Hľadať

Ubytovanie

Apartments Senjanin Apartmány

69 Ulica Hrvatske mladeži, 22213 Pirovac, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Senjanin. Set in Pirovac, 26 km from Biograd na Moru, Apartments Senjanin offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Senjanin sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Senjanin

Šibenik is 22 km from the apartment, while Vodice is 11 km away. A fridge, an oven and stovetop are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. The nearest airport is Zadar Airport, 51 km from Apartments Senjanin. Set in Pirovac, 26 km from Biograd na Moru, Apartments Senjanin offers barbecue facilities and free WiFi. The air-conditioned units are furnished with parquet floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV, wardrobe, a living room, an equipped kitchen, patio and views over the sea.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži
 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Apartments Senjanin

 • Vonkajší krb
 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Pirovac

Stein Haus

10

Stein Haus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stein Haus. Set in Pirovac, 400 metres from Starine Beach, Stein Haus offers a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Stein Haus sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marica's Second Home

10

Marica's Second Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Marica's Second Home. Ubytovanie Marica's Second Home sa nachádza v meste Pirovac, len 200 metrov od pláže Lolic. Ubytovanie Marica's Second Home sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Mobile Homes Krko Pirovac

10

Mobile Homes Krko Pirovac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobile Homes Krko Pirovac. Ubytovanie Mobile Homes Krko Pirovac sa nachádza 1,1 km od pláže Lolič a 1,7 km od pláže Miran. Ubytovanie Mobile Homes Krko Pirovac sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mare

9,9

Apartmani Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mare. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region and Lolic Beach reachable within 350 metres, Apartmani Mare features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartmani Mare sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman FOX

9,9

Apartman FOX

Ubytovanie (Apartmán) Apartman FOX. Apartmán FOX sa nachádza 49 km od Zadaru a ponúka ubytovanie v obci Pirovac. Šibenik je vzdialený 20 km. Na mieste nájdete bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartman FOX sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matija i Bartol

9,9

Matija i Bartol

Ubytovanie (Apartmány) Matija i Bartol. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region and Lolic Beach reachable within 350 metres, Matija i Bartol features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Matija i Bartol sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Smoljic Pirovac

9,9

Apartments Smoljic Pirovac

Ubytovanie (Privát) Apartments Smoljic Pirovac. Apartmány Smoljic Pirovac sa nachádzajú v obci Pirovac a ponúkajú ubytovanie s TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Smoljic Pirovac sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zagrebacka 78

9,9

Apartment Zagrebacka 78

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zagrebacka 78. Apartment Zagrebacka 78 is set in Pirovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Zagrebacka 78 sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani AB

9,9

Apartmani AB

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani AB. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Lolic Beach and Starine Beach nearby, Apartmani AB features accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartmani AB sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Petrović

9,9

Apartments Petrović

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Petrović. Apartments Petrović sa nachádza v obci Pirovac, 450 metrov od pláže Lolić a 500 metrov od pláže Starine. Je klimatizovaný a patrí k nemu záhrada. Ubytovanie Apartments Petrović sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Authentic Camping Dalmatia

9,8

Authentic Camping Dalmatia

Ubytovanie (Kemping) Authentic Camping Dalmatia. Kemping Authentic Camping Dalmatia poskytuje ubytovanie v meste Pirovac a ponúka hosťom zariadenia na vodné športy a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Authentic Camping Dalmatia sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zara

9,8

Apartments Zara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zara. Located in Pirovac, 140 metres from the beach on the Adriatic Sea, Apartments Zara offers spacious terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Zara sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pirovac

9,8

Apartments Pirovac

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Pirovac. Apartmány Pirovac ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Pirovac a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Zadar je vzdialený 48 km. Ubytovanie Apartments Pirovac sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rosanda 508

9,8

Apartments Rosanda 508

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rosanda 508. Set in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Starine Beach and Lolic Beach nearby, Apartments Rosanda 508 offers accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Rosanda 508 sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Punta Royal

9,8

Apartments Villa Punta Royal

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Punta Royal. Apartmány Villa Punta Royal so slnečnou terasou a výhľadom na more sa nachádzajú uprostred stredomorskej záhrady priamo na pobreží v dedinke Pirovac. Ubytovanie Apartments Villa Punta Royal sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maša

