Hľadať

Ubytovanie

Apartments Savudrija Plava Laguna Apartmány

Mojmirska 22, 52475 Savudrija, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Savudrija Plava Laguna. Dovolenkový rezort Savudrija sa nachádza pri mori, v malebnej oblasti so sviežou zeleňou borovicových lesov a stredomorskou vegetáciou. Ubytovanie Apartments Savudrija Plava Laguna sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Savudrija Plava Laguna

K dispozícii je bufetová reštaurácia pri mori, kde ponúkajú polpenziu. Od júna do septembra je každý deň súčasťou večernej zábavy aj živá hudba. Jeden z našich favoritov v destinácii SavudrijaDovolenkový rezort Savudrija sa nachádza pri mori, v malebnej oblasti so sviežou zeleňou borovicových lesov a stredomorskou vegetáciou. Mesto Umag je vzdialené 9 km od rezortu. Večerný bufet zahŕňa výber z miestnych vín, piva a rôznych nealkoholických nápojov.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • 1 bazén
 • Domáce zvieratá povolené
 • Parkovisko
 • Na pláži
 • Wi- Fi pripojenie na internet
 • Rodinné izby
 • Bar

Vybavenie ubytovania Apartments Savudrija Plava Laguna

 • Na pláži
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Minigolfza príplatok
 • Tenisový kurtza príplatok
 • Bar
 • Reštaurácia
 • Dobrá káva!
 • Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a stojí 2 EUR za hodinu.
 • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná). Poplatok je 1 EUR za deň.
 • Bazén
 • Oplotenie okolo bazéna
 • Bazén so slanou vodou
 • Bazén s výhľadom
 • Vonkajší bazén (sezónne otvorený)
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby
 • Platené Wi- Fi

Iná ubytovanie v meste Savudrija

Summer Delight Apartments

9,9

Summer Delight Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Summer Delight Apartments. Summer Delight Apartments features garden views, free WiFi and free private parking, located in Savudrija, 1.2 km from Veli Jože Beach. Ubytovanie Summer Delight Apartments sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Anna 1

9,9

Holiday Home Anna 1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Anna 1. Holiday Home Anna 1 is a beachfront property located in Zambratija, 1 km from Sol Polynesia Beach and 1.2 km from Pineta Beach. Ubytovanie Holiday Home Anna 1 sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matija

9,9

Matija

Ubytovanie (Apartmán) Matija. Boasting a balcony with sea views, a garden and a terrace, Matija can be found in Umag, close to Katoro Beach and 750 metres from Beach Zambratija. Ubytovanie Matija sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Titonel

9,7

Apartments Titonel

Ubytovanie (Penzión) Apartments Titonel. Set in Savudrija, within 300 metres of Pineta Beach and 1. Ubytovanie Apartments Titonel sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Val 301- Colorfull sunset apartment

9,7

Val 301- Colorfull sunset apartment

Ubytovanie (Apartmán) Val 301- Colorfull sunset apartment. Ubytovacie zariadenie Val 301- Colorfull sunset apartment sa nachádza 3,8 km od prístavu Savudrija v meste Savudrija a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Val 301- Colorfull sunset apartment sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sarah

9,6

Villa Sarah

Ubytovanie (Vila) Villa Sarah. Vila Sarah s vonkajším bazénom sa nachádza v obci Savudrija, 2,3 km od majáku Savudrija. Ponúka výhľad na more a je vzdialená 2,3 km od prístavu Savudrija. Ubytovanie Villa Sarah sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 650 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marta

9,5

Apartman Marta

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marta. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Marta is located in Savudrija. Ubytovanie Apartman Marta sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria).

