Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sea View Apartmány

Zaborci 7, 21335 Brist, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sea View. Located in Brist, a few steps from Biserka Beach and 300 metres from FFK Beach, Apartments Sea View provides accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytovanie Apartments Sea View sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sea View

Cycling can be enjoyed nearby. A stovetop and coffee machine are also provided. Located in Brist, a few steps from Biserka Beach and 300 metres from FFK Beach, Apartments Sea View provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Podaca Beach is less than 1 km from the apartment. Each unit is equipped with a balcony, a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a TV and a private bathroom with shower.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Na pláži
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Sea View

 • Vonkajší krb
 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná).
 • Práčovňaza príplatok
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Brist

Beach House Buinac

10

Beach House Buinac

Ubytovanie (Apartmány) Beach House Buinac. Set in Brist in the Split-Dalmatia County region with Ravanje Beach nearby, Beach House Buinac offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Beach House Buinac sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Brist 11078c

10

Apartment Brist 11078c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Brist 11078c. Located in Brist and only 50 metres from Biserka Beach, Apartment Brist 11078c provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Brist 11078c sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anastasia

10

Villa Anastasia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Anastasia. Villa Anastasia sa nachádza v letovisku Brist, 49 km od mesta Neum. Apartmán pozostáva z 1 samostatnej spálne, 1 kúpeľne a obývacej izby. Ubytovanie Villa Anastasia sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fewo Brist

9,9

Fewo Brist

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fewo Brist. Located in Brist, 100 metres from Biserka Beach and 600 metres from Ravanje Beach, Fewo Brist offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytovanie Fewo Brist sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Pinet

9,9

Vila Pinet

Ubytovanie (Apartmány) Vila Pinet. Vila Pinet vám ponúka ubytovanie s terasou a kuchynkou v meste Brist. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Pinet sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Sunrise

9,8

Apartments Sunrise

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sunrise. Situated in Brist in the Split-Dalmatia County region and Biserka Beach reachable within a few steps, Apartments Sunrise features accommodation with free... Ubytovanie Apartments Sunrise sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Zlatko

9,8

Villa Zlatko

Ubytovanie (Apartmány) Villa Zlatko. Vila Zlatko so záhradou sa nachádza na pláži v meste Brist. Všetky ubytovacie jednotky majú výhľad na more a bezplatné Wi-Fi pripojenie. Ubytovanie Villa Zlatko sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brist, Makarska - 11078

9,8

Apartments by the sea Brist, Makarska - 11078

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brist, Makarska - 11078. Situated in Brist in the Split-Dalmatia County region, with Biserka Beach and FFK Beach nearby, Apartments by the sea Brist, Makarska - 11078 features... Ubytovanie Apartments by the sea Brist, Makarska - 11078 sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sea view

9,7

Apartman Sea view

Ubytovanie (Penzión) Apartman Sea view. Situated in Brist, within 100 metres of Biserka Beach and 600 metres of Ravanje Beach, Apartman Sea view features accommodation with a terrace and free... Ubytovanie Apartman Sea view sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Martina Brist

9,7

Apartments Martina Brist

Ubytovanie (Penzión) Apartments Martina Brist. Set within a few steps of Biserka Beach and 600 metres of Ravanje Beach, Apartments Martina Brist offers rooms with air conditioning and a private bathroom... Ubytovanie Apartments Martina Brist sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zvonik

9,7

Apartments Zvonik

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zvonik. Ubytovacie zariadenie Apartments Zvonik sa nachádza v meste Brist v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Biserka a Ravanje. Ubytovanie Apartments Zvonik sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Royal View 2, Apartmani Lukić

9,6

Royal View 2, Apartmani Lukić

Ubytovanie (Apartmán) Royal View 2, Apartmani Lukić. Boasting garden views, Royal View 2, Apartmani Lukić offers accommodation with a balcony and a kettle, around a few steps from Biserka Beach. Ubytovanie Royal View 2, Apartmani Lukić sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Lidus

9,5

Guest House Lidus

Ubytovanie (Penzión) Guest House Lidus. Ubytovacie zariadenie Guest House Lidus sa nachádza v mestečku Brist, 80 metrov od pláže Biserka. Ubytovanie Guest House Lidus sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Adria

