Hľadať

Ubytovanie

Apartments Šera Apartmány

Put vrulje 24, 21318 Pisak, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šera. Set 600 metres from Beach Pašnjak, Apartments Šera offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Šera sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Šera

Set 600 metres from Beach Pašnjak, Apartments Šera offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. 8 km away. The nearest airport is Split Airport, 61 km from Apartments Shera. Beach Borka is 1. 7 km from the apartment, while Vruja Beach is 1. Cycling can be enjoyed nearby. Featuring a kitchen with a fridge and an oven, each unit also comes with a satellite TV, ironing facilities, wardrobe and a seating area with a sofa.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Na pláži
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Šera

 • Vonkajší krb
 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Klimatizácia
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Pisak

Villa Miki

10

Villa Miki

Ubytovanie (Apartmány) Villa Miki. Villa Miki sa nachádza v meste Pisak v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Pašnjak a Borka. Ubytovanie Villa Miki sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea view apartment Pisak

9,9

Sea view apartment Pisak

Ubytovanie (Apartmán) Sea view apartment Pisak. Offering barbecue facilities and sea view, Sea view apartment Pisak is situated in Pisak, 400 metres from Beach Pašnjak and 1.5 km from Beach Borka. Ubytovanie Sea view apartment Pisak sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Galija

9,9

Apartmani Galija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Galija. Situated in Pisak in the Split-Dalmatia County region and Beach Pašnjak reachable within 550 metres, Apartmani Galija features accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Galija sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Amila-Pisak

9,9

Apartmani Amila-Pisak

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Amila-Pisak. Featuring sea views, Apartmani Amila-Pisak in Pisak features accommodation, a restaurant, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartmani Amila-Pisak sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea view apartment with a huge terrace

9,9

Sea view apartment with a huge terrace

Ubytovanie (Apartmán) Sea view apartment with a huge terrace. Situated in Pisak, 550 metres from Beach Pašnjak and 1.6 km from Beach Borka, Sea view apartment with a huge terrace offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Sea view apartment with a huge terrace sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Amoretta Little Love - Pisak Omiš

9,9

Villa Amoretta Little Love - Pisak Omiš

Ubytovanie (Apartmány) Villa Amoretta Little Love - Pisak Omiš. Ubytovanie Villa Amoretta Little Love - Pisak Omiš sa nachádza v meste Pisak, 10 km od mestečka Brela. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Amoretta Little Love - Pisak Omiš sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nora

9,9

Villa Nora

Ubytovanie (Vila) Villa Nora. Vila Nora sa nachádza v obci Pisak a ponúka vám záhradu so sezónnym vonkajším bazénom. Ubytovanie Villa Nora sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lavanda

9,9

Villa Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Villa Lavanda. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Lavanda is located in Pisak. Ubytovanie Villa Lavanda sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SeaHouse H.A.W.K.

9,9

SeaHouse H.A.W.K.

Ubytovanie (Apartmány) SeaHouse H.A.W.K.. Located 550 metres from Beach Pašnjak, SeaHouse H.A.W.K. Offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie SeaHouse H.A.W.K. sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman GIRO

9,8

Studio apartman GIRO

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman GIRO. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Studio apartman GIRO is set in Pisak. Ubytovanie Studio apartman GIRO sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Amoretta - Pisak (Omiš)

9,8

Villa Amoretta - Pisak (Omiš)

Ubytovanie (Apartmány) Villa Amoretta - Pisak (Omiš). Ubytovacie zariadenie Vila Amoretta - Pisak (Omiš) sa nachádza v meste Pisak, 50 metrov od pláže Pašnjak a 1,1 km od pláže Borka. Ubytovanie Villa Amoretta - Pisak (Omiš) sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Danolic

9,8

Apartments Danolic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Danolic. Ubytovacie zariadenie Apartments Danolic sa nachádza v obci Pisak, 600 metrov od pláže Pašnjak. Ubytovanie Apartments Danolic sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartment By The Sea 2

9,7

Luxury Apartment By The Sea 2

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartment By The Sea 2. Ubytovacie zariadenie Luxury Apartment By The Sea 2 sa nachádza v letovisku Pisak a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a prístup do záhrady s grilom. Ubytovanie Luxury Apartment By The Sea 2 sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Olga & Jure

9,7

Apartments Olga & Jure

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Olga & Jure. Ubytovanie Apartments Olga & Jure sa nachádza 800 metrov od pláže Pašnjak. Ubytovanie Apartments Olga & Jure sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Beachfront Apartments Pisak 102