Apartment Gioia

9,5

Apartment Gioia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gioia. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Gioia is located in Savudrija, just 550 metres from Beach Crveni Vrh. The property is 3. Ubytovanie Apartment Gioia sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Elia.1

9,4

Apartment Elia.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Elia.1. Apartment Elia.1 is set in Savudrija, 1.7 km from Pineta Beach and 1.7 km from Beach Zambratija, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Apartment Elia.1 sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Linda Apartments Zambrattia

9,4

Linda Apartments Zambrattia

Ubytovanie (Penzión) Linda Apartments Zambrattia. Located in Savudrija, within 100 metres of Beach Zambratija and less than 1 km of Sol Polynesia Beach, Linda Apartments Zambrattia provides accommodation... Ubytovanie Linda Apartments Zambrattia sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria).

Val Piana

9,4

Val Piana

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Val Piana. Ubytovacie zariadenie Val Piana sa nachádza v letovisku Savudrija na Istrii necelý 1 km od pláže Veli Jože. Ubytovanie Val Piana sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Basanija 7149b

9,3

Apartment Basanija 7149b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Basanija 7149b. Set 1.5 km from Savudrija Port in Savudrija, this apartment features a patio. The air-conditioned unit is 1.5 km from Savudrija Riva. Ubytovanie Apartment Basanija 7149b sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vesela.4

9,3

Apartment Vesela.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesela.4. Apartment Vesela.4 is set in Savudrija, 1.6 km from Pineta Beach, 1.8 km from Beach Zambratija, as well as 1.5 km from Savudrija Port. Ubytovanie Apartment Vesela.4 sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Patry

9,3

Apartment Patry

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Patry. Apartmán Patry sa nachádza v meste Savudrija, 2,6 km od prístavu Savudrija. Ponúka ubytovanie s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Patry sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment ORIETTA

9,2

Apartment ORIETTA

Ubytovanie (Penzión) Apartment ORIETTA. Set in Savudrija, within 500 metres of Pineta Beach and less than 1 km of Beach Zambratija, Apartment ORIETTA offers free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartment ORIETTA sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ana

9,2

Villa Ana

Ubytovanie (Penzión) Villa Ana. Set in Savudrija, 100 metres from Beach Crveni Vrh, Villa Ana features views of the sea. Ubytovanie Villa Ana sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Teresa

9,2

Apartment Teresa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Teresa. Apartment Teresa in Savudrija features accommodation with free WiFi, 750 metres from Veli Jože Beach, less than 1 km from Pineta Beach and a 20-minute walk... Ubytovanie Apartment Teresa sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

9,2

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marina. Apartment Marina, a property with a garden, is located in Savudrija, 1 km from Veli Jože Beach, 1.1 km from Beach Zambratija, as well as 2. Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Katarina

9,1

Apartment Katarina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katarina. Situated in Crveni Vrh, 750 metres from Beach Crveni Vrh and 2. Ubytovanie Apartment Katarina sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Danilo

9,1

Apartment Danilo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Danilo. Apartment Danilo, a property with a garden, is situated in Savudrija, less than 1 km from Pineta Beach, a 15-minute walk from Sol Polynesia Beach, as well... Ubytovanie Apartment Danilo sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tamara

9,1

Apartment Tamara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tamara. Apartmán Tamara sa nachádza v meste Savudrija, 120 metrov od pláže a ponúka ubytovanie s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Tamara sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Viktoria Monterosso

9

Villa Viktoria Monterosso

Ubytovanie (Penzión) Villa Viktoria Monterosso. Located in Savudrija, within 750 metres of Veli Jože Beach and 1. Ubytovanie Villa Viktoria Monterosso sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Victoria

9

Apartments Victoria

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Victoria. Apartmány Victoria sa nachádzajú v meste Savudrija, 450 metrov od mora. Sú priestranné a klimatizované a majú balkón alebo terasu. Ubytovanie Apartments Victoria sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kempinski Hotel Adriatic Istria Croatia

9

Kempinski Hotel Adriatic Istria Croatia

Ubytovanie (Hotel) Kempinski Hotel Adriatic Istria Croatia. Hotel Kempinski Adriatic Istria Croatia je prvý 5-hviezdičkový golfový a wellness rezort v Chorvátsku a nachádza sa v meste Savudrija priamo na pobreží... Ubytovanie Kempinski Hotel Adriatic Istria Croatia sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Daniela

