachádza pri pláži v obci Poljica a ponúka bezplatné Wi-Fi. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 46 km od Šibeniku. Ubytovanie Apartment Philip sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Davor & Davorka

9,8

Apartment Davor & Davorka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Davor & Davorka. Located in the small village of Poljica, Apartment Davor & Davorka offers apartments featuring a balcony or a terrace with sea views, 40 metres from the... Ubytovanie Apartment Davor & Davorka sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mirco

9,7

Villa Mirco

Ubytovanie (Apartmány) Villa Mirco. Situated 200 metres from Poljica Beach, Villa Mirco offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Mirco sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

marija apartman

9,6

marija apartman

Ubytovanie (Apartmán) marija apartman. Boasting garden views, marija apartman features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 300 metres from Poljica Beach. Ubytovanie marija apartman sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mir

9,6

Villa Mir

Ubytovanie (Vila) Villa Mir. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Mir is located in Poljica. Ubytovanie Villa Mir sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments J&K

9,5

Apartments J&K

Ubytovanie (Apartmány) Apartments J&K. Ubytovanie Apartments J&K sa nachádza v obci Poljica v Splitsko-dalmatínskej župe, 80 metrov od pláže Poljica. Ubytovanie Apartments J&K sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Lavanda

9,5

Kuća za odmor Lavanda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Lavanda. Dovolenkový dom Kuća za odmor Lavanda sa môže pochváliť záhradou, grilom a terasou. Ubytovanie Kuća za odmor Lavanda sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Elvis

9,5

Apartman Elvis

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Elvis. Featuring garden views, Apartman Elvis provides accommodation with a patio and a kettle, around 200 metres from Poljica Beach. Ubytovanie Apartman Elvis sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jasna

9,4

Apartments Jasna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jasna. Ubytovanie Apartments Jasna sa nachádza v obci Poljica, 400 metrov od pláže Poljica a 1,5 km od pláže Pralisce. Ponúka klimatizáciu a prístup do záhrady. Ubytovanie Apartments Jasna sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Apartment

9,4

Vila Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Vila Apartment. Toto ubytovanie s grilom sa nachádza v obci Poljica, 25 km od Splitu. Ostrov Hvar je vzdialený 46 km. Ubytovanie Vila Apartment sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Paula

9,3

Apartmani Paula

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Paula. Located in Poljica in the Split-Dalmatia County region and Poljica Beach reachable within 450 metres, Apartmani Paula provides accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Paula sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mario

9,2

Apartman Mario

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Mario. Located in Poljica in the Split-Dalmatia County region, with Poljica Beach and Pralisce Beach nearby, Apartman Mario provides accommodation with free... Ubytovanie Apartman Mario sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Bona Dea - Trogir Area

9,2

Guest House Bona Dea - Trogir Area

Ubytovanie (Vila) Guest House Bona Dea - Trogir Area. Guest House Bona Dea is located in Poljica, about 100 metres from the sea and 10 km from Trogir. Ubytovanie Guest House Bona Dea - Trogir Area sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Brekic Apartments

9,2

Brekic Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Brekic Apartments. Apartmány Brekic sa nachádzajú v letovisku Poljica v Splitsko-dalmatínskej župe neďaleko pláží Poljica a Pralisce. Ubytovanie Brekic Apartments sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Karolina apartment

9,1

Karolina apartment

Ubytovanie (Apartmán) Karolina apartment. Situated in Poljica, 350 metres from Poljica Beach and 700 metres from Pralisce Beach, Karolina apartment offers a shared lounge and air conditioning. Ubytovanie Karolina apartment sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Magdalena

9

Villa Magdalena

Ubytovanie (Apartmány) Villa Magdalena. Villa Magdalena sa nachádza v obci Poljica v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Poljica a Pralisce. Ubytovanie Villa Magdalena sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vila mora

9

Vila mora

Ubytovanie (Apartmán) Vila mora. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Vila mora can be found in Poljica, close to Pralisce Beach and less than 1 km from... Ubytovanie Vila mora sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Legice

8,9

Apartmani Legice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Legice. Located in Poljica in the Split-Dalmatia County region, with Poljica Beach and Pralisce Beach nearby, Apartmani Legice provides accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Legice sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Annie

8,8

Apartments Villa Annie

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Annie. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Annie sa nachádza v Poljici, 46 km od Šibeniku. Ponúka hosťom sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Villa Annie sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mornar

8,7

Apartments Mornar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mornar. Located in Poljica in the Split-Dalmatia County region and Poljica Beach reachable within 450 metres, Apartments Mornar provides accommodation with free... Ubytovanie Apartments Mornar sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Olivia

8,6

Apartment Olivia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Olivia. Ubytovanie Apartment Olivia sa nachádza na pláži v letovisku Poljici a ponúka bezplatné Wi-Fi. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 47 km od Šibeniku. Ubytovanie Apartment Olivia sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa di Branko

8,6

Casa di Branko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa di Branko. Ubytovanie Casa di Branko sa nachádza priamo pri pláži v obci Poljica. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a terasou, ako aj a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Casa di Branko sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Matijas

8,4

Apartments Villa Matijas

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Matijas. Apartmány Villa Matijas sa nachádzajú v obci Poljica, 46 km od Šibeniku. Ponúkajú vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Villa Matijas sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olive Garden Apartments