9,8

Apartment Maša

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maša. Apartmán Maša sa nachádza v meste Pirovac hneď pri mori. Ponúka bezplatné Wi-Fi a parkovanie zdarma. Ubytovanie Apartment Maša sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mara

9,8

Apartments Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mara. Apartments Mara offers accommodation in Pirovac, 46 km from Zadar and 22 km from Šibenik. The property boasts views of the sea is 13 km from Vodice. Ubytovanie Apartments Mara sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Vučinić Pirovac

9,8

Luxury Apartments Vučinić Pirovac

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Vučinić Pirovac. Luxury Apartments Vučinić Pirovac sa nachádza v letovisku Pirovac, 24 km od Biogradu na Moru. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Luxury Apartments Vučinić Pirovac sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sljuka

9,8

Apartments Sljuka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartments Sljuka. Apartmány Sljuka sa nachádzajú v letovisku Pirovac a ponúkajú ubytovanie s patiom alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj... Ubytovanie Apartments Sljuka sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments More

9,8

Apartments More

Ubytovanie (Apartmány) Apartments More. Set in Pirovac in the Sibenik-Knin County region and Lolic Beach reachable within a few steps, Apartments More offers accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Apartments More sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Divino Afflante

9,8

Villa Divino Afflante

Ubytovanie (Vila) Villa Divino Afflante. Located in Pirovac, Villa Divino Afflante provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Divino Afflante sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 585 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Manja Apartments and Rooms

9,7

Villa Manja Apartments and Rooms

Ubytovanie (Penzión) Villa Manja Apartments and Rooms. Ubytovacie zariadenie Villa Manja Apartments and Rooms sa nachádza v obci Pirovac a ponúka gril a záhradu. Ubytovanie Villa Manja Apartments and Rooms sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

MA-LO 1

9,7

MA-LO 1

Ubytovanie (Apartmán) MA-LO 1. Located in Pirovac, within 1 km of Miran Beach, MA-LO 1 offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie MA-LO 1 sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman sa lođom 2+2

9,7

Apartman sa lođom 2+2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman sa lođom 2+2. Boasting sea views, Apartman sa lođom 2+2 offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.5 km from Miran Beach. Ubytovanie Apartman sa lođom 2+2 sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

MIDAVkl

9,7

MIDAVkl

Ubytovanie (Apartmán) MIDAVkl. Boasting a terrace with sea views, a garden and barbecue facilities, MIDAVkl can be found in Pirovac, close to Lolic Beach and 1.3 km from Miran Beach. Ubytovanie MIDAVkl sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Rosa

9,7

Apartman Rosa

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Rosa. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Apartman Rosa can be found in Pirovac, close to Miran Beach and less than 1 km from Starine... Ubytovanie Apartman Rosa sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659

9,6

Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659. Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659 features a terrace and is situated in Pirovac, within just 600 metres of Starine Beach and 650 metres of... Ubytovanie Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659 sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa A

9,6

Villa A

Ubytovanie (Apartmány) Villa A. Klimatizovaná vila A sa nachádza v obci Pirovac, 47 km od Zadaru. Ubytovať sa tu môžete spolu so svojimi domácimi miláčikmi. Ubytovanie Villa A sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pinus

9,6

Apartments Pinus

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Pinus. Set in Pirovac, 750 metres from Starine Beach and 1.2 km from Lolic Beach, Apartments Pinus offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartments Pinus sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments La Mirage

9,6

Apartments La Mirage

Ubytovanie (Apartmány) Apartments La Mirage. Apartmány La Mirage sa nachádzajú v meste Pirovac, 47 km od Zadaru. Počas pobytu môžete zadarmo využívať bicykle aj Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments La Mirage sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mime

9,6

Apartments Mime

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mime. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Starine Beach and Lolic Beach nearby, Apartments Mime features accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Mime sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Klaric

9,6

Apartments Klaric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Klaric. Apartmány Klaric sa nachádzajú v pokojnej časti letoviska Pirovac v blízkosti ostrova Murter. Ubytovanie Apartments Klaric sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lolić

9,6

Apartments Lolić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lolić. Apartmány Lolić sa nachádzajú v obci Pirovac a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovacie jednotky majú kuchyňu a patio. Ubytovanie Apartments Lolić sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gambera

