Hľadať

Ubytovanie

Apartments Seaside Apartmány

21 Put Borka, 21318 Marusici , Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Seaside. Set in Marusici in the Split-Dalmatia County region, Apartments Seaside offers accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartments Seaside sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Popis ubytovania Apartments Seaside

Jeden z bestsellerov v destinácii Marusici Set in Marusici in the Split-Dalmatia County region, Apartments Seaside offers accommodation with free WiFi. Split is 34 km from Apartments Seaside. The nearest airport is Split Airport, 46 km from the property. The apartment offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property.

Vybavenie ubytovania Apartments Seaside

  • Terasa
  • Záhrada
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
  • Parkovisko nie je k dispozícii..
  • Klimatizácia
  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Marušići

Beautiful apartment 80 m from the sea

9,7

Beautiful apartment 80 m from the sea

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment 80 m from the sea. Beautiful apartment 80 m from the sea is a beachfront property located in Marusici, less than 1 km from Kutleša East Beach and 1.9 km from Beach Pašnjak. Ubytovanie Beautiful apartment 80 m from the sea sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Omiš Relaxing Sea Lounge

9,7

Omiš Relaxing Sea Lounge

Ubytovanie (Apartmán) Omiš Relaxing Sea Lounge. Ubytovacie zariadenie Omiš Relaxing Sea Lounge sa nachádza v obci Marušići a ponúka záhradu, súkromnú pláž a gril. Ubytovanie Omiš Relaxing Sea Lounge sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Big Blue Apartments

9,7

Big Blue Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Big Blue Apartments. Boasting a swimming pool, a garden, barbecue facilities and views of the pool, Big Blue Apartments is situated in Marusici and features accommodation with... Ubytovanie Big Blue Apartments sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments 1234

9,6

Apartments 1234

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 1234. Apartmány 1234 s výhľadom na more sa nachádzajú na kopci v meste Marušići, na ostrove Brač a ponúkajú klimatizované apartmány s balkónom, satelitnou TV a... Ubytovanie Apartments 1234 sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Jarmila

9,6

Studio Apartment Jarmila

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Jarmila. Štúdiový apartmán Jarmila sa nachádza v meste Mimice a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Studio Apartment Jarmila sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Kalinic

9,6

House Kalinic

Ubytovanie (Apartmán) House Kalinic. Boasting garden views, House Kalinic offers accommodation with a terrace and a kettle, around 800 metres from Beach Borka. Ubytovanie House Kalinic sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maya

9,4

Villa Maya

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maya. Ubytovacie zariadenie Villa Maya sa nachádza v obci Marušići a ponúka vonkajší bazén a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Villa Maya sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Martinovic

9,1

Apartment Martinovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Martinovic. Ubytovanie Apartment Martinovic sa nachádza v obci Mimice, 400 metrov od pláže Borka. Ubytovanie Apartment Martinovic sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaview Apartments Marusici

9

Seaview Apartments Marusici

Ubytovanie (Apartmány) Seaview Apartments Marusici. Ubytovacie zariadenie Seaview Apartments Marusici sa nachádza v obci Marusici v Splitsko-dalmatínskej župe 750 metrov od východnej pláže Kutleša. Ubytovanie Seaview Apartments Marusici sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hippocampus Apartments

8,4

Hippocampus Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Hippocampus Apartments. Zariadenie Hippocampus Apartments sa nachádza na pokojnom mieste v mestečku Marušići, len 10 minút chôdze od pláže. Ubytovanie Hippocampus Apartments sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Punta

8,3

Villa Punta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Punta. Boasting sea views, Villa Punta features accommodation with a terrace and a kettle, around 1.2 km from Kutleša East Beach. Ubytovanie Villa Punta sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Peka

8,3

Apartments Peka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Peka. Apartmány Peka sa nachádzajú v letovisku Marušići, 12 km od mesta Omiš. Ubytovanie Apartments Peka sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN LUCIJAN