9,5

Villa Adria

Ubytovanie (Apartmány) Villa Adria. Set in Brist in the Split-Dalmatia County region and Biserka Beach reachable within a few steps, Villa Adria offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Villa Adria sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Royal View 1, Apartmani Lukić

9,5

Royal View 1, Apartmani Lukić

Ubytovanie (Apartmán) Royal View 1, Apartmani Lukić. Ubytovanie Royal View 1 s balkónom sa nachádza v meste Brist v Splitsko-dalmatínskej župe. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 31 km od Makarskej. Ubytovanie Royal View 1, Apartmani Lukić sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vrisak

9,4

Apartments Vrisak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vrisak. Apartmány Vrisak sa nachádzajú v obci Brist v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Ravanje a Biserka. Ubytovanie Apartments Vrisak sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Kathi

9,4

Pension Kathi

Ubytovanie (Penzión) Pension Kathi. Ubytovacie zariadenie Pension Kathi sa nachádza v meste Brist a hostia tu majú k dispozícii záhradu a terasu. Ubytovanie Pension Kathi sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pansion Franka

9,4

Apartments Pansion Franka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pansion Franka. Apartments Pansion Franka sa nachádza v Briste, 32 km od Tučepi. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Pansion Franka sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tina

9,4

Apartments Tina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tina. Situated in Brist, 49 km from Neum, Apartments Tina features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Tina sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Maric Rooms

9,4

Pension Maric Rooms

Ubytovanie (Penzión) Pension Maric Rooms. Set in Brist, 150 metres from Biserka Beach, Pension Maric Rooms offers accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and barbecue... Ubytovanie Pension Maric Rooms sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lukić

9,3

Apartmani Lukić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lukić. Ubytovanie Apartmani Lukić sa nachádza pár krokov od pláže Biserka. Ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmani Lukić sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mira

9,3

Apartments Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mira. Ubytovacie zariadenie Apartments Mira sa nachádza v meste Brist, len pár krokov od pláže Ravanje. Ubytovanie Apartments Mira sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Blatnice I

9,3

Holiday home Blatnice I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Blatnice I. Offering free WiFi and sea views, Holiday home Blatnice I is an accommodation set in Brist. The air-conditioned accommodation is 39 km from Makarska. Ubytovanie Holiday home Blatnice I sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 307 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Alexa

9,3

Apartments Alexa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Alexa. Apartments Alexa features garden views, free WiFi and free private parking, located in Brist, 100 metres from Biserka Beach. Ubytovanie Apartments Alexa sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Color Apartmani Miošić

9,2

Color Apartmani Miošić

Ubytovanie (Privát) Color Apartmani Miošić. Set in Brist in the Split-Dalmatia County region, with Biserka Beach and FFK Beach nearby, Color Apartmani Miošić offers accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Color Apartmani Miošić sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMANI M&M

9,2

APARTMANI M&M

Ubytovanie (Apartmánový hotel) APARTMANI M&M. Ubytovanie APARTMANI M&M sa nachádza v letovisku Brist, 50 km od mesta Neum. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie APARTMANI M&M sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mande

9,2

Apartment Mande

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mande. Featuring a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Mande can be found in Brist, close to Ravanje Beach and 1. Ubytovanie Apartment Mande sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivica Mateljak

9,2

Apartments Ivica Mateljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivica Mateljak. Ubytovacie zariadenie Apartments Ivica Mateljak sa nachádza v meste Brist, pár krokov od pláže Biserka a 650 metrov od pláže Ravanje. Ubytovanie Apartments Ivica Mateljak sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mladenka

9,1

Apartments Mladenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mladenka. Apartmány Mladenka sa nachádzajú v obci Brist a ponúkajú ubytovanie s kuchyňou. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Mladenka sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani-Asja

9

Apartmani-Asja

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani-Asja. Boasting a terrace and a shared kitchen, Apartmani-Asja is ideally located in Brist, 100 metres from Biserka Beach and 450 metres from Ravanje Beach. Ubytovanie Apartmani-Asja sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tilda

8,9

Apartments Tilda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tilda. Apartmány Tilda sa nachádzajú v malej turistickej lokalite v obci Brist, 60 metrov od kamienkovej pláže. Ubytovanie Apartments Tilda sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments VN

