Hľadať

Ubytovanie

Apartments Segedin Apartmány

Zrnovska Banja, 20275 Korčula, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Segedin. Apartmány Segedín sa nachádzajú v letovisku Žrnovo a k dispozícii je vám tu súkromná pláž. Ubytovanie Apartments Segedin sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Segedin

Súkromná kúpeľňa je vybavená vaňou alebo sprchovacím kútom. Parkovať môžete na mieste na bezplatnom parkovisku. Jeden z bestsellerov na Korčuli Apartmány Segedín sa nachádzajú v letovisku Žrnovo a k dispozícii je vám tu súkromná pláž. K dispozícii tu máte príslušenstvo na grilovanie a terasu. V ubytovací jednotkách máte k dispozícii satelitnú TV a balkón. Medzinárodné letisko Mostar sa nachádza vo vzdialenosti 162 km. Z ubytovacieho zariadenia sa vám naskytá výhľad na more. Nájdete tu kompletne vybavenú kuchyňu s rúrou a chladničkou. Ponúkajú ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania a využívať tu môete Wi-Fi pripojenie na internet.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži
 • Rodinné izby
 • Letiskový transfer
 • Terasa

Vybavenie ubytovania Apartments Segedin

 • Na pláži
 • Súkromná pláž
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Televízne programy pre deti
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Žrnovo

Villa Ivana

10

Villa Ivana

Ubytovanie (Vila) Villa Ivana. Featuring a private seasonal outdoor pool, Villa Ivana is located in Žrnovo, 38 km from Makarska. The property features free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Villa Ivana sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Soul Sisters

9,9

Villa Soul Sisters

Ubytovanie (Vily) Villa Soul Sisters. Ubytovacie zariadenie Villa Soul Sisters sa nachádza v meste Korčula, 5 km od Pevnosti sv. Blažeja a 6 km od autobusovej stanice. Ubytovanie Villa Soul Sisters sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 450 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Teuta

9,9

Villa Teuta

Ubytovanie (Apartmány) Villa Teuta. Ubytovacie zariadenie Villa Teuta sa nachádza v meste Korčula na ostrove Korčula, 2 km od pláže Ispod Duvana. Ubytovanie Villa Teuta sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amore

9,9

Amore

Ubytovanie (Apartmán) Amore. Set in Korčula, a 9-minute walk from St. Blaise Fortress, 1. Ubytovanie Amore sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gugic

9,8

Gugic

Ubytovanie (Apartmány) Gugic. Set in Korčula in the Korcula Island region and Ispod Duvana Beach reachable within 1. Ubytovanie Gugic sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marija

9,8

Villa Marija

Ubytovanie (Vily) Villa Marija. Vila Marija sa nachádza 1,3 km od pláže Ispod Duvana. Ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Marija sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mario (RADE)

9,8

Mario (RADE)

Ubytovanie (Apartmán) Mario (RADE). Featuring garden views, Mario (RADE) offers accommodation with a garden and a patio, around 3.8 km from Korčula Bus Station. Ubytovanie Mario (RADE) sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

9,7

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Situated in Korčula, 1.8 km from St. Blaise Fortress and 2. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Korkyra Sunrise

9,7

Holiday Home Korkyra Sunrise

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Korkyra Sunrise. Tento samostatne stojaci dovolenkový dom so záhradou a s grilom sa nachádza v obci Žrnovo. Ubytovanie Holiday Home Korkyra Sunrise sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tri Zala 9237a

9,7

Apartment Tri Zala 9237a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tri Zala 9237a. Offering sea views, Apartment Tri Zala 9237a is an accommodation situated in Korčula, 5 km from St. Blaise Fortress and 6 km from Korčula Bus Station. Ubytovanie Apartment Tri Zala 9237a sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sandra

9,7

Holiday home Sandra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sandra. Offering free WiFi and garden views, Holiday home Sandra is accommodation situated in Žrnovo. Complimentary private parking is available on site. Ubytovanie Holiday home Sandra sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Andrea

9,7

Apartman Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Andrea. Set in Korčula, within 1.9 km of Ispod Duvana Beach and 2 km of Luka Korculanska Beach, Apartman Andrea offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartman Andrea sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Yadi

9,6

Apartments Yadi

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Yadi. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartments Yadi is set in Korčula. Ubytovanie Apartments Yadi sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Giulia

9,6

Villa Giulia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Giulia. Set just 650 metres from Ispod Duvana Beach, Villa Giulia offers accommodation in Korčula with access to a garden, barbecue facilities, as well as a... Ubytovanie Villa Giulia sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Small Stone House

9,6

Old Small Stone House

Ubytovanie (Apartmán) Old Small Stone House. Featuring garden views, Old Small Stone House provides accommodation with a garden and a patio, around 3.8 km from Korčula Bus Station. Ubytovanie Old Small Stone House sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Katja