APARTMAN LUCIJAN

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN LUCIJAN. Located in Marusici, 300 metres from Beach Borka and 1.4 km from Beach Pašnjak, APARTMAN LUCIJAN offers a garden and air conditioning. Ubytovanie APARTMAN LUCIJAN sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nova Vela Sollis

Nova Vela Sollis

Ubytovanie (Apartmány) Nova Vela Sollis. Located in Marusici in the Split-Dalmatia County region and Beach Borka reachable within 150 metres, Nova Vela Sollis provides accommodation with free... Ubytovanie Nova Vela Sollis sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA FIORE

VILLA FIORE

Ubytovanie (Vila) VILLA FIORE. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, VILLA FIORE is situated in Marušići. Ubytovanie VILLA FIORE sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Seaside

Apartments Seaside

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Seaside. Located in Marusici, Apartments Seaside features accommodation with access to a garden. Free WiFi is offered. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartments Seaside sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Vacation House Robinson

Vacation House Robinson

Ubytovanie (Apartmán) Vacation House Robinson. Boasting a terrace, Vacation House Robinson provides accommodation in Marusici with free WiFi and garden views. Ubytovanie Vacation House Robinson sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN ZORAN MARUSIC

APARTMAN ZORAN MARUSIC

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN ZORAN MARUSIC. Located in Marusici, APARTMAN ZORAN MARUSIC provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie APARTMAN ZORAN MARUSIC sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bura

Villa Bura

Ubytovanie (Vila) Villa Bura. Set in Marusici, 600 metres from Beach Borka, Villa Bura offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen, and a... Ubytovanie Villa Bura sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 399 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jana

Villa Jana

Ubytovanie (Apartmány) Villa Jana. Situated in Marusici in the Split-Dalmatia County region and Beach Borka reachable within 150 metres, Villa Jana features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Villa Jana sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perfect beachfront holiday

Perfect beachfront holiday

Ubytovanie (Apartmán) Perfect beachfront holiday. Situated in Marusici, just 250 metres from Beach Borka, Perfect beachfront holiday features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool,... Ubytovanie Perfect beachfront holiday sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Restaurant Galeb

Apartments & Restaurant Galeb

Ubytovanie (Apartmány) Apartments & Restaurant Galeb. Ubytovanie Apartments & Restaurant Galeb sa nachádza 700 metrov od pláže Kutleša East a ponúka reštauráciu, bar a klimatizované izby s balkónom a... Ubytovanie Apartments & Restaurant Galeb sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sail Away Beach Apartments

Sail Away Beach Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sail Away Beach Apartments. Set in Marusici in the Split-Dalmatia County region and Beach Borka reachable within less than 1 km, Sail Away Beach Apartments offers accommodation with... Ubytovanie Sail Away Beach Apartments sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside Apartments Ivana

Seaside Apartments Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Seaside Apartments Ivana. Ubytovacie zariadenie Seaside Apartments Ivana sa nachádza v obci Marušići a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou s vonkajším... Ubytovanie Seaside Apartments Ivana sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Vlasta Marušići

Apartman Vlasta Marušići

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vlasta Marušići. Featuring a garden, private pool and garden views, Apartman Vlasta Marušići is located in Marusici. Ubytovanie Apartman Vlasta Marušići sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kate

Apartments Kate

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kate. Located in Marusici in the Split-Dalmatia County region and Juto Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartments Kate sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Mia

Casa Mia

Ubytovanie (Vila) Casa Mia. Located in Marušići, Casa Mia provides a private pool. Ubytovanie Casa Mia sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marušići 2140

Villa Marušići 2140

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Marušići 2140. Situated in Marušići, Villa Marušići 2140 features a private pool. Ubytovanie Villa Marušići 2140 sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dalmatina

Villa Dalmatina

Ubytovanie (Vila) Villa Dalmatina. Featuring pool views, Villa Dalmatina provides accommodation with a patio and a kettle, around 650 metres from Beach Borka. Ubytovanie Villa Dalmatina sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 504 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Traper with sea view and private pool