8,9

Apartments VN

Ubytovanie (Apartmány) Apartments VN. Ubytovacie zariadenie Studio Apartments VN sa nachádza v obci Brist, 49 km od mesta Neum a ponúka príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments VN sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Mimoza

8,9

Apartments Mimoza

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mimoza. Apartmány Mimoza sa nachádzajú priamo pri pláži v letovisku Brist, 30 km od pútnického mesta Medžugorje. Pýšia sa terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Mimoza sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucija

8,6

Apartment Lucija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lucija. Ubytovanie Apartment Lucija sa nachádza v letovisku Brist v Splitsko-dalmátskej župe, necelých 90 metrov od pláže Biserka. Ubytovanie Apartment Lucija sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nina Brist

8,6

Apartment Nina Brist

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nina Brist. Tento apartmán sa nachádza v Briste. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a terasu. K dispozícii tu máte balkón. Ubytovanie Apartment Nina Brist sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jadranka

7,8

Apartment Jadranka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jadranka. Ubytovanie Apartment Jadranka sa nachádza v meste Brist a hosťom ponúka gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Ubytovanie Apartment Jadranka sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ankora

7,6

Apartmani Ankora

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ankora. Ubytovanie Apartmani Ankora sa nachádza v obci Brist, 50 km od mesta Neum. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Ankora sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marta

7,5

Villa Marta

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marta. Situated in Brist, a few steps from Biserka Beach and 700 metres from Ravanje Beach, Villa Marta features accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytovanie Villa Marta sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Brist, Makarska - 11039

7

Apartments by the sea Brist, Makarska - 11039

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Brist, Makarska - 11039. Apartmán Brist 11039b sa nachádza v meste Brist a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Letovisko Makarska je vzdialené 39 km. Ubytovanie Apartments by the sea Brist, Makarska - 11039 sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-7)

Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-7)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-7). Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-7) in Brist offers accommodation with free WiFi, a few steps from Ravanje Beach, 150 metres from... Ubytovanie Apartment in Brist with Balcony, Air condition, WIFI (3772-7) sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3)

Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3). Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3) in Brist offers accommodation with free WiFi, a few steps from Ravanje Beach, 150 metres from... Ubytovanie Apartment in Brist with Terrace, Air condition, WIFI (3772-3) sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8)

Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8). Offering free WiFi and sea views, Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8) is an accommodation situated in Brist, just a few... Ubytovanie Apartment in Brist with Seaview, Terrace, Air condition, WIFI (3772-8) sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2)

Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2). Located in Brist, a few steps from Ravanje Beach and 150 metres from Biserka Beach, Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2)... Ubytovanie Apartment in Brist with Seaview, Loggia, Air condition, WIFI (3772-2) sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments M&F

Apartments M&F

Ubytovanie (Apartmány) Apartments M&F. Situated in Brist in the Split-Dalmatia County region and Biserka Beach reachable within 100 metres, Apartments M&F features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments M&F sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Inga

Apartment Inga

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Inga. Located in Brist, 50 metres from Biserka Beach and 600 metres from Ravanje Beach, Apartment Inga provides air-conditioned accommodation with a terrace and... Ubytovanie Apartment Inga sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments More

Apartments More

Ubytovanie (Apartmány) Apartments More. Situated in Brist in the Split-Dalmatia County region, with Biserka Beach and FFK Beach nearby, Apartments More features accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments More sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gordan

Apartments Gordan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gordan. Situated a few steps from Biserka Beach, Apartments Gordan offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Gordan sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartment in Brist with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4333-1)

Studio apartment in Brist with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4333-1)

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment in Brist with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4333-1). Featuring sea views, Studio apartment in Brist with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4333-1) features accommodation with a balcony and a kettle,... Ubytovanie Studio apartment in Brist with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4333-1) sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Kathi

Vila Kathi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Kathi. Set in Brist, within 200 metres of Biserka Beach and 500 metres of Ravanje Beach, Vila Kathi offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Vila Kathi sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Superior Apartments Tilda

Superior Apartments Tilda

Ubytovanie (Apartmány) Superior Apartments Tilda. Superior Apartments Tilda has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Brist. Ubytovanie Superior Apartments Tilda sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mio

Apartments Mio

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mio. Apartments Mio features sea views, free WiFi and free private parking, set in Brist, 50 metres from Biserka Beach. Ubytovanie Apartments Mio sa nachádza v meste Brist (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).