9,7

Beachfront Apartments Pisak 102

Ubytovanie (Apartmány) Beachfront Apartments Pisak 102. Featuring sea views, a terrace and free WiFi, Beachfront Apartments Pisak 102 features accommodation ideally situated in Pisak, within a short distance of... Ubytovanie Beachfront Apartments Pisak 102 sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Danolic 2

9,6

Apartments Danolic 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Danolic 2. Apartmány Dalia sa nachádzajú 37 km od Splitu a hosťom ponúkajú ubytovanie v meste Pisak. Makarská je vzdialená 17 km. Ubytovanie Apartments Danolic 2 sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rose

9,6

Apartments Rose

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rose. Apartmány Rose sa nachádzajú v obci Pisak, 16 km od mesta Omiš. Ponúkajú vám výhľad na more a súkromný betónový priestor na opaľovanie. Ubytovanie Apartments Rose sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartment By The Sea

9,6

Luxury Apartment By The Sea

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartment By The Sea. Ubytovanie Luxury Apartment By The Sea s výhľadom na more sa nachádza v letovisku Pisak a ponúka gril. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Luxury Apartment By The Sea sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anči

9,6

Villa Anči

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Anči. Villa Anči ponúka ubytovanie s výhľadom na more a bezplatným Wi-Fi pripojením v meste Pisak. Ubytovanie Villa Anči sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Pisak

9,5

Three-Bedroom Holiday Home in Pisak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Pisak. Offering barbecue facilities and sea view, Three-Bedroom Holiday Home in Pisak is situated in Pisak, 1.7 km from Vruja Beach and 1.8 km from Beach Borka. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Pisak sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 254 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Silvija

9,5

Apartments Silvija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Silvija. Ubytovanie Apartments Silvija sa nachádza v obci Pisak, 500 metrov od pláže Pašnjak. Ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartments Silvija sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marušić Home

9,5

Marušić Home

Ubytovanie (Apartmány) Marušić Home. Penzión Marušić vám ponúka ubytovanie so záhradou v letovisku Pisak. Split je vzdialený 34 km. Ubytovanie Marušić Home sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vruja

9,5

Villa Vruja

Ubytovanie (Apartmány) Villa Vruja. Set 1.1 km from Beach Pašnjak, Villa Vruja offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Vruja sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Antonio

9,5

Villa Antonio

Ubytovanie (Apartmány) Villa Antonio. Ubytovanie Villa Antonio sa nachádza v meste Pisak v Splitsko-dalmatínskej župe, necelých 400 metrov od pláže Pašnjak. Ubytovanie Villa Antonio sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Andrea with private beach

9,4

Luxury Apartments Andrea with private beach

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Andrea with private beach. Luxury Apartments Andrea with private beach sa nachádza 150 metrov od pláže Borka a ponúka záhradu, súkromnú pláž a klimatizované ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Luxury Apartments Andrea with private beach sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Put Porta V

9,4

Apartment Put Porta V

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Put Porta V. Apartment Put Porta V is situated in Pisak and offers barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Put Porta V sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lara Pisak

9,4

Apartment Lara Pisak

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lara Pisak. Apartmán Lara Pisak sa nachádza v meste Pisak, má 3 spálne a zariadenú terasu s príslušenstvom na grilovanie. Ubytovanie Apartment Lara Pisak sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Stević

9,4

Apartman Stević

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Stević. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Stević is situated in Pisak. Ubytovanie Apartman Stević sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Đerek Pisak

9,4

Apartments Đerek Pisak

Ubytovanie (Penzión) Apartments Đerek Pisak. Apartmány Đerek Pisak ponúkajú ubytovanie v obci Pisak. Vo všetkých izbách je k dispozícii satelitná TV s plochou obrazovkou a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Apartments Đerek Pisak sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Pissak

9,4

Apartman Pissak

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Pissak. Located in Pisak in the Split-Dalmatia County region, Apartman Pissak provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartman Pissak sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Liki

9,3

Apartments Liki

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Liki. Apartments Liki offers accommodation in Pisak, 36 km from Split. The air-conditioned unit is 17 km from Makarska. Ubytovanie Apartments Liki sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Casa Sul Mare

9,3

Apartments Casa Sul Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Casa Sul Mare. Ubytovanie Apartments Casa Sul Mare sa nachádza v meste Pisak v Splitsko-dalmatínskej župe, 450 metrov od pláže Pašnjak. Ubytovanie Apartments Casa Sul Mare sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Silvija

9,3

Apartmani Silvija

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Silvija. Set in Pisak, Apartmani Silvija offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Silvija sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dusanka