Apartman Traper with sea view and private pool

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Traper with sea view and private pool. Featuring a balcony with sea views, a seasonal outdoor swimming pool and water sports facilities, Apartman Traper with sea view and private pool can be... Ubytovanie Apartman Traper with sea view and private pool sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

relax

relax

Ubytovanie (Apartmán) relax. Located in Marusici, 1.2 km from Beach Pašnjak and 1.6 km from Kutleša East Beach, relax offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie relax sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KUCA MARSSILI

KUCA MARSSILI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) KUCA MARSSILI. Located in Grižane in the Primorsko-Goranska županija region, KUCA MARSSILI features a garden. Ubytovanie KUCA MARSSILI sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Virginia

Villa Virginia

Ubytovanie (Vila) Villa Virginia. Vila Virginia sa nachádza v meste Marusici a ponúka záhradu a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Virginia sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ariston

Apartmani Ariston

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ariston. Apartmani Ariston provides accommodation with a kitchen, situated in Marusici. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Apartmani Ariston sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Rocksea Apartments

Rocksea Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Rocksea Apartments. Rocksea Apartments features air-conditioned guest accommodation in Marusici, 700 metres from Beach Borka, 1.1 km from Kutleša East Beach and 1. Ubytovanie Rocksea Apartments sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Carpe Omnia with Pool II

Villa Carpe Omnia with Pool II

Ubytovanie (Vila) Villa Carpe Omnia with Pool II. Situated in Marusici, Villa Carpe Omnia with Pool II offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and hammam. Ubytovanie Villa Carpe Omnia with Pool II sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 454 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunset apartments Mate

Sunset apartments Mate

Ubytovanie (Apartmány) Sunset apartments Mate. Set in Marusici in the Split-Dalmatia County region, with Kutleša East Beach and Beach Borka nearby, Sunset apartments Mate offers accommodation with free... Ubytovanie Sunset apartments Mate sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

relax

relax

Ubytovanie (Dovolenkový dom) relax. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, relax is located in Marusici. Ubytovanie relax sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Entire home with a swimming pool for 20 in Marusici

Entire home with a swimming pool for 20 in Marusici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Entire home with a swimming pool for 20 in Marusici. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Entire home with a swimming pool for 20 in Marusici is situated in... Ubytovanie Entire home with a swimming pool for 20 in Marusici sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Antun

Villa Antun

Ubytovanie (Apartmány) Villa Antun. Set in Marusici in the Split-Dalmatia County region and Beach Borka reachable within 300 metres, Villa Antun offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Villa Antun sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kata

Villa Kata

Ubytovanie (Apartmány) Villa Kata. Villa Kata features sea views, free WiFi and free private parking, located in Marusici, 200 metres from Beach Borka. Ubytovanie Villa Kata sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mario

Villa Mario

Ubytovanie (Apartmány) Villa Mario. Villa Mario features sea views, free WiFi and free private parking, located in Marusici, 200 metres from Beach Borka. Ubytovanie Villa Mario sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Carpe Omnia with Pool I

Villa Carpe Omnia with Pool I

Ubytovanie (Vila) Villa Carpe Omnia with Pool I. Set in Marusici, Villa Carpe Omnia with Pool I offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and hammam. Ubytovanie Villa Carpe Omnia with Pool I sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 632 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Adriatica

Villa Adriatica

Ubytovanie (Vila) Villa Adriatica. Situated in Marusici, 250 metres from Beach Borka and 1. Ubytovanie Villa Adriatica sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maestral

Villa Maestral

Ubytovanie (Vila) Villa Maestral. Situated in Marusici, 650 metres from Beach Borka and 1. Ubytovanie Villa Maestral sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 399 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maya

Apartments Maya

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Maya. Located in Marusici, 350 metres from Beach Borka and 1.4 km from Kutleša East Beach, Apartments Maya offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartments Maya sa nachádza v meste Marušići (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)