9,6

Vila Katja

Ubytovanie (Apartmány) Vila Katja. Vila Katja features sea views, free WiFi and free private parking, located in Korčula, 700 metres from Ispod Duvana Beach. Ubytovanie Vila Katja sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Blue Water Apartment

9,5

Blue Water Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Blue Water Apartment. Complete with a private beach area, Blue Water1 is situated in Korčula, 3.6 km from St. Blaise Fortress and 5 km from Korčula Bus Station. Ubytovanie Blue Water Apartment sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Korcula Hill

9,5

Korcula Hill

Ubytovanie (Apartmány) Korcula Hill. Hotel Korcula Hill ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v meste Korčula, 3 km od Starého mesta Korčula a 400 metrov od pláže. Môže sa pochváliť... Ubytovanie Korcula Hill sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 5203

9,5

Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 5203

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 5203. Apartment Zrnovska Banja 5203c is an apartment set in Korčula, 1.8 km from St. Blaise Fortress. Guests benefit from balcony. Ubytovanie Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 5203 sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Homes Relax

9,4

Holiday Homes Relax

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Homes Relax. Ubytovacie zariadenie Holiday Homes Relax sa nachádza v obci Žrnovo, len 50 metrov od najbližšej pláže a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Holiday Homes Relax sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson house Orlandusa

9,4

Robinson house Orlandusa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson house Orlandusa. Robinson house Orlandusa, a property with a terrace, is located in Korčula, 7 km from St. Ubytovanie Robinson house Orlandusa sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jugo

9,4

Apartment Jugo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jugo. Offering a garden and garden view, Apartment Jugo is located in Korčula, 2.9 km from Beach Zamošće and 5 km from St. Blaise Fortress. Ubytovanie Apartment Jugo sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Korcula Holiday

9,4

Korcula Holiday

Ubytovanie (Apartmány) Korcula Holiday. Only 400 metres from the beach, Korcula Holiday features an on-site swimming pool and modern-style apartments with a furnished terrace and sea views. Ubytovanie Korcula Holiday sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone House Harmony

9,4

Stone House Harmony

Ubytovanie (Apartmány) Stone House Harmony. Apartmán Stone House Harmony s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a terasou, asi 2,2 km od pláže Ispod Duvana. Ubytovanie Stone House Harmony sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Nikica (53861)

9,3

House Nikica (53861)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Nikica (53861). Boasting an outdoor pool and sea views, House Nikica (53861) is set in Korčula. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie House Nikica (53861) sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Cebalo-Korčula

9,3

Apartments Villa Cebalo-Korčula

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Cebalo-Korčula. Just steps away from the beach in the picturesque Vrbovica Bay, Apartments Villa Cebalo -Korčula offers free Wi-Fi, satellite TV and a balcony. Ubytovanie Apartments Villa Cebalo-Korčula sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Seka

9,3

Studio Seka

Ubytovanie (Apartmán) Studio Seka. Boasting a balcony with sea views, a garden and a terrace, Studio Seka can be found in Korčula, close to Luka Korculanska Beach and less than 1 km from... Ubytovanie Studio Seka sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

White Cloud Apartments

9,2

White Cloud Apartments

Ubytovanie (Apartmán) White Cloud Apartments. Apartmány White Cloud sa nachádzajú v meste Korčula na ostrove Korčula a ponúkajú sezónny vonkajší bazén a výhľad na more. Pevnosť St. Ubytovanie White Cloud Apartments sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana's Home

9,2

Apartments Ana's Home

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana's Home. Set in Korčula in the Korcula Island region, Apartments Ana's Home offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Ana's Home sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ružica

9,2

Apartment Ružica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ružica. Apartment Ružica is a self-catering accommodation located in Žrnovo. Free WiFi access is available. Ubytovanie Apartment Ružica sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Tri Zala, Korcula - 9237

9,2

Apartments by the sea Tri Zala, Korcula - 9237

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Tri Zala, Korcula - 9237. Set 5 km from St. Blaise Fortress, Apartments by the sea Tri Zala, Korcula - 9237 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Tri Zala, Korcula - 9237 sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Garden House

9,2

Green Garden House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Green Garden House. Situated in Korčula, 2.8 km from Ispod Duvana Beach and 2. Ubytovanie Green Garden House sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Silent Bay Apartments

8,9

Silent Bay Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Silent Bay Apartments. Offering sea views, Silent Bay Apartments in Korčula offers accommodation and barbecue facilities. Ubytovanie Silent Bay Apartments sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmans and Rooms Dunjini Dvori

8,9

Apartmans and Rooms Dunjini Dvori

Ubytovanie (Penzión) Apartmans and Rooms Dunjini Dvori. Penzión Apartmans and Rooms Dunjini Dvori sa nachádza v letovisku Žrnovo, 97 km od Makarskej. Môže sa pochváliť grilom a terasou. Ubytovanie Apartmans and Rooms Dunjini Dvori sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Baric