9

Apartment Daniela

Ubytovanie (Penzión) Apartment Daniela. Trojhviezdičkový apartmán Daniela sa nachádza v meste Savudrija, 800 metrov od prístavu Savudrija a necelý 1 km od promenády Riva. Ubytovanie Apartment Daniela sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vesela.3

9

Apartment Vesela.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vesela.3. Offering a garden and garden view, Apartment Vesela.3 is situated in Savudrija, 1.6 km from Pineta Beach and 1.8 km from Beach Zambratija. Ubytovanie Apartment Vesela.3 sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Skiper Apartments & Golf Resort

8,9

Skiper Apartments & Golf Resort

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Skiper Apartments & Golf Resort. Ubytovacie zariadenie Rezidencija Skiper Apartments sa nachádza na krásnom pobreží Istrie, v blízkosti obce Savudrija. Ubytovanie Skiper Apartments & Golf Resort sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mirela

8,9

Apartment Mirela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mirela. Set in Savudrija, 700 metres from Veli Jože Beach and 2.1 km from Pineta Beach, Apartment Mirela offers free WiFi and air conditioning. The apartment is 2. Ubytovanie Apartment Mirela sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Porto

8,8

Rooms Porto

Ubytovanie (Penzión) Rooms Porto. Ubytovacie zariadenie Rooms Porto sa nachádza v malebnej obci Savudrija. Na skalnatú pláž prídete pešo za 5 minút a centrum je vzdialené 1 km. Ubytovanie Rooms Porto sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Anna 2

8,8

Holiday Home Anna 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Anna 2. Holiday Home Anna 2 is a beachfront property situated in Zambratija, 1 km from Sol Polynesia Beach and 1.2 km from Pineta Beach. Ubytovanie Holiday Home Anna 2 sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Villa Rosetta

8,7

Hotel Villa Rosetta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Villa Rosetta. Hotel Villa Rosetta sa nachádza uprostred sviežej zelene iba 30 metrov od pláže v mestečku Savudrija blízko mesta Umag. Ponúka pohodlie a modernú... Ubytovanie Hotel Villa Rosetta sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment File.6

8,6

Apartment File.6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment File.6. Apartment File.6 is a beachfront property set in Zambratija, 500 metres from Beach Zambratija and 600 metres from Sol Polynesia Beach. Ubytovanie Apartment File.6 sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Rooms Mani a Casa

8,6

Apartments & Rooms Mani a Casa

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Mani a Casa. Apartmány a izby Mani a Casa sa môžu pochváliť vonkajším bazénom a à la carte reštauráciou s 2 terasami a ponúkajú ubytovanie v klimatizovaných izbách s... Ubytovanie Apartments & Rooms Mani a Casa sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nives NB

8,6

Apartments Nives NB

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nives NB. Apartmány Nives sa nachádzajú na pokojnom mieste na vidieku, 500 m od mora a ponúkajú ubytovanie v klimatizovaných apartmánoch s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Nives NB sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria).

Erna & Inga

8,6

Erna & Inga

Ubytovanie (Apartmány) Erna & Inga. Apartmán Erna & Inga sa nachádza v obci Savudrija, 3,6 km od prístavu Savudrija i od promenády Savudrija Riva a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Erna & Inga sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zambratija, Umag - 6997

8,6

Apartments by the sea Zambratija, Umag - 6997

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zambratija, Umag - 6997. Located in Savudrija in the Istria region, with Beach Zambratija and Sol Polynesia Beach nearby, Apartments by the sea Zambratija, Umag - 6997 provides... Ubytovanie Apartments by the sea Zambratija, Umag - 6997 sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Monte Rosso

8,5

Apartments Monte Rosso

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Monte Rosso. Apartmány Monte Rosso sa nachádzajú iba 150 metrov od pláže a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním v apartmánoch s balkónom. Ubytovanie Apartments Monte Rosso sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Skiper Family

8,5

Apartment Skiper Family

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Skiper Family. Apartment Skiper Family, a property with a bar, is situated in Crveni Vrh, 2.6 km from Veli Jože Beach. Ubytovanie Apartment Skiper Family sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SunFlower Camping Savudrija