9,6

Villa Gambera

Ubytovanie (Apartmány) Villa Gambera. Villa Gambera sa nachádza v obci Pirovac v Šibenicko-kninskej župe, 200 metrov od pláže Lolic. Ubytovanie Villa Gambera sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pirka

9,5

Apartments Pirka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pirka. Ubytovanie Apartments Pirka sa nachádza v obci Pirovac. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Ubytovanie Apartments Pirka sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Julia

9,5

Apartment Julia

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Julia. Apartmán Julia sa nachádza v mete Pirovac, 48 km od Zadaru a 20 km od Šibenika. Má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Ubytovanie Apartment Julia sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Rade

9,5

Pansion Rade

Ubytovanie (Penzión) Pansion Rade. Ubytovanie Pansion Rade sa nachádza len pár krokov od mora a približne 1,5 km od centra mesta Pirovac. Ubytovanie Pansion Rade sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villa Neptun

9,5

Apartment Villa Neptun

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Villa Neptun. Ubytovacie zariadenie Apartment Villa Neptun sa nachádza 200 metrov od pláže Lolić a ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Apartment Villa Neptun sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antea & Magdalena

9,5

Apartments Antea & Magdalena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antea & Magdalena. Apartmány Antea & Magdalena sa nachádzajú v Pirovac v Šibenicko-kninskom kraji, 49 km od Zadaru. Ponúkajú gril a výhľad na more. Šibenik je vzdialený 19... Ubytovanie Apartments Antea & Magdalena sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Gudelj

9,4

Casa Gudelj

Ubytovanie (Apartmány) Casa Gudelj. Ubytovacie zariadenie Casa Gudelj sa nachádza v meste Pirovac, 25 km od Biogradu na Moru. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Casa Gudelj sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Snjezana

9,4

Apartments Snjezana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Snjezana. Set in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Lolic Beach and Starine Beach nearby, Apartments Snjezana offers accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Snjezana sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment

9,4

Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Apartment. Located in Pirovac and only 450 metres from Lolic Beach, Apartment provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dva Plus Dva

9,4

Apartment Dva Plus Dva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dva Plus Dva. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Dva Plus Dva is located in Pirovac, just 300 metres from Lolic Beach. Ubytovanie Apartment Dva Plus Dva sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Comfort Kleine Hexe

9,4

Guest House Comfort Kleine Hexe

Ubytovanie (Penzión) Guest House Comfort Kleine Hexe. Guest House Comfort Kleine Hexe s výhľadom na pláž v obci Pirovac ponúka terasu a Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Comfort Kleine Hexe sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Inside Summer

9,4

Apartments Inside Summer

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Inside Summer. Apartmány Inside Summer sa nachádzajú v obci Pirovac, 200 metrov od pláže Lolić a 500 metrov od pláže Starine. Ubytovanie Apartments Inside Summer sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sara

9,4

Apartment Sara

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sara. Hoci sa tento apartmán nachádza na pokojnom mieste pozdĺž nábrežia dedinky Pirovac, od mora ho delí iba pár krokov. Ubytovanie Apartment Sara sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kolar

9,4

Villa Kolar

Ubytovanie (Apartmány) Villa Kolar. Vila Kolar sa nachádza v dedinke Pirovac. V klimatizovaných ubytovacích jednotkách s parketovými podlahami je k dispozícii súkromná kúpeľňa, TV s plochou... Ubytovanie Villa Kolar sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zoran

9,3

Apartments Zoran

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zoran. Ubytovacie zariadenie Apartments Zoran sa nachádza v obci Pirovac v Šibenicko-kninskej župe, 300 metrov od pláže Starine. Ubytovanie Apartments Zoran sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lavanda Pirovac

9,3

Apartmani Lavanda Pirovac

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lavanda Pirovac. Located in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Starine Beach and Lolic Beach nearby, Apartmani Lavanda Pirovac provides accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Lavanda Pirovac sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Perla

9,3

Apartment Perla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Perla. Klimatizovaný apartmán Perla s terasou sa nachádza v letovisku Pirovac. Zadar je odtiaľto vzdialený 48 km. Ubytovanie Apartment Perla sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment with Terrace and Garden

9,2

Apartment with Terrace and Garden

Ubytovanie (Apartmán) Apartment with Terrace and Garden. Boasting garden views, Apartment with Terrace and Garden features accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from Lolic Beach. Ubytovanie Apartment with Terrace and Garden sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)