8,7

Apartments Villa Baric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Baric. Set in Korčula, 1.8 km from Ispod Duvana Beach and 2 km from Luka Korculanska Beach, Apartments Villa Baric offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartments Villa Baric sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Surfers's Lodge Design Apartment

8,2

Surfers's Lodge Design Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Surfers's Lodge Design Apartment. Surfers's Lodge Design Apartment is situated in Korčula, 1 km from Luka Korculanska Beach and 1. Ubytovanie Surfers's Lodge Design Apartment sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Vejo

8,1

Guesthouse Vejo

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Vejo. Set in Korčula, within 1 km of Beach Port 9 and 1.1 km of Banje Beach, Guesthouse Vejo offers accommodation with a garden and free WiFi throughout the... Ubytovanie Guesthouse Vejo sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

West Wing

7,3

West Wing

Ubytovanie (Apartmán) West Wing. Set in Korčula, 2 km from Ispod Duvana Beach, West Wing offers a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie West Wing sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 3154

4,4

Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 3154

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 3154. Located in Korčula in the Korcula Island region with Ispod Duvana Beach nearby, Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 3154 provides accommodation... Ubytovanie Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 3154 sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zrnovska Banja 3154a

Apartment Zrnovska Banja 3154a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zrnovska Banja 3154a. Set 2.3 km from Beach Zakerjan, 3.6 km from St. Blaise Fortress and 5 km from Korčula Bus Station, Apartment Zrnovska Banja 3154a offers accommodation... Ubytovanie Apartment Zrnovska Banja 3154a sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ulica Vrbovica

Apartment Ulica Vrbovica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ulica Vrbovica. Within 2.2 km of Ispod Duvana Beach and 2.4 km of Luka Korculanska Beach, Apartment Ulica Vrbovica features free WiFi and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Ulica Vrbovica sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 244 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Cove Bratinja Luka, Korcula - 11653

Secluded fisherman's cottage Cove Bratinja Luka, Korcula - 11653

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Bratinja Luka, Korcula - 11653. Holiday Home Bratinja Luka 11653 offers accommodation in Žrnovo, 42 km from Makarska. The unit is 7 km from Korčula. There is a seating area and a kitchen. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Bratinja Luka, Korcula - 11653 sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula).

Secluded fisherman's cottage Cove Rasohatica, Korcula - 9233

Secluded fisherman's cottage Cove Rasohatica, Korcula - 9233

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Rasohatica, Korcula - 9233. Holiday Home Uvala Rasohatica 9233 is a detached holiday home is situated in Žrnovo and is 43 km from Makarska. Guests benefit from patio. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Rasohatica, Korcula - 9233 sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rustical Apartment

Rustical Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Rustical Apartment. Situated in a small village of Žrnovo, 4 km from Korčula. The apartment features free WiFi and a patio. Ubytovanie Rustical Apartment sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beachfront Villa Feodora Grande with Pool

Beachfront Villa Feodora Grande with Pool

Ubytovanie (Vila) Beachfront Villa Feodora Grande with Pool. Located in Korčula, 2.8 km from Ispod Duvana Beach and 2. Ubytovanie Beachfront Villa Feodora Grande with Pool sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 689 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinsonade Orlandusa (50-1)

Robinsonade Orlandusa (50-1)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinsonade Orlandusa (50-1). Offering a terrace and sea view, Robinsonade Orlandusa (50-1) is located in Korčula, 7 km from Korčula Bus Station and 8 km from St. Blaise Fortress. Ubytovanie Robinsonade Orlandusa (50-1) sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Style House Zrnovo (3638)

Robinson Style House Zrnovo (3638)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Style House Zrnovo (3638). Offering a terrace and sea view, Robinson Style House Zrnovo (3638) is set in Korčula, 7 km from Korčula Bus Station and 8 km from Bishop's Treasury of... Ubytovanie Robinson Style House Zrnovo (3638) sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 9705

Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 9705

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 9705. Offering sea views, Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 9705 is an accommodation situated in Korčula, 2.1 km from Luka Korculanska Beach and 2. Ubytovanie Apartments by the sea Zrnovska Banja, Korcula - 9705 sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Ivica

House Ivica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Ivica. The unit is 40 km from Makarska. Baška Voda is 49 km from House Ivica, while Korčula is 3.7 km from the property. Ubytovanie House Ivica sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zrnovo Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi

Zrnovo Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Zrnovo Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi. Situated in Žrnovo, 2 km from Luka Korculanska Beach and 2 km from Banje Beach, Zrnovo Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi offers a shared lounge... Ubytovanie Zrnovo Villa Sleeps 10 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 2 512 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Zrnovo with Fireplace X

Holiday Home Zrnovo with Fireplace X

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Zrnovo with Fireplace X. Holiday Home Zrnovo with Fireplace X is located in Korčula, 7 km from ACI Marina Korčula, 7 km from St. Ubytovanie Holiday Home Zrnovo with Fireplace X sa nachádza v meste Žrnovo (Chorvátsko - ostrov Korčula). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)