9,3

Villa Dusanka

Ubytovanie (Apartmány) Villa Dusanka. Villa Dušanka s vonkajším bazénom sa nachádza v obci Pisak. Ubytovacie zariadenie má vlastný bazén a dve vírivky. Mesto Split je vzdialené 36 km. Ubytovanie Villa Dusanka sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dajana

9,2

Holiday Home Dajana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dajana. Located in Pisak in the Split-Dalmatia County Region, this detached holiday home features a terrace and a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Holiday Home Dajana sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mediterranea

9,2

Apartments Mediterranea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mediterranea. Apartmány Mediterranea sa nachádzajú v obci Pisak a ponúkajú vonkajší bazén a gril. Mesto Split je od nich vzdialené 36 km. Ubytovanie Apartments Mediterranea sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Antares Pisak

9,2

Villa Antares Pisak

Ubytovanie (Apartmány) Villa Antares Pisak. Ubytovanie Villa Antares Pisak sa nachádza v meste Pisak, menej ako 1 km od pláže Pašnjak a 17 minút chôdze od pláže Vruja. Ubytovanie Villa Antares Pisak sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Galic

9,2

Apartments Galic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Galic. Apartmány Galic ponúkajú ubytovanie v Pisaku, 37 km od Splitu, 17 km od letoviska Makarska a 43 km od mesta Hvar. Z apartmánov sa naskytá výhľad na more. Ubytovanie Apartments Galic sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija Pisak

9,1

Apartments Marija Pisak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija Pisak. Apartmány Marija Pisak sa nachádzajú v obci Pisak v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Pašnjak a Borka. Ubytovanie Apartments Marija Pisak sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Sunce

9

House Sunce

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Sunce. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, House Sunce is located in Pisak. Ubytovanie House Sunce sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Miran apartments Pisak

8,9

Miran apartments Pisak

Ubytovanie (Apartmány) Miran apartments Pisak. Ubytovanie Miran apartments Pisak sa nachádza v meste Pisak v Splitsko-dalmatínskej župe, neďaleko pláží Pašnjak a Borka. Ubytovanie Miran apartments Pisak sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Đurđica

8,9

Apartment Đurđica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Đurđica. Ubytovanie Apartment Đurđica so záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Pisak, 10 km od obce Brela. Ubytovanie Apartment Đurđica sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonja

8,9

Sonja

Ubytovanie (Apartmány) Sonja. Located less than 1 km from Beach Pašnjak, Sonja offers accommodation with a balcony, as well as a shared lounge and a garden. Ubytovanie Sonja sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartamenti Tanja

8,7

Appartamenti Tanja

Ubytovanie (Apartmány) Appartamenti Tanja. Apartmány Tanja sa nachádzajú v meste Pisak a ponúkajú ubytovanie s kuchyňou. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Appartamenti Tanja sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pisak 35

8,6

Apartment Pisak 35

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pisak 35. Apartment Pisak 35 is set in Pisak and offers barbecue facilities. The 3-star apartment has sea views and is 45 km from Split. Ubytovanie Apartment Pisak 35 sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Pisak with Sea view 09

8,6

Studio Pisak with Sea view 09

Ubytovanie (Apartmán) Studio Pisak with Sea view 09. Studio Pisak with Sea view 09 is located in Pisak and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Studio Pisak with Sea view 09 sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Mako

8,6

Apartments Mako

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mako. Ubytovacie zariadenie Apartments Mako sa nachádza 1,2 km od pláže Vruja a ponúka ubytovanie s balkónom, so záhradou a s terasou. Ubytovanie Apartments Mako sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Grueger

8,6

Apartments Grueger

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Grueger. Ubytovacie zariadenie Apartments Grueger so záhradou a vonkajším bazénom sa nachádza v meste Pisak, 34 km od Splitu a 20 km od mesta Makarska. Ubytovanie Apartments Grueger sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nena

8,6

Apartments Nena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nena. Apartmány Nena sa nachádzajú v meste Pisak, 36 km od Splitu a 18 km od Makarskej. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Nena sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dubravka

8,6

Apartments Dubravka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dubravka. Toto klimatizované štúdio sa nachádza v letovisku Pisak a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Split je vzdialený 36 km. Ubytovanie Apartments Dubravka sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Pisak, Omis - 5975

8,3

Apartments with a parking space Pisak, Omis - 5975

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Pisak, Omis - 5975. Apartments with a parking space Pisak, Omis - 5975 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Pisak, 600 metres from Beach Pašnjak. Ubytovanie Apartments with a parking space Pisak, Omis - 5975 sa nachádza v meste Pisak (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)