8,5

SunFlower Camping Savudrija

Ubytovanie (Dovolenkový park) SunFlower Camping Savudrija. Kemping SunFlower Savudrija sa nachádza v dedinke Savudrija a je obklopený stredomorskou zeleňou. Hostia tu môžu využívať aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie SunFlower Camping Savudrija sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Barbi

8,5

Apartment Barbi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Barbi. Set 2.4 km from Kanegra Beach, 3.5 km from Savudrija Port and 3.6 km from Savudrija Riva, Apartment Barbi offers accommodation situated in Savudrija. Ubytovanie Apartment Barbi sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Valdepian Apartments

8,4

Villa Valdepian Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Valdepian Apartments. Apartmány Villa Valdepian sa nachádzajú priamo na pláži v letovisku Savudrija a hosťom ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Villa Valdepian Apartments sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Basanija, Umag - 7149

8,4

Apartments with a parking space Basanija, Umag - 7149

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Basanija, Umag - 7149. Apartment Basanija 7149a offers accommodation in Savudrija, 1.5 km from Savudrija Port. Guests benefit from patio. The kitchen features a fridge. Ubytovanie Apartments with a parking space Basanija, Umag - 7149 sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

GINO house with apartments

8,4

GINO house with apartments

Ubytovanie (Penzión) GINO house with apartments. Ubytovacie zariadenie GINO house with apartments sa nachádza v obci Savudrija, 2,5 km od prístavu Savudrija, 2,6 km od promenády Savudrija Riva a ponúka... Ubytovanie GINO house with apartments sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Skiper Resort Savudrija - Umag - LGP

8,4

Skiper Resort Savudrija - Umag - LGP

Ubytovanie (Apartmán) Skiper Resort Savudrija - Umag - LGP. Located in Savudrija, just less than 1 km from Beach Crveni Vrh, Skiper Resort Savudrija - Umag - LGP provides beachfront accommodation with a restaurant,... Ubytovanie Skiper Resort Savudrija - Umag - LGP sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vilma

8,3

Apartment Vilma

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vilma. Situated in Savudrija, less than 1 km from Beach Zambratija, a 16-minute walk from Veli Jože Beach and 2. Ubytovanie Apartment Vilma sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Basanija 7149c

8,3

Apartment Basanija 7149c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Basanija 7149c. Apartment Basanija 7149c offers accommodation in Savudrija, 1.5 km from Savudrija Port and 1.5 km from Savudrija Riva. Guests benefit from patio. Ubytovanie Apartment Basanija 7149c sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Zatišje

8,2

Guesthouse Zatišje

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Zatišje. Ubytovacie zariadenie Rooms Zatišje sídli v pokojnej lokalite letoviska Savudrija, len 70 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Guesthouse Zatišje sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea Balcony Apartment Savudrija

8,1

Sea Balcony Apartment Savudrija

Ubytovanie (Apartmán) Sea Balcony Apartment Savudrija. Located in Savudrija, 550 metres from Pineta Beach and less than 1 km from Beach Zambratija, Sea Balcony Apartment Savudrija offers free WiFi and air... Ubytovanie Sea Balcony Apartment Savudrija sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Skiper resort Savudrija

8

Skiper resort Savudrija

Ubytovanie (Penzión) Skiper resort Savudrija. Featuring 4-star accommodation, Skiper resort Savudrija is situated in Savudrija, 1 km from Beach Crveni Vrh and 2.5 km from Veli Jože Beach. Ubytovanie Skiper resort Savudrija sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nela

8

Apartment Nela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nela. Situated in Savudrija, 700 metres from Veli Jože Beach and 1. Ubytovanie Apartment Nela sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria).

Apartments Ana

7,8

Apartments Ana

Ubytovanie (Penzión) Apartments Ana. Apartmány Ana ponúkajú ubytovanie v letovisku Savudrija, 1,6 km od miestneho prístavu. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Savudrija (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)