8,2

Olive Garden Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Olive Garden Apartments. Tieto apartmánové domy, obklopené malebnou záhradou s olivovníkmi a detským ihriskom, sa nachádzajú na pokojnom mieste v pešej vzdialenosti 5 minút od... Ubytovanie Olive Garden Apartments sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Čarić

7,9

Apartments Čarić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Čarić. Apartmány Čarić sa nachádzajú len 200 metrov od pláže a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Marina. Ubytovanie Apartments Čarić sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tina

7,4

Apartments Tina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tina. Apartmány Tina ponúkajú ubytovanie v letovisku Poljica, 25 km od mesta Split. Naskytá sa z nich výhľad na more. Mesto Hvar je vzdialené 46 km. Ubytovanie Apartments Tina sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Karolina

7,3

Apartmani Karolina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Karolina. Set in Poljica in the Split-Dalmatia County region and Poljica Beach reachable within 300 metres, Apartmani Karolina offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartmani Karolina sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Poljica with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4768-1)

Apartment in Poljica with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4768-1)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Poljica with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4768-1). Offering free WiFi and sea views, Apartment in Poljica with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4768-1) is an accommodation located in Poljica, just 200... Ubytovanie Apartment in Poljica with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4768-1) sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN MARIS

APARTMAN MARIS

Ubytovanie (Apartmány) APARTMAN MARIS. Situated in Poljica, 250 metres from Poljica Beach and 1. Ubytovanie APARTMAN MARIS sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor - Peko

Kuća za odmor - Peko

Ubytovanie (Vila) Kuća za odmor - Peko. Located in Poljica in the Split-Dalmatia County region, Kuća za odmor - Peko features a garden. Ubytovanie Kuća za odmor - Peko sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dream Stonehouse

Dream Stonehouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dream Stonehouse. Dream Stonehouse je rekreačný dom v Poljici, 49 km od Medžugoria. Mesto Makarska je vzdialené 16 km. Ubytovanie Dream Stonehouse sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

This is life-Ranch

This is life-Ranch

Ubytovanie (Vila) This is life-Ranch. Located in Poljica, 1.2 km from Poljica Beach and 2 km from Pralisce Beach, This is life-Ranch offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie This is life-Ranch sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Poljica

One-Bedroom Apartment in Poljica

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Poljica. Set in Poljica, 300 metres from Poljica Beach and 1. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Poljica sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Poljica

One-Bedroom Apartment in Poljica

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Poljica. Located in Poljica, 300 metres from Poljica Beach and 1. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Poljica sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Two-Bedroom Apartment in Poljica

Two-Bedroom Apartment in Poljica

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Poljica. Two-Bedroom Apartment in Poljica is located in Poljica and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Poljica sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovely 2-Bedroom Apartment in Poljica

Lovely 2-Bedroom Apartment in Poljica

Ubytovanie (Apartmán) Lovely 2-Bedroom Apartment in Poljica. Set in Poljica in the Split-Dalmatia County region, Lovely 2-Bedroom Apartment in Poljica has a garden. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Lovely 2-Bedroom Apartment in Poljica sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sabljic

Apartmani Sabljic

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmani Sabljic. Situated in Poljica, Apartmani Sabljic offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytovanie Apartmani Sabljic sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Andrea with 5 bedrooms, 50 sqm private pool, a fun zone with PRO 9 Pool table, outdoor playground

Villa Andrea with 5 bedrooms, 50 sqm private pool, a fun zone with PRO 9 Pool table, outdoor playground

Ubytovanie (Vila) Villa Andrea with 5 bedrooms, 50 sqm private pool, a fun zone with PRO 9 Pool table, outdoor playground. Set in Poljica, Villa Andrea with 5 bedrooms, 50 sqm private pool, a fun zone with PRO 9 Pool table, outdoor playground offers accommodation with a private... Ubytovanie Villa Andrea with 5 bedrooms, 50 sqm private pool, a fun zone with PRO 9 Pool table, outdoor playground sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Obala 111

Obala 111

Ubytovanie (Apartmán) Obala 111. Offering a garden and garden view, Obala 111 is situated in Poljica, 300 metres from Poljica Beach and 1.4 km from Pralisce Beach. Ubytovanie Obala 111 sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside House Roza

Seaside House Roza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside House Roza. Boasting garden views, Seaside House Roza features accommodation with a balcony and a kettle, around a few steps from Poljica Beach. Ubytovanie Seaside House Roza sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Poljica with Sea View 333

Holiday home Poljica with Sea View 333

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Poljica with Sea View 333. Holiday home Poljica with Sea View 333 is situated in Poljica and offers barbecue facilities. This holiday home also features a private pool. Ubytovanie Holiday home Poljica with Sea View 333 sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 446 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Poljica

Two-Bedroom Apartment in Poljica

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Poljica. Situated in Poljica, 300 metres from Poljica Beach and 1. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Poljica sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Poljica *LV *

Apartment Poljica *LV *

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Poljica *LV *. Tento rekreačný dom sa nachádza v meste Poljica, 25 km od Splitu. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 46 km od Hvaru. Ubytovanie Apartment Poljica *LV * sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa "Four M"

Villa "Four M"

Ubytovanie (Vila) Villa "Four M". Situated in Krivodol, Villa "Four M" features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Villa "Four M" sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lejla

Apartments Lejla

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lejla. Set in Poljica, Apartments Lejla features free WiFi and units equipped with a kitchen and balcony. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Apartments Lejla sa nachádza v meste Poljica (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)